ETOTO bonus | kod bonusowy

ETOTO bonus | kod bonusowy | Czerwiec 2021
ETOTO bonus kod / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski21 cze 2021 | 12:09
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher ETOTO wita nowych graczy przede wszystkim bonusem od depozytu, dzięki któremu można otrzymać nawet dodatkowe 1500 zł na grę. To jednak nie wszystko - bonus ETOTO oferuje więcej. Co miesiąc dostać można także 1000 zł w ramach akcji lojalnościowej. W tym przypadku ETOTO oferuje m.in. freebety czy mnożenie poszczególnych depozytów. Dokładne zasady promocji ETOTO bonus opisujemy w dalszej części tekstu!

Bukmacher ETOTO - bonusy i promocje

Na skróty

 1. ETOTO bonus - oferta powitalna
 2. ETOTO bonus od depozytu 1500 pln
 3. ETOTO bonusy dla stałych graczy
 4. ETOTO kod bonusowy - gdzie wpisać kod promocyjny?
 5. ETOTO - metody płatności
 6. ETOTO - informacje o bukmacherze

ETOTO bonus powitalny | kod bonusowy

Bukmacher ma dla klientów rozbudowaną ofertę bonusową. Warto wyróżnić dostępną promocję powitalną, w ramach której otrzymamy od ETOTO bonus na start.

 • Bonus ETOTO od depozytu 100% do 1500 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa bonus od ETOTO i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji (wskażemy czy aktualnie kod promocyjny ETOTO jest wymagany).

ETOTO bonus od depozytu 100% do 1500 zł

Zakładając konto, możemy otrzymać od ETOTO bonus polegający na podwojeniu pierwszej wpłaty, nawet do 1500 zł. W tym celu musimy zasilić konto własnymi środkami.

Depozytu dokonamy dopiero po przesłaniu zdjęć dokumentu potwierdzającego tożsamość, a co za tym idzie, pozytywnej weryfikacji konta. Bonus ETOTO oferuje w postaci 100% pierwszej wpłaty, do 1500 zł. Minimalnie możemy wpłacić 1 zł. Górnego limitu nie ma, ale w pełni skorzystamy z oferty, wpłacając 1500 zł. Wówczas drugie tyle otrzymamy w postaci środków bonusowych.

Zanim zasilą one konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić, trzeba spełnić wymagane warunki obrotu. W ciągu 30 dni należy zagrać za czterokrotność kwoty bonusu. Wpłacając np. 100 zł (+100 zł od bukmachera), łączna stawka wszystkich zawartych zakładów musi wynieść przynajmniej 400 zł (100 zł x 4). Minimalny kurs każdego kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.30.

Do obrotu wliczają się wyłącznie zakłady przedmeczowe i LIVE. Wyłączone z promocji są natomiast zakłady anulowane oraz zagrane na sporty wirtualne.

Bonusy ETOTO dla stałych graczy

ETOTO przygotowało także kilka innych bonusów, z których skorzystać mogą stali gracze - aktualnie bez konieczności posiadania kodu bonusowego. W poniższych akapitach tłumaczymy zasady ich działania.

Bonusy ETOTO do 1000 PLN miesięcznie (ETOTOmania)

ETOTOmania to program lojalnościowy na stronie ETOTO. Bukmacher w jego ramach nagradza aktywność graczy na swojej stronie. Za postawione środki przyznaje punkty, które później można wymieniać na różne nagrody, chociażby w postaci darmowych środków na grę. Łącznie można w ten sposób otrzymać nawet dodatkowe 1000 zł miesięcznie!

Punkty na konto gracza ETOTO przyznaje za każde postawione 5 zł. Ilość punktów zależy od wysokości kursy zakładu i jest do niego wprost proporcjonalna. 

Gracz na stronie ETOTO może zostać oznaczony statusem brązowym, srebrnym lub złotym. Im wyższy status, tym korzystniejsze nagrody będą do wykorzystania. Kolor statusu jest oczywiście zależy od poziomu aktywności gracza na stronie i tego, z jaką częstotliwością zawiera on zakłady. Do wzięcia udziału w tej promocji także nie trzeba wpisywać żadnego kodu bonusowego od ETOTO.

Jakie są dokładnie zasady tej promocji? Już tłumaczymy. Na wstępie warto rzucić okiem na rozpiskę punktów

 • Kursy 1.50 - 1.99 - współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt)
 • Kursy 2.00 - 2.99 - współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty)
 • Kursy 3.00 - 4.99 - współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty)
 • Kursy 5.00 - 9.99 - współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty)
 • Kursy 10.00 lub wyższe - współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów)

Teraz powinno być to już chyba całkowicie zrozumiałe. Jeśli więc zagramy kupon za 5 zł, a jego kurs będzie wynosił 1.50, otrzymany od ETOTO 1 punkt lojalnościowy. Ale już przy nieco bardziej odważnej grze, można znacząco wzbogacić swój dorobek punktowy. Na przykład grając za 10 zł zakład o kursie 5.00, dostaniemy 8 punktów!

Punkty lojalnościowe zbieramy przez cały miesiąc, a wtedy - w zależności od ich łącznej liczby - zostajemy oznaczeni specjalnymi poziomami. Najbardziej aktywni gracze załapią się więc na poziom złoty, inni na srebrny, kolejni na brązowy. Jak można się domyślić - im wyższa ranga, tym lepsze nagrody. Status konta zmieniany jest pierwszego dnia każdego miesiąca.

Na stronie www.etoto.pl/etotomania sprawdzimy natomiast liczbę uzbieranych punktów oraz znajdziemy specjalny kalkulator do ich podliczania. Dowiemy się też, jakie nagrody obowiązują na danym etapie promocji. 

Bukmacher ETOTO - bonusy i promocje - kod promocyjny

Bonus ETOTO - Zaproś znajomych

Bukmacher ETOTO nagradza również każdego gracza, który skutecznie zachęci swojego znajomego do założenia konta na jego stronie. 

Bonus 50 zł trafi na konto gracza wtedy, gdy jego znajomy dokona obrotu na kwotę 300 zł. Każdy zakład liczący się do obrotu musi mieć kurs całkowity 2.20 lub wyższy

Środkami bonusowymi należy obrócić pięciokrotnie z kuponami o kursach minimalnych 2.20. Kurs pojedynczego zdarzenie nie może być niższy niż 1.30

Każdy gracz, który założy konto z polecania, może polecać bukmachera ETOTO swoim znajomym, korzystając z tej samej promocji. Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie 500 zł bonusu za 10 poleconych znajomych. W przeciwieństwie do innych tego typu promocji dostępnych na legalnym polskim rynku bukmacherskim, w tym wypadku nie trzeba korzystać z voucherów czy kodów promocyjnych ETOTO.

Bonus ETOTO - Zakłady Puls

Ta promocja pozwala na zdobywanie większych wygranych za sytuacyjne zakłady na to, że bramka padnie w przeciągu 30 sekund, minuty, 5 minut lub 10 minut. Taki zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe. Jeśli gol padnie w pierwszym przedziale, wygrana zostanie przyznana, ale najwięcej można zyskać wtedy, gdy stanie się to w trzecim przedziale. 

Przy zdarzeniach, które można obstawiać w ramach promocji Zakłady puls, widnieje ikona z symbolem przypominającym wykres pulsu serca. 

Zgodnie z regulaminem ETOTO, każdy zakład puls przyczynia się do dokonania obrotu środkami bonusowymi, w celu wypłacenia ich na konto główne.

Przypominamy, że regularne śledzenie strony bukmachera pozwoli uniknąć pominięcia ewentualnych nowych bonusów. Trzymanie ręki na pulsie pozwoli też na dostrzeżenie w ETOTO kodu promocyjnego, jeśli bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie go do oferty.

Kody promocyjne u innych bukmacherów:

ETOTO kod bonusowy - gdzie wpisać kod

Aby skorzystać z pełnej oferty na ETOTO bonus, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Istnieje możliwość zarówno rejestracji szybkiej, jak i stałej - poniżej dokładnie wytłumaczymy, jak z powodzeniem ukończyć ten proces.

Rejestracja szybka na ETOTO z kodem [aktualnie niewymagany]

Aby założyć tymczasowe konto na ETOTO, należy przejść przez trzy krótkie etapy. Po dokonaniu tego, pozostaną już tylko formalności potrzebne do zweryfikowania konta. Uwaga: to właśnie na etapie rejestracji bukmacher zwykle wymaga wpisania kodu bonusowego ETOTO. Zalecamy czujność - kiedy kod promocyjny będzie dostępny niezwłocznie o tym poinformujemy.

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1

Na samym początku należy podać adres e-mail oraz hasło.

ETOTO rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2

Następnie należy podać swoje podstawowe dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.

ETOTO rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 3

Na samym końcu pozostaje przesłanie skanu dowodu osobistego. Tę czynność można wykonać po zakończeniu szybkiej rejestracji.

Rejestracja stała na ETOTO z kodem promocyjnym

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na ETOTO i móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym możliwości wypłaty środków na konto bankowe, wystarczy wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane środki. Takie formalności obowiązują na stronach wszystkich firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Pełna, stała rejestracja umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych usług, takich jak regularne bonusy, wypłaty pieniędzy czy kod promocyjny od ETOTO, o ile takowy się pojawi.

Kody bonusowe u innych bukmacherów:

Wpłaty i wypłaty na ETOTO

ETOTO oferuje szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych, czyli wpłat i wypłat. Skorzystać z nich można zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i przez aplikację mobilną na urządzenia przenośne.

ETOTO metody płatności - wpłaty

Wpłacając depozyt na konto główne ETOTO, można skorzystać z następujących możliwości:

 • Dotpay - minimalna stawka - 1 zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka 1 zł
 • BLIK - minimalna stawka 1 zł 
 • Karta MasterCard lub VISA - minimalna stawka - 1 zł 
 • Neteller - minimalna stawka - 20 zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

ETOTO metody płatności - wypłaty

Aby dokonać wypłaty z konta depozytowego na bankowe, należy kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony i wpisać kwotę, jaką chcemy przelać pod numer rachunku bankowego podany w trakcie rejestracji. Podkreślamy, że wypłaty na konto bankowe wymagają wcześniejszego pełnego zweryfikowania konta u bukmachera. U polskich bukmacherów, w tym właśnie w ETOTO kod bonusowy nie jest powiązany z wypłatą pieniędzy. Kody wpisujemy zwykle w którymś z etapów rejestracji.

ETOTO informacje o bukmacherze

Bukmacher ETOTO - informacje

Firma ETOTO jest legalnym bukmacherem, który na polskim rynku zakładów wzajemnych działa od 2011 roku. Właśnie wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. 

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. 

Bukmacher ETOTO nie działa wyłącznie w Internecie. Posiada również punkty naziemne - w Warszawie, Białymstoku oraz Krakowie. 

Twarzami bukmachera ETOTO są popularni dziennikarze i eksperci piłkarscy z Polski: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki.

Bukmacher działa również na platformie Youtube, gdzie na swoim kanale prowadzi trzy programy o tematyce sportowej: Piłkarski quiz pod napięciem, W ringu oraz Futbolowy head to head.

Aby skorzystać z pełnej oferty na stronie ETOTO, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je (Kod promocyjny ETOTO obecnie nie jest wymagany). Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się niżej.

Bukmacher ETOTO - bonusy i promocje - kod promocyjny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

BONUS NA EURO

Podwojenie pierwszej wpłaty w ETOTO do 1500 PLN oraz dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

 

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550