LV Bet Promocja - nowe promocje LVbet

LV Bet Promocja - nowe promocje LVbet
LVBet / Meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze20 lis 2020 | 16:27
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ofercie startowej bukmachera LV Bet znajdziemy dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3333 zł: zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. W tym tekście wyjaśniamy, jak je uzyskać, jak działają i jakie są warunki obrotu niezbędne do ich wypłaty. Przybliżamy też inne dostępne w LVBet promocje. Życzymy udanej lektury.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. LVBet - oferta powitalna
 2. LVBet - pozostałe bonusy

LV Bet należy do grona kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy prowadzą działalność na terenie Polski zgodnie z prawem. Upoważnia ich do tego zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych online LVBet otrzymał w maju 2016 r. Sprawdźmy bliżej, na jakie bonusy mogą liczyć nowi gracze tego bukmachera.

LVBet bonus - oferta powitalna u bukmachera LV Bet

Pakiet bonusów powitalnych w LV Bet ma wartość 3333 zł. W jego skład wchodzą dwie następujące promocje startowe:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 333 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu o wartości 3000 zł

Co istotne, obie proponowane przez LV Bet promocje działają jednocześnie. W celu użycia bonusów trzeba oczywiście zarejestrować konto na stronie internetowej tego legalnego bukmachera. Można tego dokonać choćby za pomocą jednego z widocznych w treści tekstu banerów. W kolejnej części niniejszego artykułu poznasz szczegóły oferty powitalnej. Dowiesz się, co należy zrobić, aby uzyskać oba bonusy startowe i jak nimi skutecznie obrócić w celu wypłaty środków. Każda dostępna w LVBet promocja na start opisana jest indywidualnie i dokładnie poniżej. Zapraszamy.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LV Bet promocja - zakład bez ryzyka 333 zł (Cashback 333 zł)

Pierwsza proponowana przez bukmachera LV Bet promocja powitalna to zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Inaczej ten bonus nazywany jest cashbackiem, co dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. Ta oferta rzeczywiście upoważnia do otrzymania zwrotu stawki za przegrany kupon. W LVBet zakład bez ryzyka można aktywować w trakcie trzeciej wpłaty środków do depozytu. Aby to zrobić, należy podczas zasilania konta zaznaczyć opcję “Zakład bez ryzyka”. Bukmacher dodatkowo powiększa trzecią wpłatę o 1%. W celu uzyskania maksymalnego możliwego bonusu, wynoszącego 333,3 zł, wpłata musi być równa 330 zł. Cashback przysługuje graczom, którzy zasilą konto kwotą minimum 25 zł.

Co dalej? Ta promocja LVBet bez ryzyka obwarowana jest kilkoma następującymi wymogami. Oto one:

 • Cashback dotyczy pierwszego przegranego zakładu zawartego po dokonaniu trzeciego depozytu oraz aktywacji bonusu
 • Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany w całości na jeden kupon. To bonus jednorazowy
 • Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu jego przekazania
 • Wymagany minimalny kurs całkowity zakładu wynosi 1.75
 • Uznawane są kupony pojedyncze oraz kombi
 • Zgodnie z regulaminem LV Bet, promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne, systemowych oraz wypłaconych za pomocą opcji cashout

Maksymalny zwrot wynosi 333,3 zł. Jeśli gracz zdecyduje się postawić np. zakład bez ryzyka za 500 zł, to i tak z powrotem otrzyma nie więcej niż 333,3 zł. Działa to także w drugą stronę - przy stawce kuponu 100 zł, cashback wyniesie dokładnie 100 zł.

Bonus trafi na konto użytkownika bezpośrednio po rozliczeniu ostatniego zdarzenia na promocyjnym kuponie. W celu wypłaty uzyskanych środków, należy nimi raz obrócić po minimalnym kursie całkowitym 1.75. Po skutecznym obrocie pieniądze automatycznie pojawią się w depozycie. Przypominamy, że obie startowe promocje LV Bet uruchamia jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Szczegóły drugiej przybliżamy poniżej.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

LVBet promocja - bonus od depozytu 3000 zł

Pakiet powitalny dla nowych użytkowników uzupełnia bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. Ta promocja LV Bet obowiązuje nie tylko przy pierwszej, ale także przy drugiej wpłacie środków na konto. Można uzyskać odpowiednio 2000 i 1000 zł bonusu, co razem daje wspomnianą już kwotę łączną premii od tego legalnego bukmachera. Minimalna wpłata upoważniająca do skorzystania z tej promocji wynosi 50 zł. Zasilając konto, trzeba zaznaczyć pole “bonus z mnożnikiem”. Spowoduje to automatyczne przyznanie bonusu startowego w wysokości 1% wartości depozytu. Przy wpłacie 2000 zł będzie to 20 zł. Z kolei mnożnik kursu całkowitego równy jest x100. A zatem: im większa wpłata, tym wyższy bonus. Mnożnik ma niezmienną wartość.

Co dalej? Następnie należy zawrzeć pierwszy zakład, aktywując przy tym bonus z mnożnikiem. Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia o kursie pojedynczym minimalnym 1.25. Wymagany kurs całkowity (łączny) to 2.50.

Aby każdy w pełni mógł pojąć, jak działa ta dostępna w LVBet promocja powitalna, poniżej dokładnie przybliżamy jej działanie. Spójrzmy na konkretny przykład.

 • Pierwsza wpłata wynosi 2000 zł
 • Jej 1% to 20 zł - tyle właśnie wynosi bonus od depozytu
 • Za 20 zł trzeba wysłać kupon z włączoną opcją “bonusu z mnożnikiem”
 • Realna stawka kuponu to 17,60 zł (12% idzie na poczet podatku od obrotu)
 • Kurs całkowity jest równy 2.50
 • Mnożnik x100 powoduje wzrost wartości kursu z 2.50 do 250
 • Ewentualna wygrana wynosi więc 4400 zł

Zachodzi następujące równanie:

 • 20 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 4400 zł

Opisowo:

 • bonus x współczynnik kursu z uwzględnieniem podatku x kurs całkowity x mnożnik = ewentualna wygrana

W razie wygranej, środki pojawią się na koncie bonusowym. W celu ich wypłaty trzeba wykonać czterokrotny obrót depozytem. Może on nastąpić przed lub po użyciu bonusu z mnożnikiem, nie ma to znaczenia, wybór należy do obstawiającego. W powyższym przykładzie wymagany obrót wynosiłby 8000 zł (2000 zł x 4). Ta kwota to łączna suma stawek wszystkich promocyjnych kuponów zaliczanych do obrotu. Minimalny kurs całkowity bonusowych zakładów to 2.00, a pojedynczy kurs każdego zdarzenia - 1.50

Wspominaliśmy wyżej, że w tej promocji LV Bet może przyznać graczowi łącznie 3000 zł. Jak więc otrzymać pozostałą część bonusu powitalnego? Trzeba zasilić konto po raz drugi, znów kwotą nie niższą niż 50 zł. Ponownie można uzyskać bonus z mnożnikiem w wysokości 1% depozytu. Mnożnik tym razem wynosi x50, stąd przy drugiej wpłacie maksymalny bonus to 1000 zł. Zasady działania bonusu i obrotu nim pozostają takie same jak przy pierwszym depozycie.

Uwaga: bukmacher ma także ofertę skierowaną do osób docelowo preferujących grę za niższe stawki. Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpłacą po raz pierwszy kwotę mieszczącą się w granicach od 10 do 49,99 zł, również mogą liczyć na bonus startowy. Muszą jedynie po zasileniu konta wysłać maila do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. Przysługuje im bonus stanowiący 10% kwoty depozytu z mnożnikiem x10. Reguły obrotu są identyczne jak przy bonusach z wyższym mnożnikiem.

Przypominamy, że w LVBet promocja obejmująca bonusy od depozytu w żaden sposób nie wyklucza użycia startowego zakładu bez ryzyka. Nowo zarejestrowany gracz ma szansę w pełni skorzystać z całego pakietu powitalnego, którego wartość to 3333 zł. Oferta bonusowa LV Bet nie ogranicza się jednak wyłącznie do promocji startowych. Ten legalny polski bukmacher proponuje także szereg innych, stałych bonusów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Sprawdź kody promocyjne:

LV Bet promocja - pozostałe bonusy

Dostępne w standardowej ofercie promocje LV Bet kieruje ku stałym graczom. Te bonusy nie są w żaden sposób powiązane z rejestracją konta i pakietem powitalnym. Ich szczegóły wyjaśniamy w kolejnym fragmencie niniejszego artykułu.

Promocja LVBet - Bezpieczny Kupon 5+

“Faworyci czasem Cię zawodzą? Oszukaj pecha!” - informuje bukmacher w opisie akcji Bezpieczny kupon 5+. Wielu graczy faktycznie przypisuje notorycznemu pechowi niepowodzenie kuponów, na których nie wchodzi im dokładnie jedno zdarzenie, a pozostałe okazują się trafne. LV Bet ma dla takich osób bonus “na otarcie łez”. Raz w tygodniu gracz może liczyć na zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład akumulowany, który spełnia następujące warunki:

 • Zawiera minimum pięć zdarzeń
 • Jego minimalny kurs całkowity to 3.00
 • Nie wejdzie dokładnie jedno spośród wszystkich zdarzeń

W LVBet promocja Bezpieczny Kupon 5+ obowiązuje przy minimalnej stawce zakładu 20 zł. Maksymalny zwrot wynosi z kolei 50 zł. Bukmacher zawsze przekazuje użytkownikowi pełną kwotę, zaokrąglając ją w górę lub w dół. Przy grze za np. 21,37 zł gracz otrzyma 21 zł, przy grze za 21,77 zł - 22 zł.

Zwróconymi środkami należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie całkowitym 1.75. Skuteczny obrót spowoduje automatyczne przeniesienie ich do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Promocja LV Bet - Multikozak

Kolejna proponowana przez LV Bet promocja to akcja Multikozak. W jej ramach bukmacher zupełnie legalnie, raz w tygodniu, zwiększa graczom wygraną w zakładach akumulowanych. “W promocji biorą udział zakłady kombi postawione w ciągu jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59)” - możemy przeczytać w jej opisie na stronie internetowej bukmachera. Minimalna stawka upoważniająca do udziału w Multikozaku to 10 zł.

W tej promocji LVBet uznaje wyłącznie zakłady zawierające minimum cztery zdarzenia, których łączny kurs całkowity wynosi przynajmniej 3.00. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy będzie bonus stanowiący wskazany procent wygranej. Wysokość bonusu wzrasta w następujący sposób:

 • Zakład z czterema zdarzeniami -> dodatkowe +7,5% wygranej
 • Z pięcioma -> +10%
 • Z sześcioma -> +15%
 • Z siedmioma -> +20%
 • Z ośmioma i więcej -> +25%

Jeśli kupon spełnia powyższe warunki i kwalifikuje się do uzyskania bonusu, trzeba zgłosić ten fakt bukmacherowi mailowo, wysyłając wiadomość na adres promocje@lvbet.pl najpóźniej do poniedziałku do godziny 15:00, czyli kilkanaście godzin po zakończeniu tygodniowego etapu. Bonus zostanie przyznany dzień później, we wtorek.  W LV Bet promocja Multikozak regulaminowo dopuszcza maksymalny bonus w wysokości 1000 zł.

Aby rozjaśnić działanie tego bonusu, zerknijmy na konkretny przykład: załóżmy, że gracz zawarł zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami o kursie całkowitym 3.00. Wytypował wszystko bezbłędnie - kupon został rozliczony jako wygrany. Wygrana wyniosła 400 zł. Jeśli zgłosi go bukmacherowi, ten przekaże mu dodatkowe 100 zł (25% wygranej). Łączny zysk wyniesie zatem 500 zł. Uzyskane środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1000 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN