STS Betgames bonus + promocja do 1305 PLN + Cashback + Freebet

STS Betgames bonus + promocja do 1305 PLN + Cashback + Freebet
sts.pl / meczyki.pl
autor: Maciej Baranowski30 mar 2020 | 13:19

Betgames na stronie STS jest nowatorską platformą, która pozwala na obstawianie wyników poszczególnych gier karcianych dostępnych w tamtej ofercie. Do wyboru są obecnie trzy gry karciane: najbardziej popularne Wojna, poker w najpopularniejszej odmianie Texas Hold'em, a także Bakarat. Dla wszystkich graczy w Betgames STS przygotował atrakcyjne bonusy, z których mogą skorzystać użytkownicy tych właśnie gier.

STS - BetGames - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Czym jest Betgames STS?
  2. Promocje na stronie STS
  3. Bonusy na sporty wirtualne w STS

Czym jest Betgames STS?

STS Betgames - od podstaw

Betgames STS to specjalna platforma, która służy do zawierania zakładów na efekty kolejnych rozdań w grach karcianych. Bukmacher wykorzystuje tu popularność dobrze znanych i lubianych gier karcianych, które są dobrze znane nie tylko z kasyn gier, ale także z gry towarzyskiej. Takim przykładem jest najpopularniejsza, całkowicie losowa gra w wojnę, w którą grają zazwyczaj młodsi, bo jej zasady są niezwykle łatwe do zapamiętania. Poker w wersji Texas Holdem to obecnie jedna z najpopularniejszych gier karcianych, w którą grają miliony ludzi na całym świecie, z kolei bakarat to najbardziej rozpowszechniona kasynowa gra karciana.

STS Betgames - wojna, bakarat, poker - gry wirtualne

Zaczynając od wojny: w Betgames gracz ma możliwość postawienia na wygraną gracza, krupiera lub wojnę, czyli taką samą kartę obu stron. Dokonać zakładu można przed rozdaniem pierwszej karty, a także po zobaczeniu karty gracza. W tym drugim przypadku kursy na wygraną gracza i krupiera zwykle ulegają dużym zmianom. Jeśli np. będzie to walet kursy na wygraną krupiera radykalnie rosną; przy rozdaniu czwórki zdecydowanie maleją, rosną za to kursy na wygraną gracza itd. Najwyżej płatna jest jednak zagranie na wojnę. W opcjach zakładów dostępne są także inne zakłady, jak np. kolor kolejnej karty czy jej przedział. 

W grze w pokera krupier po kolei rozdaje po dwie karty sześciu wirtualnym graczom. Już po rozdaniu dwunastu kart użytkownik może zagrać na wygraną jednego z układów. Po zakończeniu tej tury krupier rozdaje trzy karty wspólne (flop) i po tym kursy na wygraną konkretnych układów zmieniają się, a użytkownik Betgames może ponownie zagrać na wygraną jednego z nich. Po tym etapie krupier rozdaje czwartą kartę wspólną (turn), a gracz ma znów możliwość zawarcia zakładu. Rozgrywka kończy się wraz z rozdaniem piątej karty wspólnej (river). Oprócz zakładu na zwycięzcę danego rozdania istnieje także możliwość postawienia na zwycięski układ: od najwyższej karty do pokera królewskiego. Dwie skrajne opcje mają najwyższe kursy.

Celem gry w bakarata jest jak największe zbliżenie się do sumy 9 punktów w dwóch lub, w skrajnych wypadkach, w trzech kartach. Użytkownik Betgames może obstawić zwycięstwo gracza, krupiera lub remis. Obstawiać można przed rozdaniem karty graczowi, bezpośrednio po zobaczeniu pierwszej karty gracza, a także po rozdaniu karty krupierowi. Tak jak w poprzednich przypadkach, tak i tu mamy możliwość zagrania zakładów dodatkowych na kolor kolejnej karty, przedział, a także to czy dana rozgrywka rozstrzygnie się po dwóch kartach (mała) czy trzech (duża).

Wszystkie gry, dostępne na platformie Betgames, omawiamy szczegółowo, wraz ze screenami z kolejnych faz rozgrywek, w specjalnych artykułach im poświęconych:

Promocje na stronie STS - do 1305 PLN bonusów na grę w Betgames

Freebet STS 29 PLN

STS BetGames - promocja freebet 29 PLN

W swojej ofercie STS ma promocje na kwotę aż 1305 PLN i co istotne wszystkie można wykorzystać na grę w Betgames STS. Nowi użytkownicy Bukmachera mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 29 PLN, do którego nie potrzeba nawet najmniejszej wpłaty na swoje konto. 

By skorzystać z tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszym serwisie, [ np.: TUTAJ ], dzięki temu nie trzeba będzie w odpowiednim miejscu wpisywać kodu: MEGABONUS, po prostu uzupełni się on sam. Po rejestracji gracz otrzyma całą kwotę darmowego zakładu, której jednak nie trzeba przeznaczać od razu na jeden zakład, można ją rozłożyć na kilka kuponów.

Przed wypłatą całą kwotę darmowego zakładu należy jednak obrócić: minimum trzykrotnie, po kursie minimalnym 1.91. W praktyce oznacza to, że po zagraniu za kwotę 87 PLN po minimalnym kursie podanym w regulaminie promocji można już te pieniądze wypłacić na konto bankowe. Można tego dokonać korzystając z ofert zakładów na gry karciane na platformie Betgames.

Cashback 31 PLN w STS

STS BetGames - promocja cashback 31 PLN

Kolejną promocją dostępną na stronie STS jest Cashback 31 PLN. Pozwala on na zagranie pierwszego zakładu po depozycie za darmo, do kwoty określonej w regulaminie tej promocji, czyli 31 PLN. By skorzystać z tej promocji wystarczy się zarejestrować na stronie STS z linka dostępnego na naszym serwisie. 

Przy obliczaniu wysokości zwrotu należy wziąć pod uwagę 12%-owy podatek. Zagranie kuponu za 31 PLN daje możliwość odebrania 27.28 PLN zwrotu w przypadku przegrania tego zakładu (31 PLN x 0.88= 27.28), tak samo zagranie zakładu za 20 PLN może dać nie 20, a 17.6 PLN zwrotu (20 x 0.88= 17.6 PLN). Aby skorzystać w pełni z tej promocji należy zagrać pierwszy zakład za kwotę przynajmniej 35.23 PLN.

Kwota Cashbacku nie podlega obowiązkowi dokonania żadnego obrotu. Można ją zatem wykorzystać zarówno na postawienie zakładu, także na wyniki gier karcianych w Betgames STS, jak i wypłacić na konto bankowe.

Bonus 100% do 1200 PLN

STS BetGames - promocja bonus 100%

Jest to klasyczna promocja, w ramach której gracz otrzymuje doładowanie bonusowe równe kwocie pierwszej wpłaty na konto, aż do 1200 PLN. Po rejestracji na stronie STS, z linka dostępnego na naszej stronie, a także dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracz otrzymuje podwojenie depozytu. W przypadku wpłaty 200 PLN będzie to zatem dodatkowe 200 PLN, przy wpłacie 1200 PLN użytkownik dostanie aż 2400 na grę w STS. Pieniądze te można wykorzystać także na grę w Betgames.

Kwota ta jest naturalnie objęta obowiązkiem obrotu przed wypłata na konto bankowe. W przypadku wpłaty pełnej kwoty 1200 PLN należy dokonać trzykrotnego jej obrotu, w sumie zatem na 3600 PLN, po minimalnym kursie 1.91. Do obrotu można wykorzystać zakłady w Betgames, zarówno SOLO jak i AKO, ale nie kupony typu Maxikombi, zakład bezpieczny, kupony, przy których użyto opcji Cashout, a także kupony rozliczone po kursie 1.0. Do obrotu nie liczą się zaś przede wszystkim kupony przegrane.

Pewne 20 PLN w Betgames

STS BetGames - promocja pewne 20 PLN

Ta promocja STS trwa od 28 lutego do odwołania. Skierowana jest ona do wszystkich graczy, którzy zarejestrowali się już po rozpoczęciu tej akcji promocyjnej.  Aby skorzystać z tej promocji należy więc zarejestrować się na stronie Bukmacher, z linka dostępnego na naszej stronie, a następnie zagrać swoje pierwsze zakłady w Betgames. Zagranie zakładów na łączną kwotę przynajmniej 20 PLN umożliwia skorzystanie z bonusu. Kurs każdego zdarzenia na tym kuponie musi wynosić przynajmniej 1.9. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu trwania jednego dnia: od godziny 0:00 do 23:59 tego samego dnia.

Przy obliczaniu kwoty zwrotu należy uwzględnić 12%-owy podatek. W przypadku przegranej zakładów na dokładnie tę wartość gracz otrzymuje 17.60 PLN (20 x 0.88 = 17.6), pełny zwrot gracz otrzyma w przypadku gdy przegra zakłady na łączną wartość 22.73 PLN (22.73 x 0.88 = 20 PLN). W przypadku zagrania czterech kuponów, każdego po pięć złotych, a przegranej połowy z nich użytkownik otrzyma 8.8 PLN (10 x 0.88 = 8.8 PLN). Jeśli gracz postawi dziesięć zakładów po 2 PLN każdy, a przegra trzy z nich otrzyma 5.28 PLN (6 PLN x 0.88 = 5.28 PLN).

Każdy użytkownik STS może liczyć tylko na jeden bonus w okresie trwania tej akcji promocyjnej. Na kuponach mogą się znaleźć wyłącznie zdarzenia z gier karcianych Betgames. Zwrot na konto depozytowe następuje na trzy dni od momentu zyskania uprawnienia do otrzymania jego otrzymania zgodnie z zasadami promocji.

Bezpieczne 25 PLN na Betgames

STS Betgames - promocja bezpieczne 25 PLN

Do wzięcia udziału w tej promocji należy zarejestrować się na stronie Bukmachera, korzystając z linka dostępnego na naszej stronie, a po zalogowaniu kliknąć w przycisk WEŹ UDZIAŁ. W przeciwieństwie jednak do poprzedniej promocji w tej mogą wziąć udział wszyscy, nie tylko nowo zarejestrowani użytkownicy strony STS. W ciągu określonego tygodnia od godziny 0:00 w poniedziałek do 23:59 w niedzielę STS zlicza kwoty wygranych kuponów SOLO na gry karciane Betgames, w których kurs wynosi przynajmniej 2.0

Dzięki promocji można liczyć na doładowanie konta bonusowego w STS 10% sum wszystkich wygranych zakładów w STS Betgames do 25 PLN. Znów przy obliczaniu kwoty zwrotu należy uwzględnić 12%-owy podatek. Przykładowo: gracz zawiera zakłady na łączną wartość 150 PLN, wygrywa za 100 PLN, a więc otrzymuje bonus o wartości 8.8 PLN (100 PLN x 0.88 x 0.1 = 8.8 PLN). Każdy gracz może liczyć tylko na jedno doładowanie bonusowe za jeden etap akcji. W grę są tutaj brane wyłącznie zakłady na gry karciane w STS Betgames. Zakłady muszą zostać rozliczone w okresie trwania danego etapu akcji: od poniedziałku 0:00 do niedzieli 23:59. 

Przed wypłatą kwota bonusowa podlega konieczności obrotu: przynajmniej trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Oznacza to, że w przypadku otrzymania maksymalnej kwoty bonusu 25 PLN należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę przynajmniej 75 PLN po kursie 1.91. Bonusy są przyznawane uczestnikom promocji najpóźniej do trzech dni od zakończenia określonego etapu.

Bonusy na sporty wirtualne w STS i innych bukmacherów

STS - BetGames - bonusy i promocje

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej: Betgames jest unikalną platformą wykorzystującą gry karciane do obstawiania ich wyników. Na innych stronach bukmacherskich próżno szukać podobnych rozwiązań, najbliżej tego jest jednak oferta zakładów na sporty wirtualne, dostępna również na stronie STS. Są to symulowane zdarzenia sportowe na kilka dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, wyścigi konne czy żużel. Ich największa zaletą jest szybkość rozgrywania; podczas gdy zwykły mecz trwa aż 90 minut zdarzenie wirtualne kończy się po zaledwie kilku minutach. 

Kilku bukmacherów przygotowało ciekawe promocje związane ze sportami wirtualnymi. Część bonusów dostępnych na stronach bukmacherów można wykorzystać również na grę w sporty wirtualne.

Ekstra 25 PLN w Sportach wirtualnych w STS

Promocja wystartowała 17 marca 2020 i trwa aż do odwołania. W ramach tej akcji Bukmacher przygotował stałe, cotygodniowe promocje dla użytkowników, którzy obstawiają sporty wirtualne. Aby wziąć w niej udział należy zalogować się na swoim koncie i kliknąć przycisk “Weź udział”.  Akcja polega na zrobieniu obrotu na koncie depozytowym, na kwotę przynajmniej 300 PLN, w trakcie trwania określonego tygodnia kalendarzowego. Liczą się w nim tylko zakłady na sporty wirtualne na kupony SOLO lub AKO o minimalnym kursie 2.0. Wszystkie zakłady, które mają się liczyć do obrotu w tej promocji, muszą zostać rozliczone w trakcie trwania określonego tygodnia: od poniedziałku o godzinie 1:00 do niedzieli 23:59. 

Za spełnienie warunków tej akcji gracz otrzymuje doładowanie konta bonusowego kwotą w wysokości 25 PLN. Bonusy są przyznawane użytkowników do siedmiu dni od zakończenia określonego etapu akcji promocyjnej. Każdy gracz może uzyskać tylko jeden bonus w trakcie trwania danego etapu promocji. W Promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego. Przed wypłatą należy obrócić kwotę bonusa: przynajmniej trzykrotnego po minimalnym kursie 1.91. Oznacza to, że należy dokonać na koncie bonusowym obrotu na kwotę 75 PLN.

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne w LVBET

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników, bonus 100% do 600 PLN, który można wykorzystać wyłącznie w sportach wirtualnych. By z niego skorzystać należy zarejestrować się na stronie bukmacher, z linka dostępnego na naszym serwisie, a także dokonać pierwszego depozytu w wysokości przynajmniej 20 PLN. W przypadku wpłaty 600 PLN na konto gracz dostaje drugie tyle w postaci bonusu. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych

Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają nie jest dozwolone. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.

Dwie dychy na sporty wirtualne w LVBET

LVBET proponuje także promocję, w ramach której użytkownicy mogą liczyć na bonus 20 PLN, który może zostać przyznany każdego tygodnia. Wystarczy tylko w trakcie jednego tygodnia, liczonego od poniedziałku o godzinie 0:00 do niedzieli o 23:59, wykonać w zakładach na sporty wirtualne obrót w wysokości przynajmniej 100 PLN (po odjęciu podatku). Kurs minimalny zdarzeń biorących udział w obrocie to 1.5. Zakłady na zdarzenia wykluczające się nie biorą udziału w promocji. W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania bonusu.

Bonus zostanie dopisany na konto gracza w poniedziałek  do godziny 17:00. 20 PLN bonusu będzie można wykorzystać w ofercie sportów wirtualnych. Będzie on ważny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Podlega on konieczności zrobienia 5-krotnego obrotu w ofercie sportów wirtualnych.

Darmowy zakład 50 PLN na start w PZBUK na sporty wirtualne

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Bukmacher PZBUK oferuje promocję “Darmowy zakład 50 PLN na start”, który można wykorzystać także na zakłady dotyczące sportów wirtualnych. Aby skorzystać z oferty powitalnej należy zarejestrować się na stronie Bukmachera, z linka dostępnego na naszej stronie, zweryfikować pozytywnie swój numer telefonu, a także postawić zakład wielokrotny z kursem łącznym przynajmniej 2.0.

Kwota zakładu kwalifikująca do skorzystania z promocji wynosi 50 PLN. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie trzeba dokonywać żadnego obrotu tą kwotą przed wypłatą. Od momentu przyznania darmowego zakładu gracz ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania promocji.

Oferta ta jest ważna do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2020.

Cyberponiedziałki - darmowy zakład 10 PLN na sporty wirtualne

Poniedziałkowa promocja Bukmachera daje możliwość skorzystania z darmowego zakładu 10 PLN. W promocji mogą wziąć udział tylko użytkownicy z prawidłowo zweryfikowanym numerem telefonu. By otrzymać darmowy zakład należy za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne wnieść zakład wielokrotny za co najmniej 25 PLN po minimalnym kursie 2.0. Po kliknięciu w “Zapisz się” gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.  

Darmowy zakład 10 PLN zostanie dopisany do konta Gracza w ciągu 10 minut po spełnieniu warunków promocji. Zakład będzie widoczny na kuponie użytkownika w rozwijanym menu „Wybierz aktywną promocję” przy tworzeniu nowego kuponu wielokrotnego z łącznym kursem min. 2.0. Można go wykorzystać na kupon wielokrotny z łącznym kursem min. 2.0 w kwocie 10 PLN przez aplikację na zakłady wirtualne.

Zakłady wirtualne bez podatku w PZBUK

Dzięki tej promocji gracze w PZBUK mogą zagrać zakłady na sporty wirtualne bez podatku. Aby skorzystać z promocji Gracz musi zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Po kliknięciu w "Zapisz się" Gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji. Wystarczy, że postawi zakład składający się z przynajmniej trzech zdarzeń, a każde będzie miało kurs przynajmniej 1.35. W przypadku spełnienia tych warunków gracz może odebrać dodatkowe 14% do swoich wygranych.

Z promocji wyłączone są zakłady, których wyniki mogą dać częściową wygraną (jak np. handicapy azjatyckie), zakłady systemowe, postawione za pomocą “darmowego zakładu”, a także te objęte promocją cashout. Dodatkowe wygrane z promocji dodawane są do konta gracza od razu po rozliczeniu zakładu, jako oddzielna kwota, bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł