LVbet bonus 1520zł | Freebet bez depozytu + Bonus powitalny na start 2020

LVbet bonus 1520zł | Freebet bez depozytu + Bonus powitalny na start 2020
LVBet / Meczyki.pl
autor: Maksymilian Kozłowski27 maj 2020 | 16:05

Bukmacher LVBet funkcjonuje na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2016 r. Firma aktywnie wspiera drużyny i wydarzenia sportowe. Podpisała umowy sponsorskie z kilkoma klubami piłkarskiej Ekstraklasy. Dla nowych użytkowników ma z kolei m.in. pakiet powitalny w wysokości do 1520 zł. Na łamach artykułu opisujemy ofertę, warunki promocji, proces rejestracji oraz możliwości dokonywania wpłat i wypłat środków na stronie LVBet.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. LVBet - oferta powitalna
 2. LVBet - bonus bez depozytu
 3. LVBet - bonus od depozytu
 4. LVBet - pozostałe bonusy
 5. LVBet - e-sport i sporty wirtualne
 6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 7. LVBet - kod promocyjny
 8. LVBet - rejestracja konta
 9. LVBet - aplikacja mobilna
 10. LVBet - wpłaty i wypłaty
 11. LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet bonus - oferta powitalna u bukmachera LVBet

LVBet proponuje użytkownikom szeroką ofertę promocyjną. Warto wyróżnić pakiet powitalny, w ramach którego bukmacher oferuje dwa bonusy, z których można jednocześnie skorzystać.

 • Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
 • Bonus od depozytu w wysokości do 1500 zł

Poniższy tekst objaśnia m.in. jak działają bonusy i jakie warunki obrotu należy spełnić, aby wypłacić pieniądze. Poznasz ogólne zasady gry u bukmachera LVBet. Dowiesz się też o innych dostępnych promocjach i uzyskasz niezbędne informacje w zakresie rejestracji konta.

LVBet bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład - Bonus LVBet

Freebet to darmowy zakład do wykorzystania, bez konieczności zasilania konta własnymi środkami. LVBet oferuje nowym użytkownikom freebet w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, musimy po ukończeniu procesu rejestracji napisać maila do bukmachera, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Będziemy mogli użyć bonusu w ciągu 30 dni.

Otrzymamy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że jego realna wartość wyniesie 20 zł. Wskazany przykład wyjaśnia funkcjonowanie promocji, uwzględniając przy tym obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. 

 • Nasz bonus to 1 zł. - Za całość (1 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 0,88 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 3.00. 
 • Z mnożnikiem x20, będzie właściwie równy 60.
 • Potencjalna wygrana to 52,80 zł.

(1 x 0,88 x 3,00 x 20 = 52,80 zł) 

Bonus jest jednorazowy, więc nie możemy “rozbić” go na kilka kuponów. Darmowy zakład zostanie przyjęty, jeśli umieścimy na nim minimum trzy zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.25, a kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.50.

Przed wypłatą bonusowych środków musimy spełnić wymagane warunki obrotu. Uzyskaną wygraną należy dwukrotnie obrócić po kursie minimalnym 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

Do obrotu bonusem bez depozytu nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą opcji cashout.

LVBet bonus od depozytu 1500 zł (Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł i od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł)

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty - Bonus LVBet

Bukmacher LVBet przygotował dla nowych graczy Mistrzowski Pakiet Powitalny. Promocja obowiązuje nie tylko przy pierwszej wpłacie środków na konto, ale również przy drugim depozycie!

Standardowy bonus od depozytu może wynieść do 1000 zł. Po utworzeniu konta musimy dokonać wpłaty przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Wówczas otrzymamy bonus będący 1% kwoty depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Następnie należy wysłać pierwszy kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Poniższy przykład przybliża reguły obowiązujące w tej akcji promocyjnej.

 • Wpłacamy 1000 zł, więc nasz bonus to 10 zł.
 • Za całość (10 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 8,80 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50. 
 • Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 250.
 • Potencjalna wygrana to 2200 zł.

(10 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 2200 zł) 

Im więcej pieniędzy wpłacimy na konto, tym większą premię uzyskamy. Na promocyjnych kuponach muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, każde z kursem przynajmniej 1.25. Kurs łączny nie może być niższy niż 2.50.

W celu wypłaty środków bonusowych należy czterokrotnie obrócić wpłaconą sumą depozytu. Obrót może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Minimalny kurs całkowity każdego zawieranego zakładu musi mieć przynajmniej 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

Bonus bez depozytu otrzymamy również, gdy nasza pierwsza wpłata wyniesie między 10 zł, a 49,99 zł. Aby aktywować promocję, musimy wysłać e-mail do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. LVBet przyzna nam 10% (mnożnik x10) wpłaconej kwoty depozytu. Zasady obrotu nie zmieniają się.

Bukmacher przygotował też ofertę dla wszystkich, którzy zdecydują się zasilić konto po raz drugi. Znów minimalna wpłata nie może być mniejsza niż 50 zł. Zostanie nam przyznany bonus w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Oznacza to, że maksymalnie możemy odebrać równowartość do 500 zł. Wymagania obrotu pozostają takie same jak przy pierwszej wpłacie.

Inne bonusy dostępne u bukmachera LVBet

LVBet - Bonusy i promocje - Bonus LVBet

LVBet ma dla graczy inne promocje, które nie są związane z aktywacją konta. Poniżej przedstawiamy pozostałe bonusy, które dostępne są u bukmachera LVBet.

Multikozak

Akcja Multikozak raz w tygodniu zwiększa wygraną w zakładach akumulowanych (wielokrotnych). Wymagana stawka to przynajmniej 10 zł. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalnie trzeba umieścić cztery typy o kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00. Wysokość bonusu w takim wypadku wyniesie dodatkowe +7.5% wygranych z zakładu. Przy 5 zakładach – 10%, przy 6 zakładach – 15%, przy 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%!  

Wybrany przez nas trafiony kupon spełniający warunki promocji musimy zgłosić bukmacherowi mailowo. Możemy to zrobić najpóźniej do poniedziałku do 15:00. Środki bonusowe znajdą się na naszym koncie we wtorek. Maksymalna możliwa kwota bonusu to 1000 zł. 

W danym tygodniu na jednego gracza przypada tylko jeden bonus za kupon wysłany jako pierwszy. Bukmacher akceptuje wyłącznie zakłady zawarte za pieniądze wpłacone przez nas na konto depozytowe.

Bukmacher - LVBet - Bonus LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Bezpieczny Kupon 5+

Bukmacher LVBet nagradza użytkowników, którym niewiele zabrakło do wygranej. W każdym tygodniu pierwszy zakład akumulowany z minimum pięcioma zdarzeniami, podlega zwrotowi stawki pod warunkiem, że nie wejdzie dokładnie jeden spośród wszystkich zakładów. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Minimalna stawka upoważniająca do skorzystania z promocji Bezpieczny Kupon 5+ to 20 zł. Zwrócone na początku kolejnego tygodnia środki wyniosą maksymalnie 50 zł. Jeśli zagramy za niepełną kwotę, zwracana suma będzie zaokrąglona w górę lub dół (25,49 zł -> w dół, 25,50 zł -> w górę). 

Zwrot stawki pojawi się na naszym koncie bonusowym. Zanim będziemy mogli wypłacić uzyskane środki, musimy nimi trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75.

LVBet organizuje też inne interesujące akcje promocyjne. Na bonus w wysokości 50 zł mogą liczyć posiadacze karnetów na mecze drużyn sponsorowanych przez firmę. Pojawiają się również m.in. oferty okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi (tenisowy Wielki Szlem, piłkarskie mistrzostwa). Informacje o wszystkich nowych promocjach bukmacher umieszcza w serwisie on-line.

Typowanie e-sportu i sportów wirtualnych na stronie LVBet

LVBet posiada swoją ofertę sportów wirtualnych. Gracze mogą obstawiać takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis ziemny oraz wyścigi psów, koni, kolarskie i motocyklowe. 

Coś dla siebie znajdą także gracze śledzący rozgrywki e-sportowe. Typować można następujące gry: League of Legends, Counter-Strike: GO, Call of duty, DOTA 2, Starcraft 2.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet bukmacher kod promocyjny

Na stronie firmy LVBet nie ma aktualnie żadnego kodu promocyjnego, który moglibyśmy polecić. Zaprezentujemy jednak dostępne możliwości na stronach innych bukmacherów, gdzie można zyskać kilka wiele nowych bonusów.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Freebet, cashback i bonus od depozytu na stronie STS

Oferta powitalna dla nowych graczy na stronie STS zawiera aż trzy bonusy. Aby z nich skorzystać, wystarczy założyć nowe konto po kliknięciu w nasz baner i wpisaniu kod promocyjny o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji. 

Bukmacher STS - Bonus STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Pierwszym bonusem na STS jest bezpieczny zakład, czyli cashback o maksymalnej stawce 31 złotych. Oznacza to, że w przypadku przegranej, stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Trzeba pamiętać, że ten bonus jest jednorazowy. 

Oferta zawiera również freebet, czyli darmowy zakład o wartości 29 złotych. Bukmacher przekazuje nowemu graczowi tę sumę na obstawianie zakładów bez żadnych ograniczeń. Kwoty nie można jednak rozbić na dwa i więcej kuponów. 

Nowi gracze na stronie STS mogą skorzystać także z oferty 1200 PLN od depozytu. Uzyskany bonus o wysokości zależnej od kwoty pierwszego depozytu przed wypłatą trzeba obrócić trzy razy z kuponami o minimalnym kursie całkowitym 1.91. 

Cashback do 550 złotych na Betclic

Każdy użytkownik, który założy nowe konto na stronie Betlic, a w trakcie rejestracji skorzysta z kodu promocyjnego MEGABONUS550, otrzyma zakład bez ryzyka o stawce maksymalnej 550 złotych.

Bukmacher Betclic - Bonus Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

W przypadku przegranej, stawka zostanie zwrócona na konto gracza.

Bukmacher PZBuk - kod promocyjny, freebet i bonus od depozytu

Oferta powitalna bukmachera PZBuk składa się z dwóch bonusów. Pierwszym z nich jest freebet o wartości 50 złotych. Aby z niego skorzystać, najpierw trzeba zawrzeć zakład o stawce 50 złotych i niezależnie od jego wyniku, gracz otrzyma darmowy zakład o takiej samej wartości.

Bukmacher - PZBuk - Bonus PZBuk
Kod bonusowy: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Drugi bonus to oferta od całości depozytu o maksymalnej wartości 500 złotych. Trzeba pamiętać, że w celu wypłaty środków na konto bankowe, wymaga się okazania wyraźnego zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego.

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, należy założyć nowe konto z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB, który należy wpisać w trakcie rejestracji.

Betfan bukmacher kod promocyjny, cashback i bonus od depozytu

Swój kod promocyjny posiada również Betfan. W ofercie powitalnej tego bukmachera można znaleźć cashback o wartości 100 złotych oraz bonus do 3000 złotych od pierwszego, drugiego oraz trzeciego depozytu (każdy maksymalnie po 1000 złotych). Minimalna możliwa wpłata to natomiast 20 złotych. Bonus, który wynosi 10% wpłaty należy obrócić pięciokrotnie z kuponami, na których znajdują się przynajmniej dwa zdarzenia o kursach nie mniejszych niż 1.45. Po spełnieniu wszystkich warunków, w momencie wypłaty środków na konto depozytowe, bonus zostaje pomnożony dziesięciokrotnie. 

Bukmacher Betfan - Bonus Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Gracze korzystający z oferty Betfan są zwolnieni z obowiązku płacenia podatku od obrotu. Oznacza to, że wygrana z kuponu nie jest mnożona przez 0.88, a dzięki temu jest o 14% wyższa. 

Aby skorzystać z oferty powitalnej na Betfan, wystarczy założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS

Zakłady bukmacherskie Fortuna cashback i bonus od pierwszego depozytu

Firma Fortuna nie posiada swojego kodu promocyjnego, ale to nie znaczy, że na stronie tego bukmachera nie czeka na nowych graczy powitalna oferta. Składa się ona z trzech bonusów, o czym piszemy poniżej. 

