Bukmacherka - czy można zarabiać? Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Dodał: Jerzy Ochota,23 Sty 2023 | 09:27

Choć większość graczy u bukmacherach deklaruje, że gra dla przyjemności, często związanej z dodatkowymi emocjami podczas oglądanego w telewizji meczu, tak naprawdę większość z nich marzy o tym by kiedyś ich hobby zaczęło im przynosić stałe dochody. Na forach o bukmacherce znajdziemy mnóstwo tematów poświęconych systemom gry, a nawet tych, którzy twierdzą, że sami zarabiają dodatkowe pieniądze. Większość tego typu deklaracji należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

Jak zarabiać na bukmacherce? Bonusy dla graczy

Rejestrując się u bukmachera można uzyskać pakiet bonusów powitalnych. Są to zazwyczaj takie bonusy jak: darmowy zakład, zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu. Korzystanie z bonusu ułatwia w pewien sposób zarabianie na bukmacherce. Ofertę bonusową czołowych firm prezentujemy w tabeli.

[kody_promo]

Bonusy powitalne można aktywować, jeśli rejestrujemy się za pomocą linków umieszczonych wyżej. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Czy na obstawianiu i bukmacherce rzecz jasna można zarabiać? Jest to bardzo trudne i dotyczy zdecydowanej mniejszości tych, którzy typują zdarzenia sportowe. W tym artykule postaramy się pokazać jakie warunki musi spełniać osoba, która chce rozpocząć bezpieczne obstawianie meczy w zakładach bukmacherskich.

Bukmacherka - rozrywka czy styl życia?

Typowanie zdarzeń sportowych u bukmachera jest dość specyficznym sposobem spędzania wolnego czasu. Jedni uważają, że jest to po prostu hazard, sposób na tracenie pieniędzy przy uciesze bukmachera, który zawsze znajdzie sposób by wyjść w starciu z graczem na plus. Od typowych gier hazardowych w kasynie, jak ruletka czy bakarat, odróżnia bukmacherkę jednak to, że jest ona oparta na analizie konkretnych spotkań, a im więcej informacji na temat danego meczu znajdziemy tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się trafić dany mecz.

Część graczy traktuje więc typowanie jako zabawę opartą na poszukiwaniu informacji, analizowaniu ich i sprawdzaniu czy rzeczywiście przewidzieliśmy wszystko dokładnie. Na końcu pozostaje zagadnienie zarabiania na bukmacherce. Część zwyczajnie chce sobie dorobić, a inni liczą wręcz na stały dochód z bukmacherki. Czy jednak jest to w ogóle możliwe?

Zarabianie na bukmacherce - wybór bukmachera

Bez względu na to, jak gracz podchodzi do zarabiania na bukmacherce, typowanie meczów powinno odbywać się wyłącznie u legalnych bukmacherów. Najlepszym wyborem, jest gra u topowych bukmacherów, którzy proponują różnorodną ofertę a także bonusy, mogące pomóc w typowaniu spotkań. Poniżej prezentujemy polecanych bukmacherów. 

Jak zarabiać na bukmacherce w STS?

Polecanym bukmacher z pewnością jest STS, czyli największa firma bukmacherska w Polsce. STS kojarzony jest przez większość graczy, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w zakładach. 

Tym, co może przekonać graczy do wyboru właśnie tego bukmachera, są różnorodne bonusy bukmacherskie, a także zróżnicowana i rozbudowana oferta zakładów na wiele dyscyplin sportu. 

STS kod promocyjny

Bukmacher STS ma bonus powitalny o wartości 1660 zł, dla graczy rejestrujących się pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI. To najwyższy dostępny bonus STS na rynku. Pakiet powitalny, który ułatwia typowanie zakładów, składa się z:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) maksymalnie do 1500 zł
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

Zarabianie na bukmacherce w Fortunie

Wśród czołowych polskich bukmacherów znajduje się także Fortuna. U tego bukmachera typować można zdarzenia z kilkudziesięciu dyscyplin sportu. Czy zarabianie na bukmacherce w Fortunie jest możliwe? W tym przypadku można odwołać się do ogólnego trendu, który opisujemy w dalszej części tekstu.

Niewątpliwie jednak Fortuna daje sporo możliwości typerom, dzięki szerokiej ofercie dostępnych zakładów. 

Fortuna kod promocyjny

Fortuna pozwala uzyskać najwyższy pakiet powitalnych bonusów, jeśli gracz zarejestruje się TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość bonusów dla nowych graczy to 635 zł. Na całą kwotę składa się kilka promocji, w tym środki na grę bez wpłaty własnej:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł
 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 15 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 300 zł

Bukmacherka zarabianie w Superbet

Wymieniając czołówkę polskich, legalnych bukmacherów, warto wspomnieć także o Superbet. Ten bukmacher nadal jest stosunkowo młody, ale już zyskać sporą rzeszę swoich zwolenników. W Superbet typować można zakłady dostępne na wiele rynków sportowych.

Bukmacher często organizuje również akcje specjalne, loterie z nagrodami itp. Dzięki temu gracze, nawet jeśli nie będa w pełni zarabiać na bukmacherce, to mogą przy okazji typowania wygrać dodatkowe bonusy lub nagrody rzeczowe

Superbet

Nowi gracze u bukmachera Superbet mogą otrzymać powitalne bonusy, które pozwolą np. uzyskać darmowe środku na grę lub zabezpieczenie kuponów gracza. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwoli zyskać graczom najwyższy bonus powitalny o wartości 3755 zł. To najwyższy, dostępny bonus tego bukmachera, dostępny wyłącznie z kodem od Meczyki.pl. Jakie bonusy na start proponuje Superbet:

 • Darmowy zakład (freebet) w kwocie 35 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 3500 zł
 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacje 20 zł

Jak zarabiać na bukmacherce w Betclic?

Jednym z polecanych bukmacherów jest również Betclic. Wiele osób może wybierać ofertę tego bukmachera nie tylko ze względu na zarabianie na bukmacherce, ale z powodów rozrywkowych. 

Betclic proponuje zakłady na sport, a także wydarzenia sportowo-rozrywkowe. Niektóre z nich bukmacher ma na wyłączność. To także atut, który sprawia, że Betclic cieszy się zainteresowaniem ze strony graczy.

Betclic kod promocyjny

Dla nowych graczy Betclic przygotował jeden bonus powitalny, który można otrzymać po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Tym bonusem jest zakład bez ryzyka na pierwszy wytypowany kupon. Szczegóły powitalnego bonusu w Betclic:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł

Jak zarabiać na bukmacherce - stały dochód z bukmacherki?

Ludzi, którzy analizują spotkania sportowe są na świecie miliony i oczywiście każdy liczy na to, że uda im się znaleźć sposób na zarabianie na bukmacherce. Wszystkie szacunki mówią jednak, że zaledwie ok. 2% wszystkich graczy rzeczywiście ma stały dochód z bukmacherki. Czy w takim razie pozostałych graczy bukmacherskich można nazwać naiwniakami? Raczej nie, bo z jednej strony część z nich stawia sobie za cel doskonalenie gry u bukmachera, by maksymalnie zbliżyć się do tych mitycznych 2% obstawiających, którzy na tym zarabiają.

Zakłady bukmacherskie - stały dochód

Z drugiej strony istnieje duża grupa, która nawet nie zastanawia się nad tym jak zarobić na bukmacherce, po prostu obstawia drobne pieniądze, a wieczorem siada przed telewizorem i ogląda mecz emocjonując się nim podwójnie. To podstawowe rozróżnienie pomiędzy zawodowcami i graczami rekreacyjnymi. Każdy kto zastanawia się nad spróbowaniem swoich sił w bukmacherce powinien odpowiedzieć sobie którym typem gracza chce być by uniknąć rozczarowania, a nawet wpadnięcia w nałóg.

Gracze zawodowi...

Gracze zawodowi to zazwyczaj osoby, które mają ogromne doświadczenie w typowaniu spotkań, znają niemal wszystkie najważniejsze systemy i sposoby gry, a na analizowanie zdarzeń sportowych poświęcają dużą część swojego wolnego czasu. W pewnym sensie również, tak jak gracze rekreacyjni, interesują się spotkaniami piłkarskimi, ale przede wszystkim pod kątem analizy przedmeczowej: statystyki, absencji czołowych graczy, aktualnej dyspozycji obu drużyn itd.

Może to być oczywiście tak samo dobre hobby jak oglądanie spotkań w telewizji, ale nie można ukryć, że jest ono ukierunkowane na przyszłe zarabianie na zakładach bukmacherskich i temu podporządkowane. Jeśli zatem na pytanie: "Którym graczem chcesz być?" odpowiadasz: "Zawodowym" zapraszamy do dalszej części artykułu, w którym znajdziesz porady co należy zrobić by dobrze przygotować się do porządnego analizowania zdarzeń sportowych.

Zarabianie na bukmacherce i obstawianiu: systemy, sposoby gry

Zanim postanowimy, że chcielibyśmy choćby spróbować zarabiać na obstawianiu wydarzeń sportowych należy przetestować swoje umiejętności na sucho, bez wpłacania pieniędzy na konto bukmacherskie. Jeśli po okresie testowym uznamy, że jednak nic z tego nie będzie przynajmniej nie będziemy mieli bólu głowy, że straciliśmy, nawet niewiele znaczącą, część swojego domowego budżetu. Analizowanie spotkań i zapisywanie wyników pozwoli nam się również rozeznać w dostępnych opcjach i pomoże wybrać najlepszą strategię dla naszego stylu gry.

Zakłady bukmacherskie - systemy - sposoby gry

Bilans finansowy

Gdy już uznamy, że zarabianie na bukmacherce jest naszym powołaniem należy zrobić uczciwy bilans finansowy i określić jaką kwotę możemy przeznaczyć na nasze nowe hobby, bo tak cały czas należy tę działalność postrzegać. Wybraną kwotę pieniężną najlepiej uznać za wydaną na rozrywkę i o niej zapomnieć: w bukmacherce liczy się zdrowe podejście i żelazna konsekwencja. Jeśli zakładamy, że w miesiącu chcemy na nią przeznaczyć np. 100 złotych w żadnym wypadku nie powinniśmy przekraczać tej kwoty.

Bukmacherka - Sposób gry

Z całą pewnością powinniśmy się zainteresować najważniejszymi strategiami gry, nawet jeśli większość z nich jest powszechnie uznawana za nieskuteczne. Dlaczego? Bukmacherka jest w dużej mierze oparta o prawdopodobieństwo, by dobrze zrozumieć z czym musimy się zmagać analizując każde zdarzenie z osobna musimy więc zapoznać się z podstawowymi pojęciami. Dobrym przykładem jest pojęcie progresji, znane od wieków i rozwijane przez kolejnych teoretyków prawdopodobieństwa.

Na pierwszy rzut oka granie w ten sposób wydaje się dobrym sposobem na wzbogacenie, ale musimy wziąć pod uwagę wysokość kursów, własny, zazwyczaj mocno ograniczony budżet, a także strategie radzenia sobie z tego typu graczami przez bukmacherów, takie jak choćby limity. Jeśli weźmiemy to wszystko pod uwagę to zrozumiemy, że granie w ten sposób nie jest dobrym pomysłem na zarobek na bukmacherce, ale być może da się krótkoterminowo zbudować za jej pomocą jakiś sposób gry.

To samo dotyczy wszystkich ważniejszych pojęć ze słowniczka zawodowego gracza takich jak surebety, valuebety, stawkowanie modulowane itp. Są to niezbędne pojęcia ze słownika każdego, nie tylko zaawansowanego, typera i po prostu trzeba je znać, nawet jeśli nie wykorzystuje się ich w praktyce.

Bukmacherka - Co obstawiać

Wspomniana wcześniej gra na sucho może się przydać przede wszystkim do określenia w jakim sporcie czujemy się najpewniej. Oczywiście bowiem można obstawiać wszystko co tylko pojawi się w ofercie bukmacherskiej, ale z poważnym graniem, a już w ogóle z zarabianiem na obstawianiu niewiele ma to wspólnego. By skutecznie typować sport należy wiedzieć o nim jak najwięcej, dlatego szczególnie na początku należy poświęcić jak najwięcej wolnego czasu na zgłębienie jego tajników i dostrzeżenie pewnych prawidłowości, które przydadzą nam się przy obstawianiu.

Zakłady bukmacherskie - co obstawiać?

Z czasem dojdziemy także do najpewniejszego modelu gry, którego należy się bezwzględnie trzymać. Drugim, obok matematyki, czynnikiem kluczowym dla gry u bukmachera jest bowiem psychologia. Gracz, który myśli o stałym dochodzi z bukmacherki musi mieć dobry plan, który z konsekwencją egzekwuje. Granie co tydzień według kompletnie innego pomysłu na dłuższą metę zupełnie się nie sprawdza i daje pewność, że stracimy wszystkie fundusze przeznaczone na bukmacherkę.

Sprawdź kody promocyjne:

Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?

We wszelkich spekulacjach na ten temat przewija się liczba 2% lub 3% wszystkich graczy, którzy rzeczywiście zarabiają na graniu u bukmachera. W rzeczywistości może być ona jeszcze mniejsza i nie jest to nic dziwnego. Gdyby typowanie zdarzeń sportowych było zajęciem łatwym niemal każdy kto co tydzień ogląda dużo meczów najlepszych lig piłkarskich byłby u firm bukmacherskich na plusie, a co za tym idzie nie minęłoby nawet kilka tygodni, a bukmacherzy w Polsce ogłosiliby plajtę.

Czy jednak słyszeliście o tym by tego typu organizacja kiedykolwiek upadła ze względu na niewypłacalność spowodowaną zbyt wysokimi wygranymi? No właśnie... Bukmacherzy dobrze wiedzą jak manipulować klientami podsuwając im coraz lepsze opcje, które zazwyczaj działają na ich korzyść. Obstawianie to ciągła walka z przeciwnikiem, który za każdym razem wydaje się o jeden, jeśli nie więcej, kroków z przodu.

Zarabianie na obstawianiu jest możliwe?

Wszystko to oczywiście brzmi pesymistycznie, ale należy z całą stanowczością odpowiedzieć twierdząco na zadane w tym akapicie pytanie. Tak, owszem: na obstawianiu można zarobić, ale jest to bardzo trudna sztuka. Najważniejsze jest aby grać odpowiedzialnie i bez emocji. Natomiast aby osiągnąć wysoki poziom należy zgłębić tajniki teorii prawdopodobieństwa, nauczyć się jak samemu je szacować, a do tego trzeba zajrzeć w głąb siebie.

Zakłady bukmacherskie - czy zarabianie jest mozliwe?

Mało kto zastanawia się nad mechanizmami, które kierują człowiekiem, który stawia zakład na zdarzenie sportowe i go przegrywa, zazwyczaj typerzy winią piłkarzy, którzy tego dnia nie przyłożyli się do swojej pracy, a może nawet sprzedali mecz? Tymczasem prawda jest inna: większości przegranych da się uniknąć: czy to zauważając pewien bardzo ważny czynnik, który przemawia za zagraniem typu odwrotnego, czy też rezygnując z zagrania zdarzenia gdyż jest ono bardzo niepewne. Odpowiednie nastawienie i żelazna konsekwencja w działaniu to ponad 50% szans na udane typowanie dlatego to na tym powinni się skupić początkujący gracze.

Bukmacherka to przede wszystkim rozrywka!

Bukmacherkę warto od początku traktować jak dobrą rozrywkę, pilnować by nie zabierała nam ona zbyt dużo czasu i czy przypadkiem nie zaniedbujemy przez nią innych, ważniejszych części naszego życia, jak choćby rodziny, pracy czy nawet innego hobby. Każdy zagrany zakład należy poprzedzić szczegółową analizą naszego myślenia, a po zakończeniu spotkania zanotować to co zrobiono źle, a czego można było uniknąć.

Zakłady bukmacherskie - rozrywka

Dopiero po pewnym czasie, w trakcie nabywania odpowiedniego doświadczenia, możemy dostrzec, że jesteśmy w tym skuteczni, potrafimy dostrzec drobny szczegół, który okazuje się najważniejszym czynnikiem decydującym o danym wyniku i co najważniejsze dużo częściej trafiamy niż przegrywamy zakłady. Wtedy można pomyśleć o zarabianiu na obstawianiu.

Czy można zarabiać na bukmacherce - podstawy krok po kroku

Na koniec warto zebrać wszystko o czym pisaliśmy poprzednio w kilka punktów, które usystematyzują podstawy dotyczące bukmacherki i z pewnością mogą pomóc nowym graczom.

Zakłady bukmacherskie - zarabianie krok po kroku

Poznaj podstawowe pojęcia

Bez znajomości podstawowych pojęć bukmacherskich nawet nie ma się co zabierać do obstawiania. Owszem, są tacy, którzy uważają, że jest to wyjątkowo prosta dziedzina, ale to zazwyczaj ci, którzy sądzą, że samo oglądanie piłki nożnej co tydzień wystarczy do typowania jej na wysokim poziomie. Wkrótce okazuje się jednak, że nie jest to proste, także ze względu na to, że nie mają oni przygotowania teoretycznego. Z myślą o podstawowych graczach bukmacherskich przygotowaliśmy na stronie Meczyki.pl listę podstawowych pojęć, znanych każdemu doświadczonemu typerowi. Nie bawimy się tam w skomplikowaną analizę pojęciową: słownictwo zostało tam wyjaśnione w przystępny sposób, ale jednocześnie bez pomijania żadnych istotnych szczegółów z nim związanych. Słownik ten jest idealnym kompendium wiedzy, nie tylko dla początkującego gracza, ale też dla takiego, który już co nieco wie o bukmacherce.

Znajdź dyscyplinę sportu

Wielu graczy typuje różne sporty, nie specjalizuje się w żadnej dyscyplinie, korzystając z dużej ilości zdarzeń z różnych sportów aktualizowanych codziennie na stronach bukmacherów. Nie ma to jednak wiele wspólnego z poważnym graniem, a więcej z kompulsywnym obstawianiem tego co akurat wpadnie w oko i może być początkiem poważnych problemów z grą u bukmachera. Umiar jest w typowaniu sportu rzeczą niezbędną, a jednym z jego przejawów jest specjalizacja: w dwóch-trzech, a najlepiej w jednej dyscyplinie sportowej.

Nikt nie ma na tyle dużo czasu by analizować wszystkie sportowe wydarzenia każdego dnia, dlatego koniecznością jest skupienie się na zaledwie kilku, tak by pozbierać o nich jak najwięcej cennych faktów. Wiąże się to oczywiście z powstrzymaniem od grania spotkań, o których nie mamy większego pojęcia, których często w ogóle nie analizowaliśmy. Zazwyczaj są to zresztą zdarzenia z dyscypliny sportowej, której nie oglądamy, a zatem nie wiemy zbyt wiele. Specjalizacja to w tej branży jedna z najważniejszych rzeczy, dlatego jedną z pierwszych decyzji powinien być wybór odpowiedniej dyscypliny sportowej, a także analizowanie i granie wyłącznie spotkań z nią związanych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Sprawdź ranking bukmacherów

Choć polski rynek przeszedł sporą metamorfozę i zostały na nim tylko najbardziej znane firmy z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej nowych podmiotów, które walczą o klienta zamieszkującego teren Rzeczpospolitej Polski. Wszyscy oferują tysiące różnych zakładów dotyczących praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych, a także bonusy dla nowych użytkowników. Początkującemu graczowi z trudem przychodzi porównywanie ofert i wybranie odpowiedniej strony, nie mówiąc już o tym, że często trudno znaleźć wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Z pomocą przychodzą jednak porównywarki bukmacherów, takie jak choćby ranking na stronie Meczyki.pl. Znaleźć w nim można informacje na temat większości działających na polskim rynku firm, a w dodatku zostały one podane w przejrzysty sposób. Znajdziemy wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak sposób rejestracji, bonusy dla graczy, oferta zakładów, obecność najważniejszych opcji, takich jak choćby cashout czy zakład live, a także opcje wpłat i wypłat. Oceny poszczególnych firm pozwolą się rozeznać, który bukmacher jest najlepszy.

Sprawdź aktualne bonusy przy rejestracji

Bonusy nie są niczym innym jak tylko sposobem promocji danego bukmachera wśród nowych klientów. Firmy w żadnym wypadku nie dają swoim graczom pieniędzy za darmo, chcą raczej by promocja zachęciła nowych użytkowników do gry właśnie u nich. Nie oznacza to jednak, że nie warto się interesować bonusami: przeciwnie! Mądrze wykorzystany bonus pozwala na zbudowanie większego budżetu na grę, który przy profesjonalnym obstawianiu jest wręcz niezbędny. Patrząc jednak na oferty bonusowe nie można się kierować wyłącznie ich wysokością, ale przede wszystkim warunkami obrotu.

W naszych opisach poszczególnych bonusów bierzemy to wszystko pod uwagę, dlatego zachęcamy do śledzenia kolejnych artykułów na ten temat. Sprawdź jeden z nich tutaj.

Sprawdź nasze typy

Zaawansowany typer to ktoś kto w obstawianiu określonych spotkań sugeruje się przede wszystkim własnymi przemyśleniami; nic jednak nie szkodzi by zapoznać się z tym jak myślą inni typerzy, zwłaszcza jeśli swoje typy podpierają solidnymi analizami. Z nimi można się nie zgadzać, ale warto je poznać i w taki sposób podchodzimy do podawanych na stronie Meczyki.pl typów bukmacherskich. Znaleźć tam można zapowiedzi meczów czterech najlepszych lig piłkarskich w Europie i Ekstraklasy, a także spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Oprócz najważniejszych informacji na temat aktualnej formy zespołów, dyspozycji najlepszych zawodników, a także kontuzji i absencji podstawowych graczy znajduje się tam prognozowany skład i podstawowe statystyki związane z ostatnimi meczami obu zespołów. Clou zapowiedzi są jednak typy bukmacherskie wraz z krótkim uzasadnieniem każdego z nich. Nie muszą one być bezpośrednią zachętą do zagrania danego spotkania, ale warto się z nimi zapoznać, bo być może skorygują one pewne błędy w rozumowaniu i ustrzegą gracza od wyboru niewłaściwej opcji.

Śledź wyniki na żywo

Śledzenie wyników na żywo jest istotne, bo analizując statystyki meczowe podawane na bieżąco, a także przebieg spotkania można lepiej określić dyspozycję danego zespołu, co może się przydać na przyszłość. W statystykach meczowych na stronie Meczyki.pl można znaleźć nie tylko podstawowe informacje na temat bramek, kartek i zmian, ale także ilość strzałów, posiadanie piłki i inne wartościowe szczegóły.

Oczywiście warto oglądać całe mecze, ale czasami jest to niemożliwe, a wtedy z pomocą przychodzą odpowiednio obszerne statystyki, które pomogą nam określić jak grała dana drużyna w poprzednim spotkaniu. Przegrana w meczu nie oznacza, że prezentuje się ona kiepsko, bo mogła ona mieć pecha: mimo przewagi nie potrafiła strzelić gola, co z kolei udało się jej gorszym rywalom. Statystyki mogą nam pomóc odtworzyć przebieg meczu i zadecydować czy warto zainteresować się spotkaniem jednej z tych drużyn, czy też raczej należy je odpuścić. 

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020