ETOTO bonus | kod bonusowy ETOTO

Dodał: Aleksander Nowomiejski,11 mar 2022 | 11:05

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN 200% bonus od depozytu

Bukmacher ETOTO oferuje bonus powitalny od depozytu 200% do 200 zł. Przygotował także promocje i bonusy niezwiązane z rejestracją, przeznaczone dla wszystkich użytkowników. Dokładne zasady poszczególnych bonusów ETOTO znajdziesz w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. ETOTO bonus - oferta powitalna
 2. ETOTO bonus cashback 50% do 1000 zł
 3. ETOTO bonusy dla stałych graczy
 4. ETOTO kod bonusowy - gdzie wpisać kod promocyjny?
 5. ETOTO - metody płatności
 6. ETOTO - informacje o bukmacherze

Bonus ETOTO na start w pigułce

ETOTO w ofercie dla nowych graczy, którzy rejestrują się poprzez TEN LINK, ma przygotowany bonus startowy. Bonus ETOTO na start pozwala zyskać 200% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł. O tym jak dokładnie wygląda bonus ETOTO przeczytacie w dalszej części tego artykułu. W ramce poniżej natomiast w skróconej formie przedstawiamy zasady obrotu bonusem. 

Bonus ETOTO Zasady obrotu bonusem
Bonus od wpłaty 200% do 200 PLN Obrót 6x, kurs min. 2.20

Opisany bonus ETOTO dostępny jest dla nowych graczy, ale także stali użytkownicy mogą korzystać z różnych bonusów od bukmachera. O nich także piszemy w kolejnych częściach tekstu.

ETOTO bonus powitalny | kod bonusowy ETOTO

Bukmacher ma dla klientów rozbudowaną ofertę bonusową, w której znajdziemy choćby poniższą promocję powitalną:

 • Bonus powitalny ETOTO od depozytu 200% do 200 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa ten bonus od ETOTO i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji (wskażemy czy aktualnie kod promocyjny ETOTO jest wymagany).

ETOTO bonus od depozytu 200% do 200 zł

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty pieniędzy na konto. W ETOTO nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus od pierwszego depozytu 200% do 200 zł, co w praktyce oznacza potrojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.

Maksymalnie można zyskać dodatkowe 200 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 100 zł (200% z tej kwoty to 200 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 300 zł na zakłady - trzykrotnie więcej niż wynosi pierwszy depozyt.

Bonus ETOTO bonus od depozytu - warunki obrotu

Jak wypłacić otrzymany bonus? Bukmacher ETOTO podał warunki obrotu, niezbędne do zrealizowania wypłaty bonusu od depozytu. 

Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi obrócić nim 6 razy w ciągu 30 dni na następujących zasadach:

 • Obracać środkami na zdarzeniach przedmeczowych lub LIVE;
 • Wnieść zakład o minimalnym kursie całkowitym 2.20 i 1.30 pojedynczego zdarzenia na wypadek zakładu wielokrotnego;
 • Mieć rozliczony zakład jako wygrany lub przegrany.

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Bonusy ETOTO dla stałych graczy

Bukmacher ETOTO przygotował także kilka innych bonusów, z których skorzystać mogą stali gracze - aktualnie bez konieczności posiadania kodu bonusowego. W poniższych akapitach tłumaczymy zasady ich działania.

Bonus ETOTO freebet 

Od czasu do czasu ETOTO proponuje swoim stałym graczom różnego rodzaju freebety, czyli po prostu darmowe zakłady. Nie są one związane z koniecznością dokonywania depozytu na konto. Pieniądze na grę daje nam bukmacher. 

Skąd wiedzieć, że mamy prawo do skorzystania z freebetu? Po zalogowaniu na konto gracza wystarczy wejść w zakładkę Twoje konto - twój profil a następnie freebety.

Jeśli zostaliśmy już upoważnieni do wykorzystania darmowego zakładu, musimy po prostu wybrać interesujące nas zdarzenia, a w miejscu, w którym zazwyczaj określa się stawkę kuponu, wyświetli się lista dostępnych freebetów. Wystarczy wówczas zaznaczyć taki freebet i postawić zakład.

Bonus ETOTO freebet

Ile możemy wygrać po wykorzystaniu freebetów? Praktycznie tyle samo, co za normalny zakład. Jest tylko jedna różnica. Od wygranej odejmowana jest wartość postawionego w ten sposób zakładu. Pokażemy to na przykładzie:

Gracz postawił dwa wydarzenia o łącznym kursie 10.00, wykorzystując freebet w wysokości 10 zł. Jeśli wygra, otrzyma 78 zł. Dlaczego? Ponieważ 10 zł x 10.00 x 0.88 (podatek) - 10 zł (równowartość darmowego zakładu) = 78 zł.

Bonus ETOTO cashback 

Na cashback, nazywany także zakładem bez ryzyka, mogą liczyć również stali gracze. ETOTO przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych wprowadza bowiem tego typu promocje. Może to być np. istotny mecz Ligi Mistrzów. Jak skorzystać wówczas z takiej promocji?

Informacja będzie z pewnością widoczna na stronie bukmachera. Musimy wówczas zalogować się na swoje konto gracza i potwierdzić chęć otrzymania cashbacku. Wtedy wystarczy już tylko dokonać depozytu i zagrać na wydarzenie objęte promocją. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci określoną wysokość stawki. Przykładowo: ETOTO proponuje bonus cashback 50% maksymalnie do 25 zł. Żeby zatem wykorzystać promocję do maksimum, należy zagrać za 50 zł. Na konto gracza w przypadku przegranego zakładu trafi wówczas 25 zł. 

Zwrócona kwota może, ale nie musi, wiązać się z koniecznością dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli obrót nie jest wymagany, to pieniądze można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonus ETOTO - Zaproś znajomych

Bukmacher ETOTO nagradza również każdego gracza, który skutecznie zachęci swojego znajomego do założenia konta na jego stronie. 

Bonus 50 zł trafi na konto gracza wtedy, gdy jego znajomy dokona obrotu na kwotę 300 zł. Każdy zakład liczący się do obrotu musi mieć kurs całkowity 2.20 lub wyższy. 

Środkami bonusowymi należy obrócić pięciokrotnie z kuponami o kursach minimalnych 2.20. Kurs pojedynczego zdarzenie nie może być niższy niż 1.30. 

Każdy gracz, który założy konto z polecania, może polecać bukmachera ETOTO swoim znajomym, korzystając z tej samej promocji. Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie 500 zł bonusu za 10 poleconych znajomych. W przeciwieństwie do innych tego typu promocji dostępnych na legalnym polskim rynku bukmacherskim, w tym wypadku nie trzeba korzystać z voucherów czy kodów promocyjnych ETOTO.

Sprawdź kody promocyjne:

ETOTO kod bonusowy - gdzie wpisać kod

Aby skorzystać z pełnej oferty na ETOTO bonus, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Istnieje możliwość zarówno rejestracji szybkiej, jak i stałej - poniżej dokładnie wytłumaczymy, jak z powodzeniem ukończyć ten proces.

Rejestracja szybka na ETOTO z kodem [aktualnie niewymagany]

Aby założyć tymczasowe konto na ETOTO, należy przejść przez trzy krótkie etapy. Po dokonaniu tego, pozostaną już tylko formalności potrzebne do zweryfikowania konta. Uwaga: to właśnie na etapie rejestracji bukmacher zwykle wymaga wpisania kodu bonusowego ETOTO. Zalecamy czujność - kiedy kod promocyjny będzie dostępny niezwłocznie o tym poinformujemy.

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1

Na samym początku należy podać adres e-mail oraz hasło.

ETOTO rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2

Następnie należy podać swoje podstawowe dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.

ETOTO rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 3

Na samym końcu pozostaje przesłanie skanu dowodu osobistego. Tę czynność można wykonać po zakończeniu szybkiej rejestracji.

Rejestracja stała na ETOTO z kodem promocyjnym

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na ETOTO i móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym możliwości wypłaty środków na konto bankowe, wystarczy wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane środki. Takie formalności obowiązują na stronach wszystkich firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Pełna, stała rejestracja umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych usług, takich jak regularne bonusy, wypłaty pieniędzy czy kod promocyjny od ETOTO, o ile takowy się pojawi.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Wpłaty i wypłaty na ETOTO

ETOTO oferuje szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych, czyli wpłat i wypłat. Skorzystać z nich można zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i przez aplikację mobilną na urządzenia przenośne.

ETOTO metody płatności - wpłaty

Wpłacając depozyt na konto główne ETOTO, można skorzystać z następujących możliwości:

 • Dotpay - minimalna stawka - 1 zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka 1 zł
 • BLIK - minimalna stawka 1 zł 
 • Karta MasterCard lub VISA - minimalna stawka - 1 zł 
 • Neteller - minimalna stawka - 20 zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

ETOTO metody płatności - wypłaty

Aby dokonać wypłaty z konta depozytowego na bankowe, należy kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony i wpisać kwotę, jaką chcemy przelać pod numer rachunku bankowego podany w trakcie rejestracji. Podkreślamy, że wypłaty na konto bankowe wymagają wcześniejszego pełnego zweryfikowania konta u bukmachera. U polskich bukmacherów, w tym właśnie w ETOTO kod bonusowy nie jest powiązany z wypłatą pieniędzy. Kody wpisujemy zwykle w którymś z etapów rejestracji.

ETOTO Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN
Wypłaty min. 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne TAK
Transmisje NIE
Program lojalnościowy Liga VIP

ETOTO informacje o bukmacherze

Firma ETOTO jest legalnym bukmacherem, który na polskim rynku zakładów wzajemnych działa od 2011 roku. Właśnie wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. 

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. 

Bukmacher ETOTO nie działa wyłącznie w Internecie. Posiada również punkty naziemne - w Warszawie, Białymstoku oraz Krakowie. 

Twarzami bukmachera ETOTO są popularni dziennikarze i eksperci piłkarscy z Polski: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki.

Bukmacher działa również na platformie Youtube, gdzie na swoim kanale prowadzi trzy programy o tematyce sportowej: Piłkarski quiz pod napięciem, W ringu oraz Futbolowy head to head.

Aby skorzystać z pełnej oferty na stronie ETOTO, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je (Kod promocyjny ETOTO obecnie nie jest wymagany). Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się niżej.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Etoto?

Podczas rejestracji w Etoto nie jest wymagany kod promocyjny. Aktywowanie bonusu powitalnego możliwe jest, poprzez założenie konta pod TYM LINKIEM.

Jaki jest bonus powitalny Etoto?

Bonus powitalny u bukmachera Etoto, to 200% bonusu od depozytu do 200 zł. Przy wpłacie 100 zł, gracz w sumie będzie miał 300 zł na grę.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
BONUS 200%

Bonus 200% do 200 PLN od pierwszej wpłaty. Wpłata 100 PLN = 300 PLN na grę

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020