High League kod promocyjny i bonus Fortuna

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 11:12

High League to federacja zajmująca się organizacją walk celebrytów. Trzecia gala High League odbędzie się 4 czerwca w hali Ergo Arena w Gdańsku/Sopocie. Zastanawiasz się czym jest High League? Gdzie obstawiać High League? Oferta na to wydarzenie, w tym kod promocyjny i bonusy powitalne, jest dostępna tylko u jednego bukmachera Fortuna. W poniższym artykule znajdziesz wszystko na temat High League. Zapraszamy.

Na skróty:

  1. High League - kwestie organizacyjne
  2. High League - obstawianie tylko w Fortuna
  3. High League - kto wystąpi?
  4. High League - faworyci

High League kod promocyjny 

Galę High League gracze mogą typować wyłącznie u jednego bukmachera, Fortuna. Rejestrując się w Fortunie pod TYM LINKIEM kod promocyjny High League pozwoli aktywować bonusy powitalne. Wartość bonusów na start wynosi do 830 zł. W skład pakietu na start wchodzą darmowe zakłady, zakład bez ryzyka oraz bonus 50% od drugiej wpłaty na konto.

Bonus Fortuna Zasady obrotu SPRAWDŹ
Darmowy zakład 20 PLN + 10 PLN Brak obrotu Sprawdź
 Zakład bez ryzyka 600 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego Sprawdź 
Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego Sprawdź

Bonus High League z kodem promocyjnym o treści MECZYKI dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują się poprzez jeden z LINKÓW dostępnych na stronie.

High League 3 - kwestie organizacyjne

Gala sportów walki High League 3 odbędzie się 4 czerwca w Ergo Arenie w Trójmieście. Po sukcesie pierwszej edycji High League, która także odbywała się w Trójmieście, organizatorzy postanowili powrócić do Ergo Areny z kolejnym eventem. Kibice będą mieli okazję obserwować rywalizację z trybun, gdzie zasiądzie zapewne kilkanaście tysięcy osób. Fani, którzy nie wybiorą się bezpośrednio do Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu, transmisje z High League 3 mogą zobaczyć w systemie Pay Per View. 

Na gali mieszanych sportów walki High League 3 odbędzie się w sumie 9 pojedynków, a więc zobaczymy w akcji w sumie 18 zawodników federacji High League. Obstawianie walk możliwe jest wyłącznie u jednego bukmachera, którym jest Fortuna. W dalszej części tekstu prezentujemy zawodników i opisujemy faworytów gali High League 3.

High League 3 - tylko w Fortuna z kodem promocyjnym

Jeżeli interesujesz się tym, gdzie obstawiać High League 3, to masz do wyboru wyłącznie bukmachera Fortuna. Tylko ta firma oferuje zakłady na zbliżającą się, trzecią galę organizacji Malika Montany. Kursy na to wydarzenie są już dostępne, a wieć można typować rozstrzygnięcia trzeciej gali High League. Kod promocyjny na tę imprezę to kolejny argument za tym, aby przyjrzeć się typom na poszczególne walki. 

Ponadto każdy, kto założy konto u tego bukmachera, może liczyć na kilka promocji na start. Wśród nich znajdziesz darmowe zakłady (freebety) 30 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu do 200 zł. 

Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ. Kod promocyjny: MECZYKI (uzupełnia się automatycznie po kliknięciu w link)

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna High League 3 - zakłady bukmacherskie

Dzięki temu, że na High League zakłady bukmacherskie będą dostępne u bukmachera Fortuna, to liczba zainteresowanych tym wydarzeniem dodatkowo wzrośnie. W końcu sporty walki to jedna z najbardziej lubianych dyscyplin przez typerów. Czego możemy się spodziewać po zdarzeniach na High League?

Już teraz w ofercie Fortuny dostępne są zakłady na najbliższą galę High League. Kod promocyjny pozwoli uzyskać bonusy powitalne, a nie jest wykluczone, że bukmacher przygotuje bonus High League specjalnie dla zakładów zawartych na to wydarzenie. Poniżej opisujemy zawodników, którzy zaprezentują się podczas drugiej gali federacji rapera, Malika Montany. 

Sprawdź kody promocyjne:

High League 3 - kto wystąpi?

Federacja High League podała już oficjalnie nazwiska wszystkich zawodników, którzy wystąpią na gali High League 3. Kogo zatem zobaczymy w Ergo Arenie podczas trzeciej edycji High League? Obstawianie pojedynków z udziałem wypisanych niżej uczestników jest już możliwe u bukmachera Fortuna.

Marcin Dubiel [High League 3]

W walce wieczoru podczas High League 3 zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich Youtuberów, były członek popularnego Teamu X. Marcin Dubiel, bo o nim właśnie mowa, do klatki wejdzie po raz kolejny w swojej karierze. Tym razem nie będzie jednak faworytem walki. 

Alberto Simao [High League 3]

Rywalem Marcina Dubiela, a jednocześnie faworytem walki wieczoru High League 3, będzie Alberto Simao. Alberto to raper należący do kolektywu Malika Montany, głównej twarzy federacji High League. Choć podczas gali 4 czerwca Alberto dopiero zadebiutuje w sportach walki, to jest faworytem starcia. 

Robert "Robur WK" Orzechowski [High League 3]

Podczas gali High League 3 odbędzie się walka Roberta Orzechowskiego, który jest przedstawicielem Youtuberów z ekipy Warszawski Koks. Popularna w sieci grupa trenerów personalnych i kulturystów miała już swoich przedstawicieli w federacjach freakfightowych, a teraz dołącza do nich "Robur WK". Jego rywalem będzie o wiele bardziej doświadczony Robert Burneika. 

Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika [High League 3]

Postać znana miłośnikom sportów walki. Robert Burneika powraca do MMA, tym razem w szeregach federacji High League. Popularny kulturysta i internetowy celebryta do tej pory stoczył trzy zawodowe walki, z czego dwie wygrał i jedną przegrał. Burneika, mimo większego doświadczenia, nie będzie faworytem starcia z debiutującym Orzechowskim. 

Aniela "Lil Masti" Bogusz [High League 3]

Podczas gali High League 2 nie zabraknie pojedynków kobiet. W jednym z nich zawalczy popularna "Lil Masti". Influencerka jest jedną z lepiej radzących sobie kobiet w środowisku walk celebrytów, zatem nie dziwi, że jest faworytką swojego starcia. Tym razem Aniela Bogusz rywalizować będzie z "Zusje" na zasadach boksu birmańskiego. 

Zusje Astafiewa [High League 3]

Rywalką "Lil Masti" będzie Zusje, czyli kolejna z internetowych gwiazd, która próbuje zaistnieć w sportach walki. Kontrowersyjna celebrytka zyskała popularność występami w teledyskach, a w ostatnim czasie jej karierę napędzają m.in. występy na galach freakfightów.

Denis "Bad Boy" Załęcki [High League 3]

Jeden z niewielu zawodników High League, który jest przede wszystkim kojarzony ze sportami walki. W swojej karierze Denis "Bad Boy" Załęcki walczył m.in. w boksie czy walkach na gołe pięści. Zasłynął spektakularnym nokautem w swoim ostatnim starciu w takiej właśnie formule. W klatce podczas High League zmierzy się tym razem z "Don Diego", który będzie faworytem ich pojedynku. 

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn [High League 3]

"Don Diego" to kolejny sportowiec, który wystąpi podczas High League 3. Największe sukcesy odnosił w amatorskim kickboxingu, gdzie trzykrotnie zdobywał tytuł amatorskiego mistrza świata. Walka podczas High League 3, będzie dla Mateusza Kubiszyna debiutem w mieszanych sportach walki. 

Ewa "Kleo" Brodnicka [High League 3]

Polska bokserka, była mistrzyni świata w boksie zawodowym. Stoczyła 21 walk, z czego 19 zakończyły się jej wygraną. Ewa Brodnicka, po utracie pasa mistrzowskiego WBO, zdecydowała się na starty w MMA. W debiucie podczas High League przegrała, ale teraz będzie faworytką w swoim drugim pojedynku dla federacji. 

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk [High League 3]

Celebrytka, znana przede wszystkim ze swojego związku z Arturem Szpilką, coraz śmielej radzi sobie w świecie sportów walki. Podczas High League 3 "Kamiszka" stoczy już czwarty pojedynek w MMA, a do tej pory może pochwalić się jedną wygraną i dwiema porażkami. W przypadku federacji High League, dla Wybrańczyk będzie to debiutancka walka. 

Łukasz "Lukas TV" Wdowiak [High League 3]

Jeden z najpopularniejszych polskich pranksterów powraca do High League. Łukasz Wdowiak zmierzy się z Kamilem Kossakowskim, który będzie zdecydowanym faworytem walki. Jednak "Lukas TV" w ostatnim czasie mocno skupił się na treningach MMA, zatem może być dobrze przygotowany do konfrontacji podczas gali High League 3. 

Kamil Kossakowski [High League 3]

Kossakowski to twórca i wokalistka utworów disco polo, ponadto gwiazda internetu. Kamil Kossakowski walczył już podczas pierwszej edycji High League, gdzie mierzył się m.in. z Łukaszem Wdowiakiem, w walce trzyosobowej. Teraz Kossakowski zmierzy się już bezpośrednio z Wdowiakiem, a bukmacher uważa go za faworyta walki. 

Przemysław "Kolar" Kolarczyk [High League 3]

Do klatki podczas High League 3 powróci "Kolar". Zawodnik przy okazji swojego debiutu nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa, ale dostał drugą szansę od federacji. Tym razem jego rywalem będzie Alan Godziński. Kolarczyk jest faworytem w tym pojedynku, przynajmniej w opinii bukmacherów. Na co dzień Przemysław "Kolar" Kolarczyk, to znany twórca internetowy mający spore zasięgi w sieci. 

Alan "Alan Człowieku" Godziński [High League 3]

Do klatki High League wejdzie Alan Godziński, dla którego będzie to debiut w mieszanych sportach walki. Alan to młody raper, związany z m.in. QueQuality czy HHNS. Początkujący zawodnik MMA nie będzie faworytem swojej walki, ale trudno ocenić na co będzie go stać. 

Alan "Alanik" Kwieciński [High League 3]

Dla Alana Kwiecińskiego sporty walki to nic nowego. Od wielu lat "Alanik" rywalizuje w formułach takich jak MMA czy K-1. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w Warsaw Shore, programie emitowanym na antenie MTV. Alan Kwieciński wystąpił w sześciu edycjach tego show, a następnie postawił na sporty walki. Teraz kibice będą mogli zobaczyć jego kolejne starcie, które odbędzie się podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. 

Dawid "Crazy" Załęcki [High League 3]

Dawid Załęcki to ojciec Denisa, z którym Alan Kwieciński toczył już pojedynek w MMA. Starszy z rodu Załęckich będzie debiutował podczas High League 3, ale pewne doświadczenie w sportach walki już ma. Kibice zobaczą jego starcie z Kwiecińskim na zasadach K-1 w małych rękawicach, a Dawid Załęcki będzie faworytem bukmacherów. 

Paweł "Scarface" Bomba [High League 3]

Jedna z bardziej tajemniczych postaci High League 3. O tym kim jest Paweł Bomba wiadomo niewiele, poza tym, że był partnerem Zusje, która także jest gwiazdą federacji High League. Debiut Pawła Bomby w organizacji przypadnie na starcie z Mateuszem Leśniakiem. 

Mateusz "Tarzan" Leśniak [High League 3]

Mateusz Leśniak znany jest z programów w telewizji TTV. Celebryta swoich sił próbuje jednak nie tylko przed kamerą, ale również w klatce MMA. Popularny "Tarzan" do tej pory walczył dwukrotnie w mieszanych sportach walki. Ma na swoim koncie jedną wygraną oraz jedną porażkę. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

High League 3 - faworyci

Przyjrzyjmy się jeszcze temu, kto uznawany jest za faworytów do zwycięstwa na gali High League 3. Zakłady bukmacherskie Fortuna - przypominamy, że to jedyna firma oferująca zakłady na to wydarzenie - przygotowała już kursy, na wszystkie 9 pojedynków, które mają odbyć się podczas tego wydarzenia. 

Na początek warto spojrzeć na walkę wieczoru High League. Fortuna ocenia, że faworytem jest Alberto Simao. Jego pojedynek z Marcinem Dubielem odbędzie się na zasadach MMA. Warto też wspomnieć o starciu Anieli Bogusz z Kamilą "Zusje" Astafiewą, gdzie zdecydowaną faworytką bukmacherów jest ta pierwsza. W tym przypadku starcie toczyć się będzie w formule boksu birmańskiego.

Pozostałe walki High League 3 to starcia w większości w formule MMA, z jednym wyjątkiem. W tym przypadku - na zasadach K-1 - faworytem swojej walki jest Dawid Załęcki. Ponadto bukmacher na High League 3 w roli faworytów stawia m.in.: Roberta Orzechowskiego, Mateusza Kubiszyna, Ewę Brodnicką czy Kamila Kossakowskiego. 

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020