Algieria

Algieria

Niepewni Niepewni
Brak niepewnych

Piłkarze faworyzowanych Słoni oddali dwa razy mniej strzałów celnych na bramkę przeciwnika, a do tego byli rzadziej przy piłce, ale w drugiej połowie strzelili jedynego gola i wygrali z Mali 1:0.
Bohaterem spotkania był bez wątpienia Wilfried Zaha, który zaczynał PNA jako rezerwowy, ale w dwóch ostatnich spotkaniach wybiegł już w podstawowym składzie i strzelił dwa gole, ostatnio zapewniając zespołowi awans.
Dużo gorzej po świetnym sezonie w Lille spisuje się rozchwytywany w letnim okresie transferowym Nicolas Pepe, który nie strzelił jeszcze ani jednego gola. W kolejnym spotkaniu z powodu kontuzji nie zagrał Serge Aurier, który był podstawowym piłkarzem zespołu w meczach z RPA i Maroko.
Algieria

Algieria

Drużyna Djamela Belmadi zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich faworytów w 1/8 finału gdzie wręcz rozbiła Gwineę 3:0 prowadząc po pierwszej połowie, a w drugiej dokładając jeszcze dwie bramki.
Drugiego gola na PNA strzelił Riyad Mahrez, bardzo wysoko oceniono również grę prawego obrońcy Youcefa Atala, który zanotował asystę.
Po raz kolejny bardzo dobry mecz zagrał Adam Ounas, który tym razem był rezerwowym, ale po pięciu minutach od wejścia strzelił gola i było to już jego trzecie trafienie na PNA. Mimo dobrego występu przeciwko Tanzanii ani minuty nie zagrał Islam Slimani.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Powyżej 1.5 bramki (over 1.5) Algierczycy wydają się być w bardzo dobrej formie i nagle wyrastają na jednego z głównych faworytów tego turnieju. Mecz z WKS powinien być dla nich ostatecznym testem, bo choć popularne Słonie niespecjalnie imponują w Egipcie to nadal bardzo groźna drużyna, która w ostatnim meczu mimo przewagi rywala zdołała rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Spodziewamy się wyrównanej walki i przynajmniej dwóch goli, szansa na bramki dla obu ekip jest spora, a dobra forma ofensywy Algierczyków także zachęca do zagrania tego typu.
Obie drużyny strzelą - both to score
Algieria wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 0:1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Strzelcy - Puchar Narodów Afryki

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka