Bukmacherka - czy można zarabiać? Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Dodał: Jerzy Ochota,30 cze 2022 | 13:30

Choć większość graczy u bukmacherach deklaruje, że gra dla przyjemności, często związanej z dodatkowymi emocjami podczas oglądanego w telewizji meczu, tak naprawdę większość z nich marzy o tym by kiedyś ich hobby zaczęło im przynosić stałe dochody. Na forach o bukmacherce znajdziemy mnóstwo tematów poświęconych systemom gry, a nawet tych, którzy twierdzą, że sami zarabiają dodatkowe pieniądze. Większość tego typu deklaracji należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

Spis treści:

  1. Bukmacherka - rozrywka czy styl życia?
  2. Zarabianie na bukmacherce: systemy, sposoby gry
  3. Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?
  4. Jak zarabiać na bukmacherce - podstawy krok po kroku
  5. Lista legalnych bukmacherów

Jak zarabiać na bukmacherce? Bonusy dla graczy

Rejestrując się u bukmachera można uzyskać pakiet bonusów powitalnych. Są to zazwyczaj takie bonusy jak: darmowy zakład, zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu. Korzystanie z bonusu ułatwia w pewien sposób zarabianie na bukmacherce. Ofertę bonusową czołowych firm prezentujemy w tabeli.

[kody_promo]

Bonusy powitalne można aktywować, jeśli rejestrujemy się za pomocą linków umieszczonych wyżej. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Czy na obstawianiu i bukmacherce rzecz jasna można zarabiać? Jest to bardzo trudne i dotyczy zdecydowanej mniejszości tych, którzy typują zdarzenia sportowe. W tym artykule postaramy się pokazać jakie warunki musi spełniać osoba, która chce rozpocząć bezpieczne obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich.

Bukmacherka - rozrywka czy styl życia?

Typowanie zdarzeń sportowych u bukmachera jest dość specyficznym sposobem spędzania wolnego czasu. Jedni uważają, że jest to po prostu hazard, sposób na tracenie pieniędzy przy uciesze bukmachera, który zawsze znajdzie sposób by wyjść w starciu z graczem na plus. Od typowych gier hazardowych w kasynie, jak ruletka czy bakarat, odróżnia bukmacherkę jednak to, że jest ona oparta na analizie konkretnych spotkań, a im więcej informacji na temat danego meczu znajdziemy tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się trafić dany mecz.

Część graczy traktuje więc typowanie jako zabawę opartą na poszukiwaniu informacji, analizowaniu ich i sprawdzaniu czy rzeczywiście przewidzieliśmy wszystko dokładnie. Na końcu pozostaje zagadnienie zarabiania na bukmacherce. Część zwyczajnie chce sobie dorobić, a inni liczą wręcz na stały dochód z bukmacherki. Czy jednak jest to w ogóle możliwe?

Jak zarabiać na bukmacherce - stały dochód z bukmacherki?

Zakłady bukmacherskie - stały dochód

Ludzi, którzy analizują spotkania sportowe są na świecie miliony i oczywiście każdy liczy na to, że uda im się znaleźć sposób na zarabianie na bukmacherce. Wszystkie szacunki mówią jednak, że zaledwie ok. 2% wszystkich graczy rzeczywiście ma stały dochód z bukmacherki. Czy w takim razie pozostałych graczy bukmacherskich można nazwać naiwniakami? Raczej nie, bo z jednej strony część z nich stawia sobie za cel doskonalenie gry u bukmachera, by maksymalnie zbliżyć się do tych mitycznych 2% obstawiających, którzy na tym zarabiają.

Z drugiej strony istnieje duża grupa, która nawet nie zastanawia się nad tym jak zarobić na bukmacherce, po prostu obstawia drobne pieniądze, a wieczorem siada przed telewizorem i ogląda mecz emocjonując się nim podwójnie. To podstawowe rozróżnienie pomiędzy zawodowcami i graczami rekreacyjnymi. Każdy kto zastanawia się nad spróbowaniem swoich sił w bukmacherce powinien odpowiedzieć sobie którym typem gracza chce być by uniknąć rozczarowania, a nawet wpadnięcia w nałóg.

Zobacz również:

  1. Jak obstawiać mecze? - poradnik dla początkujących
  2. Gdzie obstawiać mecze?
  3. Co obstawiać u bukmachera?
  4. Jak obstawiać, żeby wygrać?
  5. Jak ograć bukmachera?

Gracze zawodowi...

Gracze zawodowi to zazwyczaj osoby, które mają ogromne doświadczenie w typowaniu spotkań, znają niemal wszystkie najważniejsze systemy i sposoby gry, a na analizowanie zdarzeń sportowych poświęcają dużą część swojego wolnego czasu. W pewnym sensie również, tak jak gracze rekreacyjni, interesują się spotkaniami piłkarskimi, ale przede wszystkim pod kątem analizy przedmeczowej: statystyki, absencji czołowych graczy, aktualnej dyspozycji obu drużyn itd.

Może to być oczywiście tak samo dobre hobby jak oglądanie spotkań w telewizji, ale nie można ukryć, że jest ono ukierunkowane na przyszłe zarabianie na zakładach bukmacherskich i temu podporządkowane. Jeśli zatem na pytanie: "Którym graczem chcesz być?" odpowiadasz: "Zawodowym" zapraszamy do dalszej części artykułu, w którym znajdziesz porady co należy zrobić by dobrze przygotować się do porządnego analizowania zdarzeń sportowych.

Zarabianie na bukmacherce i obstawianiu: systemy, sposoby gry

Zakłady bukmacherskie - systemy - sposoby gry

Zanim postanowimy, że chcielibyśmy choćby spróbować zarabiać na obstawianiu wydarzeń sportowych należy przetestować swoje umiejętności na sucho, bez wpłacania pieniędzy na konto bukmacherskie. Jeśli po okresie testowym uznamy, że jednak nic z tego nie będzie przynajmniej nie będziemy mieli bólu głowy, że straciliśmy, nawet niewiele znaczącą, część swojego domowego budżetu. Analizowanie spotkań i zapisywanie wyników pozwoli nam się również rozeznać w dostępnych opcjach i pomoże wybrać najlepszą strategię dla naszego stylu gry.

Bilans finansowy

Gdy już uznamy, że zarabianie na bukmacherce jest naszym powołaniem należy zrobić uczciwy bilans finansowy i określić jaką kwotę możemy przeznaczyć na nasze nowe hobby, bo tak cały czas należy tę działalność postrzegać. Wybraną kwotę pieniężną najlepiej uznać za wydaną na rozrywkę i o niej zapomnieć: w bukmacherce liczy się zdrowe podejście i żelazna konsekwencja. Jeśli zakładamy, że w miesiącu chcemy na nią przeznaczyć np. 100 złotych w żadnym wypadku nie powinniśmy przekraczać tej kwoty.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bukmacherka - Sposób gry

Z całą pewnością powinniśmy się zainteresować najważniejszymi strategiami gry, nawet jeśli większość z nich jest powszechnie uznawana za nieskuteczne. Dlaczego? Bukmacherka jest w dużej mierze oparta o prawdopodobieństwo, by dobrze zrozumieć z czym musimy się zmagać analizując każde zdarzenie z osobna musimy więc zapoznać się z podstawowymi pojęciami. Dobrym przykładem jest pojęcie progresji, znane od wieków i rozwijane przez kolejnych teoretyków prawdopodobieństwa.

Na pierwszy rzut oka granie w ten sposób wydaje się dobrym sposobem na wzbogacenie, ale musimy wziąć pod uwagę wysokość kursów, własny, zazwyczaj mocno ograniczony budżet, a także strategie radzenia sobie z tego typu graczami przez bukmacherów, takie jak choćby limity. Jeśli weźmiemy to wszystko pod uwagę to zrozumiemy, że granie w ten sposób nie jest dobrym pomysłem na zarobek na bukmacherce, ale być może da się krótkoterminowo zbudować za jej pomocą jakiś sposób gry.

To samo dotyczy wszystkich ważniejszych pojęć ze słowniczka zawodowego gracza takich jak surebety, valuebety, stawkowanie modulowane itp. Są to niezbędne pojęcia ze słownika każdego, nie tylko zaawansowanego, typera i po prostu trzeba je znać, nawet jeśli nie wykorzystuje się ich w praktyce.

Bukmacherka - Co obstawiać

Zakłady bukmacherskie - co obstawiać?

Wspomniana wcześniej gra na sucho może się przydać przede wszystkim do określenia w jakim sporcie czujemy się najpewniej. Oczywiście bowiem można obstawiać wszystko co tylko pojawi się w ofercie bukmacherskiej, ale z poważnym graniem, a już w ogóle z zarabianiem na obstawianiu niewiele ma to wspólnego. By skutecznie typować sport należy wiedzieć o nim jak najwięcej, dlatego szczególnie na początku należy poświęcić jak najwięcej wolnego czasu na zgłębienie jego tajników i dostrzeżenie pewnych prawidłowości, które przydadzą nam się przy obstawianiu.

Z czasem dojdziemy także do najpewniejszego modelu gry, którego należy się bezwzględnie trzymać. Drugim, obok matematyki, czynnikiem kluczowym dla gry u bukmachera jest bowiem psychologia. Gracz, który myśli o stałym dochodzi z bukmacherki musi mieć dobry plan, który z konsekwencją egzekwuje. Granie co tydzień według kompletnie innego pomysłu na dłuższą metę zupełnie się nie sprawdza i daje pewność, że stracimy wszystkie fundusze przeznaczone na bukmacherkę.

Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?

We wszelkich spekulacjach na ten temat przewija się liczba 2% lub 3% wszystkich graczy, którzy rzeczywiście zarabiają na graniu u bukmachera. W rzeczywistości może być ona jeszcze mniejsza i nie jest to nic dziwnego. Gdyby typowanie zdarzeń sportowych było zajęciem łatwym niemal każdy kto co tydzień ogląda dużo meczów najlepszych lig piłkarskich byłby u firm bukmacherskich na plusie, a co za tym idzie nie minęłoby nawet kilka tygodni, a bukmacherzy ogłosiliby plajtę.

Czy jednak słyszeliście o tym by tego typu organizacja kiedykolwiek upadła ze względu na niewypłacalność spowodowaną zbyt wysokimi wygranymi? No właśnie... Bukmacherzy dobrze wiedzą jak manipulować klientami podsuwając im coraz lepsze opcje, które zazwyczaj działają na ich korzyść. Obstawianie to ciągła walka z przeciwnikiem, który za każdym razem wydaje się o jeden, jeśli nie więcej, kroków z przodu.

Zarabianie na obstawianiu jest możliwe?

Zakłady bukmacherskie - czy zarabianie jest mozliwe?

Wszystko to oczywiście brzmi pesymistycznie, ale należy z całą stanowczością odpowiedzieć twierdząco na zadane w tym akapicie pytanie. Tak, owszem: na obstawianiu można zarobić, ale jest to bardzo trudna sztuka. Najważniejsze jest aby grać odpowiedzialnie i bez emocji. Natomiast aby osiągnąć wysoki poziom należy zgłębić tajniki teorii prawdopodobieństwa, nauczyć się jak samemu je szacować, a do tego trzeba zajrzeć w głąb siebie.

Mało kto zastanawia się nad mechanizmami, które kierują człowiekiem, który stawia zakład na zdarzenie sportowe i go przegrywa, zazwyczaj typerzy winią piłkarzy, którzy tego dnia nie przyłożyli się do swojej pracy, a może nawet sprzedali mecz? Tymczasem prawda jest inna: większości przegranych da się uniknąć: czy to zauważając pewien bardzo ważny czynnik, który przemawia za zagraniem typu odwrotnego, czy też rezygnując z zagrania zdarzenia gdyż jest ono bardzo niepewne. Odpowiednie nastawienie i żelazna konsekwencja w działaniu to ponad 50% szans na udane typowanie dlatego to na tym powinni się skupić początkujący gracze.

Bukmacherka to przede wszystkim rozrywka!

Zakłady bukmacherskie - rozrywka

Bukmacherkę warto od początku traktować jak dobrą rozrywkę, pilnować by nie zabierała nam ona zbyt dużo czasu i czy przypadkiem nie zaniedbujemy przez nią innych, ważniejszych części naszego życia, jak choćby rodziny, pracy czy nawet innego hobby. Każdy zagrany zakład należy poprzedzić szczegółową analizą naszego myślenia, a po zakończeniu spotkania zanotować to co zrobiono źle, a czego można było uniknąć.

Dopiero po pewnym czasie, w trakcie nabywania odpowiedniego doświadczenia, możemy dostrzec, że jesteśmy w tym skuteczni, potrafimy dostrzec drobny szczegół, który okazuje się najważniejszym czynnikiem decydującym o danym wyniku i co najważniejsze dużo częściej trafiamy niż przegrywamy zakłady. Wtedy można pomyśleć o zarabianiu na obstawianiu.

Czy można zarabiać na bukmacherce - podstawy krok po kroku

Na koniec warto zebrać wszystko o czym pisaliśmy poprzednio w kilka punktów, które usystematyzują podstawy dotyczące bukmacherki i z pewnością mogą pomóc nowym graczom.

Zakłady bukmacherskie - zarabianie krok po kroku

Poznaj podstawowe pojęcia

Bez znajomości podstawowych pojęć bukmacherskich nawet nie ma się co zabierać do obstawiania. Owszem, są tacy, którzy uważają, że jest to wyjątkowo prosta dziedzina, ale to zazwyczaj ci, którzy sądzą, że samo oglądanie piłki nożnej co tydzień wystarczy do typowania jej na wysokim poziomie. Wkrótce okazuje się jednak, że nie jest to proste, także ze względu na to, że nie mają oni przygotowania teoretycznego. Z myślą o podstawowych graczach bukmacherskich przygotowaliśmy na stronie Meczyki.pl listę podstawowych pojęć, znanych każdemu doświadczonemu typerowi. Nie bawimy się tam w skomplikowaną analizę pojęciową: słownictwo zostało tam wyjaśnione w przystępny sposób, ale jednocześnie bez pomijania żadnych istotnych szczegółów z nim związanych. Słownik ten jest idealnym kompendium wiedzy, nie tylko dla początkującego gracza, ale też dla takiego, który już co nieco wie o bukmacherce.

Sprawdź kody promocyjne:

Znajdź dyscyplinę sportu

Wielu graczy typuje różne sporty, nie specjalizuje się w żadnej dyscyplinie, korzystając z dużej ilości zdarzeń z różnych sportów aktualizowanych codziennie na stronach bukmacherów. Nie ma to jednak wiele wspólnego z poważnym graniem, a więcej z kompulsywnym obstawianiem tego co akurat wpadnie w oko i może być początkiem poważnych problemów z grą u bukmachera. Umiar jest w typowaniu sportu rzeczą niezbędną, a jednym z jego przejawów jest specjalizacja: w dwóch-trzech, a najlepiej w jednej dyscyplinie sportowej.

Nikt nie ma na tyle dużo czasu by analizować wszystkie sportowe wydarzenia każdego dnia, dlatego koniecznością jest skupienie się na zaledwie kilku, tak by pozbierać o nich jak najwięcej cennych faktów. Wiąże się to oczywiście z powstrzymaniem od grania spotkań, o których nie mamy większego pojęcia, których często w ogóle nie analizowaliśmy. Zazwyczaj są to zresztą zdarzenia z dyscypliny sportowej, której nie oglądamy, a zatem nie wiemy zbyt wiele. Specjalizacja to w tej branży jedna z najważniejszych rzeczy, dlatego jedną z pierwszych decyzji powinien być wybór odpowiedniej dyscypliny sportowej, a także analizowanie i granie wyłącznie spotkań z nią związanych.

Sprawdź ranking bukmacherów

Najnowszy ranking legalnych bukmacherów

Choć polski rynek przeszedł sporą metamorfozę i zostały na nim tylko najbardziej znane firmy z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej nowych podmiotów, które walczą o klienta zamieszkującego teren Rzeczpospolitej Polski. Wszyscy oferują tysiące różnych zakładów dotyczących praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych, a także bonusy dla nowych użytkowników. Początkującemu graczowi z trudem przychodzi porównywanie ofert i wybranie odpowiedniej strony, nie mówiąc już o tym, że często trudno znaleźć wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Z pomocą przychodzą jednak porównywarki bukmacherów, takie jak choćby ranking na stronie Meczyki.pl. Znaleźć w nim można informacje na temat większości działających na polskim rynku firm, a w dodatku zostały one podane w przejrzysty sposób. Znajdziemy wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak sposób rejestracji, bonusy dla graczy, oferta zakładów, obecność najważniejszych opcji, takich jak choćby cashout czy zakład live, a także opcje wpłat i wypłat. Oceny poszczególnych firm pozwolą się rozeznać, który bukmacher jest najlepszy.

Sprawdź aktualne bonusy przy rejestracji

Bonusy nie są niczym innym jak tylko sposobem promocji danego bukmachera wśród nowych klientów. Firmy w żadnym wypadku nie dają swoim graczom pieniędzy za darmo, chcą raczej by promocja zachęciła nowych użytkowników do gry właśnie u nich. Nie oznacza to jednak, że nie warto się interesować bonusami: przeciwnie! Mądrze wykorzystany bonus pozwala na zbudowanie większego budżetu na grę, który przy profesjonalnym obstawianiu jest wręcz niezbędny. Patrząc jednak na oferty bonusowe nie można się kierować wyłącznie ich wysokością, ale przede wszystkim warunkami obrotu.

W naszych opisach poszczególnych bonusów bierzemy to wszystko pod uwagę, dlatego zachęcamy do śledzenia kolejnych artykułów na ten temat. Sprawdź jeden z nich tutaj.

Sprawdź nasze typy

Zakłady bukmacherskie - nasze typy

Zaawansowany typer to ktoś kto w obstawianiu określonych spotkań sugeruje się przede wszystkim własnymi przemyśleniami; nic jednak nie szkodzi by zapoznać się z tym jak myślą inni typerzy, zwłaszcza jeśli swoje typy podpierają solidnymi analizami. Z nimi można się nie zgadzać, ale warto je poznać i w taki sposób podchodzimy do podawanych na stronie Meczyki.pl typów bukmacherskich. Znaleźć tam można zapowiedzi meczów czterech najlepszych lig piłkarskich w Europie i Ekstraklasy, a także spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Oprócz najważniejszych informacji na temat aktualnej formy zespołów, dyspozycji najlepszych zawodników, a także kontuzji i absencji podstawowych graczy znajduje się tam prognozowany skład i podstawowe statystyki związane z ostatnimi meczami obu zespołów. Clou zapowiedzi są jednak typy bukmacherskie wraz z krótkim uzasadnieniem każdego z nich. Nie muszą one być bezpośrednią zachętą do zagrania danego spotkania, ale warto się z nimi zapoznać, bo być może skorygują one pewne błędy w rozumowaniu i ustrzegą gracza od wyboru niewłaściwej opcji.

Śledź wyniki na żywo

Zakłady bukmacherskie - wyniki na żywo

Śledzenie wyników na żywo jest istotne, bo analizując statystyki meczowe podawane na bieżąco, a także przebieg spotkania można lepiej określić dyspozycję danego zespołu, co może się przydać na przyszłość. W statystykach meczowych na stronie Meczyki.pl można znaleźć nie tylko podstawowe informacje na temat bramek, kartek i zmian, ale także ilość strzałów, posiadanie piłki i inne wartościowe szczegóły.

Oczywiście warto oglądać całe mecze, ale czasami jest to niemożliwe, a wtedy z pomocą przychodzą odpowiednio obszerne statystyki, które pomogą nam określić jak grała dana drużyna w poprzednim spotkaniu. Przegrana w meczu nie oznacza, że prezentuje się ona kiepsko, bo mogła ona mieć pecha: mimo przewagi nie potrafiła strzelić gola, co z kolei udało się jej gorszym rywalom. Statystyki mogą nam pomóc odtworzyć przebieg meczu i zadecydować czy warto zainteresować się spotkaniem jednej z tych drużyn, czy też raczej należy je odpuścić.

Lista legalnych bukmacherów

Przedstawiamy listę polskich bukmacherów oferujących legalne zakłady i dostępne u nich bonusy startowe:

Bukmacherka - STS

Największy polski bukmacher ma dla nowych użytkowników pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 1640 zł. Są to: zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 100 zł, bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat na konto) w wysokości 1500 zł, cashback na sporty wirtualne 20 zł oraz cashback na BetGames 20 zł. Promocja dotyczy osób, które zarejestrują się w STS z widocznym niżej kodem promocyjnym.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Bukmacherka - Fortuna

W Fortunie nowi gracze mogą liczyć na trzy bonusy startowe warte razem 2720 zł. Pakiet powitalny składa się z darmowego zakładu (freebeta) w wysokości 20 zł, zakładu bez ryzyka (cashbacku) w wysokości 600 zł oraz bonusu od depozytu (drugiej wpłaty na konto) w wysokości 2100 zł.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Bukmacherka - Betfan

Betfan ma dla nowych użytkowników promocje na start o łącznej wartości 1600 zł. Bukmacher oferuje zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 600 zł oraz bonus od depozytu (drugiego) o wartości 1000 zł. Opisane oferty działają tylko z poniższym kodem promocyjnym.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Bukmacherka - Betclic

Betclic nowym graczom proponuje na start zwrot stawki do 200 zł, w przypadku przegrania pierwszego zakładu, przyznany w formie freebetu. Bonus dostępny jest po rejestracji z poniższym kodem promocyjnym.

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Bukmacherka - Superbet

Superbet ma w ofercie powitalnej cztery bonusy startowe o łącznej wartości 1555 zł. Z naszym kodem, to najwyższy bonus Superbet na rynku. Składają się na nią: darmowy zakład o wartości 35 zł, bonus bez ryzyka w wysokości 1300 zł, bonus od depozytu w wysokości 200 zł oraz bonus za zainstalowanie aplikacji mobilnej - 20 zł. Wszystkie promocje działają jednocześnie.

Superbet - kod promocyjny, kod bonusowy

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę superbet.pl<<

Bukmacherka - Totalbet

Bukmacher Totalbet dla nowych graczy przygotował bonusy powitalne, które łącznie mają wartość 5050 zł. W skład pakietu na start wchodzą darmowe zakłady (freebety) o wartości 50 zł oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe do 5000 zł. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, można skorzystać z nich wszystkich.

Bukmacher Totalbet

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totalbet.pl<<

Bukmacherka - ETOTO

Etoto przygotowało dla nowych użytkowników bonus od depozytu 200% do 200 zł. Oznacza to, że bukmacher potraja pierwszą wpłatę środków na konto do maksymalnie 200 zł.

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Bukmacherka - PZBuk

PZBuk umieścił w swojej ofercie powitalnej dwa bonusy startowe warte łącznie 1050 zł: zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 1000 zł oraz 50 zł na darmowy zakład (freebet). Oferta obowiązuje tylko dla nowych graczy.

Bukmacher PZBuk
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Bukmacherka - LVBet

LVBet proponuje na start dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3353 zł. Na nowych graczy czeka darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł, bezpieczny zakład (cashback) w wysokości 333 zł oraz bonus od depozytu (dwóch pierwszych wpłat na konto) w wysokości 3000 zł.

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Bukmacherka - Totolotek

W Totolotku można otrzymać dwa bonusy na start, które łącznie są warte 574 zł: darmowy zakład (freebet) w wysokości 25 zł, bonus od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 500 zł i dodatkowe 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Bukmacher - Totolotek
Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020