śr. wiek: 28.1 lat
Raków Częstochowa

Legia Warszawa

Absencje Absencje

Raków gładko przegrał w Poznaniu z Lechem, tracąc wszystkie trzy bramki w ostatnich 30 minutach meczu i zanotował drugą porażkę w ostatnich pięciu kolejkach, przy trzech zwycięstwach.
Dwóch nowych zawodników pojawiło się w pierwszej jedenastce drużyny z Częstochowy. W kolejnym meczu nie zagra zawieszony za nadmiar kartek Petrasek.

Do 70 minuty Legia przegrywała u siebie z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli ŁKS, ale w ostatnich 20 minutach strzeliła trzy bramki i pokonała rywala 3:1.
W ataku zespołu z Warszawy zagrał Jose Kante, który zdobył ostatniego gola. Klub zakontraktował już jednak następcę sprzedanego do USA Jarosława Niezgody, którym został Czech Tomas Pekhart.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Legia wygra Warszawianie mieli w pierwszej kolejce pewne problemy z ŁKS, ale ostatecznie wygrali. Raków długo bronił się przed atakami Lecha, ale w drugiej połowie w końcu trzykrotnie skapitulował. Warszawianie mają swoje problemy, ale wydają się zespołem na tyle dobrym by wygrywać tego typu spotkania, choćby minimalnie.
Poniżej 2.5 bramki
Legia wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 1:0)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka