Betters bonus powitalny na start

Dodał: Maciej Baranowski,22 paź 2021 | 11:11

W Betters bonus powitalny może opiewać na kwotę 450 PLN. Składają się na niego dwa freebety i jeden cashback, Betters przyznaje je nowym użytkownikom, spełniającym określone warunki. W tym tekście szczegółowo omawiamy każdy z bonusów Betters oraz prezentujemy inne promocje dostępne dla wszystkich graczy. Znajdziesz tutaj też informacje o samej firmie oraz oferowanych przez nią metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Betters bonus powitalny
 2. Betters - bonusy i promocje dla wszystkich
 3. Betters - wpłaty i wypłaty
 4. Betters - informacje o bukmacherze

Betters bonus powitalny

Przygotowany przez Betters bonus powitalny składa się z trzech promocji:

 • freebetu powitalnego do kwoty 100 PLN
 • freebetu o wartości 50 PLN
 • cashbacku do kwoty 300 PLN

Chcąc z nich skorzystać trzeba prawidłowo przejść proces rejestracji, dokonać wpłaty oraz postawić spełniający pewne wymagania zakład. Otrzymane w ten sposób dodatkowe środki można przeznaczyć na dowolny kupon, zawierający zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live.

Dostępny w Betters bonus powitalny to nie jedyna oferta czekająca na nowych graczy. Bukmacher przygotował dla nich też kilka innych promocji. Wszystkie z nich szczegółowo omawiamy w dalszej części tego tekstu.

Betters freebet powitalny do kwoty 100 PLN

Pierwszym elementem bonusu powitalnego w Betters jest freebet do kwoty 100 PLN. Aby go otrzymać należy spełnić trzy poniższe warunki:

 • założyć konto
 • dokonać wpłaty na minimum 20 PLN
 • postawić pierwszy zakład za minimalną stawkę wynoszącą 20 PLN

Przy tym bonusie powitalnym Betters nie stawia żadnych wymagań co do ilości zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu. Należy pamiętać tylko o tym, żeby stawka nie była mniejsza niż 20 PLN, ponieważ wtedy stracimy szansę na skorzystanie z tej promocji.

Tak jak wspomnieliśmy maksymalna kwota bonusu w tym przypadku może wynieść 100 PLN. Stanie się tak wtedy, gdy stawka postawiona na nasz pierwszy kupon będzie równa lub większa niż 100 PLN. Jeśli zagramy za mniej (stawka między 20 a 99.99 PLN), wówczas Betters podaruje nam freebet o wartości 50 PLN. Otrzymamy go natychmiast po rozliczeniu kuponu.

Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 24 godzin liczonych od momentu jego przyznania. Po przekroczeniu tego czasu bonus zostanie anulowany. Freebet powitalny możemy przeznaczyć na dowolny kupon z oferty przedmeczowej lub live pod warunkiem, że minimalny kurs całkowity wyniesie 1.80.

W przypadku tego bonusu powitalnego Betters ustalił górną granicę wygranej. Nie może ona przekroczyć 2000 PLN. Na saldo gracza trafi cały zysk z postawionego kuponu pomniejszony o wartość przyznanego freebetu.

Betters freebet 50 PLN

W ramach bonusu na start Betters wynagradza freebetem każdego co 50-tego użytkownika dokonującego rejestracji. Aby otrzymać potwierdzenie udziału w tej promocji należy w pierwszej kolejności założyć konto, a w drugiej dokonać dowolnego depozytu. Jeśli będziemy mieli szczęście, to do naszej dyspozycji będzie darmowy zakład o wartości 50 PLN.

Freebet zostanie przyznany w ciągu 3 dni liczonych od momentu spełnienia powyższych warunków. Na wykorzystanie tego bonusu powitalnego Betters daje nam miesiąc. Po upływie tego czasu zostanie on anulowany.

Chcąc skorzystać z darmowego zakładu należy zagrać dowolny kupon z oferty przedmeczowej lub live. Liczba zdarzeń może być dowolna, ważne jest tylko to, aby kurs całkowity był równy lub większy niż 1.80. Podobnie jak w przypadku freebetu powitalnego, maksymalna wygrana nie może przekroczyć 2000 PLN.

Betters cashback do kwoty 300 PLN

Ostatnim elementem przygotowanego przez Betters bonusu powitalnego jest cashback do kwoty 300 PLN. Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i gracze, którzy mają już założone konto. Ci drudzy mogą otrzymać dodatkowe środki pod warunkiem, że nie postawili jeszcze swojego pierwszego zakładu.

Warunkiem przystąpienia do tej promocji jest zawarcie zakładu pojedynczego lub wielokrotnego za stawkę wynoszącą co najmniej 30 PLN. Jeśli okaże się on przegrany, to Betters zwróci nam całą zainwestowaną kwotę, maksymalnie do 300 PLN. Dodatkowe środki otrzymamy w postaci freebetu, który należy wykorzystać w przeciągu 72 godzin, grając dowolny kupon o minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 1.80.

Gdy na naszym pierwszym kuponie granym w Betters pojawią się co najmniej 3 zdarzenia z kursem całkowitym równym lub większym niż 2.50 i wszystkie z nich zostaną rozliczone jako wygrane, wówczas dodatkowo otrzymamy zwrot w wysokości 50% stawki, maksymalnie do 150 PLN. W tym przypadku środki trafią do nas też pod postacią darmowego zakładu, na wykorzystanie którego będziemy mieli 3 dni. W tym czasie musimy zagrać kupon składający się z dowolnej liczby zdarzeń o minimalnym kursie całkowitym 1.80.

W przypadku tej promocji Betters też ustanowił maksymalny próg wygranej w zakładzie zawartym za freebet. Wynosi on 2000 PLN.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betters - bonusy i promocje dla wszystkich

Dostępny w Betters bonus powitalny to nie jedyny dodatek, oferowany przez tego bukmachera. Firma przygotowała też kilka promocji dla wszystkich graczy, niezależnie od tego kiedy dokonali oni rejestracji. W chwili obecnej mogą oni liczyć na:

 • Zakład łańcuch
 • Kontrofertę
 • Cash Out

W porównaniu do innych firm oferta bonusowa Betters nie jest zbyt rozbudowana, jednak z każdym kolejnym miesiącem może to ulec zmianie. Czy będą to kolejne freebety? A może pojawi się cashback lub bonus od depozytu. Warto na bieżąco śledzić działania tego bukmachera, aby żadna ciekawa promocja nie umknęła naszej uwadze.

Betters promocje - Zakład łańcuch

Pierwszą dostępną w Betters promocją jest tzw. “Zakład łańcuch”. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się pewna nowość na polskim rynku bukmacherskim. Do tej pory żadna z firm nie miała czegoś takiego w ofercie. O co dokładnie chodzi w tej promocji?

“Zakład łańcuch” obowiązuje przy kuponach składających się z dwóch lub więcej zdarzeń. Pozwala na osiągnięcie wygranej nawet w przypadku, gdy niektóre typy okażą się błędne. Decydujące znaczenie ma tutaj odpowiednia kolejność zdarzeń na kuponie oraz to czy pierwsze z nich będzie trafione. Przyjrzyjmy się jak wygląda to w praktyce.

Przy graniu tego typu zakładów tworzone jest “konto łańcuchowe”. Gromadzone są na nim wygrane kwoty netto. Kiedy środki na nie trafiają? 

Przykład:

Puszczamy kupon składający się z 4 zdarzeń za stawkę brutto wynoszącą 10 PLN (stawka netto: 10 PLN - 12% podatek = 8.80 PLN):

 • Iga Świątek - Magda Linette, typ 1, kurs 2.20
 • Piast Gliwice - Lech Poznań, typ X, kurs 3.50
 • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, typ 1, kurs 1.80
 • Real Madryt - FC Barcelona, typ 2, kurs 3.25

Pierwsze zdarzenie okazuje się trafione - wygrana w tym przypadku wynosi: 8.80 PLN x 2.20 = 19.36 PLN. Stawka 8.80 PLN zostanie przeniesiona na kolejne zdarzenie, natomiast zysk netto 10.56 PLN (19.36 PLN - 8.80 PLN) trafia na wspomniane konto łańcuchowe.

Drugi typ też okazuje się trafiony - wygrana tym razem wynosi: 8.80 PLN x 3.50 = 30.80 PLN. Stawka 8.80 PLN ponownie zostaje przeniesiona na następne zdarzenie, a zysk netto 22 PLN (30.80 PLN - 8.80 PLN) ląduje na koncie łańcuchowym. Aktualne saldo wynosi więc 32.56 PLN.

Jeśli trzecie zdarzenie okaże się przegrane, wówczas nasz kupon w dalszym ciągu pozostaje w grze. Stawka 8.80 PLN na kolejny typ zostanie pobrana z konta łańcuchowego, a tym samym jego saldo zmniejszy się do poziomu 23.76 PLN (32.56 PLN - 8.80 PLN).

W przypadku gdy ostatni typ też okaże się nietrafiony, to na konto gracza powędruje kwota 23.76 PLN. Jeśli dopisze nam szczęście i uda nam się poprawnie przewidzieć wynik tego spotkania, wówczas do sumy 23.76 PLN zostanie doliczona wygrana kwota brutto z czwartego zdarzenia. W tym wypadku będzie to 28.60 PLN + 23.76 PLN = 52.36 PLN.

Na samym końcu chcemy jeszcze przytoczyć najważniejsze zasady tej oferowanej przez Betters promocji:

 • zdarzenia na kuponie nie muszą być ułożone chronologicznie (zakład rozstrzygany jest po zakończeniu wszystkich spotkań)
 • zakład jest przegrany, gdy saldo na koncie łańcuchowym wynosi 0 PLN, a stawka została przegrana
 • w przypadku, gdy saldo na koncie łańcuchowym jest niższe od kwoty pełnej stawki, wówczas za stawkę przyjmuje się całą sumę dostępną na saldzie łańcuchowym

Betters bonus - Kontroferta

Kolejnym przygotowanym przez Betters bonusem jest tzw. “Kontroferta”. Dzięki niej można zwiększyć wygraną w przypadku grania zakładu pojedynczego. Przy niektórych zdarzeniach bukmacher daje bowiem możliwość zaproponowania swojego kursu. W tym celu należy wybrać za pomocą suwaka odpowiadający nam współczynnik oraz podać stawkę za jaką zamierzamy zagrać.

Stworzony w ten sposób kupon zostanie poddany analizie przez Betters. W jej wyniku oferta może zostać:

 • odrzucona
 • zaakceptowana
 • odesłana do negocjacji - bukmacher podaje swoją kontrofertę, którą gracz może zaakceptować lub z niej zrezygnować

Betters bonusy - Cash Out

W Betters bonus dla siebie znajdą też osoby, które nie lubią czekać na wygraną do momentu rozstrzygnięcia wszystkich zdarzeń na kuponie. Specjalnie dla nich stworzona została opcja “Cash Out”. Pozwala ona na wypłacenie wygranej przed zakończeniem typowanego wydarzenia.

Aby mieć pewność, że będzie można skorzystać z takiej możliwości, trzeba przed zagraniem typu zwrócić uwagę czy znajduje się przy nim ikona dolara. Jeśli tak, wówczas w dowolnej chwili możemy odebrać wygraną. Betters daje możliwość skorzystania z całkowitego lub częściowego “Cash Out”. Do wyboru mamy też wypłatę manualną oraz automatyczną.

Sprawdź kody promocyjne:

Betters - wpłaty i wypłaty

Betters przygotował dla swoich klientów kilka nowoczesnych metod płatności. Dzięki nim możliwe jest zarówno szybkie deponowanie środków, jak i ich błyskawiczna wypłata. Wszystkie z nich są całkowicie darmowe, ponieważ bukmacher nie pobiera z tego tytułu żadnych prowizji.

W przypadku wpłat do wyboru są następujące opcje:

 • Przelewy online
 • P24NOW
 • Blik
 • Karty płatnicze (MasterCard lub Visa)
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • PayPo

Każda z tych transakcji księgowana jest natychmiastowo, dzięki czemu od razu można rozpocząć grę. Wpłata minimalna wynosi 2 PLN.

Wypłata zgromadzonych środków odbywa się za pomocą przelewu na osobisty rachunek bankowy. Ważne jest to, że nie trzeba czekać na akceptację dokonywaną przez Dział Finansowy, ponieważ wszystkie transakcje realizowane są natychmiast po ich zleceniu. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 100 000 PLN.

Betters - informacje o bukmacherze

Betters to legalny polski bukmacher, który posiada stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów  na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie. Właścicielem serwisu jest spółka Silesia Entertainment z siedzibą w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1. Aktualnie firma nie posiada żadnego lokalu naziemnego - do dyspozycji klientów oddana została strona internetowa oraz aplikacja mobilna.

Oferta Betters oparta jest na na czterech filarach:

 • Zakładach sportowych
 • Zakładach live
 • Sportach Wirtualnych
 • E-sporcie

Ambasadorem bukmachera został znany dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow. Dodatkowo firma powoli rozpoczyna działalność w mediach społecznościowych, gdzie będzie próbowała dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

BETTERS z siedzibą w Cieszynie (KRS:0000832339; NIP: 5482729741;) - zezwolenie z dnia 16 kwietnia 2021r. nr PS4.6831.7.2020; MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504) - zezwolenie z dnia 19 grudnia 2019 r. nr PS4.6831.1.2019; Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bonusy u bukmacherów