LVbet bonus 1520zł | Freebet bez depozytu + Bonus powitalny na start 2020 LV Bet

LVbet bonus 1520zł | Freebet bez depozytu + Bonus powitalny na start 2020 LV Bet
lvbet.pl / meczyki.pl
autor: Maksymilian Kozłowski 6 sie 2020 | 10:54
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher LVBet funkcjonuje na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2016 r. Firma aktywnie wspiera drużyny i wydarzenia sportowe. Podpisała umowy sponsorskie z kilkoma klubami piłkarskiej Ekstraklasy. Dla nowych użytkowników ma z kolei m.in. pakiet powitalny w wysokości do 1520 zł. Na łamach artykułu opisujemy ofertę, warunki bonusów od LVBet, proces rejestracji oraz możliwości dokonywania wpłat i wypłat środków na stronie LV Bet.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. LVBet - oferta powitalna
 2. LVBet - bonus bez depozytu
 3. LVBet - bonus od depozytu
 4. LVBet - pozostałe bonusy
 5. LVBet - e-sport i sporty wirtualne
 6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 7. LVBet - kod promocyjny
 8. LVBet - rejestracja konta
 9. LVBet - aplikacja mobilna
 10. LVBet - wpłaty i wypłaty
 11. LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet bonus - oferta powitalna u bukmachera LV Bet

Nowi użytkownicy mogą liczyć na dwa bonusy od LVBet, wchodzące w skład oferty powitalnej. Można z nich skorzystać jednocześnie.

 • Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
 • Bonus od depozytu w wysokości do 1500 zł

Poniższy tekst objaśnia m.in. jak działają bonusy LVBet i jakie warunki obrotu należy spełnić, aby wypłacić pieniądze. Poznasz też ogólne zasady gry u tego bukmachera. Dowiesz się ponadto o innych dostępnych promocjach i uzyskasz niezbędne informacje w zakresie rejestracji konta.

LVBet bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład - Bonus LVBet

Freebet to darmowy zakład do wykorzystania, bez konieczności zasilania konta własnymi środkami. LVBet bonus tego typu oferuje nowym użytkownikom, a jego wysokość wynosi 20 zł. Aby go otrzymać, musimy po ukończeniu procesu rejestracji napisać maila do bukmachera, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Będziemy mogli użyć bonusu w ciągu 30 dni.

Otrzymamy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że jego realna wartość wyniesie 20 zł. Wskazany przykład wyjaśnia funkcjonowanie tego bonusu od LVBet, uwzględniając przy tym obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

 • Nasz bonus to 1 zł. - Za całość (1 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 0,88 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 3.00. 
 • Z mnożnikiem x20, będzie właściwie równy 60.
 • Potencjalna wygrana to 52,80 zł.

(1 x 0,88 x 3,00 x 20 = 52,80 zł) 

LVBet bonus ten oferuje jednorazowo, więc nie możemy “rozbić” go na kilka kuponów. Darmowy zakład zostanie przyjęty, jeśli umieścimy na nim minimum trzy zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.25, a kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.50.

Przed wypłatą bonusowych środków musimy spełnić wymagane warunki obrotu. Uzyskaną wygraną należy dwukrotnie obrócić po kursie minimalnym 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

Do obrotu bonusem LVBet nie zaliczane zakładów na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą opcji cashout.

LVBet bonus od depozytu 1500 zł (Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł i od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł)

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty - Bonus LVBet

Bukmacher przygotował dla nowych graczy Mistrzowski Pakiet Powitalny. Bonus od LVBet obowiązuje nie tylko przy pierwszej wpłacie środków na konto, ale również przy drugim depozycie!

Standardowy bonus od depozytu może wynieść do 1000 zł. Po utworzeniu konta musimy dokonać wpłaty przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Wówczas otrzymamy bonus będący 1% kwoty depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Następnie należy wysłać pierwszy kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Poniższy przykład przybliża reguły, jakie dotyczą funkcjonowania tego bonusu od LVBet:

 • Wpłacamy 1000 zł, więc nasz bonus to 10 zł.
 • Za całość (10 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 8,80 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50. 
 • Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 250.
 • Potencjalna wygrana to 2200 zł.

(10 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 2200 zł) 

Im więcej pieniędzy wpłacimy na konto, tym większy bonus LVBet nam zaoferuje. Na promocyjnych kuponach muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, każde z kursem przynajmniej 1.25. Kurs łączny nie może być niższy niż 2.50.

Ale zanim bonus od LVBet będziemy mogli wypłacić, musimy wcześniej czterokrotnie obrócić zgromadzoną w depozycie kwotą. Obrót może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Minimalny kurs całkowity każdego zawieranego zakładu musi mieć przynajmniej 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

LVBet bonus od depozytu oferuje również wówczas, gdy pierwsza wpłata wynosi między 10 zł, a 49,99 zł. Aby aktywować promocję, musimy wysłać e-mail do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. LVBet przyzna nam 10% (mnożnik x10) wpłaconej kwoty depozytu. Zasady obrotu nie zmieniają się.

Bukmacher przygotował też ofertę dla wszystkich, którzy zdecydują się zasilić konto po raz drugi. Znów minimalna wpłata nie może być mniejsza niż 50 zł. Wówczas LVBet bonus przyzna nam w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Oznacza to, że maksymalnie możemy odebrać równowartość do 500 zł. Wymagania obrotu pozostają takie same jak przy pierwszej wpłacie.

Inne bonusy dostępne u bukmachera LVBet

LVBet - Bonusy i promocje - Bonus LVBet

Warto wiedzieć, że LVBet bonusy kieruje nie tylko w stronę nowych graczy, dopiero zakładających konto. Stali użytkownicy też znajdą tu coś dla siebie. Szczegóły takich promocji znajdziecie poniżej:

Bonus LV Bet - Multikozak

Akcja Multikozak raz w tygodniu zwiększa wygraną w zakładach akumulowanych (wielokrotnych). Wymagana stawka to przynajmniej 10 zł. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalnie trzeba umieścić cztery typy o kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00. Wysokość bonusu LVbet w takim wypadku wyniesie dodatkowe +7.5% wygranych z zakładu. Przy 5 zakładach – 10%, przy 6 zakładach – 15%, przy 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%!

Wybrany przez nas trafiony kupon spełniający warunki promocji musimy zgłosić bukmacherowi mailowo. Możemy to zrobić najpóźniej do poniedziałku do 15:00. Środki bonusowe znajdą się na naszym koncie we wtorek. Maksymalna możliwa kwota takiego bonusu od LVBet to 1000 zł.

W danym tygodniu na jednego gracza przypada tylko jeden bonus LV Bet za kupon wysłany jako pierwszy. Bukmacher akceptuje wyłącznie zakłady zawarte za pieniądze wpłacone przez nas na konto depozytowe.

Bukmacher - LVBet - Bonus LVBet
Bonus LVbet SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Bonus LV Bet - Bezpieczny Kupon 5+

Bukmacher LVBet nagradza użytkowników, którym niewiele zabrakło do wygranej. W każdym tygodniu pierwszy zakład akumulowany z minimum pięcioma zdarzeniami, podlega zwrotowi stawki pod warunkiem, że nie wejdzie dokładnie jeden spośród wszystkich zakładów. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00. LVBet bonusem nagradza tu więc pechowców, którzy żyją według popularnego hasła “Ty, jeden mecz mi nie wszedł”.

Minimalna stawka upoważniająca do skorzystania z oferowanego przez LVBet bonusu Bezpieczny Kupon 5+ to 20 zł. Zwrócone na początku kolejnego tygodnia środki wyniosą maksymalnie 50 zł. Jeśli zagramy za niepełną kwotę, zwracana suma będzie zaokrąglona w górę lub dół (25,49 zł -> w dół, 25,50 zł -> w górę).

Zwrot stawki pojawi się na naszym koncie bonusowym. Zanim będziemy mogli wypłacić uzyskane środki, musimy nimi trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75.

Bukmacher organizuje też inne interesujące akcje promocyjne. Na bonus od LVBet w wysokości 50 zł mogą liczyć posiadacze karnetów na mecze drużyn sponsorowanych przez firmę. Pojawiają się również m.in. oferty okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi (tenisowy Wielki Szlem, piłkarskie mistrzostwa). Informacje o wszystkich nowych promocjach bukmacher umieszcza w serwisie on-line.

Typowanie e-sportu i sportów wirtualnych na stronie LVBet

LV Bet posiada swoją ofertę sportów wirtualnych. Gracze mogą obstawiać takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis ziemny oraz wyścigi psów, koni, kolarskie i motocyklowe. 

Coś dla siebie znajdą także gracze śledzący rozgrywki e-sportowe. Typować można następujące gry: League of Legends, Counter-Strike: GO, Call of duty, DOTA 2, Starcraft 2.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet bukmacher kod promocyjny

Na stronie firmy LVBet nie ma aktualnie żadnego kodu promocyjnego, który moglibyśmy polecić. Zaprezentujemy jednak dostępne możliwości na stronach innych bukmacherów, gdzie można zyskać kilka wiele nowych bonusów.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Freebet, cashback i bonus od depozytu na stronie STS

Oferta powitalna dla nowych graczy na stronie STS zawiera aż trzy bonusy. Aby z nich skorzystać, wystarczy założyć nowe konto po kliknięciu w nasz baner i wpisaniu kod promocyjny o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji. 

Bukmacher STS - Bonus STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Pierwszym bonusem na STS jest bezpieczny zakład, czyli cashback o maksymalnej stawce 31 złotych. Oznacza to, że w przypadku przegranej, stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Trzeba pamiętać, że ten bonus jest jednorazowy. 

Oferta zawiera również freebet, czyli darmowy zakład o wartości 29 złotych. Bukmacher przekazuje nowemu graczowi tę sumę na obstawianie zakładów bez żadnych ograniczeń. Kwoty nie można jednak rozbić na dwa i więcej kuponów. 

Nowi gracze na stronie STS mogą skorzystać także z oferty 1200 PLN od depozytu. Uzyskany bonus o wysokości zależnej od kwoty pierwszego depozytu przed wypłatą trzeba obrócić trzy razy z kuponami o minimalnym kursie całkowitym 1.91. 

Cashback do 550 złotych na Betclic

Każdy użytkownik, który założy nowe konto na stronie Betlic, a w trakcie rejestracji skorzysta z kodu promocyjnego MEGABONUS550, otrzyma zakład bez ryzyka o stawce maksymalnej 550 złotych.

Bukmacher Betclic - Bonus Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

W przypadku przegranej, stawka zostanie zwrócona na konto gracza.

Bukmacher PZBuk - kod promocyjny, cashback i bonus od depozytu

Oferta powitalna bukmachera PZBuk składa się z dwóch bonusów. Pierwszym z nich jest cashback o wartości 200 złotych, czyli zwrot stawki za pierwszy nietrafiony zakład, który spełnia warunki promocji. Aby skorzystać z tego zakładu bez ryzyka, należy zagrać za maksymalnie 200 zł i umieścić na kuponie minimum dwa zdarzenia, każde z nich z kursem nie niższym niż 1.40. Bonusem należy obrócić na dokładnie takich samych warunkach - bukmacher daje na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu

Bukmacher - PZBuk - Bonus PZBuk
Kod bonusowy: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Druga oferta to bonus od depozytu w wysokości 100 zł. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie można wymienić na wspomniany bonus w e-sklepie na stronie internetowej PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Trzeba pamiętać, że w celu wypłaty środków na konto bankowe, wymaga się okazania wyraźnego zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego. Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, należy założyć nowe konto z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB, który należy wpisać w trakcie rejestracji.

Betfan bukmacher kod promocyjny, cashback i bonus od depozytu

Swój kod promocyjny posiada również Betfan. W ofercie powitalnej tego bukmachera można znaleźć cashback o wartości 100 złotych oraz bonus do 3000 złotych od pierwszego, drugiego oraz trzeciego depozytu (każdy maksymalnie po 1000 złotych). Minimalna możliwa wpłata to natomiast 20 złotych. Bonus, który wynosi 10% wpłaty należy obrócić pięciokrotnie z kuponami, na których znajdują się przynajmniej dwa zdarzenia o kursach nie mniejszych niż 1.45. Po spełnieniu wszystkich warunków, w momencie wypłaty środków na konto depozytowe, bonus zostaje pomnożony dziesięciokrotnie. 

Bukmacher Betfan - Bonus Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Gracze korzystający z oferty Betfan są zwolnieni z obowiązku płacenia podatku od obrotu. Oznacza to, że wygrana z kuponu nie jest mnożona przez 0.88, a dzięki temu jest o 14% wyższa. 

Aby skorzystać z oferty powitalnej na Betfan, wystarczy założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS

Zakłady bukmacherskie Fortuna cashback i bonus od pierwszego depozytu

Firma Fortuna nie posiada swojego kodu promocyjnego, ale to nie znaczy, że na stronie tego bukmachera nie czeka na nowych graczy powitalna oferta. Składa się ona z trzech bonusów o łącznej wartości 2230 zł, o czym piszemy poniżej. 

Bukmacher Fortuna - Bonus Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Pierwszą z promocji jest darmowy zakład o wartości 20 złotych, który nowy gracz otrzymuje w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Później można zamienić je na dowolne zakłady. 

Fortuna oferuje też cashback w wysokości 210 złotych. Zakład bez ryzyka oznacza, że w przypadku niepowodzenia, środki zostaną zwrócone na konto gracza. Należy jednak pamiętać, że jest to bonus jednorazowy. 

Nowi gracze mogą skorzystać również z bonusu od pierwszego depozytu, którego maksymalna wartość wynosi 2000 złotych. Przed jego odebraniem, należy czterokrotnie obrócić wpłaconą kwotą w ciągu 30 dni. Na każdym z kuponów znajdować się muszą przynajmniej 3 zdarzenia, a wymagany minimalny kurs całkowity to 1.60. 

Jak zarejestrować konto u bukmachera LVBet?

LVBet - rejestracja konta - Bonus LVBet

U bukmachera LV Bet istnieją dwie możliwości rejestracji konta – szybka i pełna. Pierwszy wybór spowoduje błyskawiczne utworzenie konta tymczasowego, drugi – konta stałego, standardowego.

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Tymczasowe konto utworzymy w dwóch prostych krokach. Najpierw musimy podać imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Następnie wpisujemy aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i kod promocyjny. Aktywacja niepełnego konta umożliwi nam skorzystanie z bonusów od LVBet, czyli oferty powitalnej. Pozwoli też na zawieranie zakładów z maksymalnym limitem w wysokości 5200 zł. Nie dokonamy jednak wypłaty jakichkolwiek pieniędzy.

Bukmacher - LVBet - Bonus LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Pełna rejestracja (konto stałe)

Rejestracja tymczasowa pozwoli zawierać zakłady i skorzystać z bonusów od LVBet, ale aby uzyskać dostęp do wszystkich usług oferowanych przez tego bukmachera, trzeba w pełni zarejestrować konto.

W celu pełnej weryfikacji konta użytkownika, musimy uzupełnić podane wcześniej informacje. Bukmacher wymaga pełnych danych adresowych oraz osobowych, łącznie z numerem i serią dowodu tożsamości. Należy też dodać fotokopie obu stron wybranego dokumentu (dowód osobisty lub paszport) i podać aktualny numer rachunku bankowego, na który będziemy mogli zlecać wypłatę wygranych.

Standardowe konto umożliwia zawieranie dowolnych zakładów bez ograniczeń oraz wypłatę wskazanej przez nas kwoty z depozytu na konto bankowe. 

Aplikacja mobilna LVBet

Bukmacher LVBet posiada również swoją aplikację mobilną, działającą na systemach Android oraz iOS. Dzięki niej można w każdym miejscu obstawiać mecze i wypłacać środki (pod warunkiem posiadania konta stałego), a także skorzystać ze wszystkich promocji i bonusów LVBet

Posiadanie aplikacji umożliwia również korzystanie z cash-outa, czyli przedwczesnej wypłaty w trakcie spotkania.

Aplikacja z powodów ograniczeń Google nie jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play. Aby ją ściągnąć, najpierw trzeba zezwolić na pobieranie aplikacji z innych źródeł w ustawieniach telefonu. 

Wpłaty i wypłaty na LVBet

LVBet - wpłaty i wypłaty - metody płatności - Bonus LVBet

Firma LVBet oferuje szereg możliwości wpłaty pieniędzy na swoje konto depozytowe. Można dokonać tego poprzez:

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

W przypadku większości z tych opcji minimalna kwota wpłaty wynosi 10 złotych. Przez Skrill nie można przelać mniej niż 40 złotych, a przez Paysafecard 20 złotych. 

LV Bet online - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - LVBet - Bonus LVBet

Firma LVBet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 13 maja 2016 roku. Siedziba tej firmy mieści się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

LVBet jest oficjalnym sponsorem trzech polskich klubów piłkarskich: Widzewa Łódź, Wisły Płock oraz Stali Mielec. Operator jest również sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victorii London, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław. Kibice tych drużyn mogą liczyć nawet na specjalne bonusy od LVBet.

Zakłady bukmacherskie w LV Bet można zawierać także anonimowo. Taka możliwość istnieje jednak wyłącznie w punktach naziemnych, których firma posiada 54 na terenie Polski. 

Wysokość kapitału zakładowego LVBET to 2 025 000,00 PLN.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy