Niepowołany E. Bailly
Niepewni Niepewni
T. Alderweireld
Brak niepewnych

Spurs nie zaczęli dobrze gry po przerwie reprezentacyjnej. Mimo długiego prowadzenia tylko zremisowali bowiem z broniącym się przed spadkiem Newcastle 2:2.
Jose Mourinho ma spore problemy na bokach obrony, bo nieobecni są zarówno Doherty, jak i Davies, a problemy zdrowotne ma również Serge Aurier. W tej sytuacji w pierwszej jedenastce powinni się znaleźć Tanganga i Reguilon.
Po nieobecności w kadrze w meczu z Aston Villą i ledwie dwóch minutach w spotkaniu ze Srokami Gareth Bale również nie jest typowany do gry w pierwszym składzie w spotkaniu z United. Walijczyk był przed przerwą w świetnej formie strzelając cztery gole w zaledwie dwóch meczach ligowych.

Do dziesięciu przedłużyli swoją passę meczów w lidze bez zwycięstw piłkarze Manchesteru United, którzy ostatnio pokonali Brighton 2:1. Ostatnio Czerwone Diabły przegrywały w PL w końcówce stycznia z Sheffield United.
Eric Bailly nie zagra w meczu z Tottenhamem z powodu pozytywnego testu na koronawirusa. Kontuzjowany jest również Phil Jones, ale na środku obrony od dłuższego czasu i tak gra zwykle duet Maguire - Lindelof.
Dwa gole w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył Marcus Rashford, który w spotkaniu z Brighton powrócił do składu po kontuzji. Uraz Anthony Martiala daje z kolei szanse na występ Edinsona Cavaniego, który w czwartkowym spotkaniu z Granadą wszedł dopiero w drugiej połowie.

w zasadzie o co grają?
totki mają jeszcze szanse na europejskie puchary-5pkt do strefy LM...
MU mają praktycznie w kieszenie LM
totki w gorszej dyspozycji,ale mają o co grać-tym bardziej że u siebie...

Nasze typy

Obie drużyny strzelą Spurs kompletnie zatracili formę, którą jeszcze niedawno imponowali, przegrywając w LE w Zagrzebiu i w lidze z Arsenalem. Nadal są jednak zespołem, który u siebie potrafi być groźny, mając kilku świetnych graczy ofensywnych. United z kolei nadal punktują w lidze lepiej na wyjazdach niż u siebie i mimo skupienia na Lidze Europy w tym spotkaniu z pewnością powalczą o zwycięstwo. Typujemy tu zatem spotkanie, w którym padną bramki dla obu ekip.
Kurs: 1.69
Poniżej 2.5 bramki Starcia czołowych zespołów w Anglii w tym sezonie bardzo często kończyły się niskimi bramkowo wynikami i choć w tym wypadku margines błędu jest bardzo mały stawiamy, że i w tym spotkaniu nie zobaczymy wielu goli. United grają ostatnio co trzy dni, co może mieć wpływ na ich postawę w kolejnych meczach, a Spurs obecnie mogą nie być w stanie pokonać rywala.
Kurs: 1.94
Remis To niezłe spotkanie, by poszukać typu na podział punktów, bo oba zespoły zdają się mieć swoje problemy i żaden z nich może tu nie być w stanie pokonać rywala.
Kurs: 3.5

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN