Darmowe bonusy bez depozytu (powitalne za rejestrację). Bukmacher Bonus

Darmowe bonusy bez depozytu (powitalne za rejestrację). Bukmacher Bonus
Źródło zdjęcia: Darmowe bonusy bez depozytu (powitalne za rejestrację). Bukmacher Bonus
Sprawdź ranking bukmacherów i nasze wyjątkowe promocje

Jedną z najbardziej poszukiwanych opcji wśród nowych graczy oraz tych, którzy zakładają kolejne konta na serwisach bukmacherskich, jest powitalny bonus bez depozytu za rejestrację. To rodzaj promocji, którego atrakcyjność polega na tym, że można grać bez konieczności wkładu własnych środków. Jednak nie jest to szczególnie często oferowane przez bukmacherów ze względu na obawę, że firma może więcej stracić, niż zyskać.

Darmowe bonusy bez depozytu – o co tu chodzi?


To bardzo proste. W skrócie – bukmacher daje nam środki na pierwsze obstawienia. Za darmo, rzecz jasna. Jest to rodzaj promocji powitalnej dla nowych klientów, którzy założyli konto na stronie internetowej danej firmy. Co ważne, nie ma żadnych obostrzeń w stosunku do tego, co możemy obstawiać. W grę wchodzi sport, e-sport, wydarzenia polityczne (m.in. wybory parlamentarne), finansowe (kurs konkretnej waluty) czy rozrywkowe (np. Oscary).

Takie promocje są przede wszystkim po to, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy, ale też i dla samych graczy – zwłaszcza świeżych – aby mogli sprawdzić, czy potrafią obstawiać i jak ich wiedza przekłada się na rzeczywistość. Poza tym w takiej sytuacji (kiedy obstawia się nie swoje pieniądze) można zagrać bardziej ryzykownie. Ewentualna wygrana zachęca do częstszego korzystania z usług danego bukmachera.

Form otrzymania bonusu bez depozytu za rejestrację jest sporo i zależy od konkretnej firmy. Jedni od razu dają darmowy zakład, inni proszą o wysłanie maila (inaczej bonus nie zostanie przyznany), jeszcze inni dają bonusy w zamian za dokonanie pierwszej wpłaty symboliczną kwotą, np. 50 zł.

Bukmacher bez depozytu – jak to działa?


Bonus za rejestrację bez depozytu to rodzaj wirtualnych pieniędzy, które otrzymujemy od bukmachera. Taka promocja przyciąga graczy, bo jest to korzystna dla nich opcja – ogranicza utratę pieniędzy w przypadku nietrafionych kuponów. Fajna sprawa. Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką lub chce spróbować swoich sił w innych dyscyplinach niż dotychczas obstawiane.

Jak to działa? Gdy obstawimy kwotą lub jej częścią z przyznanego nam bonusu powitalnego, w przypadku wygranej konto jest powiększane o kwotę z wygranej. Dla przykładu: odbieramy freebet o wartości 25 zł, obstawiamy kupon za 20 zł z kursem 2.00. Na koncie będziemy mieli 40,2 zł – 20 zł pomniejszone o podatek 12% mnożonego przez 2 plus 5 zł, które pozostało nam z otrzymanego bonusu. Co się dzieje, kiedy nasze typowanie okaże się błędne? Nic, po prostu tracimy obstawioną kwotę, a podatek od obrotu (12%) płaci bukmacher. Warto pamiętać, że po wykorzystaniu freebetu, wciąż pozostają do naszej dyspozycji pozostałe bonusy, czyli zakłady specjalne oraz bonusy powitalne od depozytu.

Jak otrzymać bonus powitalny bez depozytu?


Przede wszystkim tego z tego typu promocji należy korzystać wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy uzyskali zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności w Polsce. Kiedy już wybierzemy interesującą nas firmę, koniecznie trzeba zaznajomić się z regulaminem promocji.

Podczas obstawiania kupony warto sprawdzić warunki, które pozwolą na wypłatę bonusu na konto bankowe. Podstawowym warunkiem każdego bonusu bez depozytu jest obrót. Pamiętajmy, że im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym większe szanse na wygraną. Jednokrotny obrót daje więcej prawdopodobieństwa niż kilkukrotny. W przypadku kiedy mamy bonus 50 zł, wystarczy raz nim zagrać, aby mieć możliwość jego wypłacenia. W przypadku, kiedy trzeba będzie zagrać trzy razy, szanse maleją, no z 50 zł robi się 150 zł łącznej kwoty, którą trzeba przeznaczyć na zakłady.

Istotną kwestią jest także kurs. Im niższy jest wymagany przy freebecie, tym lepiej dla nas, bo można wtedy zdecydować się wyłącznie na obstawienie jednego zdarzenia (np. mecz, w którym kurs na jedną z drużyn spełnia wymagania regulaminu). W przypadku wyższych wymaganych kursów lepiej jest połączyć ze sobą kilka zdarzeń, które się zsumują (np. przy koniecznym kursie 4.00, lepiej połączyć ze sobą zdarzenia z kursami 1,80 i 2,20).

Bonusy bez depozytu – naucz się podstawowych terminów!


Pomożemy wam zrozumieć terminologię używaną w regulaminach bukmacherów, które dotyczą bonusów bez wpłaty własnej. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych kwestii, które często pojawiają się przy promocjach.

Obrót bonusu bez depozytu – to podstawowe i chyba najważniejsze zagadnienie pojawiające się w regulaminach promocji organizowanych przez firmy bukmacherskie, oferującuch powitalne bonusy bez depozytu. Zasadę działanie omawialiśmy wyżej, ale przypomnijmy: gracz musi obstawić zakład na określoną w regulaminie kwotę, aby mieć możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu oraz wygranych na swoje konto bankowe.

Minimalny kurs kuponu za freebet – pojęcie to łączy się bezpośrednio z obrotem. Oznacza, że musimy na swoim kuponie uwzględnić konkretny kurs wyszczególniony w regulaminie promocji. W przypadku dopełnienia tych warunków zrealizujemy wszystkie zasady obrotu, dzięki czemu odblokujemy środki do wypłaty.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia – termin ten jest analogiczny do powyższego. Z tą różnicą, że dotyczy pojedynczego zdarzenia, a nie całego kuponu. Czyli jeśli wymagany jest kurs 1.34, musimy zawrzeć kupon z meczem, w którym taki kurs występuje – proste.

Konto bonusowe a depozytowe – różnica niby od razu łatwa do zauważenia, ale jednak warto wyjaśnić, o co chodzi. Konto bonusowe zasilane jest przez bukmachera (promocje typu bonus na start czy kupon bez depozytu). Depozytowe natomiast jest zasilane środkami przez gracza z jego konta bankowego – to nasze pieniądze, które przeznaczamy na obstawianie zakładów.

Wypłata bonusu bez depozytu – tutaj znów odsyłamy do regulaminów promocji, gdyż tam są określone wszystkie warunki wypłat. Jest to nic innego jak możliwość wypłacenia pieniędzy na prywatne konto bankowe. Większość bukmacherów wymaga obrotu, zdarzają się jednak opcje, które pozwalają na przelew od razu po rozliczeniu darmowego zakładu bez depozytu.

Freebet za rejestrację – jest to rodzaj bonusu bez depozytu za rejestrację , przyznawany wyłącznie raz za rejestrację i założenie nowego konta na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście, rejestrując się u wielu buków, można zgarnąć wiele freebetów, czyli darmowych zakładów bez depozytu.

 

Którzy legalni bukmacherzy oferują darmowe bonusy bez depozytu?

  • Totolotek – jeden z najstarszych polskich bukmacherów regularnie oferuje powitalne bonusy bez depozytu, wśród których często pojawiają się bardzo zachęcające freebety.
  • Fortuna – często oferuje niewielkie kwoty bonusów bez depozytu, ale warto dokładnie zapoznać się z regulaminem, gdyż często mają bardzo konkretne zasady ich przyznawania.
  • LV Bet – jeden z nowszych bukmacherów na lokalnym rynku, który chce tym samym przyciągnąć jak najwięcej klientów. Najczęściej oferuje bonusy posiadaczom karnetów na mecze drużyn, które sposnoruje.
  • STS – firma, która jest jednym z najprężniej działających bukmacherów na polskim rynku. Darmowe bonusy bez depozytu można znaleźć tu często, ale pamiętajmy o zapoznaniu się z regulaminem, bo wypłacanie środków z konta bonusowego wiąże się z konkretnymi działaniami gracza.
  • Totalbet – najczęściej oferuje bardzo atrakcyjne freebety. Do otrzymania bonusu często wystarczy wyłącznie obstawienie pojedynczego kuponu.
  • Milenium – bukmacher, który również skupia się przede wszystkim na freebetach. Przyciąga klientów atrakcyjnymi ofertami wypłaty bonusów.
  • Forbet – tutaj można zgarnąć darmowe bonusy bez depozytu w konkretnych przypadkach: rejestracja oraz obrót darmowymi środkami w określony w regulaminie sposób.
  • Etoto – bukmacher, któremu zdarza się oferować nawet kilka bonusów bez depozytu. Warto śledzić jego stronę, gdyż trafiają promocje z freebetem, który może do nas wrócić.
Sprawdź ranking bukmacherów i nasze wyjątkowe promocje
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Wszystkie

Typy bukmacherskie

VFB wygra Tradycyjnie już faworytem baraży powinna być drużyna z Bundesligi. VFB w końcówce sezonu po zwolnieniu Marcusa Weinzierla prezentowało się nieco lepiej i jest to poziom chyba zbyt wysoki dla drużyny z Berlina. Kluczowe będzie oczywiście pierwsze spotkanie domowe, w którym Union może strzelić gola, ale VFB powinno je wygrać, od tego jak wysoko to zrobi zależy jak drużyna ze Stuttgartu zagra w rewanżu i czy Union będzie miał w nim szanse. W pierwszym spotkaniu stawiamy jednak zdecydowanie na gospodarzy.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.