śr. wiek: 27.8 lat
SC Paderborn 07

FC Union Berlin

Absencje Absencje

Beniaminek z Paderborn niespodziewanie pokonał na wyjeździe Werder 1:0 i wygrał drugie spotkanie w tym sezonie wychodząc z ostatniego miejsca w tabeli.
Siedem minut wystarczyło wprowadzonemu w drugiej połowie Svenowi Michelowi by strzelić swojego drugiego gola w tym sezonie.

Union wygrał czwarte spotkanie w ostatnich pięciu kolejkach przegrywając w tym czasie tylko z Schalke 04 na wyjeździe.
Osiem goli ma już na koncie Sebastian Andersson, który po raz drugi w tym sezonie strzelił dwie bramki w jednym spotkaniu.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Union wygra - mecz bez remisu (Union wygra, zwrot w przypadku remisu) Berlińczycy są w dobrej formie, a zwycięstwo Paderborn w ostatniej nie zmienia jednego: to najsłabsza kadrowo drużyna w lidze i dlatego Union ma spore szanse na wygranie tego spotkania jeśli zagra tak jak w poprzednich meczach..
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5)
Union wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka