0
Tego rywala Koguty raczej pokonają bez szwanku. ;p
25 lis 2020 | 22:26
0
Przede wszystkim wyjdą rezerwami bo jakiś kretyn ustawia tak mecze w PL, że po 45h przerwy grają z Chelsea. Jakby nie dało się tego dać w niedzielę.

Nasze typy

Poniżej 4 bramki (under 4, zwrot przy czterech bramkach) Spurs w ostatnim czasie zmienili się w typową drużynę Jose Mourinho, wygrywając spotkania minimalną ilością bramek i kontrolując przebieg starcia. Londyńczycy z pewnością nie będą chcieli tracić zbyt dużo sił w meczu z takim rywalem jak Ludogorec, który w dodatku nie gra w tym sezonie najlepiej, a zatem nie powinniśmy tu zobaczyć wielu bramek.
Obie drużyny strzelą - NIE
Tottenham wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Liga Europy

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN