ETOTO kod bonusowy: 450 zł na start | Jak odebrać bonus powitalny ETOTO?

ETOTO kod bonusowy to: MECZYKI. Wpisując go w trakcie rejestracji otrzymasz najwyższy bonus powitalny, który pozwala uzyskać 450 zł na grę. Z naszym kodem otrzymasz bonus od depozytu 100 zł oraz freebet 50 zł. Dodatkowo uzyskać można 200 zł bonusu za typ na gola w meczu Legia - Raków.

450 PLN

Pilne
Kurs 200,0 na gola w meczu Legia - Raków
Każdy, kto postawi 2 PLN na gola w meczu Legia - Raków, otrzyma dodatkowy bonus 200 PLN bez względu na wynik zakładu - CZYTAJ WIĘCEJ
 • 100 PLN bonus 200% od pierwszego depozytu

 • 50 PLN freebet za wpłatę na min. 100 PLN

 • 200 PLN za typ na gola w meczu Legia - Raków

Pilne
Kurs 200,0 na gola w meczu Legia - Raków
Każdy, kto postawi 2 PLN na gola w meczu Legia - Raków, otrzyma dodatkowy bonus 200 PLN bez względu na wynik zakładu - CZYTAJ WIĘCEJ
MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 11:27
Dla bukmachera ETOTO kod bonusowy jest dostępny, a nowi gracze mają okazję skorzystać z najwyższego pakietu bonusów na start. Jak należy użyć kod bonusowy ETOTO, aby bukmacher przyznał bonusy? Co znajdziemy w ofercie bukmachera? Szczegóły w tekście.

Kod bonusowy ETOTO

Kod bonusowy ETOTO ma treść MECZYKI. Nowi gracze, którzy wpiszą podany kod podczas rejestracji konta, mogą uzyskać najwyższy na rynku powitalny pakiet bonusów. W jego skład wchodzą trzy promocje dostępne z podanym kodem: bonus 200% od pierwszej wpłaty i darmowy zakład (freebet).
Bonusy z kodem ETOTOObrót bonusem
Bonus 200% do 100 PLNObrót 1x, kurs min. 2.50
Darmowy zakład 50 PLNBrak obrotu wygraną
Bonus na Legia - RakówObrót 2x, kurs min. 2.50
Rejestracja u bukmachera ETOTO możliwa jest TUTAJ.
Podwójny bonus ETOTO, w wysokości podanej w tabeli, dostępny jest wyłącznie przy rejestracji z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Promocje nie wykluczają się wzajemnie. 

ETOTO bonus powitalny na start

Zaprezentowane wyżej bonusy ETOTO mają określone warunki. Mowa tu zarówno o wymogach dotyczących aktywowania promocji, jak i kwestiach obrotu środkami bonusowymi. Wartość promocji powitalnej z kodem MECZYKI to nawet 450 zł na grę.
Przypominamy, że wymogiem dla skorzystania z pakietu na start, jest wpisany podczas rejestracji kod bonusowy ETOTO. Opisane w tekście bonusy, to najwyższa na rynku oferta powitalna od bukmachera.

Bonus za typ na gola w meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Limitowany bonus ETOTO dostępny jest na mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa. Typując za 1 zł zakład, że w meczu padnie minimum jeden gol, można uzyskać aż 200 zł bonusu. I to od razu po typowaniu, bez względu na rozstrzygnięcie kuponu.
Jak skorzystać z promocji? Najpierw gracz musi się zarejestrować z kodem bonusowym MECZYKI, a następnie wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 100 zł. Jeśli to zrobimy to trzeba jeszcze postawić kupon o stawce dokładnie 1 zł na to, że w meczu Legia - Raków padnie minimum jeden gol. Co ważne zakład trzeba wytypować w określonym miejscu (wymóg konieczny). 
Zakład znajdziemy w zakładce Oferta -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MEGA KURS.
Bez względu na to czy nasz typ będzie trafny otrzymamy bonus ETOTO w wysokości 200 zł trafi na konto bonusowe. Należy nim obrócić dwukrotnie w ciągu siedmiu dni, na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia). Kurs kuponu to co najmniej 2.50 a pojedynczego zdarzenia minimum 1.30.

Bonus 200% od depozytu z kodem

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty środków na konto. W tym przypadku nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus ETOTO od pierwszego depozytu 200% do 100 zł, co w praktyce oznacza potrojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.
Bonus od depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 100 PLN
Wysokość wpłatyOd 1 PLN do 50 PLN
Uwolnienie bonusu1x, kurs min. 2.50
Czas na obrót bonusem30 dni
Maksymalnie można zyskać dodatkowe 100 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 50 zł (200% z tej kwoty to 100 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 150 zł na zakłady - trzykrotnie więcej niż wynosi pierwszy depozyt. Wpłata rzecz jasna może być wyższa, ale nie wpływa to na zwiększenie bonusu od depozytu.
Bonus ETOTO od depozytu wiąże się z określonymi warunkami użycia. Jak wypłacić otrzymany bonus? Bukmacher ETOTO nie wymaga wprost obrotu bonusem od depozytu. 
Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi w ciągu 30 dni zagrać tylko za wartość przyznanego bonusu na następujących zasadach, czym uwolni środki z konta depozytowego, na konto bonusowe. 
Kupony zaliczane do uwolnienia bonusu muszą spełnić określone zasady. Należy zatem pamiętać, że reguły bonusu ETOTO to:
 • Trzeba zagrać za wartość bonusu na kuponach zawierających zdarzenia przedmeczowe (pre-match) lub LIVE;
 • Kupon biorący udział w promocji musi być zakładem wielokrotnym o minimalnym kursie całkowitym 2.50;
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie wynosi 1.30;
 • Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany lub przegrany (nie może być jako zwrot);
 • W trakcie uwalniania bonusu nie wolno zlecać wypłaty depozytu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane;
 • Jeśli gracz nie zdąży zagrać za wartość bonusu w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepada. 
Zanim przejdziemy do uwolnienia bonusu należy rzecz jasna założyć konto. Podczas rejestracji dostępny jest kod promocyjny ETOTO o treści MECZYKI.

Darmowy zakład z kodem

Drugi bonus ETOTO to darmowy zakład, który dostępny jest po dokonaniu pierwszej wpłaty. Z freebetu można skorzystać w aplikacji mobilnej bukmachera. Wartość tej promocji to 50 zł. Do skorzystania bonusu w tej kwocie niezbędny jest kod bonusowy ETOTO, który możemy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Jego użycie pozwala uzyskać o aż 30 zł wyższy bonus niż w standardowej ofercie.
Freebet z kodemWartość
Minimalna wpłata100 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Rejestracja u bukmachera z kodem MECZYKI dostępna jest TUTAJ.
ETOTO bonus
Freebet z depozytem wykorzystać można w konkretny sposób. Przede wszystkim wymagany będzie kod bonusowy ETOTO, ale to nie jedyny wymóg bukmachera. Uprawnione do skorzystania z promocji są osoby, które wykonają kilka konkretnych działań:
 • Należy wpłacić pierwszy depozyt w wysokości min. 100 zł;
 • Darmowy zakład zostanie dopisany po zaksięgowaniu wpłaty;
 • Freebet można użyć wyłącznie w aplikacji mobilnej;
 • Bukmacher nie określa kursu minimalnego kuponu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne;
 • Z bonusu trzeba skorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania.
Wygrana z freebetu od razu trafia na konto gracza, pomniejszona o wartość samego darmowego zakładu. 
Warto zauważyć, że przy okazji pierwszej wpłaty obowiązuje również bonus 200% od depozytu. Dlatego wpłacając depozyt w wysokości 100 zł otrzymamy zarówno freebet, jak i powitalny bonus potrajający środki na zakłady (bonus 200% od depozytu to maksymalnie 100 zł z kodem bonusowym ETOTO: MECZYKI).

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym ETOTO

Zanim będziemy mogli skorzystać z oferty bukmachera, trzeba założyć konto. Zrobić to można w trzech prostych krokach. Cały proces rejestracyjny z kodem bonusowym ETOTO opisujemy poniżej.
ETOTO rejestracja
Formularz rejestracyjny znajdziemy na stronie bukmachera, a także po kliknięciu TUTAJ

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego w ETOTO zawiera zaledwie kilka punktów. Należy je wypełnić, aby móc logować się do konta, a także otrzymać powitalny bonus ETOTO. 
Wpisujemy zatem:
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Kod bonusowy ETOTO (treść: MECZYKI)
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1
W tym miejscu wymagane jest także zaznaczenie checkboxu, którym potwierdzimy ukończenie 18 lat i zapoznanie się z regulaminem bukmachera.
Ponadto możemy zaznaczyć również zgody marketingowe, dzięki czemu bukmacher będzie mógł przesłać na podany wcześniej adres e-mail informacje o swojej ofercie i dostępnych promocjach, które nie są bezpośrednio związane z kodem bonusowym ETOTO.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 2

Druga strona formularza rejestracyjnego zakłada uzupełnienie najważniejszych danych personalnych. 
W tym miejscu wpisać należy:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • PESEL
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2
Na samym końcu możemy jeszcze wyrazić zgodę - opcjonalnie - na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy kontynuuj, a bukmacher po chwili powinien aktywować konto tymczasowe.
Trzeba zaznaczyć, że jeśl przejdziemy do dalszego etapu, to nie będziemy mogli już cofnąć się do pierwszej strony formularza. W tym momencie, przed kliknięciem “Kontynuuj” jest więc ostatnia okazja, aby upewnić się, że wcześniej wpisaliśmy kod bonusowy ETOTO niezbędny do uzyskania bonusów na start.cy

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 3

W ramach konta tymczasowego gracz może zawierać zakłady i dokonywać wpłat na konto do ograniczonych kwot. W celu zmiany limitów, a także aby zyskać możliwość wypłaty środków na rachunek bankowy, niezbędna będzie weryfikacja danych. 
Jak to zrobić? W celu weryfikacji konta należy przesłać fotokopię lub skan dowodu osobistego. Gdy bukmacher potwierdzi zgodność danych z tymi, które zadeklarowaliśmy w formularzu, to aktywuje konto stałe. Konto zweryfikować można także poprzez bank. W tym celu wybieramy zakładkę “Twoje konto”, następnie “Twój profil”. Po kliknięciu w przycisk “Przejdź na konto stałe” wybieramy Moje ID KONTO BANKOWE, a następnie postępujemy zgodnie z komunikatami banku. Dane potwierdzimy przez aplikację bankową lub kodem SMS.
Sprawdź również: ETOTO opinie

ETOTO kody bonusowe na stałe promocje

Opisane w pierwszej części tekstu bonusy ETOTO dotyczą pakietu powitalnych promocji. To oferta, z której każdy gracz może skorzystać jeden raz. Nie oznacza to jednak, że bukmacher na tym wyczerpuje temat dostępnych promocji. W ETOTO bonusy znajdziemy także w stałej ofercie. 

AKO+

Dobrze znana oferta bukmacherska, która pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, dostępna jest także w przypadku ETOTO. Bonus obowiązuje na kupony AKO składające się z 5 i więcej zdarzeń. Co ważne, kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.20. W ramach tej promocji uzyskać można od 6% do 50% więcej na wygranych kuponach, zgodnie z regulaminem:
 • 5 zdarzeń, to +6% do wygranej
 • 6 zdarzeń, to +9% do wygranej
 • 7 zdarzeń, to +12% do wygranej
 • 8 zdarzeń, to +15% do wygranej
 • 9 zdarzeń, to +20% do wygranej
 • 10 zdarzeń, to +25% do wygranej
 • 11 zdarzeń, to +30% do wygranej
 • 12 zdarzeń, to +35% do wygranej
 • 13 zdarzeń, to +40% do wygranej
 • 14 i więcej zdarzeń, to +50% do wygranej
W promocji biorą udział zakłady sportowe typowane ze środków własnych. Kupony typowane za bonusy, w tym dostępne z kodem bonusowym ETOTO, nie będą zaliczane do bonusu w ramach AKO+. Maksymalny, jednorazowy bonus nie może przekroczyć 50 000 zł.

Bingo!

