BETTERS BONUS POWITALNY

Bonus 310 PLN

 • 300 PLN zakład bez ryzyka

 • 200 PLN freebet

 • 4x50 PLN freebet

 • 10 PLN bez depozytu!

MECZYKI
Dodał: Maciej Baranowski,18 Wrz 2023 | 10:29
Betters bonus powitalny przygotował dla nowych graczy. Gracze mogą samodzielnie wybrać jedną z trzech przygotowanych na start promocji. Jaki jest w Betters bonus powitalny? Co oferuje ten bukmacher w swojej ofercie? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w tym artykule. 

Betters bonus powitalny 

Betters bonus powitalny można aktywować korzystając z kodu bonusowego "MECZYKI". Co ważne, gracz samodzielnie wybiera jedną z trzech dostępnych promocji. Do wyboru dostępne są takie bonusy jak: zakład bez ryzyka (cashback), darmowy zakład (freebet) lub cztery freebety. Uzyskać można również bonus bez wpłaty, dostępny dla wszystkich nowych graczy za weryfikację konta.
Betters bonusObrót bonusem
Cashback 100% do 300 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Freebet 200 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Freebet 4x50 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Freebet bez depozytu 10 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
W Betters bonus można aktywować rejestrując się po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów w tekście. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. 

Betters bonus na start

Przygotowany przez Betters bonus powitalny może stanowić:
 • Zakład bez ryzyka - cashback 100% do 300 PLN
 • Darmowy zakład - freebet do 200 PLN
 • Darmowe zakłady - freebety 4x 50 PLN
Dodatkowo każdy gracz otrzyma:
 • Freebet 10 PLN bez depozytu za weryfikację
O tym jaki zostanie nam przyznany przez Betters bonus powitalny zdecydujemy sami. Po założeniu konta pojawi nam się przycisk. Klikamy w ten bonus, który chcemy otrzymać. Raz wybrana opcja nie może zostać już cofnięta. Poniżej opisujemy szerzej każdy z przygotowanych przez Betters bonusów powitalnych, aby gracz mógł samodzielnie wyrobić sobie zdanie, z której możliwości chce skorzystać. 
Dostępny w Betters bonus powitalny to nie jedyna oferta czekająca na nowych graczy. Bukmacher przygotował dla nich też kilka innych promocji. Wszystkie z nich szczegółowo omawiamy w dalszej części tego tekstu.
betters kod promocyjny

Betters cashback 100% do 300 PLN

Pierwszym elementem do wyboru z przygotowanego przez Betters bonusu powitalnego jest cashback do kwoty 300 PLN, która obejmuje pierwszy zakład w Betters. Bukmacher zwraca 100% stawki pierwszego wytypowanego kuponu, jeśli ten okaże się przegrany. W Betters bonus powitalny dostaniemy wówczas w formie pełnego zwrotu za objęty promocją kupon, do wskazanej kwoty maksymalnej.
Warunkiem przystąpienia do tej promocji jest zawarcie pierwszego zakładu SOLO lub KOMBI za środki własne. Jeśli okaże się on przegrany, to Betters zwróci nam całą zainwestowaną kwotę, maksymalnie do wspomnianych już wyżej 300 PLN. Dodatkowe środki otrzymamy w postaci freebetu, który należy wykorzystać w przeciągu 72 godzin, grając dowolny kupon SOLO lub AKO o minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 1.14. Wartość wygranej z freebetu zostanie pomniejszona o jego wysokość, czyli na konto trafi zysk z kuponu. Maksymalna wygrana z freebetu wynosi 2000 PLN.

Betters freebet powitalny 200 PLN

Drugą możliwością jest w Betters bonus powitalny w formie freebetu o wartości 200 PLN. Jeśli wybierzemy tę formę bonusu, to najpierw będziemy musieli dokonać wpłaty pierwszego depozytu a następnie zagrać kupon SOLO lub KOMBI z kursem 1.80 lub wyższym. Bez względu na to jakie będzie rozstrzygnięcie tego zakładu otrzymamy od Betters bonus powitalny w wysokości 100% wartości stawki kuponu do maksymalnie 200 PLN. 
Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 72 godzin liczonych od momentu jego przyznania, co nastąpi w ciągu 24h od spełnienia warunków promocji, jeśli ją właśnie wybierzemy w ramach bonusu powitalnego. Po przekroczeniu tego czasu bonus zostanie anulowany. Freebet powitalny możemy przeznaczyć na dowolny kupon z oferty przedmeczowej lub live pod warunkiem, że minimalny kurs całkowity wyniesie 1.14.
W przypadku tego bonusu powitalnego Betters ustalił górną granicę wygranej. Nie może ona przekroczyć 2000 PLN. Na saldo gracza trafi cały zysk z postawionego kuponu pomniejszony o wartość przyznanego freebetu.

Betters freebet powitalny 4x50 PLN

Trzecią opcją na odbioru bonusu powitalnego od Betters jest freebet 4x50 PLN. Jak działa ta forma promocji? W sposób bardzo podobny do opisanego wyżej freebetu, z tą jednak różnicą, że bonus otrzymujemy za każdy z czterech pierwszych kuponów a każdorazowo bukmacher przyzna nam 100% stawki zakładu do maksymalnie 50 PLN. Ponownie kurs minimalny kuponu za który otrzymać możemy freebet to 1.80. Może być to zarówno zakład SOLO jak i KOMBI.
Każdy z darmowych zakładów zostanie przyznany w ciągu 24h od spełnienia warunków promocji, a gracz ma kolejne 72h aby z niego skorzystać. Nie zmieniają się również warunki aktywowania freebetu. Wystarczy do tego kurs 1.14 na kuponie SOLO lub KOMBI. Wygrana z freebetu, pomniejszona o stawkę darmowego zakładu, trafi bezpośrednio na saldo depozytowe. Maksymalna wygrana z jednego darmowego zakładu to 2000 PLN. 

Betters bonus bez depozytu 10 PLN

Podczas rejestracji w Betters bonus bez depozytu także jest dostępny. Mogą z niego skorzystać wszystko nowi gracze. Jest to freebet o wartości 10 zł. Bonus zostanie przyznany po rejestracji i pełnej weryfikacji konta. Bonus o wartości 10 zł zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od ukończenia weryfikacji konta przez Biuro Obsługi Klienta. 
Bonus Betters można aktywować na kuponie SINGIEL lub KOMBI o kursie nie mniejszym niż 1.14. Maksymalna wygrana z freebetu to 300 zł. Freebetu nie możesz wykorzystać na zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych i Symulowanych Gier Karcianych oraz kupony SYSTEM, BET BUILDER i ŁAŃCUCH. Wygrana z bonusu nie wymaga obrotu.

Betters freebet 50 PLN

W ramach bonusu na start Betters wynagradza freebetem każdego co 50-tego użytkownika dokonującego rejestracji. Aby otrzymać potwierdzenie udziału w tej promocji należy w pierwszej kolejności założyć konto, a w drugiej dokonać dowolnego depozytu. Jeśli będziemy mieli szczęście, to do naszej dyspozycji będzie darmowy zakład o wartości 50 PLN.
Freebet zostanie przyznany w ciągu 3 dni liczonych od momentu spełnienia powyższych warunków. Na wykorzystanie tego bonusu powitalnego Betters daje nam miesiąc. Po upływie tego czasu zostanie on anulowany.
Chcąc skorzystać z darmowego zakładu należy zagrać dowolny kupon z oferty przedmeczowej lub live. Liczba zdarzeń może być dowolna, ważne jest tylko to, aby kurs całkowity był równy lub większy niż 1.80. Podobnie jak w przypadku freebetu powitalnego, maksymalna wygrana nie może przekroczyć 2000 PLN.
W przypadku tej promocji Betters też ustanowił maksymalny próg wygranej w zakładzie zawartym za freebet. Wynosi on 2000 PLN.

Sprawdź kody promocyjne:

Betters - bonusy i promocje dla wszystkich

Dostępny w Betters bonus powitalny to nie jedyny dodatek, oferowany przez tego bukmachera. Firma przygotowała też kilka promocji dla wszystkich graczy, niezależnie od tego kiedy dokonali oni rejestracji. 

Betters promocje - Zakład łańcuch

Pierwszą dostępną w Betters promocją jest tzw. “Zakład łańcuch”. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się pewna nowość na polskim rynku bukmacherskim. Do tej pory żadna z firm nie miała czegoś takiego w ofercie. O co dokładnie chodzi w tej promocji?
“Zakład łańcuch” obowiązuje przy kuponach składających się z dwóch lub więcej zdarzeń. Pozwala na osiągnięcie wygranej nawet w przypadku, gdy niektóre typy okażą się błędne. Decydujące znaczenie ma tutaj odpowiednia kolejność zdarzeń na kuponie oraz to czy pierwsze z nich będzie trafione. Przyjrzyjmy się jak wygląda to w praktyce.
Przy graniu tego typu zakładów tworzone jest “konto łańcuchowe”. Gromadzone są na nim wygrane kwoty netto. Kiedy środki na nie trafiają? 
Przykład:
Puszczamy kupon składający się z 4 zdarzeń za stawkę brutto wynoszącą 10 PLN (stawka netto: 10 PLN - 12% podatek = 8.80 PLN):
 • Iga Świątek - Magda Linette, typ 1, kurs 2.20
 • Piast Gliwice - Lech Poznań, typ X, kurs 3.50
 • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, typ 1, kurs 1.80
 • Real Madryt - FC Barcelona, typ 2, kurs 3.25
Pierwsze zdarzenie okazuje się trafione - wygrana w tym przypadku wynosi: 8.80 PLN x 2.20 = 19.36 PLN. Stawka 8.80 PLN zostanie przeniesiona na kolejne zdarzenie, natomiast zysk netto 10.56 PLN (19.36 PLN - 8.80 PLN) trafia na wspomniane konto łańcuchowe.
Drugi typ też okazuje się trafiony - wygrana tym razem wynosi: 8.80 PLN x 3.50 = 30.80 PLN. Stawka 8.80 PLN ponownie zostaje przeniesiona na następne zdarzenie, a zysk netto 22 PLN (30.80 PLN - 8.80 PLN) ląduje na koncie łańcuchowym. Aktualne saldo wynosi więc 32.56 PLN.
Jeśli trzecie zdarzenie okaże się przegrane, wówczas nasz kupon w dalszym ciągu pozostaje w grze. Stawka 8.80 PLN na kolejny typ zostanie pobrana z konta łańcuchowego, a tym samym jego saldo zmniejszy się do poziomu 23.76 PLN (32.56 PLN - 8.80 PLN).
W przypadku gdy ostatni typ też okaże się nietrafiony, to na konto gracza powędruje kwota 23.76 PLN. Jeśli dopisze nam szczęście i uda nam się poprawnie przewidzieć wynik tego spotkania, wówczas do sumy 23.76 PLN zostanie doliczona wygrana kwota brutto z czwartego zdarzenia. W tym wypadku będzie to 28.60 PLN + 23.76 PLN = 52.36 PLN.
Na samym końcu chcemy jeszcze przytoczyć najważniejsze zasady tej oferowanej przez Betters promocji:
 • zdarzenia na kuponie nie muszą być ułożone chronologicznie (zakład rozstrzygany jest po zakończeniu wszystkich spotkań)
 • zakład jest przegrany, gdy saldo na koncie łańcuchowym wynosi 0 PLN, a stawka została przegrana
 • w przypadku, gdy saldo na koncie łańcuchowym jest niższe od kwoty pełnej stawki, wówczas za stawkę przyjmuje się całą sumę dostępną na saldzie łańcuchowym

Betters bonus - Kontroferta

Kolejnym przygotowanym przez Betters bonusem jest tzw. “Kontroferta”. Dzięki niej można zwiększyć wygraną w przypadku grania zakładu pojedynczego. Przy niektórych zdarzeniach bukmacher daje bowiem możliwość zaproponowania swojego kursu. W tym celu należy wybrać za pomocą suwaka odpowiadający nam współczynnik oraz podać stawkę za jaką zamierzamy zagrać.
Stworzony w ten sposób kupon zostanie poddany analizie przez Betters. W jej wyniku oferta może zostać:
 • odrzucona
 • zaakceptowana
 • odesłana do negocjacji - bukmacher podaje swoją kontrofertę, którą gracz może zaakceptować lub z niej zrezygnować

Betters bonus - Tygodniówka+

Promocja dla osób, które regularnie obstawiają. Tygodniówka+ pozwala odebrać nawet 350 PLN bonusu miesięcznie.
Graj min. 5 dni w danym tygodniu kupony AKO z min. kursem kuponu 2.00 ze stawką 20 PLN lub wyższą. Wysokość uzależniona jest od liczby dni w tygodniu, w których obstawiałeś w Betters:
 • 5 dni = Betters bonus 10 PLN
 • 6 dni = Betters bonus 20 PLN
 • 7 dni = Betters bonus 35 PLN
Betters podwaja łączny bonus za wzięcie udziału w promocji w każdym tygodniu i ich łączna wartość w miesiącu może wynieść 350 PLN. Do wypłaty bonusu wymagany jest 3-krotny obrót kuponami AKO, z kursem min. zdarzenia 1.40. Na zrobienie tego gracz ma 7 dni od daty przyznania bonusu.

Bonus Betters - raiseBET

Promocja podbijająca wartość wygranej. Wysokość podwyższenia zależy od wybranych liczby selekcji i może wynieść nawet 120%. Do promocji zaliczają się kupony z kursem min. 1.25 zdarzenia na zakłady przedmeczowe lub na żywo.
Konkretne wartości znajdują się w tabeli:
Betters bonus raiseBET

Betters bonus - Serwujemy Emocje

Promocja dla graczy obstawiających tenisa i obowiązująca w każdy wtorek. Jeśli pierwszy kupon spełniający warunki promocji zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas Betters zwróci całą stawkę (maksymalnie 20 PLN) w formie freebetu na konto.
Kupon biorący udział w promocji:
 • AKO
 • Z kursem min. 1.30 każdego zdarzenia
 • Z oferty na tenis
 • Musi być rozliczony w dzień zagrania
Na wykorzystanie bonusu Betters daje 7 dni. Freebet należy wykorzystać na tenis, a kurs kuponu musi wynosić min. 1.14.

Znajoma Kasa

W tej promocji nagradzane jest zaproszenie kolegów lub koleżanek do założenia konta w Betters. Maksymalna liczba osób, które można polecić to 10 i łącznie do odebrania jest 150 PLN. Wystarczy, że Twój znajomy użyje specjalny kod (wygenerowany w sekcji "Bonusy") oraz spełni określona warunki, to na Wasze konta wpadnie freebet po 15 PLN.

Happy Hours

Bukmacher dla aktywnych graczy, którzy wyrazili zgody marketingowe na kontakt poprzez wiadomość SMS, przygotował specjalne promocje. Jeśli gracz będzie kwalifikował się do utrzymania bonusu, to otrzyma stosowną wiadomośc, a freebet lub bonus od razu zostanie przyznany. Z promocji skorzystać należy w ciągu 72 godzin. 

Betters bonusy - Cash Out

W Betters bonus dla siebie znajdą też osoby, które nie lubią czekać na wygraną do momentu rozstrzygnięcia wszystkich zdarzeń na kuponie. Specjalnie dla nich stworzona została opcja “Cash Out”. Pozwala ona na wypłacenie wygranej przed zakończeniem typowanego wydarzenia.
Aby mieć pewność, że będzie można skorzystać z takiej możliwości, trzeba przed zagraniem typu zwrócić uwagę czy znajduje się przy nim ikona dolara. Jeśli tak, wówczas w dowolnej chwili możemy odebrać wygraną. Betters daje możliwość skorzystania z całkowitego lub częściowego “Cash Out”. Do wyboru mamy też wypłatę manualną oraz automatyczną.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betters - wpłaty i wypłaty

Betters przygotował dla swoich klientów kilka nowoczesnych metod płatności. Dzięki nim możliwe jest zarówno szybkie deponowanie środków, jak i ich błyskawiczna wypłata. Wszystkie z nich są całkowicie darmowe, ponieważ bukmacher nie pobiera z tego tytułu żadnych prowizji.
W przypadku wpłat do wyboru są następujące opcje:
 • Przelewy online
 • P24NOW
 • Blik
 • Karty płatnicze (MasterCard lub Visa)
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • PayPo
Każda z tych transakcji księgowana jest natychmiastowo, dzięki czemu od razu można rozpocząć grę. Wpłata minimalna wynosi 2 PLN.
Wypłata zgromadzonych środków odbywa się za pomocą przelewu na osobisty rachunek bankowy. Ważne jest to, że nie trzeba czekać na akceptację dokonywaną przez Dział Finansowy, ponieważ wszystkie transakcje realizowane są natychmiast po ich zleceniu. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 100 000 PLN.

Nadchodzące:

Betters - informacje o bukmacherze

Betters to legalny polski bukmacher, który posiada stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów  na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie. Właścicielem serwisu jest spółka Silesia Entertainment z siedzibą w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1. Aktualnie firma nie posiada żadnego lokalu naziemnego - do dyspozycji klientów oddana została strona internetowa oraz aplikacja mobilna.
Oferta Betters oparta jest na na czterech filarach:
 • Zakładach sportowych
 • Zakładach live
 • Sportach Wirtualnych
 • E-sporcie
Ambasadorem bukmachera został znany dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow. Betters stara się dotrzeć do szerszego grona odbiorców sponsorując jeden z najbardziej znanych polskich klubów piłkarskich Ruch Chorzów. Dodatkowo firma powoli rozpoczyna działalność w mediach społecznościowych, gdzie będzie próbowała dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

FAQ

Czy w Betters bonus powitalny jest dostępny?

Tak. W Betters dostępny jest bonus powitalny dla nowych graczy, którzy mogą uzyskać cashback lub freebet albo freebety. Aby uzyskać promocje należy podczas zakładania konta wpisać kod MECZYKI. Dla wszystkich graczy dostępny jest dodatkowy bonus bez depozytu.

Jaki jest Betters bonus na start?

Przy rejestracji z kodem bonusowym o treści MECZYKI dostępne są bonusy powitalne. Gracz sam może wybrać jedną z trzech dostępnych promocji na start. Dodatkowo każdy gracz może otrzymać bonus 10 zł bez depozytu.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020