Etoto kod bonusowy

Etoto kod bonusowy | Styczeń 2021. Kody promocje VIP
etoto.pl / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski14 sty 2021 | 12:13
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Etoto przygotował ofertę powitalną dla wszystkich nowych graczy w postaci bonusu od depozytu 200% do 200 zł. Poniżej przedstawiamy zasady działania wszystkich promocji, w tym tej startowej. Sprawdzamy też, czy kod bonusowy Etoto jest dostępny dla użytkowników oraz porównamy ofertę tego bukmachera z innymi dostępnymi na polskim rynku podmiotami.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje - kod promocyjny

Na skróty:

 1. Etoto - kod bonusowy
 2. Etoto - promocje
 3. Etoto - promocje dla stałych graczy
 4. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 5. Etoto - rejestracja
 6. Etoto - metody płatności
 7. Etoto - informacje o bukmacherze

Kod bonusowy Etoto

W Etoto kod promocyjny należy wpisać w trakcie rejestracji nowego konta w odpowiednim miejscu, aby otrzymać odpowiednie bonusy na start. Na ten moment bukmacher nie posiada kodu bonusowego Etoto, natomiast oferuje użytkownikom szeroką ofertę powitalną, którą przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Promocje na Etoto

Poniżej opiszemy wszystkie bonusy, z których mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali gracze na stronie Etoto. Wytłumaczymy również ich zasady ich funkcjonowania. Przypominamy, że aktualnie wszystkie bonusy dostępne są bez kodu promocyjnego Etoto - więc z promocji korzystamy bez podania kodu przy rejestracji.

Promocja powitalna 200% od pierwszego depozytu

Flagową promocją od Etoto jest bonus od depozytu. Oznacza to, że bukmacher powiększa pierwszą wpłatę nowego gracza. Produkt ten działa na następujących warunkach: 

 • W przypadku, gdy pierwsza wpłata wynosi 100 zł lub mniej, faktyczny depozyt to 300% jej wartości. Przykładowo, wpłacając 30 zł, na koncie pojawia się 90 zł, a przy wpłacie 100 zł, wynosi ona 300 zł. 
 • W przypadku, gdy pierwsza wpłata wynosi 100 zł lub więcej, bukmacher dodaje do niej 200 zł. W ten sposób, wpłacając przykładowo 200 zł, faktyczny depozyt będzie wynosić 400 zł. 

Aby środki bonusowe wypłacić na konto depozytowe, należy najpierw spełnić warunki obrotu. Środkami (łączna wartość bonusu i depozytu) należy obrócić cztery razy z zakładami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.20, a kursie pojedynczym każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.50. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości pojawi się kolejna bonusowa oferta powitalna, związana z kodem promocyjnym Etoto.

Podkreślamy, że aby skorzystać z pełnej oferty na stronie Etoto, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je. Aby to zrobić, najpierw należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się na tej stronie. Proces rejestracji opiszemy w jednym z poniższych akapitów.

Promocja dla stałych graczy Etoto z kodem

Etoto przygotowało także kilka innych bonusów, z których skorzystać mogą stali gracze - aktualnie bez konieczności posiadania kodu bonusowego. W poniższych akapitach tłumaczymy zasady ich działania.

Promocja Etoto - Etotomania

Etotomania to program lojalnościowy na stronie Etoto. Bukmacher w jego ramach nagradza aktywność graczy na swojej stronie. Za postawione środki przyznaje punkty, które później można wymieniać na różne nagrody, chociażby w postaci darmowych środków na grę. 

Punkty na konto gracz Etoto przyznaje za każde postawione 5 zł. Ilość punktów zależy od wysokości kursy zakładu i jest do niego wprost proporcjonalna. 

Gracz na stronie Etoto może otrzymać status brązowy, srebrny lub złoty. Im wyższy status, tym korzystniejsze nagrody będą do wykorzystania. Kolor statusu jest oczywiście zależy od poziomu aktywności gracza na stronie i tego, z jaką częstotliwością zawiera on zakłady. Do wzięcia udziału w tej promocji także nie trzeba wpisywać żadnego kodu bonusowego od Etoto.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Promocja Etoto - Zaproś znajomych

Bukmacher Etoto nagradza również każdego gracza, który skutecznie zachęci swojego znajomego do założenia konta na jego stronie. 

Bonus 50 zł trafi na konto gracza wtedy, gdy jego znajomy dokona obrotu na kwotę 300 zł. Każdy zakład liczący się do obrotu musi mieć kurs całkowity 2.20 lub wyższy

Środkami bonusowymi należy obrócić pięciokrotnie z kuponami o kursach minimalnych 2.20. Kurs pojedynczego zdarzenie nie może być niższy niż 1.30

Każdy gracz, który założy konto z polecania, może polecać bukmachera Etoto swoim znajomym, korzystając z tej samej promocji. Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie 500 zł bonusu za 10 poleconych znajomych. W przeciwieństwie do innych tego typu promocji dostępnych na legalnym polskim rynku bukmacherskim, w tym wypadku nie trzeba korzystać z voucherów czy kodów promocyjnych Etoto.

