Bukmacher bez depozytu - darmowy bonus powitalny za rejestrację

Bukmacher bez depozytu - darmowy bonus powitalny za rejestrację
Meczyki.pl
Autor: Maksymilian Kozłowski20 lip 2021 | 13:34
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Jedną z najbardziej poszukiwanych opcji wśród nowych graczy oraz tych, którzy zakładają kolejne konta na serwisach bukmacherskich, jest powitalny bonus bez depozytu za rejestrację. To rodzaj promocji, którego atrakcyjność polega na tym, że można grać bez konieczności wkładu własnych środków. W artykule przedstawiamy listę bukmacherów oferujących najbardziej korzystne bonusy bez depozytu oraz instrukcję krok po kroku jak otrzymać darmowy bonus na start po rejestracji.

Spis treści:

  1. Darmowe bonusy bez depozytu – o co tu chodzi?
  2. Bukmacher bez depozytu – jak to działa?
  3. Jak otrzymać bonus powitalny bez depozytu?
  4. Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!
  5. Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Darmowy bonus bez depozytu – o co tu chodzi?

To bardzo proste. W skrócie – bukmacher daje nam środki na pierwsze obstawienia. Za darmo, rzecz jasna. Jest to rodzaj promocji powitalnej dla nowych klientów, którzy założyli konto na stronie internetowej danej firmy. Co ważne, nie ma żadnych obostrzeń w stosunku do tego, co możemy obstawiać. W grę wchodzi praktycznie każda dyscyplina sportowa, na czele z najpopularniejszymi: piłką nożną, tenisem, koszykówką, siatkówką, piłką ręczną i sportami wyścigowymi. Do tego cieszący się coraz większym zainteresowaniem e-sport, wydarzenia polityczne (m.in. wybory parlamentarne), finansowe (kurs konkretnych walut) czy rozrywkowe (np. rozdanie Oscarów).

Bonus bez depozytu formą zainteresowania gracza

Takie promocje są przede wszystkim po to, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy, ale też i dla samych graczy – zwłaszcza świeżych – aby mogli sprawdzić, czy potrafią obstawiać i jak ich wiedza przekłada się na rzeczywistość. Poza tym w takiej sytuacji (kiedy obstawia się nie swoje pieniądze) można zagrać bardziej ryzykownie. Bukmacher bez depozytu to więc dla graczy szansa na niezły zarobek, a w przyszłości kolejne bonusy.

Form otrzymania bonusu bez depozytu za rejestrację jest sporo i zależy od konkretnej firmy. od razu dają darmowy zakład, inni proszą o wysłanie maila (inaczej bonus nie zostanie przyznany). Darmowe bonusy bez depozytu dotyczą na ogół wszystkich świeżo zarejestrowanych graczy.

Bukmacher bez depozytu – jak to działa? Bonusy za rejestrację

Bonus za rejestrację bez depozytu to rodzaj wirtualnych pieniędzy, które otrzymujemy od bukmachera. Taka promocja przyciąga graczy, bo jest to korzystna dla nich opcja – ogranicza utratę pieniędzy w przypadku nietrafionych kuponów. Fajna sprawa. Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką lub chce spróbować swoich sił w innych dyscyplinach niż dotychczas obstawiane. Bukmacher bez depozytu jest dobry, bo ogranicza ryzyko. W takiej sytuacji warto zawrzeć zakład akumulowany z wysokim łącznym kursem. Ryzyko nie istnieje, bo gramy za sprezentowane nam pieniądze, możemy więc pokusić się o kupon, który pozwoli nam wygrać naprawdę ładną sumkę. A w razie jakiegokolwiek niepowodzenia, nic przecież nie stracimy. Gra z pewnością jest warta świeczki.

Bukmacher bez depozytu - jak otrzymać bonus?

Jak to działa?

Gdy obstawimy kwotą lub jej częścią z przyznanego nam bonusu powitalnego, w przypadku wygranej konto jest powiększane o kwotę z wygranej. Dla przykładu: odbieramy freebet o wartości 25 zł, obstawiamy kupon za 20 zł z kursem 2.00. Na koncie będziemy mieli 40,2 zł – 20 zł pomniejszone o podatek 12% (17,60 zł), mnożone przez 2 plus 5 zł, które pozostało nam z otrzymanego bonusu. Co się dzieje, kiedy nasze typowanie okaże się błędne? Nic, po prostu tracimy obstawioną kwotę, a podatek od obrotu (12%) płaci bukmacher. Warto pamiętać, że nawet gdy wykorzystamy już bonus bez depozytu, wciąż pozostają do naszej dyspozycji pozostałe promocje, czyli zakłady specjalne oraz bonusy powitalne od wpłaconej kwoty.

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy bukmacher bez depozytu, który oferuje tego typu bonus, działa legalnie i uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności w Polsce. Surowo zabronione jest obstawianie u firm nielegalnie oferujących zakłady, które pomimo restrykcyjnych przepisów, nadal kuszą graczy swoją ofertą. Granie u nich to poważne łamanie prawa, zagrożone karą w wysokości niespełna 40 tys. zł! Kiedy już wybierzemy interesującą nas firmę, koniecznie trzeba zaznajomić się z regulaminem promocji, dzięki czemu dowiemy się na jakich warunkach działa bukmacher bez depozytu. Wszystkie ważne informacje na ten temat znajdziemy w dobrze widocznym miejscu strony lub aplikacji.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Warunki bonusu bez depozytu

Podczas obstawiania kuponu warto sprawdzić warunki, które pozwolą na wypłatę bonusu na konto bankowe. Podstawowym warunkiem każdego bonusu bez depozytu jest obrót. Pamiętajmy, że im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym większe szanse na wygraną. Jednokrotny obrót daje więcej prawdopodobieństwa niż kilkukrotny. W przypadku kiedy mamy bonus 50 zł, wystarczy raz nim zagrać, aby mieć możliwość jego wypłacenia. W przypadku, kiedy trzeba będzie zagrać trzy razy, szanse maleją, no a z 50 zł robi się 150 zł łącznej kwoty, którą trzeba przeznaczyć na zakłady. Dlatego w trakcie gry nigdy nie wolno zapominać o rozsądku. Granie bez odpowiedniej analizy i przygotowania mija się z celem, bo bardzo szybko możemy pozbawić się nie tylko otrzymanych środków bonusowych, ale też naszego własnego kapitału.

Im niższy kurs, tym lepiej

Istotną kwestią jest także kurs. Im niższy jest wymagany przy freebecie, tym lepiej dla nas, bo można wtedy zdecydować się wyłącznie na obstawienie jednego zdarzenia (np. mecz, w którym kurs na jedną z drużyn spełnia wymagania regulaminu). W przypadku wyższych wymaganych kursów lepiej jest połączyć ze sobą kilka zdarzeń, które się zsumują (np. przy koniecznym kursie 4.00, lepiej połączyć ze sobą zdarzenia z kursami 1,80 i 2,20). Bukmacherzy, gdy to konieczne, informują gracza, jaki jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które może być częścią naszego większego zakładu akumulowanego.

Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!

Bukmacher bez depozytu - podstawowe zasady

Pomożemy wam zrozumieć terminologię używaną w regulaminach bukmacherów, które dotyczą bonusów bez wpłaty własnej. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych kwestii, które często pojawiają się przy promocjach. Po zapoznaniu się z tym kompendium wiedzy, łatwiej będzie odnaleźć się w świecie bukmacherki. A im większa wiedza i doświadczenie, tym większe szanse na dużą wygraną!

Obrót bonusu bez depozytu

To podstawowe i chyba najważniejsze zagadnienie pojawiające się w regulaminach promocji organizowanych przez firmy bukmacherskie, oferujących powitalne bonusy bez depozytu. Zasadę działania omawialiśmy wyżej, ale przypomnijmy: gracz musi obstawić zakład na określoną w regulaminie kwotę, aby mieć możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu oraz wygranych na swoje konto bankowe. Kwota ta stanowi najczęściej wielokrotność otrzymanego bonusu lub sumy naszego depozytu i bonusu. Każdy bukmacher bez depozytu informuje gracza o obowiązujących u niego zasadach gry.

Minimalny kurs kuponu za freebet

Pojęcie to łączy się bezpośrednio z obrotem. Oznacza, że musimy na swoim kuponie uwzględnić konkretny kurs wyszczególniony w regulaminie promocji. W przypadku dopełnienia tych warunków zrealizujemy wszystkie zasady obrotu, dzięki czemu odblokujemy środki do wypłaty. Postępując niezgodnie z regułami określonymi przez bukmachera, nie możemy liczyć na bezproblemowe wypłacenie środków.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia

Termin ten jest analogiczny do powyższego. Z tą różnicą, że dotyczy pojedynczego zdarzenia, a nie całego kuponu. Czyli jeśli wymagany jest kurs 1.34, musimy zawrzeć kupon z meczem, w którym taki kurs występuje – proste. Oczywiście możemy na tym kuponie umieścić zdarzenia z wyższymi kursami, ale nie niższymi, niż wskazuje nam to bukmacher..

Konto bonusowe a depozytowe

Różnica niby od razu łatwa do zauważenia, ale jednak warto wyjaśnić, o co chodzi. Konto bonusowe zasilane jest przez bukmachera (promocje typu bonus na start czy kupon bez depozytu). Depozytowe natomiast jest zasilane środkami przez gracza z jego konta bankowego – to nasze pieniądze, które przeznaczamy na obstawianie zakładów. Dodatkowo, gdy spełnimy warunki obrotu bonusem, bukmacher automatycznie przeniesie nam pozostałą na koncie bonusowym kwotę do konta depozytowego.

Wypłata bonusu bez depozytu

Tutaj znów odsyłamy do regulaminów promocji, gdyż tam są określone wszystkie warunki wypłat. Jest to nic innego jak możliwość wypłacenia pieniędzy na prywatne konto bankowe. Większość bukmacherów wymaga obrotu, zdarzają się jednak opcje, które pozwalają na przelew od razu po rozliczeniu darmowego zakładu bez depozytu. Bukmacher na pewno nas o takiej możliwość poinformuje.

Freebet za rejestrację

Jest to bonus bez depozytu, przyznawany wyłącznie raz, w zamian za założenie nowego konta na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście, rejestrując się u wielu buków, można zgarnąć wiele freebetów, czyli darmowych zakładów bez depozytu. Freebety ucieszą każdego gracza. W końcu kto nie chciałby dostać możliwości wysłania kuponu za otrzymane w prezencie środki?

Sprawdź kody promocyjne:

Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Bukmacher bez depozytu - Totolotek

Bukmacher bez depozytu Totolotek - bonusy i promocje

W Totolotku na nowych graczy czeka darmowy bonus bez depozytu w postaci freebeta o wartości 25 zł. Aby go uzyskać, nie trzeba wpłacać na konto bukmachera własnych środków. Konieczny warunek to z kolei - już po ukończeniu wstępnej rejestracji - podanie i zweryfikowanie danych osobowych w panelu użytkownika w zakładce "Moje Konto". Po akceptacji danych następnie należy uzupełnić pole z kodem promocyjnym MEGABONUS w sekcji "Wpłata". Bonus zostanie automatycznie przypisany do konta bonusowego. Jest ważny przez czternaście dni.

Aby wypłacić darmowy bonus bez depozytu, trzeba wykonać dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 2.00 każdego zakładu. Łączna suma stawek kuponów musi zatem wynieść nie mniej niż 40 zł. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe. Z promocji skorzystać mogą gracze, którzy założyli konto po 14.02.2020. 

Bukmacher bez depozytu - Fortuna

Bukmacher bez depozytu Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna przygotowała dla nowych graczy bonus bez depozytu o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów klubowych w ramach programu lojalnościowego do wykorzystania na dowolne zakłady. Stali gracze, dzięki swojej aktywności na stronie bukmachera, mogą zbierać kolejne punkty i wymieniać je na nagrody, którymi mogą być darmowe zakłady. 

W ofercie powitalnej Fortuna znajdziemy jeszcze dwa inne bonusy. Są nimi bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł oraz cashback, czyli zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu o wartości 210 zł. Aby skorzystać z opisanej oferty, wystarczy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera. 

Każdy gracz, który chce skorzystać z cashbacka, musi aktywować ten bonus w sekcji "Moje bonusy" najpóźniej 3 dni po założeniu konta już po pierwszym zalogowaniu.

Bukmacher bez depozytu - LV Bet

Bukmacher bez depozytu LVBet - bonusy i promocje

Bezpieczny zakład o wartości 333 zł czeka na nas po dokonaniu pełnej rejestracji konta na stronie LVBet. Gdy to zrobimy, musimy koniecznie pamiętać, żeby wysłać do bukmachera e-maila, wpisując w tytule „Zakład bez ryzyka”. Wówczas zakład bez ryzyka LVBet da nam zupełnie za free po wpłaceniu trzeciego depozytu. Zwrotem należy obrócić jednokrotnie z kursem 1.75 bądź wyższym - wówczas środki będą gotowe do wypłacenia na konto depozytowe. 

LVBet najczęściej oferuje bonusy posiadaczom karnetów na mecze drużyn, które sponsoruje. Są nimi kibice: Wisły Płock Widzewa Łódź i Stali Mielec. Wisły Kraków,  Zagłębia Sosnowiec, Arki Gdynia oraz Zagłębia Sosnowiec. Takim osobom firma rozdaje bonus bez depozytu w wysokości 50 zł. Oprócz tego, w ofercie bukmachera znajduje się także bonus od dwóch pierwszych wpłat 2000 zł oraz 1000 zł

Bukmacher bez depozytu - STS

Bukmacher bez depozytu STS- bonusy i promocje

STS w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy umieścił bonus od depozytu w postaci freebetu o wartości 29 zł. Można go wykorzystać nawet na kilka zakładów, a w celu wypłacenia środków bonusowych na konto depozytowe, należy obrócić nimi trzykrotnie, czyli zawrzeć zakłady za łącznie 87 zł. Minimalny kurs całkowity każdego zakładu w ramach obrotu musi wynosić 1.91

Każdy nowy gracz na stronie STS może skorzystać jeszcze z dwóch promocji w ramach oferty powitalnej. Pierwszą z nich jest bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł - bukmacher po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie podwaja pierwszą wpłatę gracza do tej sumy. Drugi to cashback, czy zakład bez ryzyka o maksymalnym zwrocie 231 zł.

Aby skorzystać z oferty powitalnej na stronie STS, wystarczy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, który należy wpisać w trakcie rejestracji.

Bukmacher bez depozytu - ETOTO

Bukmacher bez depozytu Etoto - bonusy i promocje

To kolejny bukmacher bez depozytu. Warto śledzić jego stronę, gdyż trafiają się promocje z freebetem, który może do nas wrócić. Jak możemy otrzymać w ETOTO bonus bez depozytu? Przede wszystkim w postaci pierwszego freebetu w wysokości 20 zł, który jest nagrodą za rejestrację i aktywację konta. Wszystko pod warunkiem, że jesteśmy posiadaczami specjalnej aplikacji mobilnej ETOTO. Tylko tam odbierzemy ten darmowy zakład. Takie bonusy czekają na nas także w trakcie gry, gdy bukmacher w ten sposób chce nagrodzić nas za zawierane zakłady. Dodatkowe, darmowe środki możemy uzyskać jako premię za grę w weekend. W ETOTO kwotą 40 zł nagradzani są klienci wysyłający kupony w weekend, niezależnie od tego, czy ich typy okazały się trafne, czy nie.

Bukmacher bez depozytu może pomóc w stawianiu pierwszych kroków związanych z zakładami bukmacherskimi. Nie ma bowiem ryzyka utraty swoich pieniędzy, a przy dobrym typerskim nosie można nawet się wzbogacić.

ETOTO ma dla swoich graczy także bonus od depozytu, podwajający pierwszą wpłatę, maksymalnie jednak do 1500 zł. Jeśli więc po rejestracji dokonamy wpłaty w wysokości np. 100 zł, drugie 100 zł otrzymamy od bukmachera. By wykorzystać promocję do maksimum, należy wpłacić 1500 zł. Wówczas na grę będzie łącznie aż 3000 zł. Minimalny  depozyt zaliczany do promocji to 1 zł.

By zyskać możliwość wypłaty bonusowych środków, trzeba wcześniej dokonać odpowiedniego obrotu. W tym przypadku czterokrotnego. Jeśli więc otrzymaliśmy od ETOTO 100 zł bonusu, musimy zagrać za 400 zł, pamiętając także o kursach minimalnych - całego zakładu (2.20) oraz pojedynczego zdarzenia (1.30).

Bukmacher bez depozytu - Betfan

Bukmacher bez depozytu Betfan - bonusy i promocje

Betfan w swojej ofercie nie posiada żadnego bonusu bez wpłaty własnej, ale na powitanie przygotował dla nowych graczy dwie promocje o łącznej wartości 1600 zł. Aby z nich skorzystać, należy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera, a w trakcie rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Szczegóły tej oferty opisujemy poniżej poniżej.

Bonus od depozytu na stronie Betfan o łącznej wartości 1000 zł obejmuje nie jak to zazwyczaj bywa, pierwszą, lecz drugą wpłatę na konto gracza. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 100 zł.

Aby środki trafiły na konto depozytowe, najpierw należy odblokować bonus, obstawiając jeden zakład pojedynczy lub wielokrotny o kursie całkowitym 2.50 lub większym. Później środkami należy obrócić trzykrotnie kuponami o minimum 3 zdarzeniach, minimalnym kursie każdego z nich - 1.30 oraz kursie łącznym zakładu nie mniejszym niż 2.50. Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzyma bonu na swoje konto główne, skąd będzie mógł je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Drugim bonusem od Betfan dla nowych graczy jest cashback, czyli zwrot stawki za przegrany zakład. Warunki promocji oraz zasady obrotu opisujemy poniżej.

Jeśli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, Betfan zwróci nam przeznaczoną na niego stawkę, jednak maksymalnie do 600 zł. Wtedy możemy takie pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Jednak, aby w pełni odblokować środki bonusowe, należy nimi obrócić jednokrotnie. Zakład powinien zawierać minimum trzy zdarzenia, a jego całkowity kurs nie może być mniejszy niż 3.80.

Z zakładu bez ryzyka można skorzystać wówczas, jeśli pierwszy depozyt wyniesie minimum 50 zł.

Bonus bez depozytu - Betclic

Bukmacher bez depozytu Betclic - bonusy i promocje

Betclic jest jednym z tych bukmacherów działających na polskim rynku, którzy w swojej ofercie powitalnej nie przygotowali bonusu bez depozytu dla nowych graczy. 

Każdy nowy gracz u bukmachera Betclic może skorzystać z bezpiecznego zakładu do 550 zł. Jest to bonus cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegranej. Podkreślamy, że bonus jest objęty podatkiem od gier, co oznacza, że aby uzyskać pełny zwrot 550 zł, trzeba zawrzeć zakład o stawce 625 zł lub wyższej. Środki bonusowe trafią na konto depozytowe po ośmiokrotnym obrocie z zakładami o kursach minimalnych 2.00. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego kuponu. 

Aby skorzystać z oferty na Betclic, należy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550.

Bonus bez depozytu - PZBuk

Bukmacher bez depozytu PZBuk - bonusy i promocje

Nowi gracze na stronie PZBuk mogą skorzystać z dwóch promocji na start. Wprawdzie nie tam bonusu bez depozytu, ale jest za to zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 500 zł oraz freebet w wysokości 20 zł. Aby skorzystać z oferty przygotowanej przez PZBuk, wystarczy kliknąć w podany powyżej baner tego bukmachera i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

Zakład bez ryzyka na start w PZBuku objęty jest następującymi warunkami: należy go stworzyć z minimum dwóch zdarzeń, których pojedynczy kurs nie będzie niższy niż 1.40. Do promocji kwalifikują się kupony z maksymalną stawką 500 zł, bo tyle może wynieść jej zwrot w razie przegranej. PZBuk daje cashback za pierwszy nietrafiony zakład spełniający warunki promocji. Zasady obrotu bonusem są identyczne w zakresie i kursów, i liczby zdarzeń. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Z kolei freebet w wysokości 20 zł powędruje na konto gracza wówczas, jeśli podczas rejestracji wpiszemy odpowiedni kod promocyjny, a następnie dokonamy wpłaty na konto (minimum 20 zł). Wówczas PZBuk przyzna nam darmowy zakład, który należy wykorzystać na kupon wielokrotny, składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40. Co bardzo ważne - bonus ten nie jest związany z jakimkolwiek obrotem. Jeśli wygramy - możemy od razu wypłacić środki na konto bankowe.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez wpłaty własnej i 2100 PLN od drugiej wpłaty

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550