6 typów
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Powyżej 2.5 bramki1.88STS

Pogoń w ostatniej kolejce przerwała serię meczów bez wygranej, u siebie pokonując Cracovię 3:1. Jagiellonia odpowiedziała jednak sześcioma golami strzelonymi ŁKS-owi, które pokazały, że drużyna jest w świetnej formie. Starcie to wygląda na przedwczesny finał, bo obie ekipy mają największy potencjał kadrowy z tych ekip, które jeszcze pozostały w rywalizacji, a w dodatku grają bardzo dobrze. Postawimy tu więc na over bramkowy.

avatarRedakcja
7
Typ: 1:2

W pierwszej połowie 0:2. W drugiej połowie zmiana kluczowych zawodników - odpoczynek na Legię. Przy sprawdzaniu rezerwowego składu wpadnie kontaktowy gol dla Pogoni. Ostatecznie Jaga wraca z zwycięstwem i czekamy na finał w Warszawie.

avatarLassJOT
21
Typ: Jaga awans
avatarJedeek
9
Typ: 3:0

Meczyki, znowu plama. Przecież Pululu nie może grać za kartki.

avatarsemik
5
Typ: X3.50STS

Dwie ofensywne bardzo wyrównane drużyny. Jeżeli wynik otworzy się w pierwszych piętnastu minutach to zacznie się widowisko, jeżeli nie to stawka jest taka że nikt nie zaryzykuje. Stawiam na dogrywkę.