PZbuk kod promocyjny | bonus powitalny

PZbuk kod promocyjny | bonus powitalny | Październik 2021
pzbuk kod promocyjny / bonus powitalny
Autor: Juliusz Orciuch19 paź 2021 | 11:12
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher PZBuk ma w swojej ofercie bonusowy pakiet powitalny dla nowych użytkowników zarejestrowanych z Meczyki.pl z promocjami o łącznej wartości 520 zł. Na start można otrzymać 2x bonus PZBuk - darmowy zakład bez ryzyka (cashback) oraz freebet. Warunkiem jest założenie i aktywowanie konta wykorzystując widoczny niżej kod promocyjny PZbuk. W niniejszym tekście szczegółowo opisujemy działanie obu bonusów startowych PZBuk z kodem, przybliżamy inne promocje dostępne u tego bukmachera oraz dajemy wskazówki dotyczące rejestracji stosując kod bonusowy PZBuk.

PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. PZBuk bonus powitalny
 2. PZBuk bonus - zakład bez ryzyka (Cashback 500 zł)
 3. PZBuk bonus - darmowy zakład (Freebet 20 zł)
 4. PZBuk kod promocyjny - gdzie wpisać?
 5. PZBuk - pozostałe bonusy
 6. Oferta bukmachera PZBuk
 7. PZBuk - wpłaty i wypłaty
 8. PZBuk - informacje o bukmacherze

PZBuk bonus powitalny

Bukmacher ma specjalną ofertę bonusową dla nowych użytkowników. PZbuk bonus powitalny proponuje graczom w postaci bonusów o łącznej wartości 520 zł. Promocje łączą się ze sobą. Jednym z warunków jest podanie kodu promocyjnego PZBuk o treści: MECZYKI podczas rejestracji.

 • Pierwszą promocją w ramach oferty powitalnej na PZBuk jest zakład bez ryzyka - bonus w wysokości 500 zł (cashback).
 • PZBuk oferuje nowym graczom również freebet (darmowy zakład) o wartości 20 zł.

W tym tekście znajdziesz wszystkie zasady i informacje potrzebne Ci do rozpoczęcia przygody z bukmacherem PZBuk. Dowiesz się jak działają proponowane przez PZBuk bonusy powitalne z kodem promocyjnym (treść: MECZYKI) i jakie warunki trzeba spełnić, aby obrócić środkami bonusowymi, a w dalszej kolejności wypłacić je na konto bankowe.

PZBuk bonus zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł (Cashback 500 zł)

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to bardzo popularna oferta startowa na polskim rynku bukmacherskim. PZBuk proponuje nowym użytkownikom bonus cashback w wysokości 500 zł. Aby skorzystać z tej promocji, należy przede wszystkim zarejestrować się z użyciem kodu bonusowego PZBuk o treści: MECZYKI oraz pozytywnie zweryfikować swój numer telefonu. W ramach tego bonusu można otrzymać zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład, który spełnia warunki opisane w regulaminie zakładu bez ryzyka.

Jakie to warunki? Po pierwsze, stawka zakładu musi wynieść maksymalnie 500 zł. Po drugie, kupon nie może składać się z mniej niż dwóch zdarzeń. Po trzecie, każde zdarzenie powinno mieć kurs minimalny 1.40. Można zawrzeć dowolną liczbę zakładów, a cashback obowiązuje przy pierwszym nieskutecznym typowaniu. Czyli realna jest sytuacja, w której gracz wyśle np. pięć kuponów promocyjnych i dopiero za piąty otrzyma zwrot stawki. 

PZBuk bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni. Aby obrócić otrzymanym bonusem trzeba spełnić identyczne warunki dotyczące kursów i liczby zdarzeń jak przy zakładzie bez ryzyka. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

PZBuk bonus freebet w wysokości 20 zł

PZBuk ma dla nowych graczy także freebet, nazywany również darmowym zakładem. Jak go otrzymać? Początkowo trzeba oczywiście zarejestrować się na stronie bukmachera z użyciem odpowiedniego kodu promocyjnego. Następnie wystarczy wpłacić na swoje konto gracza minimum 20 zł. Gdy to zrobimy, po kilku minutach otrzymamy darmowy zakład w wysokości 20 zł.

Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi on być wielokrotny, a więc powinien składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Co istotne, jeśli taki kupon okaże się wygrany - pieniądze można od razu wypłacić. Nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu.

Sprawdź kody promocyjne:

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie bukmachera PZBuk i jak skorzystać z kodu promocyjnego PZBuk o treści: MECZYKI. Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej PZBuk.

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Na początku musimy podać wybraną nazwę użytkownika i hasło do logowania. Nie ma co do loginu żadnych wymagań, o ile tylko dana fraza jest dostępna do użycia. Do tego należy wpisać adres e-mail, na który zostanie nam wysłany link aktywacyjny, niezbędny do ukończenia pełnej rejestracji.

kod bonusowy pzbuk rejestracja 1

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta krok 2

W kolejnym etapie podajemy podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Bukmacher oczekuje numeru i serii naszego podstawowego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu. Możemy też wpisać dostępny dla bukmachera PZBuk kod bonusowy o treści: MECZYKI.

pzbuk kod bonusowy rejestracja 2

PZBuk kod bonusowy - rejestracja konta krok 3

Ostatni etap, który należy przejść przed pierwszą wypłatą środków (wcześniej możemy zawierać zakłady), to uzupełnienie szczegółowych informacji umożliwiających bukmacherowi pełną weryfikację naszego konta. Należy wysłać fotokopie obu stron dokumentu tożsamości, którego dane wpisaliśmy w odpowiednim miejscu w poprzednim kroku. Ponadto musimy wpisać numer aktywnego rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane przez nas wygrane.

kod promocyjny pzbuk rejestracja 3

Zarejestrowani użytkownicy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych u bukmachera PZBuk. Mając zweryfikowane i aktywowane konto, możemy zawierać dowolne zakłady, wypłacać środki na konto bankowe oraz skorzystać z promocji i bonusów od PZBuk.

PZBuk bonusy dodatkowe

Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na specjalne promocje u tego bukmachera. Bonusy PZBuk kieruje też w stronę stałych użytkowników. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach.

Bonus PZBuk Komborakieta

To bonus od PZBuk polegający na zwiększaniu wygranych w zakładach wielokrotnych na tenis ziemny. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50.

Wysokość bonusu PZBuk uzależnia od liczby zdarzeń na kuponie.

 • 2 zdarzenia - 2% 
 • 3 zdarzenia – 5%
 • 4 zdarzenia – 7%
 • 5 zdarzenia – 10%
 • 6 zdarzenia – 15%
 • 7-10 zdarzenia – 25%
 • 11 i więcej zdarzeń – aż 30%!

Co ważne, dodatkowo zdobyte środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bezpośrednio po rozliczeniu wygranej trafią na nasze konto gracza, skąd możemy je wypłacić lub dalej inwestować. 

Z bonusu PZBuk wyklucza zakłady pojedyncze, systemowe, postawione za pomocą darmowego zakładu oraz wypłacone poprzez opcję cashoutu.

Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu nie może przekroczyć równowartości 5 tys. euro przeliczonej na złotówki według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019 r. 

Bonus PZBuk Kombodoładowanie

Oferta bonusowa PZBuk Kombodoładowanie obejmuje najpopularniejsze wydarzenia piłkarskie oraz e-sport i powoduje większą wygraną w zależności od ilości umieszczonych na kuponie zdarzeń. Fani futbolu mogą zyskać Kombodoładowanie stawiając na: polską Ekstraklasę, angielską Premier League, hiszpańską La Ligę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, francuską Ligue 1, Ligę Mistrzów, Ligę Europy i mecze reprezentacji Polski rozgrywane nie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Wysyłając zakład z dwoma zdarzeniami, przyznany bonus od PZBuk wyniesie dodatkowe +1% wygranej. Z 3 zdarzeniami – 2%, z 4 zdarzeniami – 3%, z 5 zdarzeniami – 4%, z 6 zdarzeniami – 5%, z 7-10 zdarzeniami – 10%, z 11 i więcej zdarzeniami – 15%!

Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Uzyskanymi środkami nie musimy obracać, bo od razu trafiają na nasze konto główne i są dostępne do wypłaty, co jest plusem zaproponowanego przez PZBuk bonusu. Większość bukmacherów w Polsce, przed wypłaceniem środków z promocji wymaga kilkukrotnego obrócenia nimi.

Podobnie jak w promocji Komborakieta, tak i w przypadku tego bonusu od PZBuk nie są uznawane zakłady pojedyncze, systemowe, postawione za pomocą darmowego zakładu oraz wypłacone poprzez opcję cashoutu. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu nie może przekroczyć równowartości 10 tys. funtów.

Sklep PZBuk

Bukmacher PZBuk bonus oferuje także w specjalnym sklepie. Możemy tam nabyć darmowy zakład, bonus od wpłaty oraz środki bonusowe – wszystko do 500 zł wartości. W sklepie płacimy wirtualnymi punktami, które zdobywamy m.in. w trakcie gry.

Za co możemy otrzymać od PZBuk bonusowe punkty? Nowo zarejestrowany gracz otrzyma 600 pkt. po pełnej weryfikacji konta. Każdy zatwierdzony dokument tożsamości wart jest 1000 pkt. Codzienne logowanie wyceniono na 25 pkt, a wpłatę min. 50 zł na 50 pkt. Za zasilenie konta w wysokości 100 zł dostaniemy 100 pkt., 200 zł – 200 pkt. itd. Pierwsza wypłata środków na konto bankowe to zysk 100 pkt. Punkty lojalnościowe otrzymamy za zawieranie zakładów przedmeczowych oraz na żywo.

Za 10 tysięcy punktów dostaniemy w sklepie darmowy zakład o równowartości 5 zł. Jest to najtańszy produkt dostępny na stronie. Najdroższy to natomiast środki bonusowe od PZBuk warte 500 zł, co kosztuje 400 tysięcy punktów.

PZBuk - bonusy i promocje

Kody bonusowe u innych bukmacherów:

PZBuk oferta bukmachera

Bukmacher PZBuk umożliwia graczom typowanie wydarzeń z wielu różnych dyscyplin sportowych. Wachlarz jest bardzo duży i obejmuje nawet krykiet, szachy, surfing, tenis stołowy oraz e-sport. Oczywiście, sporty takie jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka czy hokej także znajdują się w ofercie. Wiele dyscyplin jest później związanych z poszczególnymi bonusami od PZBuk.

Na stronie PZBuk można obstawiać nie tylko przedmeczowe zakłady, ale także te na żywo. To rozwiązanie jest bardzo popularne na polskim rynku i stosuje je większość firm na czele z STS i Fortuną.

E-sport i sporty wirtualne w ofercie PZBuk

Bukmacher PZBuk w swojej ofercie zakładów umożliwia również obstawianie e-sportu. Na stronie można typować różne gry: League of Legends, Counter Strike: GO, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League, FIFA oraz StarCraft zarówno przed wydarzeniem, jak i na żywo. Bukmacher umożliwia również obstawianie meczów na wielu turniejach polskich i międzynarodowych. 

Wśród sportów wirtualnych, które można typować na stronie Polskich Zakładów Bukmacherskich są: piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Wysokość kursów na stronie PZBuk

Jeśli chodzi o wysokość kursów, Polskie Zakłady Bukmacherskie na tle innych operatorów wypadają przeciętnie. Średnia marża na mecze piłkarskie w przypadku tej firmy wynosi 5%. Mocną stroną są kursy na niemiecką Bundesligę, Ligę Mistrzów oraz amerykańskie ligi baseballową i koszykarską - NHL i NBA. Całkiem nieźle wypada również Ekstraklasa. 

Aplikacja mobilna PZBuk

Bukmacher PZBuk posiada również swoją aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Posiada ona różne funkcje: cashout, powiadomienia PUSH, możliwość zawierania zakładów przedmeczowych oraz na żywo, a nawet dostęp do transmisji z meczów amerykańskiej ligi koszykarskiej NBA. Posiadanie aplikacji umożliwia również szybkie wypłaty środków i skorzystanie z bonusów od PZBuk.

Kody bonusowe u innych bukmacherów

PZBuk bonusy udostępnia po wpisaniu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, ale u innych bukmacherów wygląda to podobnie:

STS - trzy bonusy na 1460 PLN

Innym bukmacherem z taką ofertą jest STS, który oferuje korzystne promocje dla nowych graczy. Oferta powitalna na stronie STS składa się z trzech bonusów.

Freebet

Pierwszym z nich jest darmowy zakład o wartości 29 zł. Oznacza to, że bukmacher przekazuje tę kwotę w postaci freebetu do wykorzystania przez gracza bez ograniczeń dotyczących minimalnego kursu i liczby zdarzeń. 

Bukmacher STS - bonusy i promocje

Cashback

Drugi bonus to zakład bez ryzyka utraty środków o stawce nie większej niż 231 zł. Cashback polega na tym, że w przypadku przegranej, środki zostaną zwrócone na konto gracza, a ich wypłacenie nie wymaga żadnego obrotu. 

Bonus od depozytu

W ofercie STS znajduje się również bonus 100% od pierwszego depozytu, którego maksymalna wartość wynosi 1200 zł. Po wpłaceniu tej kwoty za pierwszym razem i trzykrotnym obróceniu ją, bukmacher wypłaci bonus o równowartości tej kwoty. Do obrotu zaliczane są stawki wyłącznie z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. 

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty na stronie STS należy założyć nowe konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego MEGABONUS.

Betclic - cashback 550 PLN 

W ofercie bukmachera Betclic można znaleźć największy cashback na polskim rynku bukmacherskim. Po wpisaniu kodu MEGABONUS550 w trakcie rejestracji, każdy nowy gracz będzie mógł zawrzeć kupon o stawce maksymalnej 550 zł i mieć pewność, że w przypadku porażki środki zostaną mu zwrócone. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka do 550 zł jest jedynym, ale wartym poznania bonusem zawartym w ofercie powitalnej Betclic.

Betfan - 1600 złotych bonusu

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom bonusy powitalne o łącznej wartości 1600 zł. Pakiet promocyjny zawiera zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu.

Cashback

Ten legalny polski bukmacher oferuje także cashback w wysokości 600 zł, który jest związany z pierwszym przegranym zakładem po rejestracji.

Bonus od depozytu

Betfan proponuje też bonus podwajający DRUGĄ wpłatę na konto po rejestracji. Maksymalnie w ramach promocji można jednak otrzymać 1000 zł.

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

W przypadku cashbacku od Betfan, środków zwróconych w razie niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, nie możemy od razu wypłacić. Trzeba obrócić nimi jednokrotnie, pamiętając o przynajmniej trzech zdarzeniach na kuponie i kursie minimalnym całego zakładu - 3.80.

Podobnie wygląda obrót kwotą otrzymaną w ramach bonusu od depozytu. W tym przypadku najpierw musimy odblokować bonus. Jak to zrobić? Zagrać za równowartość wpłaconej kwoty po kursie nie mniejszym niż 2.50. Gdy już tego dokonamy, musimy jeszcze obrócić bonusem. Trzykrotnie, zakładami zawierającym minimum trzy zdarzenia, z których każde osiągnie kurs minimalny 1.30. Ważny jest też kurs całkowity kuponu, który nie może być niższy niż 2.50.

Gra bez podatku

Bukmacher Betfan wyróżnia się tym, że zwalnia swoich graczy z obowiązku płacenia podatku od obrotu i bierze go na siebie. Dzięki temu wygrana każdego kuponu jest o 14% wyższa. 

PZBuk wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotnym elementem oferty legalnych bukmacherów są płatności, czyli wpłaty i wpłaty. Często na podstawie dostępnych możliwości operowania pieniędzmi użytkownicy oceniają, czy w danym miejscu opłaca się grać. Ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo z jednej strony oraz szybkość i prostota obsługi z drugiej. Im mniej skomplikowanych etapów trzeba pokonać, by odpowiedzialnie wpłacić lub wypłacić pieniądze, tym przychylniejszym okiem mogą na bukmachera patrzeć jego przyszli klienci. Stąd istotne są zaawansowane metody płatności, najlepiej dostępne w dowolnej, wybranej przez gracza chwili.

Pieniądze można wpłacić lub wypłacić najczęściej za pomocą internetowych systemów płatności, karty kredytowej czy debetowej, a także elektronicznych portfeli. Sprawdźmy, co w tej materii oferuje PZBuk. Kod promocyjny nie jest potrzebny ani do wpłat, ani do wypłat. Wszystko dlatego, że kod bonusowy PZBuk (treść: MECZYKI) wykorzystuje się przy rejestracji.

PZBuk - wpłaty

“Od razu po rejestracji umożliwiamy błyskawiczne wpłaty środków w dowolnym momencie 24/7” - informuje bukmacher. Oznacza to, że PZBuk oferuje klientom możliwość zasilenia konta o dowolnej porze, dowolnego dnia. Realizacja w trybie 24/7 pozwala chętnym na dokonanie wpłaty właściwie wedle uznania. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Warunkiem jest oczywiście ukończenie rejestracji.

Bukmacher podaje, że czas realizacji wpłaty wynosi mniej niż minutę. Z kolei minimalna jej kwota to 5 zł. Niższe sumy nie będą akceptowane. Nie jest za to wyartykułowany górny limit depozytu, choć przy sumach cztero- lub pięciocyfrowych zapewne nastąpi dodatkowa weryfikacja wpłacającego. Wpłaty dokonać można z dowolnego konta, z pozycji strony internetowej (aby się na nią przenieść, należy kliknąć w widoczny w tym tekście baner) lub aplikacji mobilnej, o której szerzej piszemy w dalszej części niniejszego artykułu. Możliwa jest też rejestracja z kodem promocyjnym PZBuk o treści: MECZYKI przez tę aplikację.

W PZBuk znajdziemy następujące sposoby na wpłatę pieniędzy:

 • Internetowe systemy płatności: Dotpay, Tpay oraz Przelewy24
 • Karta bankowa VISA lub Mastercard (za pośrednictwem Dotpay)
 • BLIK (bezpośrednio lub za pomocą Dotpay, Tpay lub Przelewy24)
 • Paysafecard (za pomocą Dotpay)
 • Google Pay (za pomocą Dotpay)
 • Wszystkie powyższe metody nie są objęte żadną prowizją. Wpłata jest zatem całkowicie darmowa, oprócz oczywiście kwoty przelewanej do depozytu. Jak podkreśla bukmacher, w razie problemów: “Punkt Obsługi Klienta wraz z Działem Płatności zapewniają pełne wsparcie techniczne”.

PZBuk - wypłaty

Drugim składnikiem oferty płatności u legalnych bukmacherów są wypłaty. Tutaj czas realizacji jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku wpłat. W końcu przychodzą takie momenty, że dany gracz w “mgnieniu oka” potrzebuje na koncie pieniędzy, które “zalegają” w depozycie. W opisanej sytuacji z pomocą może przyjść opcja ekspresowej wypłaty. Znajdziemy ją w PZBuku.

PZBuk oferuje możliwość dokonania wypłaty ekspresowej w systemie 24/7. Realizacja to nawet 30 minut od aktywacji zlecenia. Cała operacja odbywa się za pomocą wspomnianego już internetowego systemu płatności Przelewy24. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Nie ma górnego limitu ani dodatkowej prowizji. Co jednak istotne, nie wszystkie banki przyjmują wypłaty ekspresowe. Bukmacher za to udostępnia listę tych, które działają 24/7, niezależnie od dnia tygodnia - nawet w niedziele i święta. Oto banki oferujące we współpracy z PZBukiem błyskawiczne wypłaty:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Credit Agricole
 • Dwa kolejne podmioty - GetIn Bank oraz Bank PEKAO S.A. - akceptują wypłaty ekspresowe całą dobę, ale wyłącznie w dni powszednie.

Drugi sposób wypłaty to inny internetowy system płatności - Dotpay. W tym przypadku czas realizacji to około 1-2 dni robocze. Minimalna kwota również wynosi 5 zł. Prowizji także nie trzeba płacić. Bukmacher umożliwia także - w standardowym trybie - wypłatę środków na polski osobisty rachunek internetowy REVOLUT.

PZBuk - wypłaty - weryfikacja konta

Wypłaty w PZBuku nie są możliwe bez odpowiedniej weryfikacji konta. Bukmacher zapali zielone światło dla wypłaty dopiero po analizie dokumentów nadesłanych przez użytkownika, niezbędnych do osiągnięcia w pełni zweryfikowanego, stałego statusu konta.

Jak przebiega taka weryfikacja?
Każdy gracz, zanim zleci pierwszą wypłatę, musi przesłać bukmacherowi dwa pliki:

 • zdjęcie (skan, fotokopię) dokumentu tożsamości
 • tzw. wyciąg z konta bankowego
 • Polski dokument tożsamości, czyli dowód osobisty, paszport lub karta pobytu, musi być zgodny z danymi podanymi w trakcie rejestracji. Bukmacher odrzuca zagraniczne dokumenty - paszporty czy wizy.  Z kolei wyciąg to dokument potwierdzający, że gracz jest właścicielem osobistego konta bankowego.

Dokumenty trzeba przesłać w zakładce “Moje dokumenty” w panelu konta użytkownika. To jedyna możliwa droga - maile nie są akceptowane. Weryfikacja może zająć do 24 godzin. Gdy status dokumentu zmieni się na “Zatwierdzony”, następuje uruchomienie mechanizmu wypłaty. Uwaga: weryfikacja jest jednorazowa.

PZBuk - aplikacja mobilna

PZBuk należy do bukmacherów z aplikacją mobilną, która przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych graczy. Taką “apkę” można ściągnąć zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS (poprzez App Store). Właściciele smartfonów z Androidem nie pobiorą jej jednak ze sklepu Google Play. Muszą tego dokonać z pozycji strony internetowej bukmachera (zwykłej lub mobilnej), wchodząc w zakładkę “Aplikacja mobilna” i klikając “Pobierz aplikację na Androida”. Obok bukmacher zamieścił instrukcję jej instalacji.

Aplikacja jest całkowicie bezpieczna i legalna. Umożliwia nie tylko rejestrację z kodem bonusowym PZBuk (treść: MECZYKI), ale również stałą, regularną grę w przystępniejszy niż standardowy sposób. Bukmacher zwraca ponadto uwagę, że niektóre promocje dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja z tzw. zakładami “Kardio” - to oferta skierowana tylko dla grających przez “apkę”. 

Przypominamy, że na stronę bukmachera można przenieść się za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. W trakcie zakładania konta jest szansa wpisać odpowiedni kod bonusowy PZBuk o treści: MECZYKI, umożliwiający skorzystanie z pełnej oferty powitalnej.

PZBuk - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - PZBuk - Bonus PZBuk

Serwis on-line Polskich Zakładów Bukmacherskich wystartował jesienią 2018 r. Firma Cherry Online Polska, właściciel PZBuka, otrzymała odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca tego samego roku. W tamtym momencie była to dziewiąta legalna firma, która uzyskała pozwolenie na świadczenie swoich usług na terenie Polski.

Przedsiębiorstwo Cherry Online Polska zostało prawnie zarejestrowane w maju 2017 r. i ma swoją siedzibę w Warszawie. Jego większościowy właściciel to szwedzka spółka Cherry AB, która działa na rynku gier hazardowych od ponad 50 lat! Założono ją w 1963 r. w Sztokholmie. Do Cherry AB należy m.in. popularne, ale nielegalne w naszym kraju kasyno internetowe. Zalecamy grę tylko i wyłącznie w legalnych źródłach - uczciwi gracze mogą liczyć na oferowane przez bukmacherów bonusy, dostępne np. po wykorzystaniu kodu bonusowego PZBuk (treść: MECZYKI).

Pośrednie wejście na nasz rynek spowodowane jest zapewne chęcią zysku i rozwoju na niezagospodarowanym dotychczas przez nich gruncie. Firma zdecydowała się też na inwestycję w polski sport, skupiając się na koszykówce. PZBuk to oficjalny sponsor polskiej reprezentacji koszykarek i koszykarzy oraz wszystkich najważniejszych rozgrywek ligowych oraz pucharowych. Polskie Zakłady Bukmacherskie stały się tym ambasadorem koszykówki w naszym kraju.

Pomimo krótkiego stażu na rynku, firma sponsoruje także reprezentację hokeja na lodzie oraz hokejową ekstraligę i puchar kraju.

Oferta tego bukmachera - kod promocyjny PZBuk (treść: MECZYKI), zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i bonusy - może trafić do każdego polskiego gracza, który założy i zweryfikuje konto

PZBuk - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

20 PLN freebet za pierwszą wpłatę + do 500 PLN zwrotu za pierwszy przegrany zakład (np. jeśli wygrasz pierwsze dwa kupony, a przegrasz na trzecim, to otrzymasz zwrot za trzeci kupon).

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI