PZBuk bonus powitalny 500 PLN + Freebet 10 PLN

PZBuk bonus powitalny 500 PLN + Freebet 10 PLN
Źródło zdjęcia: materiały prasowe pzbuk
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, to stosunkowo nowy gracz na rynku. Firma Cherry Online, która jest właścicielem PZBuka, uzyskała wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w czerwcu 2018 r. Serwis on-line wystartował kilka miesięcy później. PZBuk ma w ofercie różne bonusy, m.in. promocję powitalną na start.

pzbuk bonus bez depozytuKod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera PZBuk
  2. PZBuk bonus bez depozytu w wysokości 10 zł (Freebet 10 zł)
  3. PZBuk bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu 500 zł)
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera PZBuk
  5. Jak zarejestrować konto u bukmachera PZBuk?

PZBuk bonus - oferta powitalna u bukmachera PZBuk

PZBuk przygotował dla nowych użytkowników ofertę promocyjną. Rejestrując się u tego legalnego polskiego bukmachera, otrzymamy pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów:

- Bonus bez depozytu w wysokości 10 zł (freebet)
- Bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł

W tym tekście znajdziesz wszystkie zasady i informacje potrzebne Ci do rozpoczęcia przygody z bukmacherem PZBuk. Dowiesz się, jak działają bonusy powitalne i jakie warunki trzeba spełnić, aby obrócić środkami bonusowymi, a w dalszej kolejności wypłacić je na konto bankowe.

pzbuk bonus oferta powitalna

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

PZBuk bonus bez depozytu w wysokości 10 zł (Freebet 10 zł)

Freebet to darmowy zakład przyznawany przez bukmachera. PZBuk proponuje nowym użytkownikom freebet w wysokości 10 zł. Otrzymujemy bonus bez wymaganego depozytu, więc nie musimy wpłacać pieniędzy na nasze konto, aby go uzyskać. Wspomnianą kwotę dostajemy w postaci 20 tys. punktów, które następnie możemy wydać w specjalnym e-sklepie. Kupimy za to dwa darmowe zakłady, po 5 zł każdy. 

Bukmacher wymaga, aby łączny kurs wykorzystanych darmowych zakładów był nie mniejszy niż 2.00. Jeśli wysłane przez nas kupony – freebety zostaną rozliczone jako wygrane, pieniądze trafią na nasze konto depozytowe, skąd możemy je wypłacić albo dalej nimi grać.

pzbuk bonus bez depozytuKod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

PZBuk bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu 500 zł)

PZBuk oferuje nowym graczom bonus od depozytu do 500 zł, przyznawany jednorazowo w momencie dokonania pierwszej wpłaty. Aby aktywować promocję, należy zaznaczyć odpowiednie pole podczas zasilania konta.

Bukmacher podwaja nam pierwszy depozyt – wartość bonusu stanowi 100% wpłacanej sumy, która musi być równa lub większa niż 100 zł. Oferta powitalna ominie nas, gdy przelejemy na konto bukmachera mniejszą kwotę. Maksymalnie możemy otrzymać 500 zł

Środki bonusowe będziemy mogli wypłacić po spełnieniu warunków obrotu. Musimy czterokrotnie obrócić sumą wpłaconych środków i przyznanego nam bonusu. Zaliczane są tylko zakłady wielokrotne (akumulowane), których kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.00.

Aby rozjaśnić obowiązujące zasady obrotu, posłużmy się przykładem. Dokonujemy pierwszej wpłaty w wysokości 200 zł, więc taka sama kwota znajdzie się na naszym koncie bonusowym. W tym przypadku suma to 400 zł (200 zł + 200 zł). Zanim obrócimy bonusem, należy zawrzeć zakłady o łącznej sumie stawek w wysokości minimum 1600 zł (4 x 400 zł = 1600 zł).

Jeśli spełnimy warunki obrotu, zachowując przy tym środki bonusowe na koncie, pieniądze automatycznie trafią do salda głównego. Do nas należy decyzja, czy wypłacimy je na konto bankowe, czy będziemy kontynuowali grę.

bonus od depozytu pzbuk

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera PZBuk

Komborakieta

Akcja promocyjna Komborakieta zwiększa naszą wygraną w zakładach wielokrotnych na tenis ziemny. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50

Wysokość bonusu w wypadku umieszczenia dwóch zdarzeń na kuponie wyniesie dodatkowe +2% wygranej z zakładu. Przy 3 zdarzeniach – 5%, przy 4 zdarzeniach – 7%, przy 5 zdarzeniach – 10%, przy 6 zdarzeniach – 15%, przy 7-10 zdarzeniach – 25%, a przy 11 i więcej zakładach – aż 30%! 

Co ważne, dodatkowo zdobyte środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bezpośrednio po rozliczeniu wygranej trafią na nasze konto gracza, skąd możemy je wypłacić lub dalej inwestować. 

Promocja nie obejmuje zakładów pojedynczych, systemowych, postawionych za pomocą darmowego zakładu oraz wypłaconych poprzez opcję cashoutu.

Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu nie może przekroczyć równowartości 5 tys. euro przeliczonej na złotówki według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019 r. 

bonus pzbuk komborakieta

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Kombodoładowanie

Oferta bonusowa Kombodoładowanie obejmuje najpopularniejsze wydarzenia piłkarskie oraz e-sport i powoduje większą wygraną w zależności od ilości umieszczonych na kuponie zdarzeń. Fani futbolu mogą zyskać Kombodoładowanie stawiając na: polską Ekstraklasę, angielską Premier League, hiszpańską La Ligę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, francuską Ligue 1, Ligę Mistrzów, Ligę Europy i mecze reprezentacji Polski rozgrywane nie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Wysyłając zakład z dwoma zdarzeniami, przyznany bonus wyniesie dodatkowe +1% wygranej. Z 3 zdarzeniami – 2%, z 4 zdarzeniami – 3%, z 5 zdarzeniami – 4%, z 6 zdarzeniami – 5%, z 7-10 zdarzeniami – 10%, z 11 i więcej zdarzeniami – 15%! 

Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Uzyskanymi środkami nie musimy obracać, bo od razu trafiają na nasze konto główne i są dostępne do wypłaty. 

Podobnie jak w promocji Komborakieta, tak i tutaj nie są uznawane zakłady pojedyncze, systeme, postawione za pomocą darmowego zakładu oraz wypłacone poprzez opcję cashoutu. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu nie może przekroczyć równowartości 10 tys. funtów.

bonus pzbuk kombodoladowanie

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Sklep PZBuk

Bukmacher PZBuk oferuje graczom bonusy w specjalnym sklepie. Możemy tam nabyć darmowy zakład, bonus od wpłaty oraz środki bonusowe – wszystko do 500 zł wartości. W sklepie płacimy wirtualnymi punktami, które zdobywamy m.in. w trakcie gry.

Za co PZBuk premiuje nas punktami? Nowo zarejestrowany gracz otrzyma 600 pkt. po pełnej weryfikacji konta. Każdy zatwierdzony dokument tożsamości wart jest 1000 pkt. Codzienne logowanie wyceniono na 25 pkt, a wpłatę min. 50 zł na 50 pkt. Za zasilenie konta w wysokości 100 zł dostaniemy 100 pkt., 200 zł – 200 pkt., 500 zł – 500 pkt. itd. Pierwsza wypłata środków na konto bankowe to zysk 100 pkt. Punkty lojalnościowe otrzymamy za zawieranie zakładów przedmeczowych oraz na żywo. 

Za 10 tys. pkt. dostaniemy w sklepie darmowy zakład o równowartości 5 zł. To najtańszy produkt tam dostępny. Najdroższy to środki bonusowe warte 500 zł, co kosztuje 400 tys. pkt.

bonus sklep pzbuk

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera PZBuk?

Proces rejestracji w PZBuk podzielony jest na trzy etapy, aby nowy użytkownik bez problemu spełnił wszystkie oczekiwane przez bukmachera warunki.

Krok 1

Na początku musimy podać wybraną nazwę użytkownika i hasło do logowania. Nie ma co do loginu żadnych wymagań, o ile tylko dana fraza jest dostępna do użycia. Do tego należy wpisać adres e-mail, na który zostanie nam wysłany link aktywacyjny, niezbędny do ukończenia pełnej rejestracji.

Krok 2

W kolejnym etapie podajemy podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Bukmacher oczekuje numeru i serii naszego podstawowego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu. Możemy też wpisać dostępny dla bukmachera PZBuk kod bonusowy.

Krok 3

Ostatni etap, który należy przejść przed pierwszą wypłatą środków (wcześniej możemy zawierać zakłady), to uzupełnienie szczegółowych informacji umożliwiających bukmacherowi pełną weryfikację naszego konta. Należy wysłać fotokopie obu stron dokumentu tożsamości, którego dane wpisaliśmy w odpowiednim miejscu w poprzednim kroku. Ponadto musimy wpisać numer aktywnego rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane przez nas wygrane.

Zarejestrowani użytkownicy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych u bukmachera PZBuk. Mając zweryfikowane i aktywowane konto, możemy zawierać dowolne zakłady, wypłacać środki na konto bankowe oraz brać udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez bukmachera.

pzbuk rejestracja

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Nota prawna

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.