3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Powyżej 3 bramki (over 3, zwrot przy trzech golach)1.67LV Bet

W chyba najlepiej zapowiadającym się meczu pierwszej rundy 1/8 LM spodziewamy się wielu bramek. Po jednej stronie mamy ofensywnie usposobionych gości z fantastycznym trio Mbappe-Cavani-Neymar, którzy z pewnością będą chcieli strzelić w Madrycie przynajmniej jedną bramkę, a po drugiej nieco lepiej ostatnio grający Real, który dodatkowo w Lidze Mistrzów w tym sezonie grał lepiej niż w lidze, a doświadczeni gracze z Madrytu z pewnością będą chcieli coś udowodnić w tym słabym dla siebie sezonie.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą w pierwszej połowie - both to score in first half3.33Totolotek

Spodziewamy się dobrego ofensywnego spotkania od początku. Defensywa Realu będzie osłabiona brakiem Carvajala, ale dla PSG Real będzie bodaj najtrudniejszym rywalem od czasu wyjazdowego spotkania z Bayernem w grupie, gospodarze więc też mogą szybko strzelić gola.

Typ: Powyżej 4.5 gola (under 4.5)3.40LV Bet

Wynik w okolicach 3:2 dla jednej z drużyn nie powinien być w tym meczu zaskoczeniem tym bardziej jeśli piłkarze PSG staną na wysokości zadania i rzeczywiście zdołają choć przez 30 minut spotkania zdominować Real strzelając dwie, a może nawet więcej bramek.