śr. wiek: 27.5 lat
Piast Gliwice

Wisła Kraków

Absencje Absencje

Piast Gliwice przełamał fatalną passę spotkań wyjazdowych i w meczu z liderem tabeli wykorzystał grę w przewadze strzelając Legii dwa gole i wygrywając 2:1. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Piasta w lidze od października, kiedy Gliwiczanie pokonali Wisłę Kraków.
W kolejnym spotkaniu zabraknie zawieszonego za kartki Sokołowskiego. Prawdopodobnie zabraknie też kontuzjowanego Gerarda Badii.

Wisła Kraków nie przegrała ósmego kolejnego spotkania z rzędu, ale przed kwarantanną mimo prowadzenia to rywale z Poznania sprawiali lepsze wrażenie i byli bliżej zdobycia trzech punktów, ostatecznie padł remis 1:1.
W spotkaniu z Piastem nie zagra zawieszony Lukas Klemenz.

Nasze typy

Piast wygra Wisła jest na wiosnę w dobrej formie, ale trudno powiedzieć w jakiej dyspozycji będzie po przerwie. . Piast z kolei pokazał, że świetna forma domowa nie była dziełem przypadku i przed przerwą na wyjeździe ograł Legię. Teraz Gliwiczanie mogą odnieść kolejne zwycięstwo u siebie.
Obie drużyny strzelą
Piast wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka