Darmowe bonusy bez depozytu (powitalne za rejestrację). Bukmacher Bonus

Darmowe bonusy bez depozytu (powitalne za rejestrację). Bukmacher Bonus
Źródło zdjęcia: pixabay.com
Sprawdź ranking bukmacherów

Dowiedz się gdzie pobrać darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jedną z najbardziej poszukiwanych opcji wśród nowych graczy oraz tych, którzy zakładają kolejne konta na serwisach bukmacherskich, jest powitalny bonus bez depozytu za rejestrację. To rodzaj promocji, którego atrakcyjność polega na tym, że można grać bez konieczności wkładu własnych środków. W artykule przedstawiamy listę bukmacherów oferujących najbardziej korzystne bonusy bez depozytu oraz instrukcję krok po kroku jak otrzymać darmowy bonus na start po rejestracji.

Spis treści:

  1. Darmowe bonusy bez depozytu – o co tu chodzi?
  2. Bukmacher bez depozytu – jak to działa?
  3. Jak otrzymać bonus powitalny bez depozytu?
  4. Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!
  5. Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Darmowe bonusy bez depozytu – o co tu chodzi?

To bardzo proste. W skrócie – bukmacher daje nam środki na pierwsze obstawienia. Za darmo, rzecz jasna. Jest to rodzaj promocji powitalnej dla nowych klientów, którzy założyli konto na stronie internetowej danej firmy. Co ważne, nie ma żadnych obostrzeń w stosunku do tego, co możemy obstawiać. W grę wchodzi praktycznie każda dyscyplina sportowa, na czele z najpopularniejszymi: piłką nożną, tenisem, koszykówką, siatkówką, piłką ręczną i sportami wyścigowymi. Do tego cieszący się coraz większym zainteresowaniem e-sport, wydarzenia polityczne (m.in. wybory parlamentarne), finansowe (kurs konkretnych walut) czy rozrywkowe (np. rozdanie Oscarów).

Bonus bez depozytu formą zainteresowania gracza

Bk Aguilar, pexels.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Bk Aguilar, pexels.com

Takie promocje są przede wszystkim po to, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy, ale też i dla samych graczy – zwłaszcza świeżych – aby mogli sprawdzić, czy potrafią obstawiać i jak ich wiedza przekłada się na rzeczywistość. Poza tym w takiej sytuacji (kiedy obstawia się nie swoje pieniądze) można zagrać bardziej ryzykownie. Bukmacher bez depozytu to więc dla graczy szansa na niezły zarobek, a w przyszłości kolejne bonusy.

Form otrzymania bonusu bez depozytu za rejestrację jest sporo i zależy od konkretnej firmy. od razu dają darmowy zakład, inni proszą o wysłanie maila (inaczej bonus nie zostanie przyznany). Darmowe bonusy bez depozytu dotyczą na ogół wszystkich świeżo zarejestrowanych graczy.

Bukmacher bez depozytu – jak to działa? Bonusy za rejestrację

Bonus za rejestrację bez depozytu to rodzaj wirtualnych pieniędzy, które otrzymujemy od bukmachera. Taka promocja przyciąga graczy, bo jest to korzystna dla nich opcja – ogranicza utratę pieniędzy w przypadku nietrafionych kuponów. Fajna sprawa. Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką lub chce spróbować swoich sił w innych dyscyplinach niż dotychczas obstawiane. Bukmacher bez depozytu jest dobry, bo ogranicza ryzyko. W takiej sytuacji warto zawrzeć zakład akumulowany z wysokim łącznym kursem. Ryzyko nie istnieje, bo gramy za sprezentowane nam pieniądze, możemy więc pokusić się o kupon, który pozwoli nam wygrać naprawdę ładną sumkę. A w razie jakiegokolwiek niepowodzenia, nic przecież nie stracimy. Gra z pewnością jest warta świeczki.

pexels.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pexels.com

Jak to działa?

Gdy obstawimy kwotą lub jej częścią z przyznanego nam bonusu powitalnego, w przypadku wygranej konto jest powiększane o kwotę z wygranej. Dla przykładu: odbieramy freebet o wartości 25 zł, obstawiamy kupon za 20 zł z kursem 2.00. Na koncie będziemy mieli 40,2 zł – 20 zł pomniejszone o podatek 12% (17,60 zł), mnożone przez 2 plus 5 zł, które pozostało nam z otrzymanego bonusu. Co się dzieje, kiedy nasze typowanie okaże się błędne? Nic, po prostu tracimy obstawioną kwotę, a podatek od obrotu (12%) płaci bukmacher. Warto pamiętać, że nawet gdy wykorzystamy już bonus bez depozytu, wciąż pozostają do naszej dyspozycji pozostałe promocje, czyli zakłady specjalne oraz bonusy powitalne od wpłaconej kwoty.

Jak otrzymać bonus powitalny bez depozytu?

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy bukmacher bez depozytu, który oferuje tego typu bonus, działa legalnie i uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności w Polsce. Surowo zabronione jest obstawianie u firm nielegalnie oferujących zakłady, które pomimo restrykcyjnych przepisów, nadal kuszą graczy swoją ofertą. Granie u nich to poważne łamanie prawa, zagrożone karą w wysokości niespełna 40 tys. zł! Kiedy już wybierzemy interesującą nas firmę, koniecznie trzeba zaznajomić się z regulaminem promocji, dzięki czemu dowiemy się na jakich warunkach działa bukmacher bez depozytu. Wszystkie ważne informacje na ten temat znajdziemy w dobrze widocznym miejscu strony lub aplikacji.

Warunki bonusu

Podczas obstawiania kuponu warto sprawdzić warunki, które pozwolą na wypłatę bonusu na konto bankowe. Podstawowym warunkiem każdego bonusu bez depozytu jest obrót. Pamiętajmy, że im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym większe szanse na wygraną. Jednokrotny obrót daje więcej prawdopodobieństwa niż kilkukrotny. W przypadku kiedy mamy bonus 50 zł, wystarczy raz nim zagrać, aby mieć możliwość jego wypłacenia. W przypadku, kiedy trzeba będzie zagrać trzy razy, szanse maleją, no a z 50 zł robi się 150 zł łącznej kwoty, którą trzeba przeznaczyć na zakłady. Dlatego w trakcie gry nigdy nie wolno zapominać o rozsądku. Granie bez odpowiedniej analizy i przygotowania mija się z celem, bo bardzo szybko możemy pozbawić się nie tylko otrzymanych środków bonusowych, ale też naszego własnego kapitału.

Im niższy kurs, tym lepiej

Istotną kwestią jest także kurs. Im niższy jest wymagany przy freebecie, tym lepiej dla nas, bo można wtedy zdecydować się wyłącznie na obstawienie jednego zdarzenia (np. mecz, w którym kurs na jedną z drużyn spełnia wymagania regulaminu). W przypadku wyższych wymaganych kursów lepiej jest połączyć ze sobą kilka zdarzeń, które się zsumują (np. przy koniecznym kursie 4.00, lepiej połączyć ze sobą zdarzenia z kursami 1,80 i 2,20). Bukmacherzy, gdy to konieczne, informują gracza, jaki jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które może być częścią naszego większego zakładu akumulowanego.

Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!

Startup Stock Photos
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Startup Stock Photos

Pomożemy wam zrozumieć terminologię używaną w regulaminach bukmacherów, które dotyczą bonusów bez wpłaty własnej. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych kwestii, które często pojawiają się przy promocjach. Po zapoznaniu się z tym kompendium wiedzy, łatwiej będzie odnaleźć się w świecie bukmacherki. A im większa wiedza i doświadczenie, tym większe szanse na dużą wygraną!

Obrót bonusu bez depozytu

To podstawowe i chyba najważniejsze zagadnienie pojawiające się w regulaminach promocji organizowanych przez firmy bukmacherskie, oferujących powitalne bonusy bez depozytu. Zasadę działania omawialiśmy wyżej, ale przypomnijmy: gracz musi obstawić zakład na określoną w regulaminie kwotę, aby mieć możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu oraz wygranych na swoje konto bankowe. Kwota ta stanowi najczęściej wielokrotność otrzymanego bonusu lub sumy naszego depozytu i bonusu. Każdy bukmacher bez depozytu informuje gracza o obowiązujących u niego zasadach gry.

Minimalny kurs kuponu za freebet

Pojęcie to łączy się bezpośrednio z obrotem. Oznacza, że musimy na swoim kuponie uwzględnić konkretny kurs wyszczególniony w regulaminie promocji. W przypadku dopełnienia tych warunków zrealizujemy wszystkie zasady obrotu, dzięki czemu odblokujemy środki do wypłaty. Postępując niezgodnie z regułami określonymi przez bukmachera, nie możemy liczyć na bezproblemowe wypłacenie środków.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia

Termin ten jest analogiczny do powyższego. Z tą różnicą, że dotyczy pojedynczego zdarzenia, a nie całego kuponu. Czyli jeśli wymagany jest kurs 1.34, musimy zawrzeć kupon z meczem, w którym taki kurs występuje – proste. Oczywiście możemy na tym kuponie umieścić zdarzenia z wyższymi kursami, ale nie niższymi, niż wskazuje nam to bukmacher..

Konto bonusowe a depozytowe

Różnica niby od razu łatwa do zauważenia, ale jednak warto wyjaśnić, o co chodzi. Konto bonusowe zasilane jest przez bukmachera (promocje typu bonus na start czy kupon bez depozytu). Depozytowe natomiast jest zasilane środkami przez gracza z jego konta bankowego – to nasze pieniądze, które przeznaczamy na obstawianie zakładów. Dodatkowo, gdy spełnimy warunki obrotu bonusem, bukmacher automatycznie przeniesie nam pozostałą na koncie bonusowym kwotę do konta depozytowego.

Wypłata bonusu bez depozytu

Tutaj znów odsyłamy do regulaminów promocji, gdyż tam są określone wszystkie warunki wypłat. Jest to nic innego jak możliwość wypłacenia pieniędzy na prywatne konto bankowe. Większość bukmacherów wymaga obrotu, zdarzają się jednak opcje, które pozwalają na przelew od razu po rozliczeniu darmowego zakładu bez depozytu. Bukmacher na pewno nas o takiej możliwość poinformuje.

Freebet za rejestrację

Jest to bonus bez depozytu, przyznawany wyłącznie raz, w zamian za założenie nowego konta na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście, rejestrując się u wielu buków, można zgarnąć wiele freebetów, czyli darmowych zakładów bez depozytu. Freebety ucieszą każdego gracza. W końcu kto nie chciałby dostać możliwości wysłania kuponu za otrzymane w prezencie środki?

Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Totolotek

Jeden z najstarszych polskich bukmacherów regularnie oferuje powitalne bonusy bez depozytu, wśród których często pojawiają się bardzo zachęcające freebety. Obecnie przy rejestracji czeka na nas freebet w wysokości 20 zł! Dodatkowo możemy go powiększyć o 25%, jeśli posiadamy kod bonusowy do Totolotka. Na kuponie za freebet musimy umieścić jeden typ z kursem wynoszącym przynajmniej 2.00. Kwoty darmowego zakładu nie „rozbijemy” na kilka zakładów. By wypłacić środki bonusowe, należy trzykrotnie nimi obrócić, czyli suma stawek wszystkich zakładów bonusowych powinna być nie mniejsza niż 60 zł. Wymagany obrót odnosi się do całości stawek, więc może to być sześć zakładów po 10 zł, jak i jeden po 30 zł, a kilkanaście za mniejszą kwotę, jednak łącznie za min. 60 zł. Darmowy bonus bez depozytu o wartości 20 zł dostaniemy tuż po ukończeniu rejestracji i aktywacji naszego konta.

darmowy bonus bez depozytu totolotekKod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Fortuna

Często oferuje niewielkie kwoty bonusów bez depozytu, ale warto dokładnie zapoznać się z regulaminem, gdyż często mają bardzo konkretne zasady ich przyznawania. Obecnie w Fortunie freebet dostajemy w punktach klubowych, które następnie wymienimy na dowolnie wybrane zakłady. Równowartość takiego darmowego bonusu bez depozytu w Fortunie to 20 zł. Freebet trafi na konto każdego nowego użytkownika!

bonus bez depozytu fortunaSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

LV Bet

Jeden z nowszych bukmacherów na lokalnym rynku, który chce tym samym przyciągnąć jak najwięcej klientów. Najczęściej oferuje bonusy posiadaczom karnetów na mecze drużyn, które sponsoruje. Takim osobom firma rozdaje bonus bez depozytu w wysokości 50 zł. Darmowy zakład o wartości 20 zł czeka na nas po dokonaniu pełnej rejestracji konta. Gdy to zrobimy, musimy koniecznie pamiętać, żeby wysłać do bukmachera e-maila, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Wówczas bonus bez depozytu LVBet da nam zupełnie za free. Musimy dwukrotnie obrócić otrzymaną kwotą po kursie minimalnym 2.0, by środki bonusowe stały się zwykłymi, które mogą zostać wypłacone.

bonus bez depozytu lvbetSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

STS

Firma, która jest jednym z najprężniej działających bukmacherów na polskim rynku. Darmowe bonusy bez depozytu można znaleźć tu często, ale pamiętajmy o zapoznaniu się z regulaminem, bo wypłacanie środków z konta bonusowego wiąże się z konkretnymi działaniami gracza. Opcja bonusu bez depozytu w STS cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie przy zakładaniu konta, STS przyzna nam 25 PLN jako freebet. Warunki obrotu są proste – należy zagrać za trzykrotność otrzymanej kwoty. Bonus musi być więc obrócony za łącznie 75 PLN. Ilość kuponów nie ma znaczenia, byleby kurs każdego z nich wynosił minimum 1.91.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Forbet

Tutaj można zgarnąć darmowe bonusy bez depozytu w konkretnych przypadkach: rejestracja oraz obrót darmowymi środkami w określony w regulaminie sposób. Co ciekawe, ten bukmacher rozdaje użytkownikom darmowe bonusy bez depozytu w dzień ich urodzin. Każdy solenizant otrzyma bonus urodzinowy w wysokości 20 zł. Wystarczy, że przez trzy miesiące przed wyjątkowym dla siebie dniem, zasilił konto za min. 100 zł i tyle samo przeznaczył na swoje zakłady.

bonus bez depozytu forbetSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Etoto

To kolejny bukmacher bez depozytu. Warto śledzić jego stronę, gdyż trafiają się promocje z freebetem, który może do nas wrócić. Jak możemy otrzymać w Etoto bonus bez depozytu? Przede wszystkim w postaci pierwszego freebetu w wysokości 20 zł, który jest nagrodą za rejestrację i aktywację konta. Wszystko pod warunkiem, że jesteśmy posiadaczami specjalnej aplikacji mobilnej Etoto. Tylko tam odbierzemy ten darmowy zakład. Takie bonusy czekają na nas także w trakcie gry, gdy bukmacher w ten sposób chce nagrodzić nas za zawierane zakłady. Dodatkowe, darmowe środki możemy uzyskać jako premię za grę w weekend. W Etoto kwotą 40 zł nagradzani są klienci wysyłający kupony w weekend, niezależnie od tego, czy ich typy okazały się trafne, czy nie.

Bukmacher bez depozytu może pomóc w stawianiu pierwszych kroków związanych z zakładami bukmacherskimi. Nie ma bowiem ryzyka utraty swoich pieniędzy, a przy dobrym typerskim nosie można nawet się wzbogacić.

 

bonus bez depozytu etotoSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Crystal Palace wygra - mecz bez remisu (Crystal Palace wygra, zwrot w przypadku remisu) Mimo dobrej formy Brighton stawiamy w tym meczu na gospodarzy, którzy grają chyba nieco lepiej, a atut własnego stadionu może być w tym przypadku decydujący.
Obie drużyny strzelą - both to score Ciekawe spotkanie, bo choć w dwóch ostatnich meczach Cagliari pokazało słabości, przede wszystkim defensywne, to potrafiło też odrobić straty. Lazio jest aktualnie w świetnej formie, czego dowodem jest zwycięstwo nad Juventusem i powinno w tym spotkaniu walczyć o komplet punktów.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.