Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - 1. Liga Polska (Polska) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 34
30 maj 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
30 maj 2020 GKS Tychy GKS Tychy 02:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
30 maj 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 02:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
30 maj 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 02:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
30 maj 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 02:00 Odra Opole Odra Opole
30 maj 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
30 maj 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
30 maj 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 02:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
30 maj 2020 Stal Mielec Stal Mielec 02:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
Kolejka 33
23 maj 2020 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 02:00 Warta Poznań Warta Poznań
23 maj 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 02:00 Stal Mielec Stal Mielec
23 maj 2020 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 02:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
23 maj 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 02:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
23 maj 2020 Odra Opole Odra Opole 02:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
23 maj 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 02:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
23 maj 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 02:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
23 maj 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 02:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
23 maj 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 02:00 GKS Tychy GKS Tychy
Kolejka 32
16 maj 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 GKS Tychy GKS Tychy
16 maj 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 02:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
16 maj 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 02:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
16 maj 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 02:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
16 maj 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
16 maj 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 02:00 Odra Opole Odra Opole
16 maj 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 02:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
16 maj 2020 Stal Mielec Stal Mielec 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
16 maj 2020 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 02:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 31
9 maj 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 02:00 Warta Poznań Warta Poznań
9 maj 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 02:00 Stal Mielec Stal Mielec
9 maj 2020 Odra Opole Odra Opole 02:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
9 maj 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 02:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
9 maj 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 02:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
9 maj 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 02:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
9 maj 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 02:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
9 maj 2020 GKS Tychy GKS Tychy 02:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
9 maj 2020 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Kolejka 30
2 maj 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
2 maj 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 02:00 GKS Tychy GKS Tychy
2 maj 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 02:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
2 maj 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
2 maj 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 02:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
2 maj 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 02:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
2 maj 2020 Stal Mielec Stal Mielec 02:00 Odra Opole Odra Opole
2 maj 2020 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 02:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
2 maj 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Kolejka 29
25 kwi 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
25 kwi 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 02:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
25 kwi 2020 Odra Opole Odra Opole 02:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
25 kwi 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 02:00 Stal Mielec Stal Mielec
25 kwi 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 02:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
25 kwi 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 02:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
25 kwi 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 02:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
25 kwi 2020 GKS Tychy GKS Tychy 02:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
25 kwi 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 02:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
Kolejka 28
18 kwi 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 02:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
18 kwi 2020 Stal Mielec Stal Mielec 02:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
18 kwi 2020 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 02:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
18 kwi 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 02:00 Odra Opole Odra Opole
18 kwi 2020 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 02:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
18 kwi 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 02:00 Warta Poznań Warta Poznań
18 kwi 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 02:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
18 kwi 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02:00 GKS Tychy GKS Tychy
18 kwi 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 02:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Kolejka 27
11 kwi 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
11 kwi 2020 Odra Opole Odra Opole 02:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
11 kwi 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 02:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
11 kwi 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 02:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
11 kwi 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 02:00 Stal Mielec Stal Mielec
11 kwi 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 02:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
11 kwi 2020 GKS Tychy GKS Tychy 02:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
11 kwi 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 02:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
11 kwi 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 02:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
Kolejka 26
4 kwi 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 02:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
4 kwi 2020 Warta Poznań Warta Poznań 02:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
4 kwi 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
4 kwi 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 02:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
4 kwi 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 02:00 GKS Tychy GKS Tychy
4 kwi 2020 Stal Mielec Stal Mielec 02:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
4 kwi 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 02:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
4 kwi 2020 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 02:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
4 kwi 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 02:00 Odra Opole Odra Opole
Kolejka 25
28 mar 2020 Odra Opole Odra Opole 01:00 Warta Poznań Warta Poznań
28 mar 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 01:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
28 mar 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 01:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
28 mar 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 01:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
28 mar 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 01:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
28 mar 2020 GKS Tychy GKS Tychy 01:00 Stal Mielec Stal Mielec
28 mar 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 01:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
28 mar 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 01:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
28 mar 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 01:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
Kolejka 24
21 mar 2020 GKS Tychy GKS Tychy 01:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
21 mar 2020 Warta Poznań Warta Poznań 01:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
21 mar 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 01:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
21 mar 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 01:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
21 mar 2020 Stal Mielec Stal Mielec 01:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
21 mar 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 01:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
21 mar 2020 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 01:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
21 mar 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 01:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
21 mar 2020 Odra Opole Odra Opole 01:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 23
14 mar 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 01:00 Warta Poznań Warta Poznań
14 mar 2020 Radomiak Radom Radomiak Radom 01:00 Odra Opole Odra Opole
14 mar 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 01:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
14 mar 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 01:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
14 mar 2020 GKS Tychy GKS Tychy 01:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
14 mar 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 01:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
14 mar 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 01:00 Stal Mielec Stal Mielec
14 mar 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 01:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
14 mar 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 01:00 Podbeskidzie Podbeskidzie
Kolejka 22
7 mar 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 01:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
7 mar 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 01:00 Warta Poznań Warta Poznań
7 mar 2020 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 01:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
7 mar 2020 Stal Mielec Stal Mielec 01:00 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
7 mar 2020 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 01:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
7 mar 2020 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 01:00 GKS Tychy GKS Tychy
7 mar 2020 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 01:00 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
7 mar 2020 Odra Opole Odra Opole 01:00 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
7 mar 2020 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 01:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
Kolejka 21
29 lut 2020 Warta Poznań Warta Poznań 01:00 Radomiak Radom Radomiak Radom
29 lut 2020 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 01:00 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
29 lut 2020 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 01:00 Odra Opole Odra Opole
29 lut 2020 GKS Tychy GKS Tychy 01:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
29 lut 2020 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 01:00 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
29 lut 2020 Miedź Legnica Miedź Legnica 01:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
29 lut 2020 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 01:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
29 lut 2020 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 01:00 Stal Mielec Stal Mielec
29 lut 2020 Podbeskidzie Podbeskidzie 01:00 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
Kolejka 20
1 gru 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 0-2 Miedź Legnica Miedź Legnica
1 gru 2019 Odra Opole Odra Opole 0-0 GKS Tychy GKS Tychy
1 gru 2019 Warta Poznań Warta Poznań 3-0 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
1 gru 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 2-0 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
30 lis 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 0-1 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
30 lis 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-3 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
30 lis 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 1-2 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
30 lis 2019 Stal Mielec Stal Mielec 2-1 Podbeskidzie Podbeskidzie
29 lis 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 1-0 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
Kolejka 18
27 lis 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 2-2 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
27 lis 2019 Odra Opole Odra Opole 3-0 Miedź Legnica Miedź Legnica
26 lis 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 1-1 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
17 lis 2019 Warta Poznań Warta Poznań 0-2 Stal Mielec Stal Mielec
16 lis 2019 GKS Tychy GKS Tychy 2-2 Radomiak Radom Radomiak Radom
16 lis 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 2-2 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
16 lis 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-3 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
16 lis 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0-1 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
16 lis 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 4-1 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 19
24 lis 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0-0 Radomiak Radom Radomiak Radom
23 lis 2019 GKS Tychy GKS Tychy 2-2 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
23 lis 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 4-0 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
23 lis 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 2-1 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
23 lis 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-2 Warta Poznań Warta Poznań
22 lis 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1-2 Odra Opole Odra Opole
22 lis 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 1-3 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
22 lis 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 2-1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
22 lis 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 0-3 Stal Mielec Stal Mielec
Kolejka 17
10 lis 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 1-1 Podbeskidzie Podbeskidzie
9 lis 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 2-0 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
9 lis 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-4 GKS Tychy GKS Tychy
9 lis 2019 Odra Opole Odra Opole 2-0 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
9 lis 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 2-2 Miedź Legnica Miedź Legnica
9 lis 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 0-2 Stal Mielec Stal Mielec
9 lis 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 1-1 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
9 lis 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-3 Warta Poznań Warta Poznań
8 lis 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 3-1 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
Kolejka 16
3 lis 2019 Stal Mielec Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
3 lis 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1-1 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
3 lis 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1-4 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
3 lis 2019 GKS Tychy GKS Tychy 1-0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
3 lis 2019 Warta Poznań Warta Poznań 2-0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
3 lis 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 3-1 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
2 lis 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 2-2 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
2 lis 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 3-1 Odra Opole Odra Opole
2 lis 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 3-1 Radomiak Radom Radomiak Radom
Kolejka 15
27 paź 2019 Odra Opole Odra Opole 0-2 Podbeskidzie Podbeskidzie
27 paź 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 1-0 Stal Mielec Stal Mielec
26 paź 2019 GKS Tychy GKS Tychy 1-1 Warta Poznań Warta Poznań
26 paź 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 3-3 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
26 paź 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 2-0 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
26 paź 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 1-0 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
25 paź 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-1 Miedź Legnica Miedź Legnica
25 paź 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 1-0 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
25 paź 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0-0 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
Kolejka 13
24 paź 2019 Odra Opole Odra Opole 1-0 Stal Mielec Stal Mielec
23 paź 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 3-0 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
22 paź 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 0-2 Warta Poznań Warta Poznań
22 paź 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 1-0 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
22 paź 2019 GKS Tychy GKS Tychy 4-1 Miedź Legnica Miedź Legnica
12 paź 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-0 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
12 paź 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 1-3 Podbeskidzie Podbeskidzie
11 paź 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 4-4 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
11 paź 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-1 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
Kolejka 14
19 paź 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 2-1 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
19 paź 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 0-2 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
19 paź 2019 Warta Poznań Warta Poznań 2-3 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
19 paź 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 2-2 Radomiak Radom Radomiak Radom
18 paź 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 4-1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
18 paź 2019 Stal Mielec Stal Mielec 5-1 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
18 paź 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 1-0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
18 paź 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1-0 Odra Opole Odra Opole
18 paź 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 2-1 GKS Tychy GKS Tychy
Kolejka 12
6 paź 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1-0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
5 paź 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 4-3 GKS Tychy GKS Tychy
5 paź 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 3-1 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
5 paź 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-2 Odra Opole Odra Opole
5 paź 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 4-0 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
5 paź 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 0-0 Warta Poznań Warta Poznań
5 paź 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1-4 Radomiak Radom Radomiak Radom
4 paź 2019 Stal Mielec Stal Mielec 3-1 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
4 paź 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 1-0 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
Kolejka 11
29 wrz 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 3-1 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
29 wrz 2019 Odra Opole Odra Opole 1-1 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
29 wrz 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 0-3 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
29 wrz 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 3-0 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
29 wrz 2019 Warta Poznań Warta Poznań 2-1 Miedź Legnica Miedź Legnica
28 wrz 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-0 Podbeskidzie Podbeskidzie
28 wrz 2019 GKS Tychy GKS Tychy 2-3 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
28 wrz 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 2-0 Stal Mielec Stal Mielec
27 wrz 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 3-2 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Kolejka 10
22 wrz 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1-1 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
22 wrz 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 2-2 GKS Tychy GKS Tychy
21 wrz 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 0-1 Miedź Legnica Miedź Legnica
21 wrz 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 1-2 Warta Poznań Warta Poznań
21 wrz 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 3-2 Odra Opole Odra Opole
21 wrz 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 2-4 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
21 wrz 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-3 Radomiak Radom Radomiak Radom
21 wrz 2019 Stal Mielec Stal Mielec 1-0 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
20 wrz 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 0-0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Kolejka 8
18 wrz 2019 Warta Poznań Warta Poznań 3-0 Odra Opole Odra Opole
18 wrz 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 2-1 Miedź Legnica Miedź Legnica
18 wrz 2019 Stal Mielec Stal Mielec 1-2 GKS Tychy GKS Tychy
18 wrz 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1-0 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
8 wrz 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
7 wrz 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 1-1 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
7 wrz 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 2-3 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
7 wrz 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-3 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
6 wrz 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 0-2 Radomiak Radom Radomiak Radom
Kolejka 9
15 wrz 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 2-2 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
14 wrz 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 1-1 Warta Poznań Warta Poznań
14 wrz 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 1-0 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
14 wrz 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 0-1 Podbeskidzie Podbeskidzie
14 wrz 2019 GKS Tychy GKS Tychy 2-1 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
14 wrz 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 2-1 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
13 wrz 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-0 Stal Mielec Stal Mielec
13 wrz 2019 Odra Opole Odra Opole 1-1 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
13 wrz 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 3-0 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
Kolejka 7
1 wrz 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 0-1 Stal Mielec Stal Mielec
1 wrz 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-2 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
1 wrz 2019 Miedź Legnica Miedź Legnica 2-1 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
31 sie 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 2-2 Podbeskidzie Podbeskidzie
31 sie 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 2-0 Odra Opole Odra Opole
31 sie 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 1-0 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
31 sie 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 2-1 Warta Poznań Warta Poznań
30 sie 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 1-1 GKS Tychy GKS Tychy
30 sie 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-3 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 6
26 sie 2019 Stal Mielec Stal Mielec 1-0 Miedź Legnica Miedź Legnica
25 sie 2019 Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1-0 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza
25 sie 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 0-1 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
25 sie 2019 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 2-1 GKS Bełchatów GKS Bełchatów
25 sie 2019 Warta Poznań Warta Poznań 1-1 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
25 sie 2019 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 1-2 GKS Tychy GKS Tychy
24 sie 2019 Odra Opole Odra Opole 0-0 Radomiak Radom Radomiak Radom
24 sie 2019 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 0-0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
24 sie 2019 Podbeskidzie Podbeskidzie 2-1 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
Kolejka 5
21 sie 2019 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1-0 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
21 sie 2019 Termalica Nieciecza Termalica Nieciecza 1-2 Stal Mielec Stal Mielec
21 sie 2019 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 0-3 Miedź Legnica Miedź Legnica
21 sie 2019 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1-2 Wigry Suwałki Wigry Suwałki
21 sie 2019 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 0-2 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
21 sie 2019 GKS Tychy GKS Tychy 5-1 Chrobry Głogów Chrobry Głogów
21 sie 2019 GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1-0 Odra Opole Odra Opole
21 sie 2019 Radomiak Radom Radomiak Radom 2-2 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój
21 sie 2019 Warta Poznań Warta Poznań 2-1 Podbeskidzie Podbeskidzie
Kolejka 4
17 sie 2019 GKS Jastrzębie Zdrój GKS Jastrzębie Zdrój 1-1