Bukmacher Fortuna - Bonus Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Pierwszą z promocji jest darmowy zakład o wartości 20 złotych, który nowy gracz otrzymuje w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Później można zamienić je na dowolne zakłady. 

Fortuna oferuje też cashback w wysokości 125 złotych. Zakład bez ryzyka oznacza, że w przypadku niepowodzenia, środki zostaną zwrócone na konto gracza. Należy jednak pamiętać, że jest to bonus jednorazowy. 

Nowi gracze mogą skorzystać również z bonusu od pierwszego depozytu, którego maksymalna wartość wynosi 1000 złotych. Przed jego odebraniem, należy czterokrotnie obrócić wpłaconą w ciągu 30 dni. Na każdym z kuponów znajdować się muszą przynajmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs całkowity to 1.60. 

Jak zarejestrować konto u bukmachera LVBet?

LVBet - rejestracja konta - Bonus LVBet

U bukmachera LVBet istnieją dwie możliwości rejestracji konta – szybka i pełna. Pierwszy wybór spowoduje błyskawiczne utworzenie konta tymczasowego, drugi – konta stałego, standardowego.

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Tymczasowe konto utworzymy w dwóch prostych krokach. Najpierw musimy podać imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Następnie wpisujemy aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i kod promocyjny. Aktywacja niepełnego konta umożliwi nam skorzystanie z oferty powitalnej. Pozwoli też na zawieranie zakładów z maksymalnym limitem w wysokości 5200 zł. Nie dokonamy jednak wypłaty jakichkolwiek pieniędzy.

Bukmacher - LVBet - Bonus LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Pełna rejestracja (konto stałe)

Aby uzyskać dostęp do wszystkich usług oferowanych przez bukmachera LVBet, trzeba w pełni zarejestrować konto.

W celu pełnej weryfikacji konta użytkownika, musimy uzupełnić podane wcześniej informacje. Bukmacher wymaga pełnych danych adresowych oraz osobowych, łącznie z numerem i serią dowodu tożsamości. Należy też dodać fotokopie obu stron wybranego dokumentu (dowód osobisty lub paszport) i podać aktualny numer rachunku bankowego, na który będziemy mogli zlecać wypłatę wygranych.

Standardowe konto umożliwia zawieranie dowolnych zakładów bez ograniczeń oraz wypłatę wskazanej przez nas kwoty z depozytu na konto bankowe. 

Aplikacja mobilna LVBet

Bukmacher LVBet posiada również swoją aplikację mobilną, działającą na systemach Android oraz iOS. Dzięki niej można w każdym miejscu obstawiać mecze i wypłacać środki (pod warunkiem posiadania konta stałego), a także skorzystać ze wszystkich promocji tego operatora. 

Posiadanie aplikacji umożliwia również korzystanie z cash-outa, czyli przedwczesnej wypłaty w trakcie spotkania.

Aplikacja z powodów ograniczeń Google nie jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play. Aby ją ściągnąć, najpierw trzeba zezwolić na pobieranie aplikacji z innych źródeł w ustawieniach telefonu. 

Wpłaty i wypłaty na LVBet

LVBet - wpłaty i wypłaty - metody płatności - Bonus LVBet

Firma LVBet oferuje szereg możliwości wpłaty pieniędzy na swoje konto depozytowe. Można dokonać tego poprzez:

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

W przypadku większości z tych opcji minimalna kwota wpłaty wynosi 10 złotych. Przez Skrill nie można przelać mniej niż 40 złotych, a przez Paysafecard 20 złotych. 

LVBet online - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - LVBet - Bonus LVBet

Firma LVBet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 13 maja 2016 roku. Siedziba tej firmy mieści się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

LVBet jest oficjalnym sponsorem trzech polskich klubów piłkarskich: Widzewa Łódź, Wisły Płock oraz Stali Mielec. Operator jest również sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victorii London, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław. 

Zakłady w LVBet można zawierać także anonimowo. Taka możliwość istnieje jednak wyłącznie w punktach naziemnych, których firma posiada 54 na terenie Polski. 

Wysokość kapitału zakładowego LVBET to 2 025 000,00 PLN.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł