typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Portugalia -1.5 (Portugalia wygra przynajmniej dwiema bramkami)2.06STS

Ghanijczyków mógł przestraszyć wynik niedawnego spotkania kontrolnego Portugalii, nawet jeśli Nigeria ostatecznie nie dostała się do Mundialu. Wskazuje on jednak na to, że drużyna Fernando Santosa jest w znakomitej formie i obecnie nie wydaje się mieć problemów z tym, że dla wielu zawodników w niej grających mogą to być ostatnie mistrzostwa w karierze. Reprezentacja jest bowiem sukcesywnie odmładzana, opiera się dziś na zawodnikach w swym najlepszym wieku, co widać po wynikach. Typujemy tu zatem wyraźne zwycięstwo zespołu z Europy.

avatarRedakcja
Typ: Powyżej 2.5 bramki1.97Fortuna

Czy Ghana zdoła się postawić wielkim faworytom tego spotkania? Może to zrobić, choćby z uwagi na ciekawy skład ofensywny. Co prawda bez wielkiego napastnika, jakim jeszcze kilka lat temu był Asamoah Gyan, ale również z interesującym zestawieniem młodości z doświadczeniem. W tym spotkaniu powinno być więc ciekawie.

avatarRedakcja
Typ: Powyżej 3.5 bramki3.40Superbet

Tu również możemy zobaczyć kilka bramek. Portugalczycy wydają się być w znakomitej dyspozycji, a Ghanę z pewnością stać na to, by strzelić tu przynajmniej jednego gola. Wynik 3:1 dla Portugalii wydaje się najbardziej prawdopodobny, dlatego stawiamy tu na przynajmniej cztery bramki.

avatarRedakcja

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

Portugalia vs. Ghana
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

Portugalia vs. Ghana

Forma zespołów

Portugalia vs. Ghana

Mecze bezpośrednie

Portugalia vs. Ghana

przewidywane Składy

Portugalia vs. Ghana