LVBet oferta bukmachera

Dodał: Maciej Baranowski,22 paź 2021 | 11:14

Przygotowana przez LVBet oferta powitalna opiewa na łączną kwotę 3333 PLN i składa się z trzech bonusów. Mogą z niej skorzystać wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji za pomocą jednego z linków lub banerów znajdujących się w tym artykule. Szczegóły tych promocji poznasz w tym artykule. Dowiesz się też, czy przy rejestracji konieczny jest odpowiedni dla LVBet kod promocyjny.

LVBet oferta bonus powitalny

Na skróty:

 1. LVBet oferta - Bonusy powitalne
 2. LVBet oferta - Promocje dla wszystkich
 3. LVBet oferta
 4. LVBet oferta - Kursy
 5. LVBet oferta - Metody płatności

LVBet oferta - bonusy na start

W LVBet oferta na start składa się z:

 • bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN
 • bonusu od drugiego depozytu do 1000 PLN
 • zakładu bez ryzyka do 333 PLN przy trzecim depozycie

Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ

Aktualnie nie ma konieczności używania w LVBet kodu promocyjnego. Jeśli w przyszłości pojawi się taki wymóg, wówczas niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Oprócz samego założenia konta u tego bukmachera, niezbędne jest też dokonanie depozytu. Oferta LVBet przewiduje bonusy za trzy pierwsze wpłaty, których dokonamy po rejestracji. W dalszej części tego tekstu szczegółowo omawiamy każdą z tych promocji.

Sprawdź oferty bukmacherów:

LVBet oferta - Bonus od pierwszego depozytu do 2000 PLN

Bonus od pierwszego depozytu to premierowy element dostępnej w LVBet oferty na start. Aby z niego skorzystać należy dokonać rejestracji konta i wpłacić minimum 50 PLN. Pozwala to aktywować bonus z mnożnikiem x100. O co chodzi?

Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% swojego depozytu (maksymalnie 20 PLN przy depozycie 2000 PLN lub większym) z mnożnikiem kursów x100. Można go wykorzystać w ciągu 30 dni, liczonych od momentu pierwszej wpłaty. Jeśli kupon spełni odpowiednie wymagania, wówczas pojawi się opcja skorzystania z bonusu. Co należy zrobić aby tak się stało?

 • kupon musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń
 • minimalny kurs poszczególnego zdarzenia nie może być niższy niż 1.25
 • kurs całkowity kupony musi być równy lub wyższy niż 2.50
 • na kuponie nie mogą znaleźć się: zakłady specjalne na zawodników, np.: “Zdobywca bramki” oraz handicapy azjatyckie

Po stworzeniu takiego kuponu jego kurs całkowity będzie 100 razy większy niż pierwotny. Maksymalna stawka w tym wypadku wynosi 1% pierwszego depozytu (nie więcej niż 20 PLN). Ważne, by przed jego zatwierdzeniem zaznaczyć pole “Użyj bonusu Wygrane x100”.

Przykład: pierwsza wpłata: 1000 PLN, przyznany bonus: 10 PLN, stawka z uwzględnieniem 12% podatku od obrotu: 8.80 PLN, kurs całkowitym kuponu 3.00, mnożnik: x100, kurs ostateczny: 300.00, ewentualna wygrana: 8.80 x 300.000 = 2640 PLN

LVBet zrobił w tym przypadku pewien ukłon w stronę osób chcących dokonać depozytu w przedziale 10 - 49.99 PLN. Jeśli po dokonaniu pierwszej wpłaty wyślą one e-mail z tytułem “Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl, otrzymają bonus w wysokości 10% od wpłaconej kwoty z mnożnikiem x10. W tym przypadku obowiązują dokładnie takie same zasady, jak powyżej.

Jeśli chodzi o obrót - LVBet wymaga czterokrotnego obrotu kwotą depozytu po minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 2.00. Jeśli chcemy zagrać zakład AKO, wówczas przynajmniej jedno ze zdarzeń powinno mieć kurs 1.50 lub większy. Na spełnienie tych wymagań nie ma żadnego limitu czasowego, jednak dopóki tego nie zrobimy, to nie będziemy mogli wypłacić ewentualnej wypłaty z kuponu z mnożnikiem x100.

Do obrotu depozytem nie są wliczane:

 • sporty wirtualne
 • zakłady specjalne
 • kupony, w których skorzystano z opcji Cash-Out

Jeśli wszystkie te wymagania zostaną spełnione, wówczas środki zostaną przeniesione na saldo główne, skąd będzie można dokonać ich wypłaty na konto lub przeznaczyć je na dalszą grę.

LVBet oferta - Bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN

Tak jak wspominaliśmy, w LVBet oferta powitalna została tak skonstruowana, że na bonus można liczyć też w przypadku drugiej wpłaty. Aby z niego skorzystać minimalny depozyt musi wynieść 50 PLN. Promocja ta jest dokładnie taka sama, jak w przypadku “Bonusu od pierwszego depozytu”, z tą różnicą, że tutaj otrzymujemy mnożnik x50.

Maksymalny bonus w wysokości 1000 PLN zostanie przyznany w przypadku wpłaty 2000 PLN. Przed wypłatą ewentualnej wygranej należy trzykrotnie obrócić kwotą depozytu, na tych samych zasadach, jak w poprzedniej promocji. W przypadku wyższego depozytu niż 2000 PLN, ewentualna nadwyżka nie musi być obracana.

Sprawdź kody promocyjne:

LVBet oferta - Zakład bez ryzyka do 333 PLN przy trzecim depozycie

Trzecią możliwością, jaką daje dostępna w LVBet oferta na start, jest skorzystanie z zakładu bez ryzyka po dokonaniu trzeciego depozytu. W celu aktywacji tej promocji trzeba zaznaczyć okienko bonusowe “Zakłady bez ryzyka”. Minimalna wpłata pozwalająca na wzięcie udziału w tej promocji wynosi 25 PLN.

Po spełnieniu tych wymagań do naszej dyspozycji będzie “zakład bez ryzyka”, który można wykorzystać tylko i wyłącznie na pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty. Jego minimalny kurs musi wynieść 1.75. Można zagrać zarówno singla, jak i zakład złożony z kilku zdarzeń.

W ramach tej promocji maksymalnie można otrzymać 333,30 PLN. Na tą kwotę składa się 330 PLN za dokonanie depozytu oraz dodatkowy 1% (czyli 3,30 PLN) za zaznaczenie opcji “Zakład bez ryzyka”. W przypadku wpłaty wyższej niż 330 PLN, do środków bonusowych zostanie zaliczona kwota do 330 PLN włącznie, natomiast pozostała część trafi na saldo główne gracza.

Jeśli postawiony przez nas kupon okaże się przegrany, wówczas LVBet zwróci nam równowartość postawionej stawki, maksymalnie do 333,30 PLN. Przed wypłatą tych środków należy nimi jeden raz obrócić po minimalnym kursie 1.75. Zaliczane są tylko i wyłącznie kupony zawierające zdarzenia z sekcji “Zakładów sportowych”.

LVBet oferta bonus powitalny

LVBet oferta - Promocje dla wszystkich

W LVBet oferta promocyjna skierowana jest nie tylko dla osób, które po raz pierwszy zakładają konto. Bukmacher ten przygotował też szereg bonusów dla wszystkich swoich klientów. Przypominamy, że w chwili obecnej nie ma konieczności posiadania w LVBet kodu promocyjnego. Poniżej szczegółowo omawiamy aktualne promocje.

LVBet oferta - Bonus od depozytu do 600 PLN na gry karciane i sporty wirtualne

Miłośnicy gier karcianych oraz sportów wirtualnych znajdą w LVBet ofertę bonusową, która podwoi ich pierwszy depozyt do kwoty 600 PLN. Aby tak się stało trzeba zaznaczyć opcję “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki”. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z promocji wynosi w tym przypadku 20 PLN. Przed dokonaniem wypłaty tych środków należy nimi sześciokrotnie obrócić po kursie równym lub większym niż 1.50, grając zdarzenia tylko i wyłącznie z sekcji Gier Karcianych lub Sportów Wirtualnych.

LVBet oferta - Codzienny cashback 50% do kwoty 25 PLN

W LVBet oferta promocyjna pozwala na skorzystanie każdego dnia z cashbacku 50% do kwoty 25 PLN. Wszystko co należy w tym temacie zrobić, to dokonać depozytu na minimum 50 PLN, a następnie postawić dowolny kupon za taką kwotę. Jeśli okaże się przegrany, wówczas na nasze konto wróci połowa zainwestowanej stawki. 

Przyznany bonus to 1 PLN z mnożnikiem x25. Można go wykorzystać tylko i wyłącznie na ofertę zakładów sportowych, grając kupon o łącznym kursie minimum 2.50, składający się z co najmniej trzech zdarzeń (każde z nich z kursem 1.25 lub wyższym).

LVBet oferta - Bezpieczny kupon 5+

Stworzona przez LVBet promocja “Bezpieczny kupon 5+”, to idealna oferta dla wszystkich tych, którym jedno zdarzenie często psuje kupon. Jeśli znajdzie się na nim co najmniej pięć zdarzeń, a łączny kurs będzie równy lub większy niż 3.00, wówczas będziemy mogli liczyć na ewentualny zwrot stawki do 50 PLN. 

Nastąpi to tylko i wyłącznie wtedy, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, a wszystkie pozostałe zostaną rozliczone jako wygrane. Minimalna stawka uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to 20 PLN.

LVBet oferta - Bez podatku po rejestracji

Promocyjna oferta LVBet spodoba się wszystkim tym, którzy nie lubią płacić podatków. Jest to idealny dodatek do “Pakietu Powitalnego” przygotowanego przez tego bukmachera. Każda osoba, która założy konto w LVBet, przez pierwsze 14 dni może nie płacić 12% podatku od gier.

Wszystko co należy zrobić, to zagrać kupon składający się z co najmniej trzech zdarzeń o minimalnym łącznym kursie 2.40. Do promocji zaliczają się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i zakłady na żywo.

LVBet oferta - Gruby kupon

Każdego dnia w ofercie LVBet pojawia się tzw. “Gruby kupon”, na którym znajdują się zdarzenia z podniesionym kursem nawet do 20%. Wszystko co należy zrobić aby skorzystać z tej opcji, to wejść w odpowiednią zakładkę i zagrać przygotowany kupon za dowolną stawkę.

LVBet oferta - LV Kombi Boost: Podnosimy kursy

Kolejny element, dostępnej w LVBet oferty promocyjnej, skierowano do miłośników kuponów złożonych z kilku zdarzeń. Mogą oni zwiększyć kurs całkowity od 3 do 75%. Warunkiem jest dodanie co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym współczynnikiem wynoszącym 1.25 dla każdego z nich.

Przy trzech zdarzeniach na kuponie kurs całkowity wzrośnie o 3%, przy czterech o 7%, przy pięciu o 10%, a każde kolejne spowoduje wzrost o 5 punktów procentowych. Maksymalny poziom 75% osiągnie się przy dodaniu do kuponu trzynastu zdarzeń.

LVBet oferta - Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Na dodatkowe środki mogą liczyć też fani sportów wirtualnych. Wystarczy, że w ciągu tygodnia postawią zdarzenia z tej sekcji za minimum 100 PLN. Po spełnieniu tego warunku w poniedziałek na ich konto trafi wówczas 20 PLN, które przed wypłatą należy pięciokrotnie obrócić w ciągu 30 dni.

LVBet oferta - VARyfikacja w Ekstarklasie

Ostatnim elementem promocyjnej oferty LVBet jest “Varyfikacja w Ekstraklasie” W jej ramach można liczyć na zwrot stawki do kwoty 100 PLN. Stanie się tak wtedy, gdy postawimy kupon na mecz Ekstraklasy za co najmniej 10 PLN z minimalnym kursem 1.50 i okaże się on przegrany w sytuacji, gdy VAR cofnie jedną ze zdobytych bramek. Otrzymanymi środkami bonusowymi należy przed wypłatą obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.75.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet oferta

Dostępna w LVBet oferta bukmacherska jest bardzo szeroka. Aktualnie opiera się na pięciu filarach:

 • zakładach sportowych
 • zakładach na żywo
 • grach karcianych
 • sportach wirtualnych
 • e-sporcie

Każdy z nich posiada swoją osobą zakładkę, widoczną na górnym pasku menu. W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

LVBet oferta - Zakłady sportowe

W LVBet oferta bukmacherska opiera się w głównej mierze na zakładach sportowych. To w tej sekcji znajdziemy najwięcej zdarzeń do obstawiania. Przejdziemy do niej klikając w zakładkę “Sporty”.

Oferta zakładów sportowych oparta jest w głównej mierze na najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na lodzie
 • Sporty walki
 • Piłka ręczna
 • Żużel
 • Baseball
 • Tenis stołowy
 • F1
 • Rajdy samochodowe

Znajdziemy tutaj też sporty niszowe, np:

 • Darts
 • Snooker
 • Siatkówka plażowa
 • Krykiet
 • Szachy
 • Warcaby
 • Futbol gaelicki
 • Hurling
 • Futsal
 • Squash

Wybór jest bardzo duży, a dodatkowo w LVBet oferta rozszerza się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych lub w sezonie zimowym. 

Najwięcej możliwości mamy przy okazji “Piłki nożnej”. Znajdziemy tam zarówno wszystkie najpopularniejsze ligi europejskie, jak i rozgrywki z takich krajów egzotycznych, np.: Arabia Saudyjska, Bahrajn, Salwador, Mozambik, RPA czy Zambia.

Jeśli chodzi o ligę polską, to do wyboru mamy następujące rozgrywki:

 • Ekstraklasa
 • I liga
 • II liga
 • III liga
 • Zakłady długoterminowe

Obstawiać można nie tylko zwycięzcę danego spotkania, ale też szereg opcji dodatkowych. Liczba rynków uzależniona jest od popularności danego sportu oraz prestiżu rozgrywek. 

W LVBet dość mocno rozbudowano ofertę na tenis. Znajdziemy tam zarówno najważniejsze turnieje, jak i te mniej popularne zawody challengerowe lub ITF. Wszystkie z nich pogrupowane są wg nazw krajów, w których aktualnie odbywa się turniej.

LVBet oferta - Zakłady na żywo

Drugim elementem, na którym opiera się oferta LVBet, są zakłady na żywo. Opcja ta staje się coraz popularniejsza wśród wielu miłośników zakładów bukmacherskich, dlatego też jest stale rozbudowywana. Do aktualnej oferty dostaniemy się po kliknięciu zakładki “NA ŻYWO”.

Po lewej stronie znajdziemy wszystkie sporty, które można obstawiać w danej chwili. Po wejściu w interesujące nas zdarzenie naszym oczom ukażą się wszystkie dostępne rynki oraz aktualny wynik danego meczu. Wszystko jest przejrzyste i pozwala na intuicyjne poruszanie się pomiędzy zakładkami.

LVBet oferta - Gry karciane

Nowością w ofercie LVBet są gry karciane. Podobnie jak u innych legalnych polskich bukmacherów, nie jest to jednak tradycyjna rozgrywka, znana choćby z kasyna. Możemy jedynie być obserwatorami danej partii i typować różne możliwe zdarzenia.

Do wyboru mamy trzy gry karciane:

 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack

Obstawiać można zarówno zwycięzcę poszczególnego rozdania, jak i szereg opcji dodatkowych. Ich wybór zmienia się w zależności od tego, jaką grę aktualnie wybierzemy. W przypadku Pokera jest to np.: wygrywający układ. Z kolei Wojna daje możliwość typowania kolorów i barw kart, a Blackjack wygranej wg punktów.

W przypadku “Gier karcianych” rozgrywka charakteryzuje się dużą dynamiką i trwa przez całą dobę. Stanowi to pewną odskocznię od tradycyjnych zakładów sportowych. Przed przystąpieniem do zabawy zalecamy jednak szczegółowe zapoznanie się z zasadami poszczególnych gier.

LVBet oferta - Sporty wirtualne

Kolejnym elementem oferty LVBet są “Sporty wirtualne”. Dostaniemy się do nich wybierając z menu zakładkę “Wirtualne”. Po przejściu do tej sekcji naszym oczom ukaże się lista aktualnych zdarzeń. Do wyboru mamy:

 • Wirtualną piłkę nożną
 • Wirtualne wyścigi psów
 • Wirtualne wyścigi konne
 • Wirtualne wyścigi samochodowe
 • Wirtualny tenis
 • Wirtualny żużel

Zakłady na poszczególne opcje można wnosić co kilka minut o każdej porze dnia i nocy. Do wyboru mamy zarówno główne rynki, gdzie typujemy zwycięzcę, jak i szereg opcji dodatkowych. Ich liczba oraz rodzaj uzależniona jest od wybranej dyscypliny.

LVBet oferta - E-sport

Ostatni filar oferty LVBet to “E-sport”. W zakładce tej zostały zebrane wszystkie najpopularniejsze zdarzenia związane z obstawianiem rywalizacji zawodników w grach komputerowych. Do wyboru są następujące opcje:

 • Counter-Strike: GO (CS:GO)
 • Dota 2
 • League of Legends
 • Valorant
 • Overwatch

Gracze mają do wyboru zarówno zakłady główne, jak i szereg rynków dodatkowych. Zakłady można wnosić przed startem danej rozgrywki oraz w trakcie jej trwania. Możliwości mamy naprawdę dużo, więc każdy powinien znaleźć tutaj coś interesującego.

LVBet - Kursy

W LVBet oferta kursowa jest bardzo podobna w stosunku do największych firm na rynku. Dotyczy to zarówno zdarzeń z piłki nożnej, jak i innych dyscyplin sportowych. Na atrakcyjne kursy można liczyć w przypadku zakładów głównych oraz opcji dodatkowych.

LVBet oferuje też promocję “Gruby kupon”, w której każdego dnia pojawiają się zdarzenia z kursami nawet o 20% większymi niż w tradycyjnej ofercie. Warto tam regularnie zaglądać, bo wtedy żadna interesująca opcja nie zostanie przegapiona. Z promocji skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy - przypominamy, że w chwili obecnej nie jest wymagany LVBet kod promocyjny.

LVBet - Metody płatności

Bukmacher LVBet oferuje swoim klientom kilka nowoczesnych metod płatności. Wszystkie z nich są sprawdzone i posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że środki trafią w niepowołane ręce. W przypadku wpłat do wyboru są następujące opcje:

 • Plix
 • Blik
 • Przelewy24
 • Paysafecard
 • PayPal
 • Karta płatnicza

Minimalny depozyt wynosi 1 PLN, a maksymalny 25 000 PLN. Niezależnie od wybranej metody nie zapłacimy żadnej prowizji. Środki z reguły księgowane są w ciągu kilku minut.

W ofercie LVBet znajduje się jedyna dostępna na rynku metoda wypłaty - Rapid Pay. Umożliwia ona błyskawiczne przekazanie środków przez bukmachera na osobisty rachunek bankowy. Wypłaty realizowane są każdego dnia w godzinach od 08:00 do 01:00. 

Jeśli nasz bank nie znajduje się na liście, wówczas można skorzystać z opcji tradycyjnego przelewu. Minimalna wypłata wynosi 10 PLN. W tym przypadku bukmacher też nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty.

LVBet oferta bonus powitalny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj
PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1500 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki

Bonusy u bukmacherów