Legalny poker online w Polsce - Betfan TVBet

Legalny poker online w Polsce - Betfan TVBet
Betfan / Meczyki
autor: Ireneusz Ważny24 wrz 2020 | 09:45
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2016 roku bardzo mocno wpłynęła na rynek bukmacherski w Polsce. Wciąż działa wielu bukmacherów, którzy przyjmują zakłady na wydarzenia sportowe, ale sytuacja skomplikowała się, jeśli chodzi o gry karciane typu poker roomy. Musiały one przystosować się do nowych reguł i mocno ograniczyć swoją działalność. Kilka dużych legalnych firm potrafiło znaleźć jednak sposób na to, aby poker wrócił na ich stronę w legalnej odsłonie. Jedną z nich jest Betfan. 

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Poker online na Betfan
 2. TVBet - zasady gry w pokera
 3. Inne gry karciane na Betfan
 4. Bonusy startowe na Betfan

Poker nie jest grą czysto hazardową, ponieważ oprócz szczęścia co do wylosowanych kart, trzeba jeszcze wykazać się odpowiednią strategią oraz umiejętnościami obliczania prawdopodobieństwa i przewidywania. Mimo to, gry karciane zostały wrzucone do jednego worka z innymi grami hazardowymi i w wyniku nowelizacji ustawy hazardowej musiały przenieść się do podziemi, a sympatycy pokera, black jacka czy innych gier, musieli zacząć szukać innych alternatyw. 

Poker online na Betfan - zasady gry w TVBet

Na stronie Betfan można typować trzy różne gry karciane, a jedną z nich jest poker w wariancie Texas Holdem. Polega on na tym, że na samym początku rozdania każdy gracz otrzymuje po dwie karty i musi ocenić ich potencjał - postawić na nie lub spasować przed odsłonięciem kolejnych pięciu kart wspólnych. 

Przed odsłonięciem każdej karty wspólnej następuje licytacja. Po ostatnim ruchu krupiera, czyli riverze, gracze, którzy nie spasowali porównują wartość swojego układu i ten, kto posiada najlepszy, wygrywa rozdanie.Strategia graczy zależy oczywiście od tego, jakie karty mają “na ręce” i jakie pojawiają się na stole. Ważne jest również to, aby gracze nie dali poznać po sobie emocji, które towarzyszą przy rozdaniu. 

Pierwsza licytacja następuje po rozdaniu dwóch kart. Gracze już na tym etapie mają do wyboru trzy warianty: wejście do gry, spasowanie lub podbicie stawki. Aby zakończyć licytację, gracze muszą postawić tyle samo, a jeśli nikt nie zdecyduje się na wyrównanie stawki i zechce spasować, rozdanie kończy się. 

Druga licytacja ma miejsce po flopie, czyli odsłonięciu przez krupierkę trzech pierwszych wspólnych kart. Druga następuje po odsłonięciu czwartej karty, a ostatnia po wyłożeniu na stół piątej. Każda licytacja rządzi się takimi samymi prawami.

TVBet - zasady gry w pokera na Betfan

Rozgrywka pokera na Betfan rządzi się nieco innymi zasadami niż w klasycznych poker roomach. Nie można już toczyć własnej gry z innymi graczami przez internet. Do stołu siada natomiast sześciu wirtualnych zawodników, a gracz obserwuje całą rozgrywkę i wie, kto posiada jakie karty “na ręce” i przy każdej licytacji może wytypować zwycięzcę rozdania. 

Kursy na zwycięstwo danego pokerzysty zależą oczywiście od tego, jakie posiada on karty. Przykładowo dama i król w tym samym kolorze dają większe szanse na końcowe zwycięstwo niż czwórka i siódemka w kolorach różnych. O tym, kto wygra rozdanie zadecydują jednak trzy karty, które później po kolei będą pojawiały się na stole. 

Wytypować można nie tylko to kto, który pokerzysta wygra rozdanie, ale również który układ okaże się zwycięski. W pokerze rozróżniamy następujące układy: 

 • Wyższa karta
 • Para
 • Dwie pary
 • Trójka
 • Strit (pięć kart w kolejności typu: ósemka, dziewiątka, dziesiątka, jopek, dama)
 • Kolor (pięć kart w tym samym kolorze)
 • Full (karty w układzie trzy do dwóch, np. dwie czwórki i trzy króle) 
 • Kareta (cztery karty o tej samej wartości)
 • Poker (strit w jednym kolorze) 
 • Poker Królewski (dziesiątka, jopek, dama, król i as w jednym kolorze)

Gracz na Betfan nie uczestniczy bezpośrednio w grze w pokera, a jest jedynie obserwatorem rozgrywki. Właśnie to przesądza o legalności tych zakładów, ponieważ typuje on jedynie wynik, a sam nie ma na niego żadnego wpływu. 

Inne gry karciane na Betfan

Na stronie Betfan można zawierać zakłady na dwie inne gry karciane. Pierwszą z nich jest blackjack, który polega na pojedynku dwóch zawodników. W każdej rundzie otrzymują oni po jednej karcie, a wygrywa ten, który na podstawie wartości kart uzbiera 21 punktów lub będzie najbliżej tej liczby. Przed każdą kolejną kartą można wytypować ostatecznego zwycięzcę. 

Ostatnią z gier karcianych na Betfan jest popularna wojna, a polega ona na pojedynku krupierki z wirtualnym graczem. Wygrywa ten, kto z góry swojej części (talię dzieli się na dwie równe części) wyciągnie wyższą kartę. Jeśli wartości kart są takie same rozpętuje się wojna. Każdy gracz musi wówczas wyciągnąć kolejną kartę i położyć ją koszulką do góry, a następnie wyciągnąć kolejną kartę i odkryć ją. Na wojnie właśnie te karty są porównywane, a gracz, którego karta ma wyższą wartość, zabiera wszystkie karty biorące udział w wojnie. 

Betfan nie jest jedynym bukmacherem, który proponuje zakłady na gry karciane. Na stronie STS znajdziemy pokera w wariancie Texas Holdem i wojnę oparte na tych samych zasadach. Zamiast blackjacka znajdziemy tam bakarata - grę, która również polega na zbieraniu punktów na podstawie wartości kart. 

Bonusy startowe na Betfan

Każdy gracz, który założy konto na stronie Betfan po kliknięciu w baner dostępny na tej stronie, będzie mógł skorzystać z oferty powitalnej z bonusami o łącznej wartości 3100 zł. 

Betfan bonus od depozytu 3000 PLN

Pierwszy z bonusów to “Pakiet Pudziana”, czyli bonus od trzech pierwszych depozytów - każdy do 1000 zł. Oznacza to, że dzięki temu bonusowi można zyskać nawet do 3000 zł. Przed wypłaceniem środków bonusowych, należy obrócić nimi 5 razy, a każdy z kuponów musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia z kursami 1.45 lub wyższymi. 

Betfan zakład bez ryzyka 100 PLN

Drugą promocją dla nowych graczy na Betfan jest zakład bez ryzyka, czyli jednorazowy zwrot w razie przegranego zakładu do 100 zł. Zakład musi mieć minimalny kurs 1.14. Środki zostaną zwrócone na konto gracza w ciągu 48 godzin. 

Betfan bukmacher bez podatku

Betfan wśród innych bukmacherów wyróżnia się tym, że płaci za gracza podatek od gier w razie wygranej, który wynosi 12% kwoty. Jedyny warunek jest taki, że całkowity kurs wszystkich zdarzeń zawartych na kuponie musi wynosić 1.35 lub więcej. 

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start