Co najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Dodał: Seweryn Krauze,13 Lip 2023 | 09:39
Oferta bukmacherska na stronach internetowych coraz bardziej się poszerza, a ostatnio trafiają do niej coraz mniej popularne sporty. Nic dziwnego, że duża część graczy zastanawia się nad tym co obstawiać by wygrywać na zakładach bukmacherskich. W tym krótkim tekście postaramy się rzucić trochę światła na to, co najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich. 

Co najlepiej obstawiać? 

Jeśli chcemy obstawić zakłady bukmacherskie w internecie, to musimy posiadać konto u bukmachera. Najlepiej, jeśli zarejestrujemy się i na obstawianie zakładu skorzystamy z bonusu powitalnego.
Bukmacherzy na start proponują pakiety bonusowe, które zawierają m.in. darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka czy bonus od wpłaty. Można je przeznaczyć na obstawianie zakładów.
Najchętniej wybieranym bukmacherem, co zdaniem graczy pozwala najlepiej obstawiać, jest Superbet.
Ten bukmacher w swoim pakiecie na start przygotował cztery bonusy o łącznej wartości 3755 PLN. Zawierają się w nim: tydzień bez ryzyka, bonus od depozytu, freebet za aplikację i freebet dostępny tylko z kodem promocyjnym.
Jeśli założysz konto z kodem MECZYKI, to aktywujesz pełną wartość bonusu powitalnego. Możesz to zrobić klikając w poniższy przycisk, który przeniesie Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego z uzupełnionym automatycznie kodem.
Superbet to nie jedyny bukmacher z ofertą na obstawianie. Przykładowe zestawy bonusowe dla nowych graczy prezentujemy w tabeli.

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalnyKod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
BetX

Zakład bez ryzyka 350 PLN + bonus od depozytu 250 PLN + freebety o wartości 400 PLN! Łącznie 1000 PLN na start

BetX kod promocyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

BetX

Zakład bez ryzyka 350 PLN + bonus od depozytu 250 PLN + freebety o wartości 400 PLN! Łącznie 1000 PLN na start

Do uzyskania bonusu powitalnego na obstawianie zakładów, niezbędna jest rejestracja za pomocą linków umieszczonych w tabeli wyżej. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Co obstawiać u bukmachera w ofercie?

Obstawiać u bukmacherów możemy zakłady, które ten przygotował dla graczy w swojej ofercie. Dlatego też odpowiadając na pytanie: co obstawiać u bukmachera, należy najpierw poznać jego propozycje dostępnych typów i kursów. Aby mieć jak największe pole manewru, warto zdecydować się na wybór któregoś z czołowych bukmacherów, gdzie zakres dostępnych kursów jest bardzo szeroki. 
Poniżej prezentujemy polecanych bukmacherów, którzy pozwalają na dywagacje nad wyborem zakładów, bo mają najbardziej rozbudowaną ofertę. 

Co najlepiej obstawiać w Superbet?

Stosunkowo nowym, ale już uzyskującym uznanie typerów bukmacherem, jest Superbet. Firma powstała w 2009 roku w Rumunii, a od kilku lat działa również na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Co obstawiać u bukmachera? Oferta nie odbiega od największych firm w Polsce.
Poza zakładami na około 30 dyscyplin sportowych, gracze mogą wygrać również kursy na zdarzenia esportowe, społeczne czy polityczne. Bukmacher udostępnia także zakłady na gry karciane i wirtualne. Superbet dba także o stale rozwijaną ofertę bonusów. Zarówno powitalnych, jak i tych dla wszystkich graczy. W tej drugiej kategorii znaleźć można m.in. loterie, bonusy na wybrane dyscypliny i wiele więcej.
Superbet kod promocyjny
Nowi gracze u bukmachera Superbet mogą otrzymać powitalne bonusy, które pozwolą np. uzyskać darmowe środku na grę lub zabezpieczenie kuponów gracza. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwoli zyskać graczom najwyższy bonus powitalny o wartości 3755 zł. To najwyższy, dostępny bonus tego bukmachera, dostępny wyłącznie z kodem od Meczyki.pl.Jakie bonusy na start proponuje Superbet:
 • Darmowy zakład (freebet) w kwocie 35 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 3500 zł
 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacje 20 zł

Co najlepiej obstawiać w Fortunie?

Bukmacherem, który od dawna działa na polskim rynku, jest Fortuna. Gracze szukający rozbudowanej oferty zakładów mogą założyć konto właśnie u tego bukmachera. Fortuna umożliwia obstawianie wydarzeń sportowych, ale także społecznych czy politycznych. Jako jeden z niewielu bukmacherów Fortuna proponuje też typy na wyścigi konne, które dla wielu osób są kolebką bukmacherki.
Fortuna pozwala także na obstawianie zdarzeń esportowych, gier karcianych czy sportów wirtualnych. Warto też wspomnieć, że bukmacher ma na wyłączność ofertę zakładów na niektóre gale freak-fightowe (Clout MMA i Prime MMA). 
Fortuna kod promocyjny
Fortuna pozwala uzyskać najwyższy pakiet powitalnych bonusów, jeśli gracz zarejestruje się TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość bonusów dla nowych graczy to 635 zł. Na całą kwotę składa się kilka promocji, w tym środki na grę bez wpłaty własnej:
 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł
 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 15 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 300 zł

Co najlepiej obstawiać w STS?

Największym bukmacherem w Polsce jest firma STS. Założony w 1997 roku bukmacher to zdecydowany lider polskiego rynku zakładów wzajemnych. Nie ma wątpliwości, że w tym przypadku jest co obstawiać u bukmachera.
STS proponuje zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych. Są to zarówno tak popularne sporty jak piłka nożna, tenis czy sporty walki, jak i niszowe dyscypliny pokroju krykieta czy hokeja na trawie. Ponadto w STS można typować zmagania e-sportowe, gry karciane oraz sporty wirtualne, które algorytm “rozgrywa” w czasie rzeczywistym. 
STS kod promocyjny
Bukmacher STS ma bonus powitalny o wartości 1660 zł, dla graczy rejestrujących się pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI. To najwyższy dostępny bonus STS na rynku. Pakiet powitalny, który ułatwia typowanie zakładów, składa się z:
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) maksymalnie do 1500 zł
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

Co najlepiej obstawiać w Betclic?

Wśród czołowych, polskich bukmacherów znajduje się Betclic. Przez pewien czas tego bukmachera nie było w naszym kraju, ale powrócił w lipcu 2019 roku. Dobrze znana marka sprawiła, że Betclic szybko zyskał uznanie graczy.
Jednak za zainteresowaniem stoi nie tylko sama marka, ale też fakt, że w Betclic jest co obstawiać u bukmachera. Rozbudowana oferta sportowa jest najważniejszą kategorią, ale bukmacher nie stroni też od zakładów esportowych czy tych na gry karciane. Betclic jako jedyny proponuje też typy na Fame MMA, najpopularniejszą polską federację freakfightową.
Betclic kod promocyjny
Dla nowych graczy Betclic przygotował jeden bonus powitalny, który można otrzymać po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Tym bonusem jest zakład bez ryzyka na pierwszy wytypowany kupon. Szczegóły powitalnego bonusu w Betclic:
 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł

Jakie najpopularniejsze dyscypliny sportowe obstawiać?

Jakie sporty najlepiej obstawiać? Do dyscyplin najchętniej wybieranych przez typerów zakładach bukmacherskich należą: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, sporty walki i skoki narciarskie. 
Wybierając sport do typowania gracz liczy przede wszystkim na to, że rywalizacja będzie przebiegała według klarownych zasad, które mocno ograniczają możliwości wpłynięcia na to zdarzenie osobom trzecim. I choć od czasu do czasu słychać o przypadkach ustawiania spotkań piłkarskich, najnowszym przykładem była afera wokół spotkania Real Valladolid  - Valencia na zakończenie sezonu 18/19 w La Liga, to piłka nożna nadal uchodzi za sport najlepszy na obstawianie zakładów.
Najpopularniejsze dyscypliny sportu

Piłka nożna

Obstawianie zakładów na piłkę nożną jest jednak obarczone ryzykiem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że w poszczególnych spotkaniach rywalizują zespoły złożone z 11 zawodników. Margines błędu jest zatem spory; Przykłady? Choćby rewanż Piasta z BATE Borisov w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów pokazał, że w momencie gdy zawodzi bramkarz cały plan działania momentalnie się sypie, a tego typu przypadki znane są nawet z meczów na absolutnie najwyższym szczeblu (“popisy” Lorisa Kariusa w finale Ligi Mistrzów w 2018 roku). Piłka nożna nadal uchodzi jednak za dyscyplinę, która najlepiej nadaje się do analizowania i szukania wartościowych zakładów.

Tenis

Zupełnie inaczej jest w przypadku drugiego najpopularniejszego sportu obecnego w ofercie bukmacherskiej, czyli tenisa. W spotkaniu tenisowym, wyjąwszy z tych rozważań mniej popularne spotkania deblowe,  mamy do czynienia z rywalizacją indywidualnych zawodników, a chwila nawet drobnej dekoncentracji może sprawić, że zawodnik uznawany za faworyta przegrywa spotkanie, najczęściej ku uciesze bukmacherów. Obstawianie zakładów na tenisa jest więc często zero-jedynkowe. W meczu singlistów, gdy jeden zawodnik zawiedzie, nie ma kto go "uratować". 
To co dla jednych bywa przekleństwem dla innych może być jednak okazją do zarobku na takich nieprzewidywalnych wynikach. Tenis dobrze nadaje się do gry na żywo, często można bowiem zaobserwować momenty, w których zawodnicy tracą koncentrację i przegrywają seta co jest wykorzystywane w dalszej części meczu. Warto także skupić się na wysokich kursach, zwłaszcza w przypadku spotkań wielkoszlemowych gdzie mniej znani gracze często zaskakują faworytów wygraniem seta, a nawet całego meczu.

Sprawdź kody promocyjne:

Koszykówka

Niezwykle dynamicznym sportem jest również koszykówka, w której często dochodzi do tworzenia dużych przewag, ale także ich odrabiania, co jest szansą na trafienie dobrego typu. Dobrze widać to na przykładzie najlepszej koszykarskiej ligi na świecie, czyli NBA, która często zaskakuje nas nieprzewidywalnymi wynikami. Dzieje się tak również dlatego, że sezon zasadniczy NBA trwa aż 82 mecze, nie sposób zatem zagrać ich wszystkich na równym, dobrym poziomie, zwłaszcza że poszczególne drużyny mają często problemy z kontuzjami czy absencjami czołowych graczy. 
By dobrze wybrać to co najlepiej obstawiać trzeba więc dokładnie śledzić wszelkie informacje, które okazują się przed danym spotkaniem. Kompletnie inną specyfikę mają rozgrywki europejskie, bo mecze są rozgrywane w weekendy lub, w przypadku meczów pucharowych, w środku tygodnia. Odpada zatem element zmęczenia kolejnymi meczami.

Sporty walki

W ostatnich latach obstawianie sportów walki rozwija się w niesamowitym tempie. Wszystko zaczęło się od słynnego debiutu Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW. Od tego czasu MMA zawładnęło sercami kibiców. Sukcesy polskich zawodników w najlepszej gali MMA (UFC) na czele z Joanną Jędrzejczyk, Janem Błachowiczem i Mateuszem Gamrotem pchnęły jeszcze bardziej zainteresowanie tym sportem do przodu. "Kropką nad" i były i są gale freak-fightowe, które zazwyczaj przyciągają zupełnie innych kibiców, którzy na co dzień interesują się mniej sportem. MMA absolutnie dominuje obstawianie sportów walki, podczas gdy boks przebija się jedynie od czasu do czasu przy okazji najgłośniejszych walk z udziałem Polaków lub największych gwiazd tej dyscypliny.

Siatkówka

Interesującą alternatywą dla graczy staje się również siatkówka, która jest sportem popularnym w Polsce, ale patrząc globalnie dyscypliną jednak mocno niszową. Kursy na faworytów poszczególnych spotkań, podobnie jak w przypadku koszykówki, są niskie, ale same spotkania bywają dynamiczne, a dodatkowo bukmacherscy oddsmakerzy (ludzie ustalający kursy) często nie doceniają pewnych drużyn, co można wykorzystać np. grając typ na wygraną seta. Minusem jest jednak to, że praktycznie poza meczami ligowymi i rozgrywkami międzynarodowymi ciężko znaleźć dobre rozgrywki do analizy, co przekłada się na mniej możliwości na obstawianie zakładów.

Żużel

Dobrym przykładem mniej znanego sportu jest żużel, który podobnie jak siatkówka, choć w mniejszej skali, jest dyscypliną bardzo popularną w Polsce, ale już poza granicami naszego kraju nie cieszy się dużą popularnością. Na zagranicznych stronach bardzo ciężko znaleźć ofertę na spotkania żużlowe, a już w ogóle rzadko spotykane są kursy na spotkania polskiej Ekstraligi. Oznacza to zatem, że kursy muszą wystawiać pracownicy polskich bukmacherów, a z tym bywa różnie. Czasami pojawiają się zakłady warte ryzyka.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jakie dyscypliny opłaca się obstawiać?

Sporty cieszące się największą popularnością mają naturalną przewagę także dla graczy bukmacherskich: stosunkowo łatwo znaleźć na ich temat informacje, a więc wyszukanie tego co najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich jest z tego punktu widzenia dość łatwe. To co jednak na pierwszy rzut oka wydaje się oczywistą przewagą bywa także problemem. Skoro dostęp do tych cennych danych mają także przedstawiciele bukmachera, którzy dodatkowo dysponują dokładnymi statystykami tego w jaki sposób rozkładają się typy bukmacherskie na dane spotkanie, gracz nie może z nimi rywalizować, bo oni zawsze będą o kilka kroków przed nim.
Część typerów często decyduje się na obstawianie mniej znanych sportów, licząc na to, że nie są one tak dobrze rozpoznane przez bukmacherów, a więc będzie można tam znaleźć bardzo interesujące zakłady po wysokich kursach. Nie jest to pomysł całkowicie pozbawiony logiki: rzeczywiście bowiem w sytuacji, w której większość klientów bukmacherów obstawia piłkę nożną, obstawianie tenisa czy koszykówki przyciąga mniejszą uwagę typerów, niszowe sporty też są atrakcyjne dla klientów bukmacherów a to może tworzyć pewną przewagę. Warto jednak pamiętać, że to co najlepiej obstawiać to zdarzenia solidnie przeanalizowane i to samo dotyczy sportów niszowych. Należy zatem pamiętać o solidnym źródle informacji na temat tych dyscyplin.
Niszowe rozgrywki piłkarskie w takich krajach jak Szwajcaria, Norwegia, Szwecja czy Dania nie stoją być może na wysokim poziomie, ale czasem można znaleźć w nich ciekawe typy, które umykają uwadze innych graczy i przedstawicieli bukmacherów.
Nie inaczej jest w przypadku innych popularnych dyscyplin sportowych. Wielu typerów lubi np. śledzić rozgrywki turniejów tenisowych niższej rangi jak challengery czy futures, bo różnica poziomów rywalizujących ze sobą zawodników jest często tak duża, że bardzo ciężko o wpadkę tego silniejszego. Podobnie interesujące wydają się rozgrywki młodych graczy w siatkówce czy koszykówce.
By poszukać ciekawej niszy wcale nie trzeba zresztą opuszczać najpopularniejszej dyscypliny sportowej, czasami wystarczy znaleźć rozgrywki, które nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, a z kolei zdobycie o nich informacji i śledzenie ich co tydzień nie jest dziś wielkim problemem. Znalezienie w sieci odpowiedniej transmisji, a także portalu, który rzetelnie informowałby o określonych rozgrywkach nie jest chyba wielkim problemem, w najgorszym wypadku można się wesprzeć informacjami podawanymi w mediach społecznościowych.

Nadchodzące:

Co obstawiać żeby wygrać? 

Podstawowym pojęciem znanym każdemu doświadczonemu graczowi bukmacherskiemu jest valuebet. Jest to zakład, którego kurs przedstawia wartość biorąc pod uwagę szacowane prawdopodobieństwo jego wejścia. Jeśli np. sądzimy, że wygrana danego zespołu jest prawdopodobna w 75%-ach, a kurs na nie wynosi 1.6 z całą pewnością jest to kurs warty zagrania. Kwestią otwartą pozostaje oczywiście to na ile jesteśmy w stanie dobrze oszacować ryzyko związane z takim zakładem, ale o to właśnie chodzi w typowaniu: o doskonalenie umiejętności oceniania prawdopodobieństwa wejścia danego zdarzenia.
Gracze, którzy są w stanie robić to dobrze będą na plusie niezależnie od tego jak ostatecznie kończyć się będą spotkania. Nikt nie potrafi bowiem mieć 100%-owej pewności tego, że dany typ wejdzie, bo w grę może wejść wiele czynników, których nie możemy przewidzieć w analizie przedmeczowej. W dłuższej perspektywie jednak większość valuebetów będzie wchodziła, a zatem gracz z pewnością będzie na plusie. Oczywiście szacowanie prawdopodobieństwa jest trudną sztuką, ale można się tego nauczyć, choćby przez suchą analizę kursów bukmacherskich, nawet bez ich grania.
Szczególnie łakomym kąskiem są, szczególnie dla początkujących graczy, wysokie kursy, powyżej 3.00, a nawet wyższe. Wielu typerów próbuje trafiać właśnie takie kursy i na pierwszy rzut oka oczywiście ma to sens. Wystarczy bowiem trafić zaledwie kilka tego typu kursów w krótszej perspektywie czasowej by wyjść na plus; w sieci roi się zatem od testów różnorakich systemów, które pozwalają trafiać tego kursy, ale jakimś dziwnym trafem większość z nich kończy się szybciej niż zaczęła.
Sam wybór wysokiego kursu nie jest zatem odpowiedzią na odwieczne pytanie: co obstawiać żeby wygrać? Wysokie kursy podlegają bowiem takim samym kryterium oceny co te zwykłe na faworytów. Zdarza się często tak, że i kurs 1.25 przedstawia wartość, jeśli tylko prawdopodobieństwo jego wejścia jest naprawdę duże i przewyższa ocenę kursową. Tak samo oceniamy zdarzenia z kursami powyżej 3 i wyższymi. Bukmacherzy zresztą często celowo wystawiają bardzo wysokie kursy, które i tak nie odzwierciedlają nikłej możliwości wejścia takiego typu; przekonać się o tym można spoglądając choćby na listę kandydatów na prezydenta danego kraju w ofercie na stronach bukmacherskich. I tak np. kurs na zwycięstwo Kanye Westa w następnych wyborach na prezydenta USA wynosi 250 choć dobrze wiadomo, że i 1000 raczej nie przekonałoby racjonalnie myślącego typera do zainwestowania w ten typ choćby złotówki.
Wśród typów po wysokich kursach jest jednak kilka, które warto wskazać jako te, które warto obstawiać. Typując piłkę nożną nie warto stawiać na dokładny wynik spotkania, który jest czystą loterią, ale można się zastanowić nad popularnymi zakładami do przerwy/koniec meczu, w których typujemy jednocześnie wynik pierwszej połowy i samego spotkania. Na wielu imprezach piłkarskich drużyny wolno zaczynają mecz i do przerwy często jest remis, ale w drugiej połowie faworyt bierze się do roboty i wygrywa spotkanie. Kilka takich typów wystarczy by zanotować zysk.
Z kolei w przypadku tenisa warto się zastanowić nad typami na dokładny wynik, zwłaszcza w meczach dwusetowych. Na małych imprezach faworyci często bardzo wolno rozpoczynają spotkanie i dopiero po pierwszym przegranym secie biorą się do roboty. Kursy na 2:1 są wtedy dość wysokie (w okolicach 3-4), bo już sama perspektywa straty seta przez faworyta sprawia, że prawdopodobieństwo ich wejścia jest oceniane jako niskie, a mimo to z tego typu wynikami mamy do czynienia niezwykle często. 

FAQ

Jakie dyscypliny sportowe obstawiać u bukmachera?

Najchętniej obstawianymi sportami w zakładach bukmacherskich są: piłka nożna, tenis, sporty walki i koszykówka.

Co najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Wszystko zależy od Twoich preferencji, poziomu wiedzy i obszaru zainteresowań sportowego.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020