Jednym z codziennym bonusów w ETOTO jest promocja Bingo!, która obowiązuje na zakłady postawione w aplikacji mobilnej. Podobnie zatem, jak w przypadku powitalnego freebetu dostępnego z kodem promocyjnym ETOTO o treści MECZYKI.
Na czym polega ten bonus? Jeśli gracz na kuponie składającym się z min. 3 zdarzeń (kurs kuponu min. 2.50, a zdarzenia co najmniej 1.30) umieści typ na mecz dnia z oferty Bingo!, to może uzyskać dodatkowy bonus w aplikacji. 
Kiedy bonus będzie przyznany? Gdy wydarzy się sytuacja, która opisana jest w zasadach danego bonusu. Przykłady poniżej:
ETOTO kod bonusowy - bingo
Jeśli warunki promocji zostaną spełnione, to następnego dnia bukmacher dopisze do konta środki bonusowe. Przypominamy, że ten bonus ETOTO dostępny jest w aplikacji mobilnej.

KursoPowiększacz

W ETOTO bonus dostępny dla wszystkich graczy to również tzw. KursoPowiększacz. Jest to promocja, w ramach której dostępne są wyższe kursy na wybrane zakłady pojedyncze z codziennej oferty. Znaleźć je można w zakładce o takiej samej nazwie. Wygraną z tego bonusu nie trzeba obracać. Jak przykładowo wyglądają zakłady w ramach tej oferty?
Na 21.03.2023 bukmacher przygotował KursoPowiększacz na mecz siatkarskiej PlusLigi. Zakład "ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygra mecz 3:0" miał w ramach oferty specjalnej kurs 2.35 (maksymalna stawka 100 zł). W tym samym czasie kurs w ofercie standardowej wynosił 1.95. 

ZakładoScalacz

Wyższe kursy, niż te dostępne w standardowej ofercie, znaleźć można również na kuponach wielokrotnych. Specjalną ofertę dla gracze ETOTO nazwał ZakładoScalacz. W tym przypadku gotowy zakład, który przygotował sam bukmacher, ma wyższy kurs aniżeli w przypadku samodzielnego stworzenia go przez gracza. 
Przykład: 21.03.2023 dostępny był ZakładoScalarz na zakład "G2 Esports i Team Liquid wygrają po 2-0 (ESL Pro League)". Kurs na ten zakład to 2.80, a bukmacher jako wymóg zastrzegł, że na kuponie może znaleźć się wyłącznie ten zakład. W standardowej ofercie kurs na typowanie wygranej 2-0 każdej z drużyn to kolejno 1.25 na G2 Esports i 1.78 na Team Liquid. Łącznie samodzielna konstrukcja takiego kuponu to kurs 2.23. 

Liga VIP

Bukmacher dla najbardziej aktywnych graczy przygotował program lojalnościowy o nazwie Liga VIP. Jak można zostać członkiem tego programu? Przede wszystkim zaproszenia do udziału w Lidze VIP wysyła sam bukmacher, który w ten sposób premiuje wyróżniających się graczy. Pod uwagę są brane m.in. staż, częstotliwość grania, zaangażowanie w typowanie np. poprzez częste wpłaty i wypłaty, a także rodzaj typowanych kuponów i ich stawki.
Członkowie programu lojalnościowego Liga VIP zyskują:
 • Priorytetowe wypłaty
 • Indywidualną obsługę klienta
 • Jednorazowy bonus za dołączenie do Ligi VIP
 • Specjalną ofertę i dedykowane promocje
 • Bonus urodzinowy
 • Wyjazdy VIP
Chociaż ETOTO samodzielnie wysyła zaproszenia do Ligi VIP, to gracze również mogą zgłosić się do bukmachera jeśli uznają, że ich status pozwala uzyskać zaproszenie do programu lojalnościowego i/lub są członkami programów VIP u innych bukmacherów. Członkami Ligi VIP mogą zostać tylko zarejestrowani gracze, a kod bonusowy ETOTO (treść MECZYKI) pozwoli uzyskać powitalny bonus.

ETOTO wpłaty i wypłaty - metody płatności

W przypadku ETOTO dostępne są różnorodne formy płatności. Środki można wpłacać na konto u bukmachera poprzez przelew bankowy, kartę płatniczą a także systemem BLIK. Wypłaty realizowane są we współpracy z systemem szybkich transakcji Przelewy24.
Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy241 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
Przypominamy, że po założeniu konta (kod bonusowy ETOTO ma treść MECZYKI) gracz może wpłacać środki na konto, a dostęp do wypłat na rachunek bankowy dostępny jest przy pełnej weryfikacji danych.

Wpłaty

Przelewy na konto depozytowe u bukmachera są księgowane natychmiastowo. Minimalna kwota wpłacanych środków to 1 zł. W ETOTO korzystać można ze wszystkich form płatności zaprezentowanych w tabeli wyżej. Sam bukmacher nie pobiera żadnych opłat za transakcje finansowe.
Jeśli mimo dokonania wpłaty, ta nie pojawi się na koncie w ciągu kilku chwil, to należy skontaktować się z centrum obsługi klienta. W celu dokonania wpłaty na konto należy kliknąć w ikonę “Wpłata” a następnie postępować zgodnie z komunikatami na ekranie.
ETOTO metody płatności

Wypłaty

W celu wypłaty środków z konta należy kliknąć w ikonę “Wypłata” znajdującą się w zakładce “Twój profil”, a następnie wybrać kwotę, którą chcemy wypłacić. Minimalna wartość wypłacanych środków to 1 zł. Co istotne, gracz może wypłacić maksymalnie kwotę, która znajduje się w pozycji “Saldo”. W przypadku pozycji “Saldo całkowite” zobaczyć możemy wartość środków depozytowych i bonusowych, co sprawia, że kwota może być w tym przypadku wyższa. Mogą być tam doliczone np. bonusy powitalne dostępne po rejestracji z kodem bonusowym ETOTO. Aby te środki wypłacić trzeba najpierw je uwolnić.
Ekspresowe wypłaty na rachunek bankowy są księgowane nawet w 15 minut. Wiele zależy jednak od godzin pracy banku. Dlatego w godzinach od 22:00 do 8:00, w weekendy i święta księgowanie wpłat może potrwać dłużej. Maksymalnie na wpłatę możemy czekać do trzech dni roboczych, ale są to wyjątkowe sytuacje.

ETOTO oferta zakładów

Jak wygląda oferta bukmachera w zakresie dostępnych zakładów bukmacherskich? Bukmacher ETOTO przygotował szeroki wachlarz możliwości. Prym wiodą najbardziej popularne rynki typów, czyli zdarzenia sportowe. To jednak nie wszystko co znaleźć można w ETOTO, a na uwagę zwracają też dostępne rodzaje zakładów.

Zakłady bukmacherskie

To główna kategoria typów w ETOTO. W przypadku bukmachera to właśnie tu znajdziemy najważniejsze rynki zakładów a także zdarzenia, które można typować z wykorzystaniem bonusów powitalnych (kod bonusowy ETOTO: MECZYKI) czy tych z oferty stałej.
Gracze wybierać mogą spośród takich kategorii i rynków jak:
 • Około 30 dyscyplin sporu, w tym piłka nożna, tenis, koszykówka czy sporty walki;
 • Zakłady na E-sport, czyli sport elektroniczny;
 • Zakłady specjalne, np. związane z Reprezentacją Polski, galą Złotej Piłki itp.;
 • Kategorie polityka czy rozrywka, które nie są bezpośrednio związane ze sportem.
Oferta jest na bieżąco aktualizowana, a dla topowych dyscyplin (np. piłka nożna) bukmacher przygotowuje zakłady zarówno na najważniejsze zmagania, jak i rozgrywki niszowe. 

Zakłady LIVE

Na zawody sportowe i E-sportowe dostępna jest również oferta typów na żywo. Znaleźć można w niej codziennie około kilkudziesięciu meczów czy pojedynków, na które bukmacher przygotował typy LIVE.
Bukmacher o planowanych w tej kategorii zdarzeniach informuje z wyprzedzeniem, a szczegóły znajdują się w zakładce “Kalendarz” na podstronie dotyczącej zakładów na żywo. Na zakłady LIVE dostępne są bonusy ETOTO z oferty powitalnej i stałej.

Sporty wirtualne

W ETOTO można typować również sporty wirtualne, zatem rozgrywane za pomocą komputerowego algorytmu. Gracze mogą wybrać jedną z trzech dostępnych opcji gry:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym i możemy śledzić ją na ekranie. W większości przypadków na typy z kategorii sportów wirtualnych nie będzie dostępny bonus ETOTO. 

Gry karciane

Pewną nowością, choć dostępną już jakiś czas w ofercie, są gry karciane. Bukmacher ETOTO oferuje sześć gier, które gracze mogą legalnie typować w jego serwisie. Są to:
 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Polski poker
 • Poker indyjski
 • Wojna: Andar Bahar
Na stronie bukmachera znajdziemy regulamin każdej z gier. Rozgrywka odbywa się na żywo. Dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy (kod bonusowy ETOTO: MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny).

MIXBet

Zakłady MIXBet to wyjątkowy rodzaj kuponów, który w ETOTO dostępny jest na mecze piłki nożnej. Pozwala on łączyć kilka zdarzeń z jednego meczu w ramach jednego kuponu.
Przykładowo - możemy wybrać, że w danym meczu wygra zespół 1, ale jednocześnie dodać drugi typ określający, że do przerwy będzie wynik remisowy. Ponadto wybrać możemy również inne typy na dane spotkanie, choćby dotyczące bramek czy liczby rzutów rożnych.

ETOTO kod bonusowy a aplikacja mobilna

Bukmacher przygotował udogodnienie dla użytkowników urządzeń mobilnych, którym jest aplikacja bukmacherska dostępna na systemy operacyjne Android i iOS. Z poziomu aplikacji zyskujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu internetowego, a także zyskać możemy dodatkowe udogodnienia.
Wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej dostępny jest, jeśli użyjemy kod bonusowy ETOTO przy rejestracji, freebet po pierwszej wpłacie. Ponadto w ofercie bukmachera znajdziemy inne bonusy przeznaczone wyłącznie dla osób, które typują zdarzenia w aplikacji.
Inne wyróżniające się funkcje aplikacji bukmacherskiej ETOTO, to:
 • Nawigacja natywna SDF
 • Rozbudowana historia typów
 • Odświeżanie zakładów co sekundę
 • Superszybkie ładowanie
 • Obstawianie zakładów jednym kliknięciem
 • Weryfikacja poprzez MojeID 
Aplikację mobilną można ściągnąć bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera (system Android) a także z App Store (system iOS). Bonus ETOTO w aplikacji to, poza wspomnianym już freebetem na start, także promocja Bingo! czy inne, czasowe bonusy. Informacje o nich można uzyskać zaznaczając zgody marketingowe.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody bonusowe ETOTO VIP - informacje o bukmacherze

Kody bonusowe ETOTO VIP o treści MECZYKI pozwalają skorzystać z powitalnych promocji u bukmachera, którymi są bonus 200% od pierwszego depozytu i freebet przyznawany po pierwszej wpłacie. Ten drugi bonus ETOTO można wykorzystać na typowanie zakładów sportowych w aplikacji mobilnej. Jest to najwyższy na rynku pakiet powitalny tego bukmachera.
ETOTO informacje
Bukmacher ETOTO działa od 2011 roku, a od 2014 świadczy swoje usługi w internecie na mocy zezwolenia uzyskanego z Ministerstwa Finansów. Pierwotnie firma funkcjonowała pod nazwą E-Toto, ale od 2017 roku w wyniku rebrandingu marki posługuje się znanym obecnie zapisem ETOTO. Ten legalny, polski bukmacher popularność zyskał dzięki współpracy ze znanymi sportowcami i dziennikarzami sportowymi. Twarzą ETOTO jest m.in. Mateusz Borek, czy Artur Wichniarek.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

ETOTO kod bonusowy ma treść MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta uprawnia do odbioru bonusów na start o całkowitej wartości 150 PLN. To najwyższa oferta na rynku.

ETOTO bonus - co otrzymam?

Kod bonusowy ETOTO o treści MECZYKI pozwala skorzystać z dwóch promocji na start. W skład pakietu powitalnego wchodzą bonus 200% od pierwszego depozytu oraz darmowy zakład (freebet).

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020