PZbuk kod bonusowy

PZbuk kod bonusowy | Styczeń 2021. Kody promocyjne VIP
pzbuk.pl / meczyki.pl
Autor: Juliusz Orciuch12 sty 2021 | 14:58
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna w PZBuk dla nowych graczy zawiera dwa bonusy startowe o łącznej wartości 400 zł. Promocja dotyczy osób, które w trakcie rejestracji u tego bukmachera wykorzystają odpowiedni dla PZBuk kod bonusowy. W niniejszym tekście znajdziesz wspomniany kod i poznasz zasady jego działania. Przybliżymy Ci też szczegóły dotyczące obu bonusów na start oraz aktywacji konta.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. PZBuk kod promocyjny - zakład bez ryzyka (Cashback 200 zł)
 2. PZBuk kod promocyjny - bonus od depozytu 200 zł
 3. PZBuk - gdzie wpisać kod bonusowy?
 4. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 5. PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta
 6. PZBuk kod promocyjny - metody płatności
 7. PZBuk - informacje o bukmacherze

Bukmacher PZBuk ma dla nowych użytkowników dwa bonusy powitalne warte razem 400 zł: zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł oraz 20 000 punktów wirtualnych, które można wymienić na inne bonusy. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tych dwóch promocjach na start.

PZBuk kod bonusowy - zakład bez ryzyka 200 zł bonus na start

Zakład bez ryzyka, czyli cashback, to inaczej zwrot stawki za przegrany kupon. W przypadku oferty promocyjnej tego bukmachera, najważniejszym czynnikiem upoważniającym do uzyskania zakładu bez ryzyka jest kod bonusowy PZBuk, który znajdziesz w tym tekście. Bukmacher wymaga również od nowego użytkownika weryfikacji numeru telefonu. 

Jakie są zasady promocji? PZBuk proponuje nam cashback w wysokości 200 zł. Pamiętajmy, że oferta jest dostępna pod warunkiem wykorzystania kodu promocyjnego od PZBuk. Bukmacher zwróci stawkę za pierwszy przegrany zakład, który spełnia następujące warunki: zostanie wysłany za maksymalnie 200 zł oraz zawiera minimum dwa zdarzenia - każde z kursem przynajmniej 1.40. Może zatem wystąpić sytuacja, że cashback uruchomi się dopiero przy np. szóstym kuponie, gdy pierwsze pięć okaże się trafionych.

Po realizacji zakładu bez ryzyka i przyznaniu bonusu od PZBuka, gracz ma 30 dni na wykorzystanie cashbacku. Bonusem należy obrócić raz po dokładnie takich samych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

PZBuk kod promocyjny - bonus od depozytu 200 zł na start

Każdy nowy gracz, który założy nowe konto na stronie z PZBuk z wykorzystaniem kodu promocyjnego MEGABONUSPZB w trakcie rejestracji, otrzyma 20 000 punktów wirtualnych, które można wymienić na jedną z następujących promocji: 

 • Cztery bonusy 20% od kolejnych depozytów do 50 zł - łączna wartość 200 zł
 • Dwa bonusy bez depozytu po 5 zł 

Pierwszym z wymienionych powyżej bonusów należy obrócić trzy razy za sumę depozytu+bonusu. Na każdym kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia, a jego kurs całkowity nie może być niższy niż 2.00. Drugi bonus wymaga jednokrotnego bonusu z kursem 1.40 bądź wyższym.

PZBuk - gdzie wpisać kod bonusowy

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie bukmachera PZBuk i jak skorzystać z kodu promocyjnego PZBuk. Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej PZBuk.

PZBuk rejestracja z kodem bonusowym

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby założyć konto na stronie PZBuk, jest kliknięcie w zakładkę “Zarejestruj się”. Znajduje się ona w samym centrum strony głównej.

PZBuk - kod bonusowy gdzie wpisać?

PZBuk rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

W pierwszym kroku rejestracji na stronie PZBuk gracz musi podać swój login, adres e-mail, hasło i numer telefonu. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda na przesyłanie informacji handlowych nie jest obowiązkowa.

PZBuk rejestracja krok 1

PZBuk rejestracja z kodem bonusowym - krok 2

W drugim kroku rejestracji należy wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUSPZB. Na tym etapie bukmacher wymaga podania kilku podstawowych danych osobowych oraz potwierdzenia, że rejestrujący jest pełnoletni.

PZBuk rejestracja krok 2

PZBuk rejestracja z kodem bonusowym - krok 3

Na koniec PZBuk pozwala graczowi ustalić limit dzienny i miesięczny czasu gry oraz limit obrotu. To już ostatni krok rejestracji u tego bukmachera.

PZBuk rejestracja krok 3

Po wypełnieniu danych i kliknięciu - “utwórz konto”, gracz otrzyma wiadomość na swój adres e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link konto zostanie utworzone.

Sprawdź kody promocyjne:

PZBuk kod promocyjny - inne bonusy

W ofercie PZBuka znajdziemy także bonusy niezwiązane z rejestracją konta. Są one elementem stałym tego, co bukmacher proponuje klientom. Dostęp do tych promocji mają wszyscy gracze - zarówno ci nowi, jak i z dłuższym stażem gry. Spójrzmy, co w tym zakresie oferuje PZBuk.

PZBuk kod promocyjny - Kombo+

Kombo+ to bonus stały, który można uzyskać po ukończeniu rejestracji z odpowiednim dla PZBuk kodem bonusowym i rozpoczęciu gry u tego bukmachera. Kombo+ daje obstawiającym możliwość dodatkowego zysku przy trafnie wytypowanych zakładach wielokrotnych, konkretnie z minimum trzema zdarzeniami na kuponie. W ramach tej akcji promocyjnej jest szansa zdobyć bonus w postaci 25% wygranej. Wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Oto, jak prezentuje się tabela dodatkowych wygranych w zależności od "rozmiaru" kuponu.

 • Zakład wielokrotny z trzema zdarzeniami - dodatkowe 2% wygranej
 • Z czterema - 4%
 • Z pięcioma - 7%
 • Z sześcioma - 14%
 • Z siedmioma i więcej - 25%

Aby rozjaśnić działanie Kombo+, weźmy pod lupę konkretny przykład. Załóżmy, że gracz postawił siedem zdarzeń, a wygrana wyniosła 1000 zł. Dzięki opisywanemu bonusowi na jego konto trafi 1250 zł - 1000 zł "podstawy" i 250 zł dodatku Kombo+. Co ważne, dodatkowe wygrane nie podlegają żadnym warunkom obrotu! Po prostu do depozytu wędruje cała uzyskana kwota - wygrana + bonus.

Jak możemy wyczytać w opisie akcji na stronie bukmachera (rejestracja tam, przypominamy, jest możliwa z kodem bonusowym PZBuk), oferta obejmuje zakłady na następujące zdarzenia (dyscypliny, rozgrywki):

 • Piłka nożna - najwyższe ligi: polska, hiszpańska, angielska, włoska, niemiecka francuska + Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski oraz mecze reprezentacji Polski
 • Koszykówka - NBA, liga polska (Energa Basket Liga)
 • Siatkówka - PlusLiga, Puchar i Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy i świata
 • Tenis - turnieje cyklu WTA, ATP oraz Wielkiego Szlema
 • Piłka ręczna - najwyższe ligi: polska, niemiecka, hiszpańska + Puchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy i świata 

Promocja Kombo+ nie jest powiązana z bonusami powitalnymi.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk kod promocyjny - rejestracja konta

Założenie konta u tego bukmachera nie jest skomplikowane i zajmuje kilka minut. Część legalnych firm umożliwia aktywację konta tymczasowego. Należą do nich Polskie Zakłady Bukmacherskie. W jej trakcie możemy wpisać w PZBuk kod promocyjny, który da nam dostęp do oferty powitalnej na start. Jak wygląda rejestracja konta w praktyce? Jest podzielona na cztery etapy. 

Etap 1

Proces rejestracji rozpoczynamy od wyboru autorskiego loginu oraz hasła. Wybrana nazwa użytkownika musi być oczywiście dostępna. Do tego podajemy aktualny adres e-mail, na który przyjdzie nam wiadomość od bukmachera z linkiem służącym do aktywacji konta.

Etap 2

To najważniejszy etap, bo właśnie tutaj wpisujemy kod bonusowy PZBuk otwierający nam drzwi do bonusu startowego 100% do 500 zł. Zanim to zrobimy, musimy uzupełnić podstawowe dane osobowe i adresowe. Do tego bukmacher wymaga informacji o wskazanym wcześniej dokumencie tożsamości – dowodzie osobistym lub paszporcie. 

Etap 3

Trzeci krok to ustalenie limitów i stawek dziennych oraz miesięcznych. Wbrew pozorom to bardzo istotny punkt rejestracji, bo odpowiednie limity pozwolą nam lepiej kontrolować grę i grać odpowiedzialnie.

Etap 4

Przez ostatni etap przechodzimy już po wstępnej rejestracji konta do gry, a przed pierwszą wypłatą, w panelu użytkownika wybierając zakładkę “wyślij dokumenty”.

Bukmacher potrzebuje zdjęć obu stron wybranego wcześniej przez nas dokumentu tożsamości. Poza tym należy wpisać numer aktywnego rachunku bankowego, na który wypłacimy ewentualne wygrane. 

Jeżeli PZBuk pozytywnie zweryfikuje nasze konto, będziemy mogli w pełni korzystać z serwisu - zawierać zakłady, wypłacać pieniądze, odbierać bonusy i robić wirtualne zakupy w e-sklepie. Przypominamy: aby było to możliwe, należy w trakcie posłużyć się kodem promocyjnym PZBuk.

PZBuk - wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotnym elementem oferty legalnych bukmacherów są płatności, czyli wpłaty i wpłaty. Często na podstawie dostępnych możliwości operowania pieniędzmi użytkownicy oceniają, czy w danym miejscu opłaca się grać. Ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo z jednej strony oraz szybkość i prostota obsługi z drugiej. Im mniej skomplikowanych etapów trzeba pokonać, by odpowiedzialnie wpłacić lub wypłacić pieniądze, tym przychylniejszym okiem mogą na bukmachera patrzeć jego przyszli klienci. Stąd istotne są zaawansowane metody płatności, najlepiej dostępne w dowolnej, wybranej przez gracza chwili.

Pieniądze można wpłacić lub wypłacić najczęściej za pomocą internetowych systemów płatności, karty kredytowej czy debetowej, a także elektronicznych portfeli. Sprawdźmy, co w tej materii oferuje PZBuk. Kod promocyjny nie jest potrzebny ani do wpłat, ani do wypłat. Wszystko dlatego, że kod bonusowy w PZBuk wykorzystuje się przy rejestracji.

PZBuk - wpłaty

“Od razu po rejestracji umożliwiamy błyskawiczne wpłaty środków w dowolnym momencie 24/7” - informuje bukmacher. Oznacza to, że PZBuk oferuje klientom możliwość zasilenia konta o dowolnej porze, dowolnego dnia. Realizacja w trybie 24/7 pozwala chętnym na dokonanie wpłaty właściwie wedle uznania. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Warunkiem jest oczywiście ukończenie rejestracji.

Bukmacher podaje, że czas realizacji wpłaty wynosi mniej niż minutę. Z kolei minimalna jej kwota to 5 zł. Niższe sumy nie będą akceptowane. Nie jest za to wyartykułowany górny limit depozytu, choć przy sumach cztero- lub pięciocyfrowych zapewne nastąpi dodatkowa weryfikacja wpłacającego. Wpłaty dokonać można z dowolnego konta, z pozycji strony internetowej (aby się na nią przenieść, należy kliknąć w widoczny w tym tekście baner) lub aplikacji mobilnej, o której szerzej piszemy w dalszej części niniejszego artykułu. Możliwa jest też rejestracja z kodem promocyjnym PZBuk przez tę aplikację.

W PZBuk znajdziemy następujące sposoby na wpłatę pieniędzy:

 • Internetowe systemy płatności: Dotpay, Tpay oraz Przelewy24
 • Karta bankowa VISA lub Mastercard (za pośrednictwem Dotpay)
 • BLIK (bezpośrednio lub za pomocą Dotpay, Tpay lub Przelewy24)
 • Paysafecard (za pomocą Dotpay)
 • Google Pay (za pomocą Dotpay)

Wszystkie powyższe metody nie są objęte żadną prowizją. Wpłata jest zatem całkowicie darmowa, oprócz oczywiście kwoty przelewanej do depozytu. Jak podkreśla bukmacher, w razie problemów: “Punkt Obsługi Klienta wraz z Działem Płatności zapewniają pełne wsparcie techniczne”.

PZBuk - wypłaty

Drugim składnikiem oferty płatności u legalnych bukmacherów są wypłaty. Tutaj czas realizacji jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku wpłat. W końcu przychodzą takie momenty, że dany gracz w “mgnieniu oka” potrzebuje na koncie pieniędzy, które “zalegają” w depozycie. W opisanej sytuacji z pomocą może przyjść opcja ekspresowej wypłaty. Znajdziemy ją w PZBuku.

PZBuk oferuje możliwość dokonania wypłaty ekspresowej w systemie 24/7. Realizacja to nawet 30 minut od aktywacji zlecenia. Cała operacja odbywa się za pomocą wspomnianego już internetowego systemu płatności Przelewy24. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Nie ma górnego limitu ani dodatkowej prowizji. Co jednak istotne, nie wszystkie banki przyjmują wypłaty ekspresowe. Bukmacher za to udostępnia listę tych, które działają 24/7, niezależnie od dnia tygodnia - nawet w niedziele i święta. Oto banki oferujące we współpracy z PZBukiem błyskawiczne wypłaty:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Credit Agricole

Dwa kolejne podmioty - GetIn Bank oraz Bank PEKAO S.A. - akceptują wypłaty ekspresowe całą dobę, ale wyłącznie w dni powszednie.

Drugi sposób wypłaty to inny internetowy system płatności - Dotpay. W tym przypadku czas realizacji to około 1-2 dni robocze. Minimalna kwota również wynosi 5 zł. Prowizji także nie trzeba płacić. Bukmacher umożliwia także - w standardowym trybie - wypłatę środków na polski osobisty rachunek internetowy REVOLUT.

PZBuk - wypłaty - weryfikacja konta

Wypłaty w PZBuku nie są możliwe bez odpowiedniej weryfikacji konta. Bukmacher zapali zielone światło dla wypłaty dopiero po analizie dokumentów nadesłanych przez użytkownika, niezbędnych do osiągnięcia w pełni zweryfikowanego, stałego statusu konta.

Jak przebiega taka weryfikacja?

Każdy gracz, zanim zleci pierwszą wypłatę, musi przesłać bukmacherowi dwa pliki:

 • zdjęcie (skan, fotokopię) dokumentu tożsamości
 • tzw. wyciąg z konta bankowego

Polski dokument tożsamości, czyli dowód osobisty, paszport lub karta pobytu, musi być zgodny z danymi podanymi w trakcie rejestracji. Bukmacher odrzuca zagraniczne dokumenty - paszporty czy wizy.  Z kolei wyciąg to dokument potwierdzający, że gracz jest właścicielem osobistego konta bankowego.

Dokumenty trzeba przesłać w zakładce “Moje dokumenty” w panelu konta użytkownika. To jedyna możliwa droga - maile nie są akceptowane. Weryfikacja może zająć do 24 godzin. Gdy status dokumentu zmieni się na “Zatwierdzony”, następuje uruchomienie mechanizmu wypłaty. Uwaga: weryfikacja jest jednorazowa.

PZBuk - aplikacja mobilna

PZBuk należy do bukmacherów z aplikacją mobilną, która przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych graczy. Taką “apkę” można ściągnąć zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS (poprzez App Store). Właściciele smartfonów z Androidem nie pobiorą jej jednak ze sklepu Google Play. Muszą tego dokonać z pozycji strony internetowej bukmachera (zwykłej lub mobilnej), wchodząc w zakładkę “Aplikacja mobilna” i klikając “Pobierz aplikację na Androida”. Obok bukmacher zamieścił instrukcję jej instalacji.

Aplikacja jest całkowicie bezpieczna i legalna. Umożliwia nie tylko rejestrację z kodem bonusowym PZBuk, ale również stałą, regularną grę w przystępniejszy niż standardowy sposób. Bukmacher zwraca ponadto uwagę, że niektóre promocje dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja z tzw. zakładami “Kardio” - to oferta skierowana tylko dla grających przez “apkę”. 

Przypominamy, że na stronę bukmachera można przenieść się za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. W trakcie zakładania konta jest szansa wpisać odpowiedni kod bonusowy PZBuk, umożliwiający skorzystanie z pełnej oferty powitalnej.

PZBuk - informacje o bukmacherze

PZBuk Kod promocyjny - bonusowy

Serwis on-line Polskich Zakładów Bukmacherskich wystartował jesienią 2018 r. Firma Cherry Online Polska, właściciel PZBuka, otrzymała odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca tego samego roku. W tamtym momencie była to dziewiąta legalna firma, która uzyskała pozwolenie na świadczenie swoich usług na terenie Polski.

Przedsiębiorstwo Cherry Online Polska zostało prawnie zarejestrowane w maju 2017 r. i ma swoją siedzibę w Warszawie. Jego większościowy właściciel to szwedzka spółka Cherry AB, która działa na rynku gier hazardowych od ponad 50 lat! Założono ją w 1963 r. w Sztokholmie. Do Cherry AB należy m.in. popularne, ale nielegalne w naszym kraju kasyno internetowe. Zalecamy grę tylko i wyłącznie w legalnych źródłach - uczciwi gracze mogą liczyć na oferowane przez bukmacherów bonusy, dostępne np. po wykorzystaniu kodu bonusowego od PZBuk.

Pośrednie wejście na nasz rynek spowodowane jest zapewne chęcią zysku i rozwoju na niezagospodarowanym dotychczas przez nich gruncie. Firma zdecydowała się też na inwestycję w polski sport, skupiając się na koszykówce. PZBuk to oficjalny sponsor polskiej reprezentacji koszykarek i koszykarzy oraz wszystkich najważniejszych rozgrywek ligowych oraz pucharowych. Polskie Zakłady Bukmacherskie stały się tym ambasadorem koszykówki w naszym kraju.

Pomimo krótkiego stażu na rynku, firma sponsoruje także reprezentację hokeja na lodzie oraz hokejową ekstraligę i puchar kraju.

Oferta tego bukmachera - kod promocyjny PZBuk, zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i bonusy - może trafić do każdego polskiego gracza, który założy i zweryfikuje konto.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Rejestrując się w PZBUK z linka z Meczyki.pl gracze otrzymują zakład bez ryzyka 200 PLN oraz do wyboru: freebet 10 PLN lub 200 PLN od pierwszej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN