ETOTO kod bonusowy [promocyjny] | Bonus ETOTO

Bonus 100 PLN

 • 100 PLN 200% bonus od pierwszego depozytu

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,18 Sty 2023 | 11:16

Kod bonusowy ETOTO ma treść MECZYKI. Bukmacher przygotował bonus powitalny od pierwszego depozytu 200% do 100 zł. ETOTO ma także bonusy i promocje niezwiązane z rejestracją, przeznaczone dla wszystkich użytkowników. Dokładne zasady poszczególnych bonusów ETOTO znajdziesz w niniejszym artykule. Szczegóły prezentujemy poniżej. Przedstawimy także kod promocyjny ETOTO, który pozwala na aktywację bonusu powitalnego.

Bonus ETOTO na start w pigułce | Kod promocyjny ETOTO

ETOTO w ofercie powitalnej dla nowych graczy, którzy rejestrują się poprzez TEN LINK z kodem bonusowym MECZYKI, ma przygotowany bonus startowy. Bonus ETOTO na start pozwala zyskać 200% od pierwszej wpłaty do kwoty 100 zł. O tym jak dokładnie wygląda bonus ETOTO przeczytacie w dalszej części tego artykułu. W ramce poniżej natomiast, w skróconej formie, prezentujemy zasady obrotu wspomnianym bonusem. 

Bonus ETOTO Zasady obrotu bonusem
Bonus od pierwszej wpłaty 200% do 100 PLN Brak obrotu (należy zagrać za wartość bonusu)

Opisany bonus ETOTO dostępny jest dla nowych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny ETOTO o treści MECZYKI, ale także stali użytkownicy mogą korzystać z różnych bonusów od bukmachera. O nich także piszemy w kolejnych częściach tekstu.

ETOTO bonus

ETOTO bonus powitalny | kod bonusowy ETOTO

Bukmacher ma dla graczy rozbudowaną ofertę bonusową, w której znajdziemy choćby poniższą promocję powitalną:

 • Bonus powitalny ETOTO od pierwszego depozytu 200% do 100 zł

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak działa ten bonus ETOTO i jakie są wymagane warunki obrotu przed wypłatą środków na konto bankowe. Uzyskasz też szczegółowe informacje o innych aktualnych akcjach promocyjnych oraz poznasz możliwe warianty rejestracji. Warto pamiętać, że kod promocyjny ETOTO brzmi: MECZYKI. Jest on wymagany, aby aktywować bonus powitalny.

ETOTO bonus na darmowy zakład (freebet)

W tym momencie bukmacher ETOTO bonus powitalny przygotował w oparciu o jedną promocję. Nie jest nią darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Jeśli taka promocja pojawi się w ofercie na start, na pewno o tym poinformujemy. 

Trzeba jednak pamiętać, że ETOTO bonusy przygotował też dla wszystkich graczy, niezależnie od rejestracji. W tym przypadku jest szansa, aby skorzystać z czasowych promocji na darmowy zakład.

ETOTO bonus na zakład bez ryzyka (cashback)

Gracze mogą się zastanawiać, czy dostępny jest bonus ETOTO na zakład bez ryzyka? To kolejna promocja, której w tej chwili bukmacher nie proponuje przy rejestracji, ale nie jest wykluczone, że zmieni się to w przyszłości. 

Zakład bez ryzyka, to tzw. cashback. Pozwala on odzyskać wartość stawki do określonej kwoty, jeśli wytypowany przez gracza kupon będzie przegrany. Zasady działania bonusu mogą różnić się w zależności od regulaminu konkretnego bukmachera.

ETOTO bonus od depozytu 200% do 100 zł

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty pieniędzy na konto. W ETOTO nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 zł, co w praktyce oznacza potrojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.

Bonus od depozytu Zasady bonusu
Wysokość wpłaty Od 1 zł do 50 zł
Uwolnienie bonusu Suma stawek wartości bonusu
Czas trwania bonusu Maksymalnie 30 dni od przyznania

Maksymalnie można zyskać dodatkowe 100 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 50 zł (200% z tej kwoty to 100 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 150 zł na zakłady - trzykrotnie więcej niż wynosi pierwszy depozyt.

Bonus ETOTO bonus od depozytu - warunki obrotu

Jak wypłacić otrzymany bonus? Bukmacher ETOTO nie wymaga obrotu bonusem od depozytu

Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi w ciągu 30 dni zagrać tylko za wartość przyznanego bonusu na następujących zasadach:

 • Zagrać za wartość bonusu można na zdarzeniach przedmeczowych lub LIVE;
 • Wnieść zakład wielokrotny o minimalnym kursie całkowitym 2.50 i 1.30 pojedynczego zdarzenia;
 • Mieć rozliczony zakład jako wygrany lub przegrany.

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane. Jeśli gracz nie zdąży zagrać za wartość bonusu w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepada. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy ETOTO dla stałych graczy

Bukmacher ETOTO przygotował także kilka innych bonusów, z których skorzystać mogą stali gracze - dostępne są one bez konieczności użycia kodu promocyjnego ETOTO, który jednak będzie niezbędny do uzyskania bonusu na start. W poniższych akapitach tłumaczymy zasady ich działania.

Bonus ETOTO freebet 

Od czasu do czasu ETOTO proponuje swoim stałym graczom różnego rodzaju freebety, czyli po prostu darmowe zakłady. Nie są one związane z koniecznością dokonywania depozytu na konto. Pieniądze na grę daje nam legalny bukmacher

Skąd wiedzieć, że mamy prawo do skorzystania z freebetu? Po zalogowaniu na konto gracza wystarczy wejść w zakładkę Twoje konto - twój profil a następnie freebety.

Jeśli zostaliśmy już upoważnieni do wykorzystania darmowego zakładu, musimy po prostu wybrać interesujące nas zdarzenia, a w miejscu, w którym zazwyczaj określa się stawkę kuponu, wyświetli się lista dostępnych freebetów. Wystarczy wówczas zaznaczyć taki freebet i postawić zakład.

Ile możemy wygrać po wykorzystaniu freebetów? Praktycznie tyle samo, co za normalny zakład. Jest tylko jedna różnica. Od wygranej odejmowana jest wartość postawionego w ten sposób zakładu. Pokażemy to na przykładzie:

Gracz postawił dwa wydarzenia o łącznym kursie 10.00, wykorzystując freebet w wysokości 10 zł. Jeśli wygra, otrzyma 78 zł. Dlaczego? Ponieważ 10 zł x 10.00 x 0.88 (podatek) - 10 zł (równowartość darmowego zakładu) = 78 zł.

Bonus ETOTO cashback 

Na cashback, nazywany także zakładem bez ryzyka, mogą liczyć również stali gracze. ETOTO przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych wprowadza bowiem tego typu promocje. Może to być np. istotny mecz Ligi Mistrzów. Jak skorzystać wówczas z takiej promocji?

Informacja będzie z pewnością widoczna na stronie bukmachera. Musimy wówczas zalogować się na swoje konto gracza i potwierdzić chęć otrzymania cashbacku. Wtedy wystarczy już tylko dokonać depozytu i zagrać na wydarzenie objęte promocją. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci określoną wysokość stawki. Przykładowo: ETOTO proponuje bonus cashback 50% maksymalnie do 25 zł. Żeby zatem wykorzystać promocję do maksimum, należy zagrać za 50 zł. Na konto gracza w przypadku przegranego zakładu trafi wówczas 25 zł. 

Zwrócona kwota może, ale nie musi, wiązać się z koniecznością dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli obrót nie jest wymagany, to pieniądze można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonus ETOTO - Promocje czasowe na dyscypliny

Bukmacher ETOTO przygotował promocje czasowe, związane z typowaniem niektórych dyscyplin sportu czy konkretnych zdarzeń. 

Bonusy dotyczą typowania takich dyscyplin jak m.in.:

 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Tenis
 • E-sport

Udział w promocjach dostępny jest dla wszystkich graczy. Szczegóły promocji czasowych mogą ulegać zmianom. 

ETOTO bonus

ETOTO kod bonusowy - gdzie wpisać kod promocyjny ETOTO?

Aby skorzystać z pełnej oferty na ETOTO bonus, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Istnieje możliwość zarówno rejestracji szybkiej, jak i stałej - poniżej dokładnie wytłumaczymy, jak z powodzeniem ukończyć ten proces.

ETOTO rejestracja

Rejestracja szybka na ETOTO z kodem promocyjnym

Aby założyć tymczasowe konto na ETOTO, należy przejść przez trzy krótkie etapy. Po dokonaniu tego, pozostaną już tylko formalności potrzebne do zweryfikowania konta. Uwaga: to właśnie na etapie rejestracji bukmacher wymaga wpisania kodu bonusowego ETOTO. 

ETOTO kod promocyjny

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1

Na samym początku należy podać adres e-mail oraz hasło.

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2

Następnie należy podać swoje podstawowe dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.

ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 3

Na samym końcu pozostaje przesłanie skanu dowodu osobistego. Tę czynność można wykonać po zakończeniu szybkiej rejestracji.

Rejestracja stała na ETOTO z kodem promocyjnym

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na ETOTO i móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym możliwości wypłaty środków na konto bankowe, wystarczy wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane środki. Takie formalności obowiązują na stronach wszystkich firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Pełna, stała rejestracja umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych usług, takich jak regularne bonusy, wypłaty pieniędzy.

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty na ETOTO

ETOTO oferuje szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych, czyli wpłat i wypłat. Skorzystać z nich można zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i przez aplikację mobilną na urządzenia przenośne.

ETOTO metody płatności

ETOTO metody płatności - wpłaty

Wpłacając depozyt na konto główne ETOTO, można skorzystać z następujących możliwości:

 • Dotpay - minimalna stawka - 1 zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka 1 zł
 • BLIK - minimalna stawka 1 zł 
 • Karta MasterCard lub VISA - minimalna stawka - 1 zł 
 • Neteller - minimalna stawka - 20 zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

ETOTO metody płatności - wypłaty

Aby dokonać wypłaty z konta depozytowego na bankowe, należy kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony i wpisać kwotę, jaką chcemy przelać pod numer rachunku bankowego podany w trakcie rejestracji. Podkreślamy, że wypłaty na konto bankowe wymagają wcześniejszego pełnego zweryfikowania konta u bukmachera. U polskich bukmacherów, w tym właśnie w ETOTO kod bonusowy nie jest powiązany z wypłatą pieniędzy. Kody wpisujemy zwykle w którymś z etapów rejestracji.

ETOTO Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN
Wypłaty min. 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne TAK
Transmisje NIE
Program lojalnościowy Liga VIP

ETOTO informacje o bukmacherze

Firma ETOTO jest legalnym bukmacherem, który na polskim rynku zakładów wzajemnych działa od 2011 roku. Właśnie wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. 

ETOTO informacje

Bukmacher ETOTO nie działa wyłącznie w Internecie. Posiada również punkty naziemne - w Warszawie, Białymstoku oraz Krakowie. 

Twarzami bukmachera ETOTO są popularni dziennikarze i eksperci piłkarscy z Polski: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki.

Bukmacher działa również na platformie Youtube, gdzie na swoim kanale prowadzi trzy programy o tematyce sportowej: Piłkarski quiz pod napięciem, W ringu oraz Futbolowy head to head.

Aby skorzystać z pełnej oferty na stronie ETOTO, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je (Kod promocyjny ETOTO o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny). Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się niżej.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Etoto?

Podczas rejestracji w Etoto kod promocyjny ma treść MECZYKI. Aktywowanie bonusu powitalnego możliwe jest, poprzez założenie konta pod TYM LINKIEM.

Jaki jest bonus powitalny Etoto?

Bonus powitalny u bukmachera Etoto, to 200% bonusu od depozytu do 100 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020