Etoto bonus 200zł | Bonus powitalny na start 2020

Etoto bonus 200zł | Bonus powitalny na start 2020
ETOTO / Meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski27 maj 2020 | 16:06

Legalny polski bukmacher Etoto uzyskał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych pod koniec 2014 r. Firma współpracuje m.in. ze znanymi dziennikarzami sportowymi, na czele z Mateuszem Borkiem i Michałem Polem. Etoto proponuje graczom wiele promocji, m.in. bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Na skróty

  1. Etoto bonus - oferta powitalna
  2. Etoto bonus od depozytu
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto
  4. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  5. Etoto - rejestracja

Etoto bonus - oferta powitalna u bukmachera Etoto

Etoto ma dla klientów rozbudowaną ofertę bonusową. Warto wyróżnić dostępną promocję powitalną, w ramach której otrzymamy bonus na start.

  • Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa bonus i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji. 

Etoto bonus od depozytu 200% do 200zł

Etoto - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty - Bonus Etoto

Zakładając konta u bukmachera Etoto, możemy otrzymać bonus od depozytu 200% do 200 zł. W tym celu musimy zasilić konto własnymi środkami.

Depozytu dokonamy dopiero po przesłaniu zdjęć dokumentu potwierdzającego tożsamość, a co za tym idzie, pozytywnej weryfikacji konta. Etoto oferuje bonus 200% od pierwszej wpłaty, do 200 zł. Minimalnie możemy wpłacić 1 zł. Górnego limitu nie ma, ale w pełni skorzystamy z oferty, wpłacając 100 zł. Wówczas uzyskamy wspomniane 200 zł (200% z 100 zł) w środkach bonusowych.

Zanim wirtualne środki zasilą konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić, trzeba spełnić wymagane warunki obrotu. W ciągu 30 dni należy zagrać za czterokrotność sumy depozytu i bonusu. Wpłacając 100 zł (+200 zł od bukmachera), łączna stawka wszystkich zawartych zakładów musi wynieść przynajmniej 1200 zł (300 zł x 4). Minimalny kurs każdego kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.50.

Inne bonusy dostępne u bukmachera Etoto

Etoto - bonusy i promocje - Bonus Etoto

U bukmachera Etoto oprócz wyżej opisanej oferty powitalnej, gracze mogą skorzystać również z innych dostępnych bonusów i promocji. 

Weekendogranie

Bukmacher Etoto przygotował ofertę dla grających w weekend. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć od piątku do niedzieli min. trzy zakłady za przynajmniej 50 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20, a kurs łączny kuponu musi wynosić min. 1.50

Bonus otrzymamy niezależnie od rezultatu zawartych zakładów. Zarówno w razie porażki, jak i wygranej, Etoto oferuje nam środki bonusowe o równowartości 40 zł. W celu ich wypłaty należy dokonać sześciokrotnego obrotu, czyli wymagana minimalna łączna stawka kuponów to 240 zł. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20.

Zaproś przyjaciela

W Etoto możemy otrzymać bonus w wysokości 50 zł za zaproszenie do gry znajomego.

Bukmacher - Etoto - Bonus Etoto
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Dostęp do tej promocji uzyskamy po obróceniu kwotą 50 zł po minimalnym kursie 2.20.

Wysyłamy zainteresowanemu kumplowi zaproszenie do rejestracji za pomocą opcji “Zaproś przyjaciela” widocznej w serwisie on-line po zalogowaniu się. Środki bonusowe trafią na nasze konto, gdy zaproszony przyjaciel dokona obrotu na kwotę 300 zł, z zastrzeżeniem, że każdy zawarty zakład musi mieć kurs minimalny 2.20.

Bonusem musimy obrócić pięć razy. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, a kurs całkowity – niższy niż 2.20

Bukmacher Etoto przeprowadza również liczne akcje promocyjne skierowane do stałych graczy niezależnie od preferowanej przez nich dyscypliny. Kibice piłki nożnej mogą liczyć na bonusy związane z graniem na mniej/więcej (under/over) goli lub rzutów rożnych. Premie czekają też na użytkowników obstawiających późną porą popularne rozgrywki za oceanem – NBA (koszykówka), NHL (hokej na lodzie), NFL (futbol amerykański), MLS (piłka nożna, czyli soccer) czy MLB (baseball). Coś dla siebie znajdą także fani polskiej Ekstraklasy, e-sportu oraz tenisa. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Etoto?

Etoto - rejestracja konta - Bonus Etoto

W Etoto nie utworzymy konta tymczasowego. Bukmacher wymaga dokładnej weryfikacji naszych danych. Zanim rozpoczniemy grę, musimy się w pełni zarejestrować. Zrobimy to w kilku etapach.

Krok 1

Po pierwsze, trzeba uzupełnić podstawowe dane osobowe i podać aktywny adres mailowy. 

Krok 2

Następnie rozwijamy poprzedni punkt, zaznaczając posiadane obywatelstwo oraz wpisując pesel, szczegółowe informacje adresowe, numer telefonu, a także rodzaj, serię i numer ważnego dokumentu tożsamości.

Krok 3

W ostatnim etapie musimy wybrać własny login, hasło i ustalić limity gry, m.in. maksymalny dzienny obrót.

Krok 4

W pełni aktywujemy konto, gdy po rejestracji uzupełnimy zakładkę “Twoje dokumenty” w panelu użytkownika. Bukmacher wymaga zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości, którego szczegóły podaliśmy podczas zwykłej rejestracji. 

Co ważne, numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacić pieniądze, wpisujemy w momencie zlecenia wypłaty.

Mając całkowicie aktywowane konto możemy bez problemu korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla graczy u bukmachera Etoto. 

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł