ETOTO kod bonusowy

ETOTO kod bonusowy to: MECZYKI. Jeśli wpiszesz go w formularzu rejestracyjnym, to możesz odebrać najwyższy bonus na start w ETOTO. W ETOTO kod bonusowy aktywuje: bonusy od depozytu 2222 PLN, freebet 20 PLN w aplikacji i Mega Kurs 200 PLN.

2442 PLN

 • 2000 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 20 PLN freebet tylko z kodem promocyjnym

 • 222 PLN freebet za trzeci depozyt

 • 200 PLN za gola obu drużyn w meczu Newcastle - PSG

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,03 Paź 2023 | 15:33
Dla bukmachera ETOTO kod bonusowy jest obecnie dostępny, a nowi gracze mają okazję skorzystać z najwyższego pakietu bonusów na start. Jak należy użyć kod bonusowy ETOTO, aby bukmacher przyznał bonusy? Co znajdziemy w ofercie bukmachera i co kryje się pod hasłem "Etoto bonus"? Szczegóły w tekście.

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO to: MECZYKI. Po rejestracji z kodem bonusowym możesz odebrać najwyższy bonus powitalny dostępny na rynku. To bonusy od trzech wpłat do 2222 PLN, freebet 20 PLN tylko z kodem promocyjnym i Mega Kurs 200 PLN.
ETOTO bonus z kodemObrót bonusem
Bonus 100% do 400 PLN3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30, kurs łączny min. 2.50
Freebet 20 PLN tylko z kodemBrak obrotu
Bonus 50% do 600 PLN3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30, kurs łączny min. 2.50
Bonus 50% do 1000 PLN 3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30, kurs łączny min. 2.50
Freebet 222 PLN za trzeci depozytBrak obrotu
Bonus za mecz Newcastle - PSG 200 PLN2x, min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
Kliknięcie w poniższy przycisk spowoduje przeniesienie do rejestracji z już uzupełnionym kodem bonusowym ETOTO. Pozwoli to na skorzystanie z bonusu na start do 2442 PLN.
Pakiet: bonus ETOTO w wysokości podanej w tabeli, dostępny jest wyłącznie przy rejestracji z ETOTO kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Promocje nie wykluczają się wzajemnie. 

ETOTO bonus powitalny na start

Zaprezentowany wyżej ETOTO bonus powitalny ma określone warunki. Mowa tu zarówno o wymogach dotyczących aktywowania promocji, jak i kwestiach obrotu środkami bonusowymi. Wartość promocji powitalnej z kodem bonusowym MECZYKI to nawet 2442 PLN.
Przypominamy, że wymogiem dla skorzystania z bonusu powitalnego ETOTO, jest wpisany podczas rejestracji kod bonusowy. Opisane w tekście bonusy ETOTO, to najwyższa na rynku oferta powitalna od bukmachera.

Mega Bonus 200 PLN za Newcastle - PSG w Lidze Mistrzów

Specjalny bonus ETOTO dostępny jest na spotkanie Newcastle - PSG w Lidze Mistrzów (4.10, godz. 21:00). Typując za dokładnie 1 zł pierwszy zakład po rejestracji na to, że obie drużyny strzelą gola w tym meczu, można uzyskać aż 200 zł bonusu, jeśli kupon będzie wygrany.
Jak skorzystać z promocji? Najpierw gracz musi się zarejestrować z kodem bonusowym MECZYKI, a następnie wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 100 zł. Jeśli to zrobimy to trzeba jeszcze postawić kupon o stawce dokładnie 1 zł na gola strzelonego przez obie drużyny w tym meczu. Co ważne zakład trzeba wytypować w określonym miejscu (wymóg konieczny). 
Zakład znajdziemy w zakładce Oferta -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MEGA KURS.
Jeśli nasz typ będzie trafiony, to otrzymamy od ETOTO 200 zł na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić dwukrotnie w ciągu siedmiu dni, na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia). Kurs kuponu to co najmniej 2.50 a pojedynczego zdarzenia minimum 1.30.

Bonus od I depozytu 100% do 400 PLN z kodem promocyjnym

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty środków na konto. W tym przypadku nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus ETOTO od pierwszego depozytu 100% do 400 zł, co w praktyce oznacza podwojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.
Bonus od I depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 400 PLN
Wysokość wpłatyOd 1 PLN do 400 PLN
Uwolnienie bonusu3x, kurs min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.30
Czas na obrót bonusem30 dni
Maksymalnie można zyskać dodatkowe 400 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 400 zł (100% z tej kwoty to 400 zł). Wpłata rzecz jasna może być wyższa, ale nie wpływa to na zwiększenie bonusu od depozytu. Jednym słowem, w ETOTO kod promocyjny gwarantuje taką samą kwotę na start jak wartość pierwszej wpłaty.
Bonus na start ETOTO od depozytu wiąże się z określonymi warunkami użycia. Jak wypłacić otrzymany bonus? 
Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi w ciągu 30 dni zagrać trzykrotnie za wartość przyznanego bonusu na następujących zasadach, czym uwolni środki z konta depozytowego, na konto bonusowe. 
Kupony zaliczane do uwolnienia bonusu muszą spełnić określone zasady. Należy zatem pamiętać, że reguły bonusu na start ETOTO to:
 • Trzeba zagrać za trzykrotność wartości bonusu na kuponach zawierających zdarzenia przedmeczowe (pre-match) lub LIVE;
 • Kupon biorący udział w promocji musi być zakładem wielokrotnym o minimalnym kursie całkowitym 2.50;
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie wynosi 1.30;
 • Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany lub przegrany (nie może być jako zwrot);
 • W trakcie uwalniania bonusu nie wolno zlecać wypłaty depozytu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane;
 • Jeśli gracz nie zdąży zagrać za wartość bonusu w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepada. 
Zanim przejdziemy do uwolnienia bonusu należy rzecz jasna założyć konto w ETOTO. Kod promocyjny o treści MECZYKI należy wpisać podczas rejestracji.

Darmowy zakład 20 PLN od I depozytu (tylko z kodem promocyjnym)

Pierwsza wpłata wysokości min. 50 PLN uruchomi bonus od I depozytu, ale też dodatkowo freebet w wysokości 20 PLN. Do otrzymania freebetu niezbędna jest rejestracja z kodem MECZYKI. 
FreebetWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Freebet z depozytem wykorzystać można w konkretny sposób. Przede wszystkim potrzebny będzie kod bonusowy ETOTO. Uprawnione do skorzystania z promocji są osoby, które wykonają kilka konkretnych działań:
 • Trzeba założyć konto z kodem MECZYKI
 • Należy wpłacić pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł;
 • Darmowy zakład zostanie dopisany po zaksięgowaniu wpłaty;
 • Freebet można użyć wyłącznie w aplikacji mobilnej;
 • Bukmacher nie określa kursu minimalnego kuponu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne;
 • Z bonusu trzeba skorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania.
 • Wygrana z freebetu od razu trafia na konto gracza, pomniejszona o wartość samego darmowego zakładu. 

Bonus od II depozytu 50% do 600 PLN z kodem promocyjnym

Trzeci element w ETOTO bonusu powitalnego to kolejny bonus za depozyt. W przypadku drugiej wpłaty ETOTO powiększa wartość środków o 50% maksymalnie do kwoty 600 PLN. Poza wartością procentową i wysokością kwoty warunki bonusu są takie same jak przy pierwszym depozycie.
Bonus od II depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 600 PLN
Wysokość wpłatyOd 1 PLN do 1200 PLN
Uwolnienie bonusu3x, kurs min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.30
Czas na obrót bonusem30 dni
Do uwolnienia i wypłacenia kolejnego bonusu trzeba najpierw spełnić wymogi uwolnienia poprzedniego bonusu.

Bonus od III depozytu 50% do 1000 PLN z kodem promocyjnym

Kolejnym elementem pakietu powitalnego z kodem promocyjnym jest trzeci bonus od depozytu. Bonus od trzeciej wpłaty jest najwyższym bonusem w ETOTO. W ramach tej wpłaty bukmacher daje maksymalnie 1000 PLN. Podobnie jak przy drugim bonusie, warunki wypłaty, jak i korzystania z bonusu są takie same.
Bonus od III depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 1000 PLN
Wysokość wpłatyOd 1 PLN do 2000 PLN
Uwolnienie bonusu3x, kurs min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.30
Czas na obrót bonusem30 dni
Co ważne, każdy gracz, który odbierze maksymalną wysokość bonusu (1000 PLN), otrzyma dodatkowo freebet 222 PLN. Aby to zrobić, należy wpłacić 2000 PLN, co automatycznie przyzna 1000 PLN bonusu w ramach oferty na trzecią wpłatę i dodatkowy freebet 222 PLN. 

Darmowy zakład 222 PLN w ETOTO od III depozytu

Piąty element ETOTO bonusu powitalnego to darmowy zakład, który dostępny jest po dokonaniu czwartej wpłaty na kwotę min. 2000 PLN, co dodatkowo uruchamia bonus od trzeciej wpłaty 1000 PLN. Z freebetu można skorzystać w aplikacji mobilnej bukmachera ETOTO. Bonus w tej promocji to 222 PLN.
FreebetWartość
Wysokość bonusu222 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
ETOTO bonus
Warunki obrotu freebetem są takie same jak w przypadku freebetu za I depozyt. Należy zagrać za niego w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od momentu otrzymania. Wygrana z freebetu zostanie pomniejszona o stawkę zakładu i będzie można ją od razu wypłacić.
Warto zauważyć, że przy okazji trzeciej wpłaty obowiązuje również bonus 50% od depozytu. Dlatego wpłacając trzeci depozyt w wysokości 2000 zł otrzymamy zarówno freebet, jak i powitalny bonus ETOTO dający dodatkowe 1000 PLN na zakłady.
Łączna wartość bonusu powitalnego z kodem promocyjnym MECZYKI w ETOTO wynosi 2442 PLN. 

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z ETOTO kodem promocyjnym

Zanim będziemy mogli skorzystać z ETOTO bonusu na start, trzeba założyć konto gracza. Zrobić to można w trzech prostych krokach. Cały proces rejestracyjny z kodem bonusowym ETOTO opisujemy poniżej.
ETOTO rejestracja
Formularz rejestracyjny znajdziemy na stronie bukmachera, a także w aplikacji mobilnej.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego w ETOTO zawiera zaledwie kilka punktów. Należy je wypełnić, aby móc logować się do konta, a także otrzymać powitalny bonus ETOTO. 
Wpisujemy zatem:
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Kod bonusowy ETOTO (treść: MECZYKI)
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1
W tym miejscu wymagane jest także zaznaczenie checkboxu, którym potwierdzimy ukończenie 18 lat i zapoznanie się z regulaminem bukmachera.
Ponadto możemy zaznaczyć również zgody marketingowe, dzięki czemu bukmacher będzie mógł przesłać na podany wcześniej adres e-mail informacje o swojej ofercie i dostępnych promocjach, które nie są bezpośrednio związane z kodem bonusowym ETOTO.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 2

Druga strona formularza rejestracyjnego zakłada uzupełnienie najważniejszych danych personalnych. 
W tym miejscu wpisać należy:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • PESEL
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2
Na samym końcu możemy jeszcze wyrazić zgodę - opcjonalnie - na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy kontynuuj, a bukmacher po chwili powinien aktywować konto tymczasowe.
Trzeba zaznaczyć, że jeśli przejdziemy do dalszego etapu, to nie będziemy mogli już cofnąć się do pierwszej strony formularza. W tym momencie, przed kliknięciem “Kontynuuj” jest więc ostatnia okazja, aby upewnić się, że wcześniej wpisaliśmy kod promocyjny ETOTO niezbędny do uzyskania bonusów na start.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 3

W ramach konta tymczasowego gracz może zawierać zakłady i dokonywać wpłat na konto do ograniczonych kwot. W celu zmiany limitów, a także aby zyskać możliwość wypłaty środków na rachunek bankowy, niezbędna będzie weryfikacja danych. 
Jak to zrobić? W celu weryfikacji konta należy przesłać fotokopię lub skan dowodu osobistego. Gdy bukmacher potwierdzi zgodność danych z tymi, które zadeklarowaliśmy w formularzu, to aktywuje konto stałe. Konto zweryfikować można także poprzez bank. W tym celu wybieramy zakładkę “Twoje konto”, następnie “Twój profil”. Po kliknięciu w przycisk “Przejdź na konto stałe” wybieramy Moje ID KONTO BANKOWE, a następnie postępujemy zgodnie z komunikatami banku. Dane potwierdzimy przez aplikację bankową lub kodem SMS.
Sprawdź również: ETOTO opinie

ETOTO kody bonusowe na stałe promocje

Opisane w pierwszej części tekstu "ETOTO bonus" dotyczą pakietu promocji na start. To oferta, z której każdy gracz może skorzystać jeden raz. Nie oznacza to jednak, że bukmacher na tym wyczerpuje temat dostępnych promocji. W ETOTO bonusy znajdziemy także w stałej ofercie. 

AKO+

Dobrze znana oferta bukmacherska, która pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, dostępna jest także w przypadku ETOTO. Bonus obowiązuje na kupony AKO składające się z 5 i więcej zdarzeń. Co ważne, kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.20. W ramach tej promocji uzyskać można od 6% do 50% więcej na wygranych kuponach, zgodnie z regulaminem:
 • 5 zdarzeń, to +6% do wygranej
 • 6 zdarzeń, to +9% do wygranej
 • 7 zdarzeń, to +12% do wygranej
 • 8 zdarzeń, to +15% do wygranej
 • 9 zdarzeń, to +20% do wygranej
 • 10 zdarzeń, to +25% do wygranej
 • 11 zdarzeń, to +30% do wygranej
 • 12 zdarzeń, to +35% do wygranej
 • 13 zdarzeń, to +40% do wygranej
 • 14 i więcej zdarzeń, to +50% do wygranej
W promocji biorą udział zakłady sportowe typowane ze środków własnych. Kupony typowane za bonusy, w tym dostępne z kodem bonusowym ETOTO, nie będą zaliczane do bonusu w ramach AKO+. Maksymalny, jednorazowy bonus nie może przekroczyć 50 000 zł.

KursoPowiększacz

W ETOTO bonus dostępny dla wszystkich graczy to również tzw. KursoPowiększacz. Jest to promocja, w ramach której dostępne są wyższe kursy na wybrane zakłady pojedyncze z codziennej oferty. Znaleźć je można w zakładce o takiej samej nazwie. Wygraną z tego bonusu nie trzeba obracać. Jak przykładowo wyglądają zakłady w ramach tej oferty?
Na 21.03.2023 bukmacher przygotował KursoPowiększacz na mecz siatkarskiej PlusLigi. Zakład "ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygra mecz 3:0" miał w ramach oferty specjalnej kurs 2.35 (maksymalna stawka 100 zł). W tym samym czasie kurs w ofercie standardowej wynosił 1.95. 

ZakładoScalacz

Wyższe kursy, niż te dostępne w standardowej ofercie, znaleźć można również na kuponach wielokrotnych. Specjalną ofertę dla gracze ETOTO nazwał ZakładoScalacz. W tym przypadku gotowy zakład, który przygotował sam bukmacher, ma wyższy kurs aniżeli w przypadku samodzielnego stworzenia go przez gracza. 
Przykład: 21.03.2023 dostępny był ZakładoScalarz na zakład "G2 Esports i Team Liquid wygrają po 2-0 (ESL Pro League)". Kurs na ten zakład to 2.80, a bukmacher jako wymóg zastrzegł, że na kuponie może znaleźć się wyłącznie ten zakład. W standardowej ofercie kurs na typowanie wygranej 2-0 każdej z drużyn to kolejno 1.25 na G2 Esports i 1.78 na Team Liquid. Łącznie samodzielna konstrukcja takiego kuponu to kurs 2.23. 

Liga VIP

Bukmacher dla najbardziej aktywnych graczy przygotował program lojalnościowy o nazwie Liga VIP. Jak można zostać członkiem tego programu? Przede wszystkim zaproszenia do udziału w Lidze VIP wysyła sam bukmacher, który w ten sposób premiuje wyróżniających się graczy. Pod uwagę są brane m.in. staż, częstotliwość grania, zaangażowanie w typowanie np. poprzez częste wpłaty i wypłaty, a także rodzaj typowanych kuponów i ich stawki.
Członkowie programu lojalnościowego Liga VIP zyskują:
 • Priorytetowe wypłaty
 • Indywidualną obsługę klienta
 • Jednorazowy bonus za dołączenie do Ligi VIP
 • Specjalną ofertę i dedykowane promocje
 • Bonus urodzinowy
 • Wyjazdy VIP
Chociaż ETOTO samodzielnie wysyła zaproszenia do Ligi VIP, to gracze również mogą zgłosić się do bukmachera jeśli uznają, że ich status pozwala uzyskać zaproszenie do programu lojalnościowego i/lub są członkami programów VIP u innych bukmacherów. Członkami Ligi VIP mogą zostać tylko zarejestrowani gracze, a kod bonusowy ETOTO (treść MECZYKI) pozwoli uzyskać powitalny bonus.

Nadchodzące:

ETOTO wpłaty i wypłaty - metody płatności

W przypadku ETOTO dostępne są różnorodne formy płatności. Środki można wpłacać na konto u bukmachera poprzez przelew bankowy, kartę płatniczą a także systemem BLIK. Wypłaty realizowane są we współpracy z systemem szybkich transakcji Przelewy24.
Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy241 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
Przypominamy, że po założeniu konta (kod bonusowy ETOTO ma treść MECZYKI) gracz może wpłacać środki na konto, a dostęp do wypłat na rachunek bankowy dostępny jest przy pełnej weryfikacji danych.

Wpłaty

Przelewy na konto depozytowe u bukmachera są księgowane natychmiastowo. Minimalna kwota wpłacanych środków to 1 zł. W ETOTO korzystać można ze wszystkich form płatności zaprezentowanych w tabeli wyżej. Sam bukmacher nie pobiera żadnych opłat za transakcje finansowe.
Jeśli mimo dokonania wpłaty, ta nie pojawi się na koncie w ciągu kilku chwil, to należy skontaktować się z centrum obsługi klienta. W celu dokonania wpłaty na konto należy kliknąć w ikonę “Wpłata” a następnie postępować zgodnie z komunikatami na ekranie.
ETOTO metody płatności

Wypłaty

W celu wypłaty środków z konta należy kliknąć w ikonę “Wypłata” znajdującą się w zakładce “Twój profil”, a następnie wybrać kwotę, którą chcemy wypłacić. Minimalna wartość wypłacanych środków to 1 zł. Co istotne, gracz może wypłacić maksymalnie kwotę, która znajduje się w pozycji “Saldo”. W przypadku pozycji “Saldo całkowite” zobaczyć możemy wartość środków depozytowych i bonusowych, co sprawia, że kwota może być w tym przypadku wyższa. Mogą być tam doliczone np. bonusy powitalne dostępne po rejestracji z kodem promocyjnym ETOTO. Aby te środki wypłacić trzeba najpierw je uwolnić.
Ekspresowe wypłaty na rachunek bankowy są księgowane nawet w 15 minut. Wiele zależy jednak od godzin pracy banku. Dlatego w godzinach od 22:00 do 8:00, w weekendy i święta księgowanie wpłat może potrwać dłużej. Maksymalnie na wpłatę możemy czekać do trzech dni roboczych, ale są to wyjątkowe sytuacje.

ETOTO oferta zakładów

Jak wygląda oferta bukmachera w zakresie dostępnych zakładów bukmacherskich? Bukmacher ETOTO przygotował szeroki wachlarz możliwości. Prym wiodą najbardziej popularne rynki typów, czyli zdarzenia sportowe. To jednak nie wszystko co znaleźć można w ETOTO, a na uwagę zwracają też dostępne rodzaje zakładów.

Zakłady bukmacherskie

To główna kategoria typów w ETOTO. W przypadku bukmachera to właśnie tu znajdziemy najważniejsze rynki zakładów a także zdarzenia, które można typować z wykorzystaniem bonusów powitalnych (kod bonusowy ETOTO: MECZYKI) czy tych z oferty stałej.
Gracze wybierać mogą spośród takich kategorii i rynków jak:
 • Około 30 dyscyplin sporu, w tym piłka nożna, tenis, koszykówka czy sporty walki;
 • Zakłady na E-sport, czyli sport elektroniczny;
 • Zakłady specjalne, np. związane z Reprezentacją Polski, galą Złotej Piłki itp.;
 • Kategorie polityka czy rozrywka, które nie są bezpośrednio związane ze sportem.
Oferta jest na bieżąco aktualizowana, a dla topowych dyscyplin (np. piłka nożna) bukmacher przygotowuje zakłady zarówno na najważniejsze zmagania, jak i rozgrywki niszowe. 

Zakłady LIVE

Na zawody sportowe i E-sportowe dostępna jest również oferta typów na żywo. Znaleźć można w niej codziennie około kilkudziesięciu meczów czy pojedynków, na które bukmacher przygotował typy LIVE.
Bukmacher o planowanych w tej kategorii zdarzeniach informuje z wyprzedzeniem, a szczegóły znajdują się w zakładce “Kalendarz” na podstronie dotyczącej zakładów na żywo. Na zakłady LIVE dostępne są bonusy ETOTO z oferty powitalnej i stałej.

Sporty wirtualne

W ETOTO można typować również sporty wirtualne, zatem rozgrywane za pomocą komputerowego algorytmu. Gracze mogą wybrać jedną z trzech dostępnych opcji gry:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym i możemy śledzić ją na ekranie. W większości przypadków na typy z kategorii sportów wirtualnych nie będzie dostępny bonus ETOTO. 

Gry karciane

Pewną nowością, choć dostępną już jakiś czas w ofercie, są gry karciane. Bukmacher ETOTO oferuje sześć gier, które gracze mogą legalnie typować w jego serwisie. Są to:
 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Polski poker
 • Poker indyjski
 • Wojna: Andar Bahar
Na stronie bukmachera znajdziemy regulamin każdej z gier. Rozgrywka odbywa się na żywo. Dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy (kod bonusowy ETOTO: MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny).

MIXBet

Zakłady MIXBet to wyjątkowy rodzaj kuponów, który w ETOTO dostępny jest na mecze piłki nożnej. Pozwala on łączyć kilka zdarzeń z jednego meczu w ramach jednego kuponu.
Przykładowo - możemy wybrać, że w danym meczu wygra zespół 1, ale jednocześnie dodać drugi typ określający, że do przerwy będzie wynik remisowy. Ponadto wybrać możemy również inne typy na dane spotkanie, choćby dotyczące bramek czy liczby rzutów rożnych.

ETOTO kod bonusowy a aplikacja mobilna

Bukmacher przygotował udogodnienie dla użytkowników urządzeń mobilnych, którym jest aplikacja bukmacherska dostępna na systemy operacyjne Android i iOS. Z poziomu aplikacji zyskujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu internetowego, a także zyskać możemy dodatkowe udogodnienia. W ETOTO bonus powitalny może być również odebrany w aplikacji mobilnej, czyli po pobraniu apki można założyć konto z kodem promocyjnym.
Wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej dostępny jest, jeśli użyjemy kod bonusowy ETOTO przy rejestracji, freebet po pierwszej wpłacie. Ponadto w ofercie bukmachera znajdziemy inne bonusy przeznaczone wyłącznie dla osób, które typują zdarzenia w aplikacji.
Inne wyróżniające się funkcje aplikacji bukmacherskiej ETOTO, to:
 • Nawigacja natywna SDF
 • Rozbudowana historia typów
 • Odświeżanie zakładów co sekundę
 • Superszybkie ładowanie
 • Obstawianie zakładów jednym kliknięciem
 • Weryfikacja poprzez MojeID 
Aplikację mobilną można ściągnąć bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera (system Android) a także z App Store (system iOS). Bonus ETOTO w aplikacji to, poza wspomnianym już freebetem na start, także promocja Bingo! czy inne, czasowe bonusy. Informacje o nich można uzyskać zaznaczając zgody marketingowe.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody bonusowe ETOTO VIP - informacje o bukmacherze

Kody bonusowe ETOTO VIP o treści MECZYKI pozwalają skorzystać z powitalnych promocji u bukmachera, którymi są bonusy od trzech pierwszych depozytów 2222 PLN, freebety 20 PLN i Mega Kurs 200 PLN. Jest to najwyższy na rynku bonus powitalny ETOTO.
ETOTO informacje
Bukmacher ETOTO działa od 2011 roku, a od 2014 świadczy swoje usługi w internecie na mocy zezwolenia uzyskanego z Ministerstwa Finansów. Pierwotnie firma funkcjonowała pod nazwą E-Toto, ale od 2017 roku w wyniku rebrandingu marki posługuje się znanym obecnie zapisem ETOTO. Ambasadorką marki jest Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni federacji UFC.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

ETOTO kod bonusowy to MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta uprawnia do odbioru bonusów na start o całkowitej wartości 2442 PLN. To najwyższa oferta na rynku.

ETOTO bonus - co otrzymam?

Kod bonusowy ETOTO o treści MECZYKI pozwala skorzystać z wyższych bonusów na start do 2442 PLN. W skład pakietu powitalnego wchodzą bonusy od trzech pierwszych depozytów do 2222 PLN, darmowy zakład 20 PLN i Mega Kurs 200 PLN.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020