High League kod promocyjny i bonus Fortuna

635 PLN 

  • 600 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu!

  • 35 PLN darmowe zakłady

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,24 Sty 2023 | 14:48

High League to federacja zajmująca się organizacją walk celebrytów. Piąta gala High League odbędzie się 10 grudnia w hali Atlas Arena w Łodzi. Zastanawiasz się czym jest High League? Gdzie obstawiać High League? Oferta na to wydarzenie, w tym kod promocyjny i bonusy powitalne, jest dostępna tylko u jednego bukmachera Fortuna. W poniższym artykule znajdziesz wszystko na temat High League. Zapraszamy.

High League kod promocyjny

Galę High League gracze mogą typować wyłącznie u jednego bukmachera, Fortuna. Rejestrując się w Fortunie pod TYM LINKIEM kod promocyjny High League pozwoli aktywować bonusy powitalne. Wartość bonusów na start wynosi do 635 zł. W skład pakietu na start wchodzą darmowe zakłady oraz zakład bez ryzyka.

Bonus Fortuna Zasady obrotu SPRAWDŹ
Darmowy zakład 20 PLN + 15 PLN Brak obrotu Sprawdź
 Zakłady bez ryzyka 600 PLN Brak obrotu Sprawdź 

Bonus High League z kodem promocyjnym o treści MECZYKI dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują się poprzez jeden z LINKÓW dostępnych na stronie.

Fortuna kod promocyjny

High League 5 - kwestie organizacyjne

Gala sportów walki High League 5 odbędzie się 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Kibice będą mieli okazję obserwować rywalizację z trybun, gdzie zasiądzie zapewne kilka tysięcy osób. Fani, którzy nie wybiorą się bezpośrednio do Atlas Areny, transmisje z High League 5 mogą zobaczyć w systemie Pay Per View. 

Na gali mieszanych sportów walki High League 5 odbędzie się w sumie 10 pojedynków, a więc zobaczymy w akcji w sumie 20 zawodników federacji High League. Obstawianie walk możliwe jest wyłącznie u jednego bukmachera, którym jest Fortuna. W dalszej części tekstu prezentujemy zawodników i opisujemy faworytów gali High League 5.

High League 5 - tylko w Fortuna z kodem promocyjnym

Jeżeli interesujesz się tym, gdzie obstawiać High League 5, to masz do wyboru wyłącznie bukmachera Fortuna. Tylko ta firma oferuje zakłady na zbliżającą się, piątą galę organizacji Malika Montany. Kursy na to wydarzenie są już dostępne, a więc można typować rozstrzygnięcia piątej gali High League. Kod promocyjny na tę imprezę to kolejny argument za tym, aby przyjrzeć się typom na poszczególne walki. 

Ponadto każdy, kto założy konto u tego bukmachera, może liczyć na kilka promocji na start. Wśród nich znajdziesz darmowe zakłady (freebety) 35 zł oraz zakłady bez ryzyka (cashback) do 600 zł.

Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ. Kod promocyjny: MECZYKI (uzupełnia się automatycznie po kliknięciu w link)

Fortuna High League 5 - zakłady bukmacherskie

Dzięki temu, że na High League zakłady bukmacherskie będą dostępne u bukmachera Fortuna, to liczba zainteresowanych tym wydarzeniem dodatkowo wzrośnie. W końcu sporty walki to jedna z najbardziej lubianych dyscyplin przez typerów. Czego możemy się spodziewać po zdarzeniach na High League?

Już teraz w ofercie Fortuny dostępne są zakłady na najbliższą galę High League. Kod promocyjny pozwoli uzyskać bonusy powitalne, a nie jest wykluczone, że bukmacher przygotuje bonus High League specjalnie dla zakładów zawartych na to wydarzenie. Poniżej opisujemy zawodników, którzy zaprezentują się podczas kolejnej gali federacji rapera, Malika Montany. 

Kody promocyjne na sporty walk:

High League 5 - kto wystąpi?

Federacja High League podała już oficjalnie nazwiska wszystkich zawodników, którzy wystąpią na gali High League 5. Kogo zatem zobaczymy w Atlas Arenie podczas piątej edycji High League? Obstawianie pojedynków z udziałem wypisanych niżej uczestników jest już możliwe u bukmachera Fortuna.

Alberto Simao [High League 5]

Kolejka z ekipy Malika Montany wystąpi w walce wieczoru podczas gali High League 5. Kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny przy rejestracji w Fortunie. Czy typowanie sukcesu Alberto Simao jest dostępne? Tak, a jego wygrana może przynieść większe wygrane, niż wybór rywala. Alberto Simao nie jest bowiem faworytem bukmacherów w Polsce do sukcesu podczas High League 5, gdzie zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Paweł “Tybori” Tyburski [High League 5]

Rywalem Simao będzie Paweł “Tybori” Tyburski, celebryta znany z telewizyjnych programów rozrywkowych, a od pewnego czasu także zawodnik na galach freakfightów. Tyburski według kursów Fortuny powinien z Alberto Simao wygrać, co potwierdzają kursy. Bonus na High League 5 dostępny jest wyłącznie w Fortunie, przy rejestracji z kodem MECZYKI.

Natalia “Natsu” Karczmarczyk [High League 5]

Na gali High League 5 zawalczy Natalia “Natsu” Karczmarczyk, czyli jedna z najpopularniejszych polskich infulencerek. Gala High League 5 jest dostępna do typowania w Fortunie. Znana z projektu “Team X” celebrytka, która obecnie tworzy "Natsu World", jest faworytką bukmachera do wygranej. Walka podczas High League 5 będzie jej trzecim występem w MMA. 

Agata “Fagata” Fąk [High League 5]

Rywalką “Natsu” będzie kolejna popularna influencerka i zawodniczka freakfightów. Agata “Fagata” Fąk również zyskała popularność po dołączeniu do projektu “Team X”, którego została główną gwiazdą w drugiej edycji. Podczas High League 5 (kod promocyjny Fortuna: MECZYKI) Agata Fąk nie jest faworytką bukmachera. 

Mateusz “Muran” Murański [High League 5]

Reprezentujący klan Murańskich, młody z rodziny, powraca do klatki podczas gali High League 5. Na jego walkę z Pawłem Bombą dostępne są kursy w Fortunie. “Muran” tym razem jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, a z pewnością będzie chciał dobrze zaprezentować się po porażce z Arkadiuszem Tańculą. 

Sprawdź kody promocyjne:

Paweł “Scarface” Bomba [High League 5]

Po raz trzeci na High League stoczy swoją walkę Paweł Bomba. Jak na razie obie swoje walki przegrywał przed czasem, a w przypadku High League 5 również nie będzie faworytem do wygranej. Jego walka z “Muranem” odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Czy to da mu większe szanse? Fortuna ma co do tego wątpliwości.

Damian Janikowski [High League 5]

Polski olimpijczyk postanowił spróbować swoich sił w świecie freakfightów. Po kilkuletniej przygodzie z MMA w najlepszej polskiej federacji dla zawodowców, tym razem przyjął zaproszenie od High League. Nie powinno dziwić, że doświadczony wojownik jest faworytem do wygrania swojej walki, a zakłady na High League 5 jest dostępne w Fortunie.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn [High League 5]

Znany m.in. z walk na gołe pięści Mateusz “Don Diego” Kubiszyn będzie rywalem Damiana Janikowskiego. Choć doświadczenie Kubiszyna w różnorodnych sportach walki jest spore, to przeciwko byłemu zapaśnikowi nie będzie faworytem bukmacherów do wygranej.

Maja Staśko [obstawianie High League 5]

Aktywistka Maja Staśko powraca po raz drugi jako zawodniczka High League. Jej dołączenie do federacji odbiło się szerokich echem. Znana w sieci feministka dość niespodziewanie dołączyła do federacji High League i odniosła sukces w swojej pierwszej walce. Czy będzie w stanie powtórzyć ten wynik? Bukmacher High League 5, którym jest Fortuna, daje jej na to spore szanse. 

Maria “Masza” Graczykowska [High League 5]

Kolejną kobiecą gwiazdą gali High League 5 będzie Maria Graczykowska, znana w internecie jako “Masza”. Influencerka urodzona na Syberii do federacji Malika Montany dołączyła przed poprzednią galą federacji, a już na High League 5 dostanie szansę debiutu w klatce.

Jakub “Holak” Krawczyk Holak [High League 5]

Podczas gali High League 5 zobaczymy dwie walki streamerów. W pierwszej z nich w klatce pojawi się Jakub "Holak" Krawczyk-Holak. Jego rywalem będzie “Zony” a kursy High League 5 na ich walkę dostępne są w Fortunie. Dla obu zawodników nie będzie to debiut we freak fightach, dlatego możemy ocenić śmiało czego się po nich spodziewać. 

Maciej “Zony” Zoniuk [High League 5]

Patrząc na to jak wyglądają kursy przed walką “Holak” kontra “Zony” to można przypuszczać, że faworytem do wygrania podczas High League 5 jest ten drugi. Maciej Zoniuk dla federacji High League wystąpi już po raz kolejny. W debiutanckim starciu przegrał decyzją sędziów, a teraz liczy na poprawę swojego bilansu.

Dawid “Diables” Porwisiak [High League 5]

Jak już napisaliśmy wcześniej, dwaj zaprezentowani wyżej twórcy internetowi, to nie wszyscy przedstawiciele tego fachu, którzy wystąpią na gali High League 5. Kolejnym streamerem, który zyskał popularność występami na platformie Twitch, jest Dawid Porwisiak znany lepiej jako “Diables”. Otrzymał on angaż od federacji High League i zawalczy podczas najbliższej gali.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Paweł “Leh” Lehmann [High League 5]

Rywal “Diablesa” także znany jest widzom platform streamingowych. W końcu Paweł Lehmann również jest internetowym twórcą, który zajmuje się przede wszystkim streamowaniem. Choć o sportowej formie obu zawodników tak naprawde nie wiemy zbyt wiele, to bukmacher Fortuna typuje, że “Leh” ma większe szanse na wygraną.

Vaso Bakocević [High League 5]

Kolejny zawodowy zawodnik mieszanych sportów walki, który pojawia się na galach freakfightów. Bakosević zyskał popularność polskich kibiców dzięki widowiskowym akcjom i aktywnemu stylowi walki. Teraz będzie walczył w nieco innej dla siebie formule, K-1 w małych rękawicach, a jego pojedynek to najbardziej wyrównane starcie High League 5 według Fortuny.

Denis “Crazy” Załęcki [High League 5]

Znany z występów w walkach na gołe pięści, charakteryzujący samego siebie jako ulicznego wojownika, Denis "Crazy" Załęcki. To właśnie on będzie rywalem Bakosevicia podczas gali High League 5. Bukmacher Fortuna nie wskazuje faworyta tego starcia, co zwiastuje wyrównane i emocjonujące starcie.

Przemysław “Sequento” Skulski [High League 5]

Szansę walki na gali High League 5 dostał Przemysław Skulski, który zyskał popularność w sieci pod pseudonimem “Sequento”. Znany ze swoich tanecznych popisów na TikToku twórca tym razem będzie chciał spróbować sił w sportowym pojedynku na zasadach MMA. Choć o dotychczasowych osiągnięciach w tej dziedzinie wiadomo niewiele, to Skulski ma nieco większe szanse na sukces niż jego rywal. 

Andrzej “Andrew” Gazda [High League 5]

Gazda to trener personalny i influencer, który oferuje treningi online. Dzięki swojej działalności w sieci przebił się do świata celebrytów walczących na freakfightowych federacji. Czy uda mu się wygrać z “Sequento”? Nie jest w walce faworytem, ale różnica w kursach nie jest dyskredytująca Gazdę.

Obstawianie walk:

High League 5 - faworyci

Przyjrzyjmy się jeszcze temu, kto uznawany jest za faworytów do zwycięstwa na gali High League 5. Zakłady bukmacherskie Fortuna - przypominamy, że to jedyna firma oferująca zakłady na to wydarzenie - przygotowała już kursy, na wszystkie 10 pojedynków, które mają odbyć się podczas tego wydarzenia. 

Na początek warto spojrzeć na walkę wieczoru High League. Fortuna ocenia, że faworytem jest Paweł "Tybori" Tyburski. Jego pojedynek z Alberto Simao odbędzie się na zasadach MMA. Warto też wspomnieć o starciu dwóch influencerek, Natalii "Natsu" Karczmarczyk z Agatą "Fagatą" Fąk, gdzie faworytem bukmacherów jest ta pierwsza. 

Pozostałe walki High League 5 to starcia w większości w formule MMA, z kilkoma jednak wyjątkowami. Będziemy mogli zobaczyć bowiem walki w K-1 w małych rękawicach i starcie bokserskie, także w małych rękawicach.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020