PZBuk bonus | kod bonusowy [promocyjny] PZBuk

Bonus 1050 PLN

 • 50 PLN darmowy zakład

 • 1000 PLN zakład bez ryzyka na pierwszy przegrany kupon!

 • +100% do wygranej na kupony wielokrotne

Dodał: Juliusz Orciuch,Wczoraj | 15:08

Kod promocyjny PZBbuk nie jest obecnie wymagany, a zastępuje go link rejestracyjny dla nowych graczy z Meczyki.pl podany w tym artykule. Bukmacher PZBuk ma w swojej ofercie bonusowy pakiet powitalny dla nowych użytkowników z promocjami o łącznej wartości 1050 zł. Rejestrując się poprzez specjalnie przygotowany link można otrzymać dwa bonusy od PZBuk - darmowy zakład (freebet) oraz zakład bez ryzyka (cashback). W tekście szczegółowo opisujemy działanie bonusów startowych PZBuk, przybliżamy inne promocje dostępne u bukmachera oraz dajemy wskazówki dotyczące rejestracji, gdy kod bonusowy PZBuk nie jest konieczny.

Bonusy PZBuk z kodem promocyjnym w pigułce

PZBuk przygotował dla nowych graczy bonusy, które można odebrać podczas rejestracji pod TYM LINKIEM. Wystarczy zarejestrować się za pomocą linku, a kod promocyjny PZBuk nie jest wymagany. W skład promocji dla nowych użytkowników wchodzą darmowy zakład (freebet) o wartości 50 zł i zakład bez ryzyka (cashback) do kwoty 1000 zł. Kod promocyjny PZBuk nie jest konieczny, aby uruchomić bonusy na start. Dostępne bonusy następnie podlegają zasadom obrotu. W tabeli wyjaśniamy w skrócie, jakie zasady obowiązują przy konkretnym bonusie.

Bonus PZBuk Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 50 PLN Obrót 1x, kupon wielokrotny, kurs zdarzenia min. 1.40
Zakład bez ryzyka 1000 PLN Obrót 1x, kupon wielokrotny, kurs zdarzenia min. 1.40

Bonusy startowe od PZBuk nie wykluczają się. Gracz może skorzystać z pełnej promocji, którą gwarantuje użycie kodu promocyjnego.

PZBuk bonus

PZBuk bonus powitalny

Bukmacher ma specjalną ofertę bonusową dla nowych użytkowników. PZbuk bonus powitalny proponuje graczom w postaci bonusów o łącznej wartości 1050 zł. Promocje łączą się ze sobą. Sprawdź kod promocyjny PZBuk podczas rejestracji od Meczyki.pl.

 • PZBuk oferuje nowym graczom freebet (darmowy zakład) o wartości 50 zł.

 • Drugą promocją w ramach oferty powitalnej na PZBuk jest zakład bez ryzyka - bonus w wysokości 1000 zł (cashback).

W tym tekście znajdziesz wszystkie zasady i informacje potrzebne Ci do rozpoczęcia przygody z bukmacherem PZBuk. Dowiesz się jak działają proponowane przez PZBuk bonusy powitalne i jakie warunki trzeba spełnić, aby obrócić środkami bonusowymi, a w dalszej kolejności wypłacić je na konto bankowe.

PZBuk bonus freebet o wartości 50 PLN

PZBuk ma dla nowych graczy freebet, nazywany również darmowym zakładem. Jak go otrzymać? Początkowo trzeba oczywiście zarejestrować się na stronie bukmachera (użycie kodu promocyjnego PZBuk nie jest wymagane). Następnie należy wpłacić na swoje konto gracza minimum 50 zł i postawić zakład.

Bonus PZBuk freebet Zasady bonusu
Stawka bonusu 50 PLN
Zasady darmowego zakładu Min. 2 zdarzenia, kurs kuponu min. 2.00
Obrót bonusem Min. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40

Jakie są wymogi bonusu PZBuk w postaci darmowego zakładu? Prezentujemy poniżej:

 • Stawka to minimum 50 zł;
 • Kupon składający się z co najmniej 2 zdarzeń;
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.00.

Gdy to zrobimy, po kilku minutach otrzymamy darmowy zakład w wysokości 50 zł. Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet?

 • Kupon wielokrotny (2 lub więcej zdarzeń);
 • Kurs każdego zdarzenia to 1.40 lub więcej.

Co istotne, jeśli taki kupon okaże się wygrany - pieniądze można od razu wypłacić. Nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu.

PZBuk bonus zakład bez ryzyka w wysokości 1000 PLN (Cashback 1000 PLN)

Cashback, czyli zakład bez ryzyka to bardzo popularna oferta startowa na polskim rynku bukmacherskim. PZBuk proponuje nowym użytkownikom bonus cashback w wysokości 1000 zł. Aby skorzystać z tej promocji, należy przede wszystkim zarejestrować się (w tej chwili użycie kodu bonusowego PZBuk nie jest wymagane) oraz pozytywnie zweryfikować swój numer telefonu.

Bonus PZBuk cashback Zasady bonusu
Stawka kuponu od 200 PLN do 1000 PLN
Przyznanie bonusu Pierwszy PRZEGRANY kupon
Warunki obrotu Obrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40

W ramach tego bonusu można otrzymać zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład, który spełnia warunki opisane w regulaminie zakładu bez ryzyka. Jakie to warunki?

 • Po pierwsze, stawka zakładu musi wynieść minimalnie 200 zł a maksymalnie 1000 zł;
 • Po drugie, kupon nie może składać się z mniej niż dwóch zdarzeń;
 • Po trzecie, każde zdarzenie powinno mieć kurs minimalny 1.40;
 • Można zawrzeć dowolną liczbę zakładów, a cashback obowiązuje przy pierwszym nieskutecznym typowaniu.

Realna jest sytuacja, w której gracz wyśle np. pięć kuponów promocyjnych i dopiero za piąty otrzyma zwrot stawki. 

W PZBuk bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi, na kuponie wielokrotnym o kursie minimalnym 1.40 dla każdego zdarzenia. Aby móc skorzystać z bonusu u bukmachera PZBuk należy zaakceptować podczas rejestracji zgody marketingowe i przyjąć bonus. Raz odrzucona propozycja bonusu, nie pozwala odebrać go w późniejszym terminie. 

PZBuk bonus od depozytu

Popularnym bonusem powitalnym na start jest również bonus od depozytu. PZBuk ma w swojej ofercie na start freebet i cashback, ale bonusu od wpłaty w tym momencie nie uwzględnił w tym pakiecie. Nie jest jednak wykluczone, że zmieni się to w przyszłości. Wówczas na pewno o tym poinformujemy.

Czy kod bonusowy PZBuk będzie wymagany do aktywacji promocji? Taka informacja również znajdzie się w naszym artykule. 

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta 

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie bukmachera PZBuk i czy wymagany jest kod promocyjnego PZBuk. Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej PZBuk.

PZBuk rejestracja

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Na początku musimy podać wybraną nazwę użytkownika i hasło do logowania. Nie ma co do loginu żadnych wymagań, o ile tylko dana fraza jest dostępna do użycia. Do tego należy wpisać adres e-mail, na który zostanie nam wysłany link aktywacyjny, niezbędny do ukończenia pełnej rejestracji.

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta krok 2

W kolejnym etapie podajemy podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Bukmacher oczekuje numeru i serii naszego podstawowego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu. Możemy też wpisać stworzony dla bukmachera PZBuk kod bonusowy jeśli będzie dostępny. Obecnie nie ma takiego kodu, co oznacza, że nie trzeba go wpisywać. 

PZBuk kod bonusowy - rejestracja konta krok 3

Ostatni etap, który należy przejść przed pierwszą wypłatą środków (wcześniej możemy zawierać zakłady), to uzupełnienie szczegółowych informacji umożliwiających bukmacherowi pełną weryfikację naszego konta. Należy wysłać fotokopie obu stron dokumentu tożsamości, którego dane wpisaliśmy w odpowiednim miejscu w poprzednim kroku. Ponadto musimy wpisać numer aktywnego rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane przez nas wygrane.

Zarejestrowani użytkownicy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych u bukmachera PZBuk. Mając zweryfikowane i aktywowane konto, możemy zawierać dowolne zakłady, wypłacać środki na konto bankowe oraz skorzystać z promocji i bonusów od PZBuk.

PZBuk kod promocyjny - dodatkowe bonusy

Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na specjalne promocje u tego bukmachera. Bonusy PZBuk kieruje też w stronę wszystkich użytkowników. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach.

Bonus PZBuk Kombo+

To bonus od PZBuk polegający na zwiększaniu wygranych w zakładach wielokrotnych. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.30.

Wysokość bonusu PZBuk uzależnia od liczby zdarzeń na kuponie.

 • 3 zdarzenia - 2% 
 • 4 zdarzenia – 4%
 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 14%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 25%
 • 9 zdarzeń - 30%
 • 10 zdarzeń - 35%
 • 11 zdarzeń - 40%
 • 12-19 zdarzeń - 50%
 • 20 zdarzeń - 100%

Co ważne, dodatkowo zdobyte środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bezpośrednio po rozliczeniu wygranej trafią na nasze konto gracza, skąd możemy je wypłacić lub dalej inwestować. 

Bonus obejmuje wielokrotne zakłady na następujące rynki:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, Superpuchar Polski oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga

Z bonusu PZBuk wyklucza zakłady pojedyncze, systemowe, postawione za pomocą darmowego zakładu oraz wypłacone poprzez opcję cashoutu.

Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu nie może przekroczyć 10 000 zł. 

Bonus PZBuk Zakłady Kardio

Dla użytkowników mobilnej aplikacji lub strony mobilnej PZBuk przygotowano Zakłady Kardio. Polegają one na wytypowaniu w którym przedziale czasowym padnie bramka w spotkaniach piłkarskich. Zakłady Kardio dotyczą kuponów typowanych na żywo. 

Oferta dotyczy regularnego czasu gry, czyli od 1 do 90 minuty meczu. W zależności od momentu typowania gracz ma możliwość wyboru jednego z czterech przedziałów, w którym padnie bramka: 30 sekund, 1 minuta, 5 minut lub 10 minut. Zakład rusza w momencie kliknięcia ikony "Postaw Kardio". Zakłady Kardio nie są objęte opcją wcześniejszego zamknięcia kuponu za pomocą funkcji cashout. 

Sklep PZBuk

Bukmacher PZBuk bonus oferuje także w specjalnym sklepie. Możemy tam nabyć darmowy zakład, bonus od wpłaty oraz środki bonusowe – wszystko do 500 zł wartości. W sklepie płacimy wirtualnymi punktami, które zdobywamy m.in. w trakcie gry.

Za co możemy otrzymać od PZBuk bonusowe punkty? Nowo zarejestrowany gracz otrzyma 600 pkt. po pełnej weryfikacji konta. Każdy zatwierdzony dokument tożsamości wart jest 1000 pkt. Codzienne logowanie wyceniono na 25 pkt, a wpłatę min. 50 zł na 50 pkt. Za zasilenie konta w wysokości 100 zł dostaniemy 100 pkt., 200 zł – 200 pkt. itd. Pierwsza wypłata środków na konto bankowe to zysk 100 pkt. Punkty lojalnościowe otrzymamy za zawieranie zakładów przedmeczowych oraz na żywo.

Za 10 tysięcy punktów dostaniemy w sklepie darmowy zakład o równowartości 5 zł. Jest to najtańszy produkt dostępny na stronie. Najdroższy to natomiast środki bonusowe od PZBuk warte 500 zł, co kosztuje 400 tysięcy punktów.

Sprawdź kody promocyjne:

PZBuk kod bonusowy - oferta bukmachera

Bukmacher PZBuk umożliwia graczom typowanie wydarzeń z wielu różnych dyscyplin sportowych. Wachlarz jest bardzo duży i obejmuje nawet krykiet, szachy, surfing, tenis stołowy oraz e-sport. Oczywiście, sporty takie jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka czy hokej także znajdują się w ofercie. Wiele dyscyplin jest później związanych z poszczególnymi bonusami od PZBuk.

Na stronie PZBuk można obstawiać nie tylko przedmeczowe zakłady, ale także te na żywo. To rozwiązanie jest bardzo popularne na polskim rynku i stosuje je większość firm na czele z STS i Fortuną.

PZBuk Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 5 PLN / dotpay, Blik, karta płatnicza, przelew
Wypłaty min. 5 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne NIE
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Klub VIP

E-sport i sporty wirtualne w ofercie PZBuk

Bukmacher PZBuk w swojej ofercie zakładów umożliwia również obstawianie e-sportu. Na stronie można typować różne gry: League of Legends, Counter Strike: GO, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League, FIFA oraz StarCraft zarówno przed wydarzeniem, jak i na żywo. Bukmacher umożliwia również obstawianie meczów na wielu turniejach polskich i międzynarodowych. 

Wśród sportów wirtualnych, które można typować na stronie Polskich Zakładów Bukmacherskich są: piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Wysokość kursów na stronie PZBuk

Jeśli chodzi o wysokość kursów, Polskie Zakłady Bukmacherskie na tle innych operatorów wypadają przeciętnie. Średnia marża na mecze piłkarskie w przypadku tej firmy wynosi 5%. Mocną stroną są kursy na niemiecką Bundesligę, Ligę Mistrzów oraz amerykańskie ligi baseballową i koszykarską - MLB i NBA. Całkiem nieźle wypada również Ekstraklasa. 

Aplikacja mobilna PZBuk

Bukmacher PZBuk posiada również swoją aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Posiada ona różne funkcje: cashout, powiadomienia PUSH, możliwość zawierania zakładów przedmeczowych oraz na żywo, a nawet dostęp do transmisji z meczów amerykańskiej ligi koszykarskiej NBA. Posiadanie aplikacji umożliwia również szybkie wypłaty środków i skorzystanie z bonusów od PZBuk.

Kody bonusowe u innych bukmacherów

PZBuk bonusy udostępnia bez wpisaniu kodu promocyjnego. Są jednak legalni bukmacherzy, którzy wymagają kodu promocyjnego:

STS - pięć bonusów na 1660 PLN

Bukmacherem z taką ofertą jest STS, który oferuje powitalne promocje dla nowych graczy. Zarejestrować się u bukmachera można TUTAJ. Oferta powitalna na stronie STS składa się z trzech bonusów.

Cashback

Pierwszy bonus to zakład bez ryzyka utraty środków o stawce nie większej niż 100 zł. Cashback polega na tym, że w przypadku przegranej, środki zostaną zwrócone na konto gracza, ale trzeba nimi wcześniej obrócić. Obrót wygląda tak samo jak w przypadku bonusu freebet - 2x po kursie 1.91. Zaliczane do obrotu są tylko wygrane kupony. 

Bonus od depozytu

W ofercie STS znajduje się również bonus 100% od trzech pierwszych wpłat, którego maksymalna wartość wynosi 1500 zł. Bonusy to odpowiednio: 100% pierwszej wpłaty do 300 zł, 50% drugiej wpłaty do 500 zł, 50% trzeciej wpłaty do 700 zł. Kwota bonusu podlega dwukrotnemu obróceniu. Do obrotu zaliczane są stawki wyłącznie z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. 

Bonus za wykonanie zadań 

Ostatnim elementem pakietu powitalnego na start jest bonus za wykonanie zadań, którego wartość wynosi 60 zł. Bonus można otrzymać, jeśli w ciągu 30 dni od rejestracji konta gracz wykona sześć zadań od bukmachera. Po każdej z trzech pierwszych wpłat aktywują się dwa kolejne zadania. Wszystkie polegają na typowaniu kuponów, zawierających zdarzenia z określonej kategorii. Stawka każdego z kuponów to min. 15 zł, a kurs minimalny 1.91. Po prawidłowym wykonaniu zadań gracz otrzyma bonus, którym należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. 

Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty na stronie STS należy założyć nowe konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego MEGABONUS.

Betclic - zakład bez ryzyka 200 PLN 

W ofercie bukmachera Betclic, u którego konto założymy przez TEN LINK, można zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. Po wpisaniu kodu MECZYKI w trakcie rejestracji, każdy nowy gracz będzie mógł zawrzeć kupon o kursie minimalnym 1.14, a w razie porażki otrzyma zwrot stawki do maksymalnie 200 zł przyznany jako darmowe zakłady.

Zakład bez ryzyka do 200 zł jest jedynym, ale wartym poznania bonusem zawartym w ofercie powitalnej Betclic.

Betfan - 300 złotych bonusu

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom bonus powitalny o maksymalnej wartości 300 zł. Konto w Betfan można założyć TUTAJ. Pakiet promocyjny zawiera bonus 200% od pierwszego wpłaconego depozytu do wspomnianej już wcześniej kwoty. 

Bonus 200% od depozytu

Betfan proponuje bonus potrajający pierwszą wpłatę na konto po rejestracji. Maksymalnie w ramach promocji można jednak otrzymać 3000 zł. Minimalna wartość wpłaty wynosi 50 zł.

Aby aktywować bonus należy najpierw zagrać kupon lub kilka kuponów o sumie stawek równej wpłaconej kwocie. Można to zrobić na kuponach o dowolnym kursie. Gdy już tego dokonamy, musimy jeszcze obrócić bonusem. Wystarczy jednokrotny obrót, zakładami zawierającym minimum dwa zdarzenia. Ważny jest też kurs całkowity kuponu, który nie może być niższy niż 3.00. Na obrót bonusem gracz ma 14 dni od momentu jego przyznania przez bukmachera. 

Gra bez podatku

Bukmacher Betfan wyróżnia się tym, że zwalnia swoich graczy z obowiązku płacenia podatku od obrotu i bierze go na siebie. Dzięki temu wygrana każdego kuponu jest o 14% wyższa. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

PZBuk kod promocyjny - wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotnym elementem oferty legalnych bukmacherów są płatności, czyli wpłaty i wpłaty. Często na podstawie dostępnych możliwości operowania pieniędzmi użytkownicy oceniają, czy w danym miejscu opłaca się grać. Ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo z jednej strony oraz szybkość i prostota obsługi z drugiej. Im mniej skomplikowanych etapów trzeba pokonać, by odpowiedzialnie wpłacić lub wypłacić pieniądze, tym przychylniejszym okiem mogą na bukmachera patrzeć jego przyszli klienci. Stąd istotne są zaawansowane metody płatności, najlepiej dostępne w dowolnej, wybranej przez gracza chwili.

PZBuk metody płatności

Pieniądze można wpłacić lub wypłacić najczęściej za pomocą internetowych systemów płatności, karty kredytowej czy debetowej, a także elektronicznych portfeli. Sprawdźmy, co w tej materii oferuje PZBuk. Kod promocyjny nie jest potrzebny ani do wpłat, ani do wypłat. W tym momencie kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany również przy rejestracji.

PZBuk - wpłaty

“Od razu po rejestracji umożliwiamy błyskawiczne wpłaty środków w dowolnym momencie 24/7” - informuje bukmacher. Oznacza to, że PZBuk oferuje klientom możliwość zasilenia konta o dowolnej porze, dowolnego dnia. Realizacja w trybie 24/7 pozwala chętnym na dokonanie wpłaty właściwie wedle uznania. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Warunkiem jest oczywiście ukończenie rejestracji.

Bukmacher podaje, że czas realizacji wpłaty wynosi mniej niż minutę. Z kolei minimalna jej kwota to 5 zł. Niższe sumy nie będą akceptowane. Nie jest za to wyartykułowany górny limit depozytu, choć przy sumach cztero- lub pięciocyfrowych zapewne nastąpi dodatkowa weryfikacja wpłacającego. Wpłaty dokonać można z dowolnego konta, z pozycji strony internetowej (aby się na nią przenieść, należy kliknąć w widoczny w tym tekście baner) lub aplikacji mobilnej, o której szerzej piszemy w dalszej części niniejszego artykułu. Możliwa jest też rejestracja, obecnie bez kodu promocyjnego PZBuk, przez tę aplikację.

W PZBuk znajdziemy następujące sposoby na wpłatę pieniędzy:

 • Internetowe systemy płatności: Dotpay, Tpay oraz Przelewy24
 • Karta bankowa VISA lub Mastercard (za pośrednictwem Dotpay)
 • BLIK (bezpośrednio lub za pomocą Dotpay, Tpay lub Przelewy24)
 • Paysafecard (za pomocą Dotpay)
 • Google Pay (za pomocą Dotpay)
 • Wszystkie powyższe metody nie są objęte żadną prowizją. Wpłata jest zatem całkowicie darmowa, oprócz oczywiście kwoty przelewanej do depozytu. Jak podkreśla bukmacher, w razie problemów: “Punkt Obsługi Klienta wraz z Działem Płatności zapewniają pełne wsparcie techniczne”.

PZBuk - wypłaty

Drugim składnikiem oferty płatności u legalnych bukmacherów są wypłaty. Tutaj czas realizacji jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku wpłat. W końcu przychodzą takie momenty, że dany gracz w “mgnieniu oka” potrzebuje na koncie pieniędzy, które “zalegają” w depozycie. W opisanej sytuacji z pomocą może przyjść opcja ekspresowej wypłaty. Znajdziemy ją w PZBuku.

PZBuk oferuje możliwość dokonania wypłaty ekspresowej w systemie 24/7. Realizacja to nawet 30 minut od aktywacji zlecenia. Cała operacja odbywa się za pomocą wspomnianego już internetowego systemu płatności Przelewy24. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Nie ma górnego limitu ani dodatkowej prowizji. Co jednak istotne, nie wszystkie banki przyjmują wypłaty ekspresowe. Bukmacher za to udostępnia listę tych, które działają 24/7, niezależnie od dnia tygodnia - nawet w niedziele i święta. Oto banki oferujące we współpracy z PZBukiem błyskawiczne wypłaty:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Credit Agricole
 • Dwa kolejne podmioty - GetIn Bank oraz Bank PEKAO S.A. - akceptują wypłaty ekspresowe całą dobę, ale wyłącznie w dni powszednie.

Drugi sposób wypłaty to inny internetowy system płatności - Dotpay. W tym przypadku czas realizacji to około 1-2 dni robocze. Minimalna kwota również wynosi 5 zł. Prowizji także nie trzeba płacić. Bukmacher umożliwia także - w standardowym trybie - wypłatę środków na polski osobisty rachunek internetowy REVOLUT.

PZBuk - wypłaty - weryfikacja konta

Wypłaty w PZBuku nie są możliwe bez odpowiedniej weryfikacji konta. Bukmacher zapali zielone światło dla wypłaty dopiero po analizie dokumentów nadesłanych przez użytkownika, niezbędnych do osiągnięcia w pełni zweryfikowanego, stałego statusu konta.

Jak przebiega taka weryfikacja?
Każdy gracz, zanim zleci pierwszą wypłatę, musi przesłać bukmacherowi dwa pliki:

 • zdjęcie (skan, fotokopię) dokumentu tożsamości
 • tzw. wyciąg z konta bankowego
 • Polski dokument tożsamości, czyli dowód osobisty, paszport lub karta pobytu, musi być zgodny z danymi podanymi w trakcie rejestracji. Bukmacher odrzuca zagraniczne dokumenty - paszporty czy wizy.  Z kolei wyciąg to dokument potwierdzający, że gracz jest właścicielem osobistego konta bankowego.

Dokumenty trzeba przesłać w zakładce “Moje dokumenty” w panelu konta użytkownika. To jedyna możliwa droga - maile nie są akceptowane. Weryfikacja może zająć do 24 godzin. Gdy status dokumentu zmieni się na “Zatwierdzony”, następuje uruchomienie mechanizmu wypłaty. Uwaga: weryfikacja jest jednorazowa.

PZBuk bonus

PZBuk kod bonusowy - aplikacja mobilna

PZBuk należy do bukmacherów z aplikacją mobilną, która przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych graczy. Taką “apkę” można ściągnąć zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS (poprzez App Store). Właściciele smartfonów z Androidem nie pobiorą jej jednak ze sklepu Google Play. Muszą tego dokonać z pozycji strony internetowej bukmachera (zwykłej lub mobilnej), wchodząc w zakładkę “Aplikacja mobilna” i klikając “Pobierz aplikację na Androida”. Obok bukmacher zamieścił instrukcję jej instalacji.

Aplikacja jest całkowicie bezpieczna i legalna. Umożliwia nie tylko rejestrację (obecnie kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany), ale również stałą, regularną grę w przystępniejszy niż standardowy sposób. Bukmacher zwraca ponadto uwagę, że niektóre promocje dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja z tzw. zakładami “Kardio” - to oferta skierowana tylko dla grających przez “apkę”. 

Przypominamy, że na stronę bukmachera można przenieść się za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Zakładając konto można uzyskać pakiet bonusów powitalnych, a do ich aktywowania kod promocyjny PZBuk nie jest w tej chwili potrzebny. 

PZBuk - informacje o bukmacherze

Serwis on-line Polskich Zakładów Bukmacherskich wystartował jesienią 2018 r. Firma Cherry Online Polska, właściciel PZBuka, otrzymała odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca tego samego roku. W tamtym momencie była to dziewiąta legalna firma, która uzyskała pozwolenie na świadczenie swoich usług na terenie Polski.

PZBuk informacje

Przedsiębiorstwo Cherry Online Polska zostało prawnie zarejestrowane w maju 2017 r. i ma swoją siedzibę w Warszawie. Jego większościowy właściciel to szwedzka spółka Cherry AB, która działa na rynku gier hazardowych od ponad 50 lat! Założono ją w 1963 r. w Sztokholmie. Do Cherry AB należy m.in. popularne, ale nielegalne w naszym kraju kasyno internetowe. Zalecamy grę tylko i wyłącznie w legalnych źródłach - uczciwi gracze mogą liczyć na oferowane przez bukmacherów bonusy, dostępne np. po wykorzystaniu kodu bonusowego PZBuk (obecnie nie jest dostępny).

Pośrednie wejście na nasz rynek spowodowane jest zapewne chęcią zysku i rozwoju na niezagospodarowanym dotychczas przez nich gruncie. Firma zdecydowała się też na inwestycję w polski sport, skupiając się na koszykówce. PZBuk to oficjalny sponsor polskiej reprezentacji koszykarek i koszykarzy oraz wszystkich najważniejszych rozgrywek ligowych oraz pucharowych. Polskie Zakłady Bukmacherskie stały się tym ambasadorem koszykówki w naszym kraju.

Pomimo krótkiego stażu na rynku, firma sponsoruje także reprezentację hokeja na lodzie oraz hokejową ekstraligę i puchar kraju.

Oferta tego bukmachera - zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i bonusy - może trafić do każdego polskiego gracza, który założy i zweryfikuje konto

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Podczas rejestracji TUTAJ w PZBuk nie jest obecnie wymagany kod bonusowy, aby aktywować pakiet powitalny.

Jaki jest bonus powitalny PZBuk?

W skład bonusu powitalnego wchodzą darmowy zakład (freebet) 50 zł, zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy przegrany kupon 1000 zł. W sumie wartość bonusu powitalnego to 1050 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020