Etoto kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe i promocje za darmo VIP

Etoto kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe i promocje za darmo VIP
etoto.pl / meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski20 maj 2020 | 12:59

Bukmacher Etoto przygotował ofertę powitalną dla wszystkich nowych graczy. Poniżej przedstawiamy zasady działania wszystkich promocji tego bukmachera - zarówno dla nowych jak i stałych graczy. Odpowiemy również na pytanie czy Etoto posiada kod promocyjny oraz porównamy jego ofertę z innymi polskimi bukmacherami.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje - kod promocyjny

Na skróty:

 1. Etoto - kod promocyjny
 2. Etoto - bonusy
 3. Etoto - bonusy dla stałych graczy
 4. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 5. Etoto - rejestracja
 6. Etoto - metody płatności
 7. Etoto - informacje o bukmacherze

Kod promocyjny Etoto

Kod promocyjny należy wpisać w trakcie rejestracji nowego konta w odpowiednim miejscu, w celu otrzymania startowych bonusów u bukmachera. Na ten moment Etoto nie posiada swojego kodu promocyjnego, natomiast posiada szeroką ofertę powitalną, którą przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Bonusy na Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy 2020

Poniżej opiszemy wszystkie bonusy, z których mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali gracze na stronie Etoto. Wytłumaczymy również ich zasady ich funkcjonowania.

Bonus powitalny 200% od pierwszego depozytu

Etoto - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

Flagową promocją od Etoto jest bonus od depozytu. Oznacza to, że bukmacher powiększa pierwszą wpłatę nowego gracza. Produkt ten działa na następujących warunkach: 

 • W przypadku, gdy pierwsza wpłata wynosi 100 zł lub mniej, faktyczny depozyt to 300% jej wartości. Przykładowo, wpłacając 30 zł, na koncie pojawia się 90 zł, a przy wpłacie 100 zł, wynosi ona 300 zł. 
 • W przypadku, gdy pierwsza wpłata wynosi 100 zł lub więcej, bukmacher dodaje do niej 200 zł. W ten sposób, wpłacając przykładowo 200 zł, faktyczny depozyt będzie wynosić 400 zł. 

Aby środki bonusowe wypłacić na konto depozytowe, należy najpierw spełnić warunki obrotu. Środkami (łączna wartość bonusu i depozytu) należy obrócić cztery razy z zakładami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.20, a kursie pojedynczym każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.50. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni

Podkreślamy, że aby skorzystać z pełnej oferty na stronie Etoto, trzeba najpierw założyć konto i zweryfikować je. Aby to zrobić, najpierw należy kliknąć TUTAJ lub w baner bukmachera znajdujący się na tej stronie. Proces rejestracji opiszemy w jednym z poniższych akapitów.

Bonusy dla stałych graczy Etoto

ETOTO - bonusy i promocje dla stałych graczy

Etoto przygotowało także kilka innych bonusów, z których skorzystać mogą stali gracze. W poniższych akapitach tłumaczymy zasady ich działania.

Etotomania

Etotomania to program lojalnościowy na stronie Etoto. Bukmacher w jego ramach nagradza aktywność graczy na swojej stronie. Za postawione środki przyznaje punkty, które później można wymieniać na różne nagrody, chociażby w postaci darmowych środków na grę. 

Punkty na konto gracz Etoto przyznaje za każde postawione 5 zł. Ilość punktów zależy od wysokości kursy zakładu i jest do niego wprost proporcjonalna. 

Gracz na stronie Etoto może otrzymać status brązowy, srebrny lub złoty. Im wyższy status, tym korzystniejsze nagrody będą do wykorzystania. Kolor statusu jest oczywiście zależy od poziomu aktywności gracza na stronie i tego, z jaką częstotliwością zawiera on zakłady.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Zaproś znajomych

Bukmacher Etoto nagradza również każdego gracza, który skutecznie zachęci swojego znajomego do założenia konta na jego stronie. 

Bonus 50 zł trafi na konto gracza wtedy, gdy jego znajomy dokona obrotu na kwotę 300 zł. Każdy zakład liczący się do obrotu musi mieć kurs całkowity 2.20 lub wyższy

Środkami bonusowymi należy obrócić pięciokrotnie z kuponami o kursach minimalnych 2.20. Kurs pojedynczego zdarzenie nie może być niższy niż 1.30

Każdy gracz, który założy konto z polecania, może polecać bukmachera Etoto swoim znajomym, korzystając z tej samej promocji. Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie 500 zł bonusu za 10 poleconych znajomych.

Zakłady puls

Ta promocja pozwala na zdobywanie większych wygranych za sytuacyjne zakłady na to, że bramka padnie w przeciągu 30 sekund, minuty, 5 minut lub 10 minut. Taki zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe. Jeśli gol padnie w pierwszym przedziale, wygrana zostanie przyznana, ale najwięcej można zyskać wtedy, gdy stanie się to w trzecim przedziale. 

Przy zdarzeniach, które można obstawiać w ramach promocji Zakłady puls, widnieje ikona z symbolem przypominającym wykres pulsu serca. 

Zgodnie z regulaminem Etoto, każdy zakład puls przyczynia się do dokonania obrotu środkami bonusowymi, w celu wypłacenia ich na konto główne.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na Etoto

Etoto - rejestracja konta

Aby skorzystać z pełnej oferty na Etoto, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Istnieje możliwość zarówno rejestracji szybkiej, jak i stałej - poniżej dokładnie wytłumaczymy, jak z powodzeniem ukończyć ten proces.

Rejestracja szybka na Etoto

Aby założyć tymczasowe konto na Etoto, należy przejść przez trzy krótkie etapy. Po dokonaniu tego, pozostaną już tylko formalności potrzebne do zweryfikowania konta. 

Etap I

Na samym początku należy podać podstawowe dane osobowe: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. 

Etap II

Następnie należy podać swoje obywatelstwo, państwo urodzenia, numer PESEL, typ, serię oraz numer dowodu osobistego, datę ważności wybranego dokumentu tożsamości, numer telefonu, miasto oraz kod pocztowy. 

Etap III

Na samym końcu pozostaje wpisać dane do logowania: login i hasło. Możemy także ustalić limity gry, np: najwyższy dzienny obrót. Po dokonaniu tego konto zostanie założone, ale gracz nie będzie mógł jeszcze wypłacać środków na konto główne. 

Rejestracja stała na Etoto

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na Etoto i móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera, w tym możliwości wypłaty środków na konto bankowe, wystarczy wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane środki. Takie formalności obowiązują na stronach wszystkich firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Wpłaty i wypłaty na Etoto

Etoto oferuje szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych, czyli wpłat i wypłat. Skorzystać z nich można zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i przez aplikację mobilną na urządzenia przenośne.

Etoto metody płatności - wpłaty

Etoto - wpłaty - metody płatności

Wpłacając depozyt na konto główne Etoto, można skorzystać z następujących możliwości:

 • Dotpay - minimalna stawka - 1 zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka 1 zł
 • BLIK - minimalna stawka 1 zł 
 • Karta MasterCard lub VISA - minimalna stawka - 1 zł 
 • Neteller - minimalna stawka - 20 zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

Etoto metody płatności - wypłaty

Etoto - wypłaty - metody płatności

Aby dokonać wypłaty z konta depozytowego na bankowe, należy kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony Etoto i wpisać kwotę, jaką chcemy przelać pod numer rachunku bankowego podany w trakcie rejestracji. Podkreślamy, że wypłaty na konto bankowe wymagają wcześniejszego pełnego zweryfikowania konta u bukmachera.

Etoto informacje o bukmacherze

Bukmacher Etoto - informacje

Firma Etoto jest legalnym bukmacherem, który na polskim rynku zakładów wzajemnych działa od 2011 roku. Właśnie wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. 

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. 

Bukmacher Etoto nie działa wyłącznie w Internecie. Posiada również trzy punkty naziemne - w Warszawie, Białymstoku oraz Krakowie. 

Twarzami bukmachera Etoto są popularni dziennikarze i eksperci piłkarscy z Polski: Mateusz Borek,  Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki oraz Tomasz Hajto. 

Bukmacher działa również na platformie Youtube, gdzie na swoim kanale prowadzi trzy programy o tematyce sportowej: Piłkarski quiz pod napięciem, W ringu oraz Futbolowy head to head.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł