FORbet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo

FORbet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo
Źródło zdjęcia: Forbet / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

W maju 2016 r. licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w sieci otrzymał Forbet. Firma z siedzibą w Warszawie była szóstym podmiotem, któremu Ministerstwo Finansów przyznało odpowiednie zezwolenie.

Bukmacher Forbet - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Forbet kod promocyjny na start - bonus od depozytu
  2. Forbet kod promocyjny przy rejestracji konta
  3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
  4. Forbet - informacje o bukmacherze

Forbet kod promocyjny na start - bonus od depozytu

Informujemy, że kod promocyjny na stronie Forbet nie jest w tym momencie aktywny. Na polskim rynku działają jednak inne legalne firmy bukmacherskie, które witają swoich nowych graczy bardzo atrakcyjnymi bonusami na start. Ich oferty opiszemy w dalszej części tekstu. 

Kod promocyjny STS

W ofercie startowej tego licencjonowanego operatora znajdują się trzy oddzielne bonusy:

  • darmowy zakład o wartości 29 złotych,
  • cashback o stawce maksymalnej 31 złotych,
  • 1200 PLN od depozytu, która oznacza, że gracz po wpłaceniu maksymalnej kwoty 1200 złotych i trzykrotnym obróceniu nią, otrzyma drugie tyle w bonusie.

Wpłacona kwota może być oczywiście niższa. Wszystko zależy od uznania gracza. W celu skorzystania z tej oferty, wystarczy jedynie założyć nowe konto po kliknięciu w poniższy baner i wpisać kod promocyjny MEGABONUS w trakcie rejestracji.

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

W ofercie STS istotne jest to, że minimalny kurs całkowity kuponu, dzięki któremu chcemy obrócić bonusem wynosi 1.91. Jest to więc mniej niż w przypadku Forbetu a na dodatek nie ma limitu minimalnego kursy pojedynczego zdarzenia. To korzystniejsza oferta niż ta występująca na Forbecie. STS wymaga się również, aby dokonać obrotu za pomocą jednego zakładu. Ważne, aby łącznie zagrać za kwotę trzykrotnie większą niż ta zawarta w bonusie.

Kod promocyjny Betclic

Bukmacher Betclic w swojej ofercie startowej posiada najkorzystniejszy na rynku cashback, czyli bezpieczny zakład. Jego maksymalna kwota to aż 550 złotych! W razie przegrania pierwszego zakładu objętego bonusem środki zostaną zwrócone na konto. Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy wpisać kod o treści MEGABONUS550 w trakcie rejestracji.

promocje betclic
Kod bonusowy: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Kod promocyjny BETFAN

Wykorzystanie kodu promocyjnego na stronie Betfan daje nowym graczom 100% bonusu od pierwszych trzech wpłat, których maksymalna kwota całkowita wynosi 3000 złotych. Bonus wynosi 10% od każdej wpłaty, co oznacza, że łącznie otrzymujemy nawet 300 złotych. Następnym krokiem jest obrócenie nim pięć razy z kuponami, na których zawarte są minimum dwa zdarzenia o kursach nie mniejszych niż 1.45. Po wypłaceniu pieniędzy z salda bonusowego na saldo główne, bukmacher mnoży pieniądze x10

Oprócz tej promocji, na Betfanie można skorzystać także z bezpiecznego zakładu do 100 złotych. Warunki są podobne jak w przypadku bonusu od depozytu - trzeba nim obrócić przynajmniej pięciokrotnie, na każdym kuponie muszą znajdować się dwa zdarzenia o kursie 1.45 bądź większym. Maksymalna wygrana zaś wynosi 10 000 złotych

Wielką zaletą posiadania konta na Betfan jest fakt, że ten bukmacher zwalnia graczy z obowiązku płacenia podatku obrotowego, przez co wygrana za każdym razem jest o 14% większa. Ten bonus jest całkowicie darmowy. 

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, wystarczy założyć nowe konto na stronie Betfan z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS.

Bukmacher Betfan

Kod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Kod promocyjny PZBuk

Ostatni polecany przez nas kod promocyjny jest do wykorzystania na stronie PZBuk. Dzięki niemu każdy nowy gracz może liczyć na freebet, czyli darmowy zakład o wartości 50 złotych oraz ofertę 100% bonusu od depozytu do 500 złotych. W trakcie rejestracji na stronie tego bukmachera należy wpisać kod o treści MEGABONUSPZB.

promocje pzbuk
Kod bonusowy: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Forbet kod promocyjny przy rejestracji konta

Niestety, aktualnie kod promocyjny na stronie bukmachera Forbet jest niedostępny. W tym miejscu możemy polecić jednak inne firmy, które posiadają go w swojej ofercie powitalnej. 

Sprawdź kody promocyjne u innych bukmacherów:

Forbet - informacje o bukmacherze

Bukmacher Forbet - bonusy i promocje

Właścicielem bukmachera jest spółka forBET Zakłady Bukmacherskie, która otrzymała zezwolenie na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet dnia 4 maja 2016 r. Licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów umożliwiła firmie otwarcie działalności online - powstał serwis iforbet.pl. Dodatkowo w 2018 r. bukmacher uzyskał zgodę na rozpoczęcie sprzedaży usług w punktach naziemnych. Stacjonarne lokale Forbeta znajdziemy w całej Polsce. Według wstępnych szacunków, docelowo ma ich być około 200.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. W przeciwieństwie do kilku innych legalnych polskich firm, Forbet nie należy do żadnej większej grupy zrzeszającej międzynarodowe podmioty oferujące zakłady. Co ciekawe, bukmacher początkowo wyróżniał się tym, że brał na siebie obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, zwiększając automatycznie ewentualne wygrane.

Forbet zainwestował w polski sport. To tytularny sponsor żużlowego zespołu jeżdżącego w Ekstralidze - Włókniarza Częstochowa. Firma jest też głównym sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław. Jej logo widnieje na trykotach meczowych zawodników. Wspiera również inny futbolowy klub - ŁKS Łódź, a także mniej popularne sekcje sportowe w Legii Warszawa, m.in. tenis i sporty walki. Bukmacher z trzyletnim stażem na rynku został również oficjalnym partnerem AMP Futbolu w Polsce.

Swego czasu twarzą Forbeta był piłkarz Bournemouth i jeden z najlepszych zawodników reprezentacji Polski w tym wieku - Artur Boruc.

Nota prawna

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.