LV Bet Promocja - nowe promocje LVbet

W ofercie startowej bukmachera LV Bet znajdziemy dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3333 zł: zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. W tym tekście wyjaśniamy, jak je uzyskać, jak działają i jakie są warunki obrotu niezbędne do ich wypłaty. Przybliżamy też inne dostępne w LVBet promocje. Życzymy udanej lektury.
LV Bet należy do grona kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy prowadzą działalność na terenie Polski zgodnie z prawem. Upoważnia ich do tego zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych online LVBet otrzymał w maju 2016 r. Sprawdźmy bliżej, na jakie bonusy mogą liczyć nowi gracze tego bukmachera.

LVBet bonus - oferta powitalna u bukmachera LV Bet

Pakiet bonusów powitalnych w LV Bet ma wartość 3333 zł. W jego skład wchodzą dwie następujące promocje startowe:
 • Zakład bez ryzyka o wartości 333 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu o wartości 3000 zł
Co istotne, obie proponowane przez LV Bet promocje działają jednocześnie. W celu użycia bonusów trzeba oczywiście zarejestrować konto na stronie internetowej tego legalnego bukmachera. Można tego dokonać choćby za pomocą jednego z widocznych w treści tekstu banerów. W kolejnej części niniejszego artykułu poznasz szczegóły oferty powitalnej. Dowiesz się, co należy zrobić, aby uzyskać oba bonusy startowe i jak nimi skutecznie obrócić w celu wypłaty środków. Każda dostępna w LVBet promocja na start opisana jest indywidualnie i dokładnie poniżej. Zapraszamy.
LVbet kod promocyjny

LV Bet promocja - zakład bez ryzyka 333 zł (Cashback 333 zł)

Pierwsza proponowana przez bukmachera LV Bet promocja powitalna to zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Inaczej ten bonus nazywany jest cashbackiem, co dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. Ta oferta rzeczywiście upoważnia do otrzymania zwrotu stawki za przegrany kupon. W LVBet zakład bez ryzyka można aktywować w trakcie trzeciej wpłaty środków do depozytu. Aby to zrobić, należy podczas zasilania konta zaznaczyć opcję “Zakład bez ryzyka”. Bukmacher dodatkowo powiększa trzecią wpłatę o 1%. W celu uzyskania maksymalnego możliwego bonusu, wynoszącego 333,3 zł, wpłata musi być równa 330 zł. Cashback przysługuje graczom, którzy zasilą konto kwotą minimum 25 zł.
Co dalej? Ta promocja LVBet bez ryzyka obwarowana jest kilkoma następującymi wymogami. Oto one:
 • Cashback dotyczy pierwszego przegranego zakładu zawartego po dokonaniu trzeciego depozytu oraz aktywacji bonusu
 • Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany w całości na jeden kupon. To bonus jednorazowy
 • Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu jego przekazania
 • Wymagany minimalny kurs całkowity zakładu wynosi 1.75
 • Uznawane są kupony pojedyncze oraz kombi
 • Zgodnie z regulaminem LV Bet, promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne, systemowych oraz wypłaconych za pomocą opcji cashout
Maksymalny zwrot wynosi 333,3 zł. Jeśli gracz zdecyduje się postawić np. zakład bez ryzyka za 500 zł, to i tak z powrotem otrzyma nie więcej niż 333,3 zł. Działa to także w drugą stronę - przy stawce kuponu 100 zł, cashback wyniesie dokładnie 100 zł.
Bonus trafi na konto użytkownika bezpośrednio po rozliczeniu ostatniego zdarzenia na promocyjnym kuponie. W celu wypłaty uzyskanych środków, należy nimi raz obrócić po minimalnym kursie całkowitym 1.75. Po skutecznym obrocie pieniądze automatycznie pojawią się w depozycie. Przypominamy, że obie startowe promocje LV Bet uruchamia jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Szczegóły drugiej przybliżamy poniżej.

LVBet promocja - bonus od depozytu 3000 zł

Pakiet powitalny dla nowych użytkowników uzupełnia bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. Ta promocja LV Bet obowiązuje nie tylko przy pierwszej, ale także przy drugiej wpłacie środków na konto. Można uzyskać odpowiednio 2000 i 1000 zł bonusu, co razem daje wspomnianą już kwotę łączną premii od tego legalnego bukmachera. Minimalna wpłata upoważniająca do skorzystania z tej promocji wynosi 50 zł. Zasilając konto, trzeba zaznaczyć pole “bonus z mnożnikiem”. Spowoduje to automatyczne przyznanie bonusu startowego w wysokości 1% wartości depozytu. Przy wpłacie 2000 zł będzie to 20 zł. Z kolei mnożnik kursu całkowitego równy jest x100. A zatem: im większa wpłata, tym wyższy bonus. Mnożnik ma niezmienną wartość.
Co dalej? Następnie należy zawrzeć pierwszy zakład, aktywując przy tym bonus z mnożnikiem. Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia o kursie pojedynczym minimalnym 1.25. Wymagany kurs całkowity (łączny) to 2.50.
Aby każdy w pełni mógł pojąć, jak działa ta dostępna w LVBet promocja powitalna, poniżej dokładnie przybliżamy jej działanie. Spójrzmy na konkretny przykład.
 • Pierwsza wpłata wynosi 2000 zł
 • Jej 1% to 20 zł - tyle właśnie wynosi bonus od depozytu
 • Za 20 zł trzeba wysłać kupon z włączoną opcją “bonusu z mnożnikiem”
 • Realna stawka kuponu to 17,60 zł (12% idzie na poczet podatku od obrotu)
 • Kurs całkowity jest równy 2.50
 • Mnożnik x100 powoduje wzrost wartości kursu z 2.50 do 250
 • Ewentualna wygrana wynosi więc 4400 zł
Zachodzi następujące równanie:
 • 20 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 4400 zł
Opisowo:
 • bonus x współczynnik kursu z uwzględnieniem podatku x kurs całkowity x mnożnik = ewentualna wygrana
W razie wygranej, środki pojawią się na koncie bonusowym. W celu ich wypłaty trzeba wykonać czterokrotny obrót depozytem. Może on nastąpić przed lub po użyciu bonusu z mnożnikiem, nie ma to znaczenia, wybór należy do obstawiającego. W powyższym przykładzie wymagany obrót wynosiłby 8000 zł (2000 zł x 4). Ta kwota to łączna suma stawek wszystkich promocyjnych kuponów zaliczanych do obrotu. Minimalny kurs całkowity bonusowych zakładów to 2.00, a pojedynczy kurs każdego zdarzenia - 1.50. 
Wspominaliśmy wyżej, że w tej promocji LV Bet może przyznać graczowi łącznie 3000 zł. Jak więc otrzymać pozostałą część bonusu powitalnego? Trzeba zasilić konto po raz drugi, znów kwotą nie niższą niż 50 zł. Ponownie można uzyskać bonus z mnożnikiem w wysokości 1% depozytu. Mnożnik tym razem wynosi x50, stąd przy drugiej wpłacie maksymalny bonus to 1000 zł. Zasady działania bonusu i obrotu nim pozostają takie same jak przy pierwszym depozycie.
Uwaga: bukmacher ma także ofertę skierowaną do osób docelowo preferujących grę za niższe stawki. Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpłacą po raz pierwszy kwotę mieszczącą się w granicach od 10 do 49,99 zł, również mogą liczyć na bonus startowy. Muszą jedynie po zasileniu konta wysłać maila do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. Przysługuje im bonus stanowiący 10% kwoty depozytu z mnożnikiem x10. Reguły obrotu są identyczne jak przy bonusach z wyższym mnożnikiem.
Przypominamy, że w LVBet promocja obejmująca bonusy od depozytu w żaden sposób nie wyklucza użycia startowego zakładu bez ryzyka. Nowo zarejestrowany gracz ma szansę w pełni skorzystać z całego pakietu powitalnego, którego wartość to 3333 zł. Oferta bonusowa LV Bet nie ogranicza się jednak wyłącznie do promocji startowych. Ten legalny polski bukmacher proponuje także szereg innych, stałych bonusów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Sprawdź:

LV Bet promocja - pozostałe bonusy

Dostępne w standardowej ofercie promocje LV Bet kieruje ku stałym graczom. Te bonusy nie są w żaden sposób powiązane z rejestracją konta i pakietem powitalnym. Ich szczegóły wyjaśniamy w kolejnym fragmencie niniejszego artykułu.

Promocja LVBet - Bezpieczny Kupon 5+

“Faworyci czasem Cię zawodzą? Oszukaj pecha!” - informuje bukmacher w opisie akcji Bezpieczny kupon 5+. Wielu graczy faktycznie przypisuje notorycznemu pechowi niepowodzenie kuponów, na których nie wchodzi im dokładnie jedno zdarzenie, a pozostałe okazują się trafne. LV Bet ma dla takich osób bonus “na otarcie łez”. Raz w tygodniu gracz może liczyć na zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład akumulowany, który spełnia następujące warunki:
 • Zawiera minimum pięć zdarzeń
 • Jego minimalny kurs całkowity to 3.00
 • Nie wejdzie dokładnie jedno spośród wszystkich zdarzeń
W LVBet promocja Bezpieczny Kupon 5+ obowiązuje przy minimalnej stawce zakładu 20 zł. Maksymalny zwrot wynosi z kolei 50 zł. Bukmacher zawsze przekazuje użytkownikowi pełną kwotę, zaokrąglając ją w górę lub w dół. Przy grze za np. 21,37 zł gracz otrzyma 21 zł, przy grze za 21,77 zł - 22 zł.
Zwróconymi środkami należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie całkowitym 1.75. Skuteczny obrót spowoduje automatyczne przeniesienie ich do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Nadchodzące:

Promocja LV Bet - Multikozak

Kolejna proponowana przez LV Bet promocja to akcja Multikozak. W jej ramach bukmacher zupełnie legalnie, raz w tygodniu, zwiększa graczom wygraną w zakładach akumulowanych. “W promocji biorą udział zakłady kombi postawione w ciągu jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59)” - możemy przeczytać w jej opisie na stronie internetowej bukmachera. Minimalna stawka upoważniająca do udziału w Multikozaku to 10 zł.
W tej promocji LVBet uznaje wyłącznie zakłady zawierające minimum cztery zdarzenia, których łączny kurs całkowity wynosi przynajmniej 3.00. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy będzie bonus stanowiący wskazany procent wygranej. Wysokość bonusu wzrasta w następujący sposób:
 • Zakład z czterema zdarzeniami -> dodatkowe +7,5% wygranej
 • Z pięcioma -> +10%
 • Z sześcioma -> +15%
 • Z siedmioma -> +20%
 • Z ośmioma i więcej -> +25%
Jeśli kupon spełnia powyższe warunki i kwalifikuje się do uzyskania bonusu, trzeba zgłosić ten fakt bukmacherowi mailowo, wysyłając wiadomość na adres promocje@lvbet.pl najpóźniej do poniedziałku do godziny 15:00, czyli kilkanaście godzin po zakończeniu tygodniowego etapu. Bonus zostanie przyznany dzień później, we wtorek.  W LV Bet promocja Multikozak regulaminowo dopuszcza maksymalny bonus w wysokości 1000 zł.
Aby rozjaśnić działanie tego bonusu, zerknijmy na konkretny przykład: załóżmy, że gracz zawarł zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami o kursie całkowitym 3.00. Wytypował wszystko bezbłędnie - kupon został rozliczony jako wygrany. Wygrana wyniosła 400 zł. Jeśli zgłosi go bukmacherowi, ten przekaże mu dodatkowe 100 zł (25% wygranej). Łączny zysk wyniesie zatem 500 zł. Uzyskane środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020