Bukmacher bez depozytu - darmowy bonus powitalny za rejestrację

Bukmacher bez depozytu - darmowy bonus powitalny za rejestrację
Meczyki.pl
Autor: Maksymilian Kozłowski12 sty 2021 | 13:15
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Jedną z najbardziej poszukiwanych opcji wśród nowych graczy oraz tych, którzy zakładają kolejne konta na serwisach bukmacherskich, jest powitalny bonus bez depozytu za rejestrację. To rodzaj promocji, którego atrakcyjność polega na tym, że można grać bez konieczności wkładu własnych środków. W artykule przedstawiamy listę bukmacherów oferujących najbardziej korzystne bonusy bez depozytu oraz instrukcję krok po kroku jak otrzymać darmowy bonus na start po rejestracji.

Spis treści:

  1. Darmowe bonusy bez depozytu – o co tu chodzi?
  2. Bukmacher bez depozytu – jak to działa?
  3. Jak otrzymać bonus powitalny bez depozytu?
  4. Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!
  5. Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Darmowy bonus bez depozytu – o co tu chodzi?

To bardzo proste. W skrócie – bukmacher daje nam środki na pierwsze obstawienia. Za darmo, rzecz jasna. Jest to rodzaj promocji powitalnej dla nowych klientów, którzy założyli konto na stronie internetowej danej firmy. Co ważne, nie ma żadnych obostrzeń w stosunku do tego, co możemy obstawiać. W grę wchodzi praktycznie każda dyscyplina sportowa, na czele z najpopularniejszymi: piłką nożną, tenisem, koszykówką, siatkówką, piłką ręczną i sportami wyścigowymi. Do tego cieszący się coraz większym zainteresowaniem e-sport, wydarzenia polityczne (m.in. wybory parlamentarne), finansowe (kurs konkretnych walut) czy rozrywkowe (np. rozdanie Oscarów).

Bonus bez depozytu formą zainteresowania gracza

Takie promocje są przede wszystkim po to, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy, ale też i dla samych graczy – zwłaszcza świeżych – aby mogli sprawdzić, czy potrafią obstawiać i jak ich wiedza przekłada się na rzeczywistość. Poza tym w takiej sytuacji (kiedy obstawia się nie swoje pieniądze) można zagrać bardziej ryzykownie. Bukmacher bez depozytu to więc dla graczy szansa na niezły zarobek, a w przyszłości kolejne bonusy.

Form otrzymania bonusu bez depozytu za rejestrację jest sporo i zależy od konkretnej firmy. od razu dają darmowy zakład, inni proszą o wysłanie maila (inaczej bonus nie zostanie przyznany). Darmowe bonusy bez depozytu dotyczą na ogół wszystkich świeżo zarejestrowanych graczy.

Bukmacher bez depozytu – jak to działa? Bonusy za rejestrację

Bonus za rejestrację bez depozytu to rodzaj wirtualnych pieniędzy, które otrzymujemy od bukmachera. Taka promocja przyciąga graczy, bo jest to korzystna dla nich opcja – ogranicza utratę pieniędzy w przypadku nietrafionych kuponów. Fajna sprawa. Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką lub chce spróbować swoich sił w innych dyscyplinach niż dotychczas obstawiane. Bukmacher bez depozytu jest dobry, bo ogranicza ryzyko. W takiej sytuacji warto zawrzeć zakład akumulowany z wysokim łącznym kursem. Ryzyko nie istnieje, bo gramy za sprezentowane nam pieniądze, możemy więc pokusić się o kupon, który pozwoli nam wygrać naprawdę ładną sumkę. A w razie jakiegokolwiek niepowodzenia, nic przecież nie stracimy. Gra z pewnością jest warta świeczki.

Darmowe bonusy bez depozytu - jak otrzymać bonus?

Jak to działa?

Gdy obstawimy kwotą lub jej częścią z przyznanego nam bonusu powitalnego, w przypadku wygranej konto jest powiększane o kwotę z wygranej. Dla przykładu: odbieramy freebet o wartości 25 zł, obstawiamy kupon za 20 zł z kursem 2.00. Na koncie będziemy mieli 40,2 zł – 20 zł pomniejszone o podatek 12% (17,60 zł), mnożone przez 2 plus 5 zł, które pozostało nam z otrzymanego bonusu. Co się dzieje, kiedy nasze typowanie okaże się błędne? Nic, po prostu tracimy obstawioną kwotę, a podatek od obrotu (12%) płaci bukmacher. Warto pamiętać, że nawet gdy wykorzystamy już bonus bez depozytu, wciąż pozostają do naszej dyspozycji pozostałe promocje, czyli zakłady specjalne oraz bonusy powitalne od wpłaconej kwoty.

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy bukmacher bez depozytu, który oferuje tego typu bonus, działa legalnie i uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności w Polsce. Surowo zabronione jest obstawianie u firm nielegalnie oferujących zakłady, które pomimo restrykcyjnych przepisów, nadal kuszą graczy swoją ofertą. Granie u nich to poważne łamanie prawa, zagrożone karą w wysokości niespełna 40 tys. zł! Kiedy już wybierzemy interesującą nas firmę, koniecznie trzeba zaznajomić się z regulaminem promocji, dzięki czemu dowiemy się na jakich warunkach działa bukmacher bez depozytu. Wszystkie ważne informacje na ten temat znajdziemy w dobrze widocznym miejscu strony lub aplikacji.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Warunki bonusu bez depozytu

Podczas obstawiania kuponu warto sprawdzić warunki, które pozwolą na wypłatę bonusu na konto bankowe. Podstawowym warunkiem każdego bonusu bez depozytu jest obrót. Pamiętajmy, że im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym większe szanse na wygraną. Jednokrotny obrót daje więcej prawdopodobieństwa niż kilkukrotny. W przypadku kiedy mamy bonus 50 zł, wystarczy raz nim zagrać, aby mieć możliwość jego wypłacenia. W przypadku, kiedy trzeba będzie zagrać trzy razy, szanse maleją, no a z 50 zł robi się 150 zł łącznej kwoty, którą trzeba przeznaczyć na zakłady. Dlatego w trakcie gry nigdy nie wolno zapominać o rozsądku. Granie bez odpowiedniej analizy i przygotowania mija się z celem, bo bardzo szybko możemy pozbawić się nie tylko otrzymanych środków bonusowych, ale też naszego własnego kapitału.

Im niższy kurs, tym lepiej

Istotną kwestią jest także kurs. Im niższy jest wymagany przy freebecie, tym lepiej dla nas, bo można wtedy zdecydować się wyłącznie na obstawienie jednego zdarzenia (np. mecz, w którym kurs na jedną z drużyn spełnia wymagania regulaminu). W przypadku wyższych wymaganych kursów lepiej jest połączyć ze sobą kilka zdarzeń, które się zsumują (np. przy koniecznym kursie 4.00, lepiej połączyć ze sobą zdarzenia z kursami 1,80 i 2,20). Bukmacherzy, gdy to konieczne, informują gracza, jaki jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które może być częścią naszego większego zakładu akumulowanego.

Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!

Bonusy bez depozytu - podstawowe zasady

Pomożemy wam zrozumieć terminologię używaną w regulaminach bukmacherów, które dotyczą bonusów bez wpłaty własnej. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych kwestii, które często pojawiają się przy promocjach. Po zapoznaniu się z tym kompendium wiedzy, łatwiej będzie odnaleźć się w świecie bukmacherki. A im większa wiedza i doświadczenie, tym większe szanse na dużą wygraną!

Obrót bonusu bez depozytu

To podstawowe i chyba najważniejsze zagadnienie pojawiające się w regulaminach promocji organizowanych przez firmy bukmacherskie, oferujących powitalne bonusy bez depozytu. Zasadę działania omawialiśmy wyżej, ale przypomnijmy: gracz musi obstawić zakład na określoną w regulaminie kwotę, aby mieć możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu oraz wygranych na swoje konto bankowe. Kwota ta stanowi najczęściej wielokrotność otrzymanego bonusu lub sumy naszego depozytu i bonusu. Każdy bukmacher bez depozytu informuje gracza o obowiązujących u niego zasadach gry.

Minimalny kurs kuponu za freebet

Pojęcie to łączy się bezpośrednio z obrotem. Oznacza, że musimy na swoim kuponie uwzględnić konkretny kurs wyszczególniony w regulaminie promocji. W przypadku dopełnienia tych warunków zrealizujemy wszystkie zasady obrotu, dzięki czemu odblokujemy środki do wypłaty. Postępując niezgodnie z regułami określonymi przez bukmachera, nie możemy liczyć na bezproblemowe wypłacenie środków.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia

Termin ten jest analogiczny do powyższego. Z tą różnicą, że dotyczy pojedynczego zdarzenia, a nie całego kuponu. Czyli jeśli wymagany jest kurs 1.34, musimy zawrzeć kupon z meczem, w którym taki kurs występuje – proste. Oczywiście możemy na tym kuponie umieścić zdarzenia z wyższymi kursami, ale nie niższymi, niż wskazuje nam to bukmacher..

Konto bonusowe a depozytowe

Różnica niby od razu łatwa do zauważenia, ale jednak warto wyjaśnić, o co chodzi. Konto bonusowe zasilane jest przez bukmachera (promocje typu bonus na start czy kupon bez depozytu). Depozytowe natomiast jest zasilane środkami przez gracza z jego konta bankowego – to nasze pieniądze, które przeznaczamy na obstawianie zakładów. Dodatkowo, gdy spełnimy warunki obrotu bonusem, bukmacher automatycznie przeniesie nam pozostałą na koncie bonusowym kwotę do konta depozytowego.

Wypłata bonusu bez depozytu

Tutaj znów odsyłamy do regulaminów promocji, gdyż tam są określone wszystkie warunki wypłat. Jest to nic innego jak możliwość wypłacenia pieniędzy na prywatne konto bankowe. Większość bukmacherów wymaga obrotu, zdarzają się jednak opcje, które pozwalają na przelew od razu po rozliczeniu darmowego zakładu bez depozytu. Bukmacher na pewno nas o takiej możliwość poinformuje.

Freebet za rejestrację

Jest to bonus bez depozytu, przyznawany wyłącznie raz, w zamian za założenie nowego konta na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście, rejestrując się u wielu buków, można zgarnąć wiele freebetów, czyli darmowych zakładów bez depozytu. Freebety ucieszą każdego gracza. W końcu kto nie chciałby dostać możliwości wysłania kuponu za otrzymane w prezencie środki?

Sprawdź kody promocyjne:

Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

Bonus bez depozytu - Totolotek

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

W Totolotku na nowych graczy czeka darmowy bonus bez depozytu w postaci freebeta o wartości 25 zł. Aby go uzyskać, nie trzeba wpłacać na konto bukmachera własnych środków. Konieczny warunek to z kolei - już po ukończeniu wstępnej rejestracji - podanie i zweryfikowanie danych osobowych w panelu użytkownika w zakładce "Moje Konto". Po akceptacji danych następnie należy uzupełnić pole z kodem promocyjnym MEGABONUS w sekcji "Wpłata". Bonus zostanie automatycznie przypisany do konta bonusowego. Jest ważny przez czternaście dni.

Aby wypłacić darmowy bonus bez depozytu, trzeba wykonać dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 2.00 każdego zakładu. Łączna suma stawek kuponów musi zatem wynieść nie mniej niż 40 zł. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe. Z promocji skorzystać mogą gracze, którzy założyli konto po 14.02.2020. 

Bonus bez depozytu - Fortuna

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna przygotowała dla nowych graczy bonus bez depozytu o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów klubowych w ramach programu lojalnościowego do wykorzystania na dowolne zakłady. Stali gracze, dzięki swojej aktywności na stronie bukmachera, mogą zbierać kolejne punkty i wymieniać je na nagrody, którymi mogą być darmowe zakłady. 

W ofercie powitalnej Fortuna znajdziemy jeszcze dwa inne bonusy. Są nimi bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł oraz cashback, czyli zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu o wartości 210 zł. Aby skorzystać z opisanej oferty, wystarczy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera. 

Każdy gracz, który chce skorzystać z cashbacka, musi aktywować ten bonus w sekcji "Moje bonusy" najpóźniej 3 dni po założeniu konta już po pierwszym zalogowaniu.

Bonus bez depozytu - LV Bet

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bezpieczny zakład o wartości 333 zł czeka na nas po dokonaniu pełnej rejestracji konta na stronie LVBet. Gdy to zrobimy, musimy koniecznie pamiętać, żeby wysłać do bukmachera e-maila, wpisując w tytule „Zakład bez ryzyka”. Wówczas zakład bez ryzyka LVBet da nam zupełnie za free po wpłaceniu trzeciego depozytu. Zwrotem należy obrócić jednokrotnie z kursem 1.75 bądź wyższym - wówczas środki będą gotowe do wypłacenia na konto depozytowe. 

LVBet najczęściej oferuje bonusy posiadaczom karnetów na mecze drużyn, które sponsoruje. Są nimi kibice: Wisły Płock Widzewa Łódź i Stali Mielec. Wisły Kraków,  Zagłębia Sosnowiec, Arki Gdynia oraz Zagłębia Sosnowiec. Takim osobom firma rozdaje bonus bez depozytu w wysokości 50 zł. Oprócz tego, w ofercie bukmachera znajduje się także bonus od dwóch pierwszych wpłat 2000 zł oraz 1000 zł

Bonus bez depozytu - STS

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy umieścił bonus od depozytu w postaci freebetu o wartości 29 zł. Można go wykorzystać nawet na kilka zakładów, a w celu wypłacenia środków bonusowych na konto depozytowe, należy obrócić nimi trzykrotnie, czyli zawrzeć zakłady za łącznie 84 zł. Minimalny kurs całkowity każdego zakładu w ramach obrotu musi wynosić 1.91

Każdy nowy gracz na stronie STS może skorzystać jeszcze z dwóch promocji w ramach oferty powitalnej. Pierwszą z nich jest bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł - bukmacher po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie podwaja pierwszą wpłatę gracza do tej sumy. Drugi to cashback, czy zakład bez ryzyka o maksymalnym zwrocie 31 zł.

Aby skorzystać z oferty powitalnej na stronie STS, wystarczy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, który należy wpisać w trakcie rejestracji.

Bonus bez depozytu - Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

To kolejny bukmacher bez depozytu. Warto śledzić jego stronę, gdyż trafiają się promocje z freebetem, który może do nas wrócić. Jak możemy otrzymać w Etoto bonus bez depozytu? Przede wszystkim w postaci pierwszego freebetu w wysokości 20 zł, który jest nagrodą za rejestrację i aktywację konta. Wszystko pod warunkiem, że jesteśmy posiadaczami specjalnej aplikacji mobilnej Etoto. Tylko tam odbierzemy ten darmowy zakład. Takie bonusy czekają na nas także w trakcie gry, gdy bukmacher w ten sposób chce nagrodzić nas za zawierane zakłady. Dodatkowe, darmowe środki możemy uzyskać jako premię za grę w weekend. W Etoto kwotą 40 zł nagradzani są klienci wysyłający kupony w weekend, niezależnie od tego, czy ich typy okazały się trafne, czy nie.

Bukmacher bez depozytu może pomóc w stawianiu pierwszych kroków związanych z zakładami bukmacherskimi. Nie ma bowiem ryzyka utraty swoich pieniędzy, a przy dobrym typerskim nosie można nawet się wzbogacić.

Bonus bez depozytu - Betfan

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Betfan w swojej ofercie nie posiada żadnego bonusu bez wpłaty własnej, ale na powitanie przygotował dla nowych graczy trzy promocje o łącznej wartości 2961 zł. Aby z nich skorzystać, należy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera, a w trakcie rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Szczegóły tej oferty opisujemy poniżej poniżej.

Bonus od depozytu na stronie Betfan o łącznej wartości 2331 zł nazywany jest “Mnożnikiem Pudziana”, a jego twarzą jest były strongman i aktywny zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski. Bonus obejmuje trzy pierwsze wpłaty do 777 zł (777x3). Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, które opisujemy w dalszym akapicie, bukmacher mnoży środki gracza dziesięciokrotnie i trafiają one na jego konto depozytowe. Teraz tylko od gracza zależy, czy chce grać nimi dalej, czy wypłacić je na konto bankowe. 

Aby środki trafiły na konto depozytowe, najpierw należy odblokować bonus, obstawiając jeden zakład pojedynczy lub wielokrotny o kursie całkowitym 2.00 lub większym. Później środkami należy obrócić pięciokrotnie kuponami o minimum 3 zdarzeniach, minimalnym kursie każdego z nich - 1.45 oraz kursie łącznym zakładu nie mniejszym niż 3.00. Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzyma bonus o wartości dziesięciokrotnie większej od depozytu.

“Mnożnik Pudziana” dotyczy również drugiej i trzeciej wpłaty na konto, a warunki jego aktywacji i obrotu są identyczne. Jedyna różnica to minimalny depozyt zaliczający się do promocji. W przypadku pierwszego zasilenia konta jest to 20 zł, potem 40 zł, a za trzecim razem 100 zł.

Drugim bonusem od Betfan dla nowych graczy jest cashback, czyli zwrot stawki za przegrany zakład. Zazwyczaj dotyczy on tylko pierwszego kuponu po rejestracji, ale w tym przypadku bukmacher zakład bez ryzyka oferuje aż trzykrotnie: przy pierwszym zakładzie obstawionym kolejno po pierwszej, drugiej i trzeciej wpłacie na konto gracza. Warunki promocji nieco różnią się na poszczególnych etapach, dlatego wszystko Wam dokładnie wyjaśnimy.

Jeśli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, Betfan zwróci nam przeznaczoną na niego stawkę, jednak maksymalnie do 100 zł. Wtedy możemy takie pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Nie ma konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu.

Przy drugiej wpłacie wrócić na konto gracza może natomiast nawet jeszcze więcej, bo 200 zł. Oczywiście wówczas, jeśli pierwszy zakład po dokonaniu takiego depozytu okaże się przegrany. W tym przypadku zwróconej kwoty nie możemy jednak od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać obrotu. Czterokrotnego, pamiętając o przynajmniej trzech zdarzeniach na każdym kuponie i kursach minimalnych - pojedynczego typu (1.35 lub więcej) i całego zakładu (3.00 lub więcej). 

No i trzecia część promocji, a więc cashback po trzecim depozycie i zagraniu zakładu. Betfan tym razem oferuje zwrot do 300 zł. Na identycznych warunkach obrotu jak w przypadku drugiej wpłaty.

Z zakładu bez ryzyka można skorzystać wówczas, jeśli pierwszy depozyt wyniesie minimum 20 zł, drugi 40 zł, a trzeci 100 zł.

Betfan ma dla nowych graczy jeszcze jedną promocję. To aż 15 darmowych zakładów, po 2 zł każdy. Co zrobić, aby takie bonusy otrzymać? Jeśli pierwszy depozyt wyniesie minimum 20 zł, dostaniemy zestaw pięciu zakładów do wykorzystania na sporty wirtualne (gry). W przypadku drugiego depozytu musi to być 40 zł (zestaw zakładów na e-sport), a trzeciego - 100 zł (na zakłady dotyczące rozgrywek sportowych). Na drugim etapie promocji trzeba pamiętać o przynajmniej trzech zdarzeniach na kuponie, kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.35, a całego zakładu - 3.50. W trzeciej części promocji także trzeba na kuponie zagranym za bonus zawrzeć chociaż trzy zdarzenia, tym razem uwzględniając kurs minimalny każdego z nich 1.35 oraz kurs łączny - 5.00.

Bonus bez depozytu - Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Betclic jest jednym z tych bukmacherów działających na polskim rynku, którzy w swojej ofercie powitalnej nie przygotowali bonusu bez depozytu dla nowych graczy. 

Każdy nowy gracz u bukmachera Betclic może skorzystać z bezpiecznego zakładu do 550 zł. Jest to bonus cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegranej. Podkreślamy, że bonus jest objęty podatkiem od gier, co oznacza, że aby uzyskać pełny zwrot 550 zł, trzeba zawrzeć zakład o stawce 625 zł lub wyższej. Środki bonusowe trafią na konto depozytowe po ośmiokrotnym obrocie z zakładami o kursach minimalnych 2.00. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego kuponu. 

Aby skorzystać z oferty na Betclic, należy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550.

Bonus bez depozytu - PZBuk

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Nowi gracze na stronie PZBuk mogą skorzystać z dwóch promocji na start. Wprawdzie nie tam bonusu bez depozytu, ale jest za to zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 200 zł oraz bonus od depozytu (wpłaty środków na konto) w wysokości 200 zł. Aby skorzystać z oferty przygotowanej przez PZBuk, wystarczy kliknąć w podany powyżej baner tego bukmachera i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUSPZB.

Zakład bez ryzyka na start w PZBuku objęty jest następującymi warunkami: należy go stworzyć z minimum dwóch zdarzeń, których pojedynczy kurs nie będzie niższy niż 1.40. Do promocji kwalifikują się kupony z maksymalną stawką 200 zł, bo tyle może wynieść jej zwrot w razie przegranej. PZBuk daje cashback za pierwszy nietrafiony zakład spełniający warunki promocji. Zasady obrotu bonusem są identyczne w zakresie i kursów, i liczby zdarzeń. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Z kolei bonus od depozytu o wartości 200 zł przyznawany jest w formie 20 tysięcy wirtualnych punktów, które następnie można wymienić na wspomniany bonus w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN