Bakarat online - STS Betgames

Bakarat online - STS Betgames
sts.pl / meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota14 kwi 2020 | 13:06

Bakarat to jedna z najpopularniejszych gier karcianych, kojarzona głównie z kasynem. Swą wielką popularność zawdzięcza przede wszystkim niezwykłej wręcz prostocie rozgrywki. Wystarczy kilka minut uwagi na przeczytanie zasad i zobaczenie kilku rozdań na żywo, by zgłębić jej wszystkie tajniki. W ostatnim czasie bukmacherzy wykorzystując zainteresowanie tymi rozgrywkami starają się przyciągnąć nowych użytkowników na swoje strony.

Bukmacher STS- bonusy i promocje Betgames

Na skróty:

  1. Bakarat online - ogólne zasady
  2. Bakarat w Betgames STS
  3. Pozostałe gry w Betgames STS
  4. Promocja w STS na grę w Betgames

Wydawało się, że po znowelizowaniu ustawy hazardowej gry karciane, takie jak poker czy bakarat, pozostaną dla nowych graczy swoistą terra incognita, jednak w ostatnim czasie pojawiła się interesująca propozycja w postaci Betgames na stronie STS. Bukmacher co prawda nie daje możliwości uczestniczenia w prawdziwej rozgrywce na równych zasadach z krupierem, ale umożliwia obstawianie zakładów na zwycięzców danych rozdań. Brzmi intrygująco, prawda?

W tym artykule przybliżamy zasady gry w bakarata, a także omawiamy dokładnie poszczególne fazy gry w bakarat online na platfomie STS Betgames. Zapraszamy do lektury!

Bakarat online - ogólne zasady

STS BetGames - Bakarat zasady gry

Gra karciana, o której traktuje ten artykuł ma w zasadzie dwie nazwy: baccarat, a także punto banco. Tę drugą wersję nazwy warto sobie zapamiętać, bo jednocześnie określa ona główną zasadę gry. Najłatwiej przetłumaczyć ją jako “gracz bankier”, a wywodzi się ona właśnie z tego, że najpierw kartę otrzymuje gracz, a następnie bankier. Gra zyskała światową sławę głównie dzięki Ianowi Flemingowi, autorowi powieści o słynnym agencie 007 Jamesie Bondzie, który upodobał sobie właśnie ją, co widać choćby w pierwszym filmie z serii przygód Bonda, “Doktorze No” z 1962 roku.

Ogólnym celem rozgrywki jest jak największe zbliżenie się do dziewięciu, po zsumowaniu punktacji swoich kart. Na początku jednak należy się zapoznać z tym jak punktowane są określone karty. Otóż: te od 2-9 liczy się zgodnie z nominałami. As jest liczony jako jeden, zaś karty od 10 do Króla, z uwzględnieniem Waletów i Dam, są warte zero. Łatwo wyliczyć, że zestawienie Asa i Ósemki daje upragnione dziewięć punktów, a Król i ósemka są warte osiem punktów. Istotne jest jednak to, że po przekroczeniu dziesięciu punktów od ogólnej punktacji odejmuje się dziesięć. Siódemka i Czwórka są zatem warte zaledwie jeden punkt, dwie Siódemki cztery itd.

Sama rozgrywka wygląda tak: krupier rozdaje po dwie karty: najpierw graczowi, a później sobie. Jeśli ktoś po dwóch kartach uzyskał osiem albo dziewięć nie rozdaje się trzeciej karty, a ten kto uzyskał taki wynik wygrywa rozdanie. W innym przypadku można dobrać trzecią kartę, co czyni gracz jeśli suma na dwóch kartach wynosi od 0 do 5. Krupier w realnej grze może zareagować na to jaką kartę dobrał zawodnik. Jest to zdeterminowane strategią, a w Internecie można znaleźć szczegółowe tabeli co w danej sytuacji zrobi krupier.

Bakarat w Betgames STS

STS BetGames - Bakarat wygrana gracza

Istotą rozgrywek w Betgames STS jest to, że gracz nie uczestniczy w nich bezpośrednio, tylko może obstawiać ich kolejne rozstrzygnięcia. Tak jest zarówno w najpopularniejszym pokerze, a także w przypadku bakarata. Do wyboru mamy tu trzy opcje: wygraną gracza, krupiera albo remis. Zakład można wnieść jeszcze przed odkryciem pierwszej karty gracza, ale jest to typowe zagranie na ślepo. Użytkownik ma wtedy około 20 sekund na zagranie swojego pierwszego zakładu, mając do wyboru trzy główne opcje i te znajdujące się po lewej stronie, o których wspomnimy za chwilę. 

Bakarat Betgames - przed rozdaniem kart

STS BetGames - Bakarat - przed rozdaniem kart

Właściwa rozgrywka zaczyna się wraz z rozdaniem pierwszej karty graczowi, która potrafi znacząco wpłynąć na kursy na poszczególne opcje. Jeśli gracz od razu otrzyma wysoką kartę, w typie siódemki, ósemki lub nawet dziewiątki ten układ jest faworyzowany i ma ogromne szanse na zwycięstwo. Po rozdaniu pierwszej karty gracz ma znów powyżej 20 sekund na wniesienie zakładu.

Rozdanie po pierwszej karcie gracza

STS BetGames - Bakarat - pierwsza karta

Po tym okresie zostaje rozdana kolejna karta, która przypada w udziale krupierowi. Znów kursy mogą w tym momencie ulec sporej zmianie, bo wiemy czym dysponują obie strony. Nie jest to jeszcze decydujące, ale zdecydowanie wpływa na całą rozgrywkę i może decydować o zmianie typowania w kolejnym momencie, wsparcia przeciwnej strony lub zagrania na najbardziej ryzykowną, ale też najbardziej opłacalną opcję remisu. Co ważne zakłady wniesione na poprzednich etapach rozgrywki nie wpływają na kolejne. Można więc wcześniej postawić na zwycięstwo gracza, a w późniejszej fazie na krupiera lub też na remis. Nie ma tu ograniczeń. Po rozdaniu drugiej karty gracz ma znów powyżej 20 sekund na ostatni zakład w tym rozdaniu.

Kartę otrzymuje krupier

STS BetGames - Bakarat - karta dla krupiera

Po tej części rozgrywki zostają odsłonięte ostatnie karty. W przypadku braku odpowiedniej ilości punktów (0-5 w dwóch kartach gracza) krupier może dobrać graczowi trzecią kartę, podobnie w przypadku jak i sobie. Wygrywa oczywiście ta strona, która najbardziej zbliżyła się do dziewięciu punktów. W przypadku remisu wygraną otrzymuje użytkownik, który postawił właśnie na tę opcję.

Zakończenie rozgrywki Bakarat online

STS BetGames - Bakarat - zakończenie rozgrywki

Po lewej stronie możemy zobaczyć dodatkowe zakłady na kolejne rozdanie, w określonej części gry, karty, a także na układy. O ile pierwsze pięć nie budzi szczególnych wątpliwości: to po prostu zakłady na więcej czarnych lub czerwonych kart, a także kolor kolejnej, zastanowić się można dopiero przy kolejnych zakładach: mała i duża. Chodzi w nich zaś o to czy rozgrywka rozstrzygnie się po rozdaniu dwóch kart (mała) czy też potrzebne będzie rozdanie, choćby jednej stronie, trzeciej karty (duża). Wynika to oczywiście z taktyki dealera, o której pisaliśmy. Przyjmuje się, że gdy po dwóch kartach gracz zgromadzi więcej niż pięć oczek nie będzie dobierał, krupier mając w tym momencie niską sumę z pewnością dobierze kartę.

Ostatnie cztery zakłady dostępne po lewej stronie w opcjach dotyczą możliwości rozdania pary. Zainteresować się nimi mogą przede wszystkim amatorzy wyższych kursów, najwyższe mnożniki można złapać na zakładach na parę gracza lub krupiera (trzeba tu wytypować stronę, która wylosuje taki układ), a także parę idealną, czyli po prostu dwie dokładnie takie same karty.

Pozostałe gry w Betgames STS:

Promocja w STS na bakarata online w Betgames - do 1305 PLN bonusów

Bukmacher STS przygotował dla swoich nowych użytkowników wiele bonusów, którą można wykorzystać również grając w bakarata w Betgames. Zarejestrowanie się w STS z linka na naszej stronie (np. TUTAJ) daje dostęp do darmowego zakładu o wartości 29 PLN. By z niego skorzystać nie trzeba dokonywać żadnego depozytu! Istotne wydaje się w nim też to, że w przeciwieństwie do wielu innych promocji tego typu, kwoty tej nie trzeba wydawać od razu na jeden zakład, można ją podzielić na kilka mniejszych. 29 PLN darmowego zakładu przed wypłatą należy obrócić: wymagany jest minimalny trzykrotny obrót po kursie 1.91. Można to zrobić także w zakładach na sporty wirtualne.

Bukmacher STS- bonusy i promocje Betgames

W Betgames można wykorzystać również Cashback 31 PLN. To promocja, dzięki której nowy gracz dostaje zwrot do 31 złotych, na wypadek gdyby pierwszy zakład okazał się przegrany. Aby z niego skorzystać, należy zarejestrować się u Bukmachera z linka na naszej stronie, a po utworzeniu konta i pierwszej wpłacie zagrać pierwszy zakład. Przy kalkulowaniu kwoty zwrotu należy wziąć pod uwagę 12%-owy podatek.  By uzyskać zwrot pełnych 31 PLN należy więc postawić zakład za minimum 35.23 PLN (25.23 PLN x 0.88 = 31 PLN)

Nowi gracze mogą także liczyć na 100% bonusu od pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN! W przypadku wpłaty 200 PLN użytkownik otrzymuje dodatkowe 200 PLN bonusu do wykorzystania, tak na zwykłe zakłady sportowe, jak i na grę w Betgames. Wpłata 1200 PLN daje najwyższą kwotę określoną w promocji, czyli 1200 PLN.

STS ma w swojej ofercie bonusy bezpośrednio związane z Betgames. Są to promocje przeznaczone dla graczy, którzy zagrali tam swoje pierwsze zakłady. Jedna z nich daje możliwość zwrotu przegranych stawek zakładów, rozliczonych w ciągu określonego dnia, maksymalnie do 20 PLN. Druga zaś daje zwrot 10% kwoty stawek na zakłady zagrane w ciągu bieżącego tygodnia, do 25 PLN. Oba bonusy omawiamy szczegółowo w specjalnym artykule, który został im poświęcony.

Pewne 20 PLN w Betgames

To promocja, dzięki której której STS zwraca sumę stawek przegranych zakładów, na zakłady zawarte w danym dniu i rozliczone od 0:00 do 23:59 tego dnia. Co ważne liczą się w nim tylko stawki zakładów przegranych. Używając przykładu ze strony STS: gracz, który zawarł zakłady na 22.73 PLN, które zostały rozliczone jako przegrane dostaje zwrot 20 PLN (22.73 x 0.88). Pod uwagę brane są jednak tylko zakłady o kursach minimum 1.9, inne nie biorą udziału w tej promocji. Dotyczy ona tylko użytkowników, którzy zarejestrowali się na stronie STS po 28 lutego 2020, czyli dacie rozpoczęcia trwania promocji. 

Bezpieczne 25 PLN na Betgames

W przeciwieństwie do poprzedniej, ta promocja dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników Bukmachera, jedynym warunkiem uczestnictwa jest kliknięcie w przycisk “weź udział”. Od tego momentu STS sumuje stawki wszystkich zakładów postawionych na Betgames, pod uwagę brane są jednak tylko te z minimalnym kursem 2.0. Zliczane są kwoty zakładów zawartych i rozliczonych w ciągu tygodnia, od poniedziałku 0:00 do niedzieli o godzinie 23:59.Stawiając w tym czasie 250 PLN gracz otrzymuje 22 PLN bonusu (250 PLN x 0.88 x 0.1). Maksymalna kwota bonusu to 25 PLN. Każdy może uzyskać tylko jeden bonus w trakcie trwania danego etapu akcji promocyjnej. Kwota bonusu podlega wymogowi obrotu przed wypłatą: minimum 3 razy po kursie 1.91 lub wyższym. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się u Bukmachera korzystają z linka na naszej stronie, np.: TUTAJ

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550