Etoto bonus 200zł | Bonus powitalny na start 2020

Etoto bonus 200zł | Bonus powitalny na start 2020
Źródło zdjęcia: ETOTO / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Legalny polski bukmacher Etoto uzyskał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych pod koniec 2014 r. Firma współpracuje m.in. ze znanymi dziennikarzami sportowymi, na czele z Mateuszem Borkiem i Michałem Polem. Etoto proponuje graczom wiele promocji, m.in. bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Na skróty

  1. Etoto bonus - oferta powitalna u bukmachera Etoto
  2. Etoto bonus od depozytu 200% do 200zł
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto
  4. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  5. Jak zarejestrować konto u bukmachera Etoto?

Etoto bonus - oferta powitalna u bukmachera Etoto

Etoto ma dla klientów rozbudowaną ofertę bonusową. Warto wyróżnić dostępną promocję powitalną, w ramach której otrzymamy bonus na start.

- Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa bonus i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji.

bonus etoto

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Etoto bonus od depozytu 200% do 200zł

Zakładając konta u bukmachera Etoto, możemy otrzymać bonus od depozytu 200% do 200 zł. W tym celu musimy zasilić konto własnymi środkami.

Depozytu dokonamy dopiero po przesłaniu zdjęć dokumentu potwierdzającego tożsamość, a co za tym idzie, pozytywnej weryfikacji konta. Etoto oferuje bonus 200% od pierwszej wpłaty, do 200 zł. Minimalnie możemy wpłacić 1 zł. Górnego limitu nie ma, ale w pełni skorzystamy z oferty, wpłacając 100 zł. Wówczas uzyskamy wspomniane 200 zł (200% z 100 zł) w środkach bonusowych.

Zanim wirtualne środki zasilą konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić, trzeba spełnić wymagane warunki obrotu. W ciągu 30 dni należy zagrać za czterokrotność sumy depozytu i bonusu. Wpłacając 100 zł (+200 zł od bukmachera), łączna stawka wszystkich zawartych zakładów musi wynieść przynajmniej 1200 zł (300 zł x 4). Minimalny kurs każdego kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.50.

etoto bonus od depozytu

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<< 

Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto

Weekendogranie

Bukmacher Etoto przygotował ofertę dla grających w weekend. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć od piątku do niedzieli min. trzy zakłady za przynajmniej 50 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20, a kurs łączny kuponu musi wynosić min. 1.50

Bonus otrzymamy niezależnie od rezultatu zawartych zakładów. Zarówno w razie porażki, jak i wygranej, Etoto oferuje nam środki bonusowe o równowartości 40 zł. W celu ich wypłaty należy dokonać sześciokrotnego obrotu, czyli wymagana minimalna łączna stawka kuponów to 240 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20.

bonus etoto weekendogranie

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Zaproś przyjaciela

W Etoto możemy otrzymać bonus w wysokości 50 zł za zaproszenie do gry znajomego.

Dostęp do tej promocji uzyskamy po obróceniu kwotą 50 zł po minimalnym kursie 2.20.

Wysyłamy zainteresowanemu kumplowi zaproszenie do rejestracji za pomocą opcji “Zaproś przyjaciela” widocznej w serwisie on-line po zalogowaniu się. Środki bonusowe trafią na nasze konto, gdy zaproszony przyjaciel dokona obrotu na kwotę 300 zł, z zastrzeżeniem, że każdy zawarty zakład musi mieć kurs minimalny 2.20.

Bonusem musimy obrócić pięć razy. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20.

bonus etoto zapros przyjaciela

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Bukmacher Etoto przeprowadza również liczne akcje promocyjne skierowane do stałych graczy niezależnie od preferowanej przez nich dyscypliny. Kibice piłki nożnej mogą liczyć na bonusy związane z graniem na mniej/więcej (under/over) goli lub rzutów rożnych. Premie czekają też na użytkowników obstawiających późną porą popularne rozgrywki za oceanem – NBA (koszykówka), NHL (hokej na lodzie), NFL (futbol amerykański), MLS (piłka nożna, czyli soccer) czy MLB (baseball). Coś dla siebie znajdą także fani polskiej Ekstraklasy, e-sportu oraz tenisa. 

Sprawdź bonusy u pozostałych bukmacherów:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Etoto?

W Etoto nie utworzymy konta tymczasowego. Bukmacher wymaga dokładnej weryfikacji naszych danych. Zanim rozpoczniemy grę, musimy się w pełni zarejestrować. Zrobimy to w kilku etapach.

Krok 1

Po pierwsze, trzeba uzupełnić podstawowe dane osobowe i podać aktywny adres mailowy. 

Krok 2

Następnie rozwijamy poprzedni punkt, zaznaczając posiadane obywatelstwo oraz wpisując pesel, szczegółowe informacje adresowe, numer telefonu, a także rodzaj, serię i numer ważnego dokumentu tożsamości.

Krok 3

W ostatnim etapie musimy wybrać własny login, hasło i ustalić limity gry, m.in. maksymalny dzienny obrót.

Krok 4

W pełni aktywujemy konto, gdy po rejestracji uzupełnimy zakładkę “Twoje dokumenty” w panelu użytkownika. Bukmacher wymaga zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości, którego szczegóły podaliśmy podczas zwykłej rejestracji. 

Co ważne, numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacić pieniądze, wpisujemy w momencie zlecenia wypłaty.

Mając całkowicie aktywowane konto możemy bez problemu korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla graczy u bukmachera Etoto. 

Nota prawna

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu na start!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą W poniedziałkowym spotkaniu zapewne zobaczymy Eintracht bliższy poprzednim meczom, a nie fatalnemu występowi przeciwko Borussii Dortmund, ale Berlińczycy i tak mają spore szanse na strzelenie bramki. Union jest niewygodnym rywalem, o czym przekonać się powinien także Eintracht, który jednak też pewnie zdobędzie przynajmniej jedną bramkę.
Liverpool -1 (Liverpool wygra przynajmniej dwiema bramkami) The Reds powinni się w kolejnych meczach skupić na jak najlepszej grze ofensywnej, bo czeka ich trudny rewanż z Atletico, a wysokie zwycięstwa w meczach ligowych mogą podbudować ekipę Kloppa. Na ich szczęście kolejnym rywalem jest kiepskie w defensywie West Ham, które powinno przegrać ten mecz wysoko.
Bayern wygra Jeśli spoglądać na oba zespoły tylko pod kątem ich ostatnich meczów to należałoby dać The Blues spore szanse w starciu z Bawarczykami. Bayern jednak zagrał w dość eksperymentalnym jak na siebie ustawieniu w obronie, a i tak pokazał, że nawet nie grają dobrze potrafi wygrywać. Chelsea pokonała Tottenham, ale Londyńczykom ogólnie nie idzie w rozgrywkach ligowych dobrze w meczach u siebie, nawet ostatnio grają nierówno i już w pierwszym spotkaniu Bayern powinien zaznaczyć swoją przewagę.
Barcelona wygra - mecz bez remisu (Barcelona wygra, zwrot w przypadku remisu) Neapolitańczycy niby w ostatnich meczach grali lepiej, ale to nadal nie jest forma, w której mogliby straszyć takie zespoły jak Blaugrana. Co prawda Katalończycy również grają nierówno, a do tego mają problemy kadrowe, ale i tak wygrywają kolejne mecze i chyba łapią właściwy rytm. Na tę chwilę wyglądają mocniej od Napoli i mogą już w pierwszym spotkaniu zaznaczyć swoją przewagę i wygrać, przybliżając się do awansu.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.