Promocja Etoto - Zakłady Puls

Ta promocja pozwala na zdobywanie większych wygranych za sytuacyjne zakłady na to, że bramka padnie w przeciągu 30 sekund, minuty, 5 minut lub 10 minut. Taki zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe. Jeśli gol padnie w pierwszym przedziale, wygrana zostanie przyznana, ale najwięcej można zyskać wtedy, gdy stanie się to w trzecim przedziale. 

Przy zdarzeniach, które można obstawiać w ramach promocji Zakłady puls, widnieje ikona z symbolem przypominającym wykres pulsu serca. 

Zgodnie z regulaminem Etoto, każdy zakład puls przyczynia się do dokonania obrotu środkami bonusowymi, w celu wypłacenia ich na konto główne.

Przypominamy, że regularne śledzenie strony bukmachera pozwoli uniknąć pominięcia ewentualnych nowych bonusów. Trzymanie ręki na pulsie pozwoli też na dostrzeżenie w Etoto kodu promocyjnego, jeśli bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie go do oferty.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na Etoto z kodem promocyjnym

Aby skorzystać z pełnej oferty na Etoto, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Istnieje możliwość zarówno rejestracji szybkiej, jak i stałej - poniżej dokładnie wytłumaczymy, jak z powodzeniem ukończyć ten proces.

Rejestracja szybka na Etoto z kodem

Aby założyć tymczasowe konto na Etoto, należy przejść przez trzy krótkie etapy. Po dokonaniu tego, pozostaną już tylko formalności potrzebne do zweryfikowania konta. Uwaga: to właśnie na etapie rejestracji bukmacher zwykle wymaga wpisania kodu bonusowego Etoto. Zalecamy czujność.

Etap I

Na samym początku należy podać podstawowe dane osobowe: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. 

Etap II

Następnie należy podać swoje obywatelstwo, państwo urodzenia, numer PESEL, typ, serię oraz numer dowodu osobistego, datę ważności wybranego dokumentu tożsamości, numer telefonu, miasto oraz kod pocztowy. 

Etap III

Na samym końcu pozostaje wpisać dane do logowania: login i hasło. Możemy także ustalić limity gry, np: najwyższy dzienny obrót. Po dokonaniu tego konto zostanie założone, ale gracz nie będzie mógł jeszcze wypłacać środków na konto główne. 

Rejestracja stała na Etoto z kodem

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na Etoto i móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym możliwości wypłaty środków na konto bankowe, wystarczy wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane środki. Takie formalności obowiązują na stronach wszystkich firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Pełna, stała rejestracja umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych usług, takich jak regularne bonusy, wypłaty pieniędzy czy kod promocyjny od Etoto, o ile takowy się pojawi.

Wpłaty i wypłaty na Etoto

Etoto oferuje szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych, czyli wpłat i wypłat. Skorzystać z nich można zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i przez aplikację mobilną na urządzenia przenośne.

Etoto metody płatności - wpłaty

Wpłacając depozyt na konto główne Etoto, można skorzystać z następujących możliwości:

 • Dotpay - minimalna stawka - 1 zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka 1 zł
 • BLIK - minimalna stawka 1 zł 
 • Karta MasterCard lub VISA - minimalna stawka - 1 zł 
 • Neteller - minimalna stawka - 20 zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

Etoto metody płatności - wypłaty

Aby dokonać wypłaty z konta depozytowego na bankowe, należy kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony i wpisać kwotę, jaką chcemy przelać pod numer rachunku bankowego podany w trakcie rejestracji. Podkreślamy, że wypłaty na konto bankowe wymagają wcześniejszego pełnego zweryfikowania konta u bukmachera. U polskich bukmacherów, w tym właśnie w Etoto kod bonusowy nie jest powiązany z wypłatą pieniędzy. Kody wpisujemy zwykle w którymś z etapów rejestracji.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Etoto informacje o bukmacherze

Bukmacher Etoto - informacje

Firma Etoto jest legalnym bukmacherem, który na polskim rynku zakładów wzajemnych działa od 2011 roku. Właśnie wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. 

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. 

Bukmacher Etoto nie działa wyłącznie w Internecie. Posiada również punkty naziemne - w Warszawie, Białymstoku oraz Krakowie. 

Twarzami bukmachera Etoto są popularni dziennikarze i eksperci piłkarscy z Polski: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki.

Bukmacher działa również na platformie Youtube, gdzie na swoim kanale prowadzi trzy programy o tematyce sportowej: Piłkarski quiz pod napięciem, W ringu oraz Futbolowy head to head.

Aby skorzystać z pełnej oferty na stronie Etoto, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je (Kod promocyjny Etoto obecnie nie jest wymagany). Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się niżej.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BONUS 200%

200% bonusu od pierwszej wpłaty dla nowych graczy w ETOTO. Wpłacasz 100 PLN, grasz za 300 PLN. Bukmacher polecany przez m.in. Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN