śr. waga: 73 kg
śr. wzrost: 181.5 cm
śr. wiek: 27.8 lat
Pogoń Szczecin

Po porażce z Wisłą Płock u siebie Pogoń bardzo szybko straciła gola w meczu we Wrocławiu, ale jeszcze w pierwszej połowie strzeliła bramkę i zremisowała mecz 1:1.
Serię pięciu ligowych meczów bez gola przerwał Adam Buksa. Asystę przy tej bramce zaliczył Sebastian Kowalczyk.
Pogoń ma spore problemy z kontuzjami podstawowych zawodników, bo choć do gry wrócił Kozulj, a uraz Zecha nie okazał się poważny to jednak brak choćby Drygasa czy Frączczaka wpływa na grę zespołu.
ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Łodzianie jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli na szybką bramkę Wisły Płock, ale w ostatnim kwadransie stracili gola i przegrali 1:2.
Była to już piąta porażka ŁKS z rzędu, a beniaminek zaczął rozgrywki całkiem nieźle, w dwóch pierwszych spotkaniach zanotował aż cztery punkty.
Z powodu kontuzji w składzie ŁKS na ostatni mecz nie było Klimczaka i Radionova.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Pogoń wygra Szczecinianie chyba powoli wracają do właściwego rytmu i w starciu z ŁKS powinni być faworytem. Łodzianie po niezłym początku sezonu totalnie się zagubili, tracą mnóstwo bramek i w tym spotkaniu mogą nie zdobyć ani jednego punktu.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5)
Pogoń wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka