Niepewni Niepewni
Brak niepewnych
Senegal

Senegal

Drużyna Aliou Cisse była zdecydowanie lepsza w ćwierćfinałowym spotkaniu z Beninem, ale w pierwszej połowie nie potrafiła strzelić gola. Udało się to dopiero w drugiej i Senegal zasłużenie awansował do najlepszej czwórki.
Bohaterem spotkania był Idrissa Gueye, który strzelił jedynego gola. Podawał mu Sadio Mane, który mimo nieobecności w pierwszym spotkaniu, a do tego dwóch niewykorzystanych rzutów karnych, jest najlepszym zawodnikiem Senegalu z trzema golami i asystą.
Do gry wrócił Salif Sane, który w pierwszym spotkaniu turnieju doznał kontuzji i nie zagrał w kolejnych meczach. Być może ten zawodnik będzie gotowy do gry w półfinale turnieju od początku.
Tunezja

Tunezja

Choć po pierwszej połowie meczu z rewelacyjnym na tym turnieju Madagaskarem był remis to Tunezja w drugiej połowie znalazła sposób na rywala strzelając mu aż trzy gole i pewnie pokonując debiutanta 3:0.
W tym jednym spotkaniu Tunezyjczycy strzelili tyle samo goli ile w czterech poprzednich starciach i wygrali dopiero pierwszy mecz w Egipcie. Drużyna z północnej Afryki była jednym z faworytów przed początkiem imprezy i wygląda na to, że rozkręca się z meczu na mecz.
Drugiego gola na PNA zdobył Youssef Msakni, który oprócz tego zaliczył także asystę. Tym razem od początku zagrał Khazri, który zanotował podanie przy ostatnim golu w doliczonym czasie gry. Gola zdobył również Ferjani Sassi, który zaczynał ten turniej jako rezerwowy.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Rozmiar wygranej z Madagaskarem mógł zaskoczyć, bo Tunezyjczycy w poprzednich spotkaniach mieli ogromne problemy ze strzelaniem goli. Senegal to jednak zespół z zupełnie innej półki niż debiutanci w PNA dlatego Tunezję z pewnością czeka trudna przeprawa. Drużyna Aliou Cisse mimo obecności kilku gwiazd światowej piłki ma jednak również ogromne problemy ze strzelaniem goli dlatego w tym meczu typujemy małą liczbę bramek.
Remis do przerwy Jeśli w meczu rzeczywiście nie padnie wiele bramek to typ na remis do przerwy wygląda całkiem ciekawie.
Tunezja wygra Tunezyjczycy grają coraz lepiej z meczu na mecz, a Senegal wydaje się zbyt dużym faworytem kursowym. Mimo obecności takich graczy jak Sadio Mane Senegal ma nadal duże problemy ze strzelaniem bramek, a więc Tunezja nie jest bez szans w tej rywalizacji.

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Strzelcy - Puchar Narodów Afryki

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka