STS Euro 2024 - Jaka oferta STS na mistrzostwa Europy?

STS kod promocyjny
4.8(1133 głosów)
STS Euro 2024 pozwala typować zarejestrowanym graczom. Zakłady na mistrzostwa Europy w STS są dostępne, a w tym tekście przybliżamy ich kształt i opisujemy, jak obstawiać Euro 2024 w STS. Omawiamy też dostępne promocje i bonusy na turniej.
Bonus powitalny STS

150 PLN zakład bez ryzyka

600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

60 PLN bonus za wykonanie zadań 

300 PLN jeśli Polska nie przegra z Austrią (kod: MECZYKI300)

MECZYKI150
Kod promocyjny
Sprawdź
Kurs 150.0 na to, że Polska nie przegra z Austrią!
Szczegóły
Polska
Austria
Kurs:150.01.80bookie-logo

STS Euro 2024

W STS mistrzostwa Europy 2024 są dostępne do obstawiania, a bukmacher był jednym z tych, którzy przygotowali najwcześniej rozbudowaną ofertę zakładów na turniej mistrzowski w Niemczech.
Jeśli założymy konto u bukmachera z kodem o treści MECZYKI150, to będziemy mogli skorzystać z najwyższego bonusu powitalnego na Euro 2024 w STS o wartości 810 PLN. Poniżej prezentujemy i omawiamy dostępne na Euro zakłady STS i przygotowaną ofertę promocyjną.
STS kod promocyjny

Akcja specjalna STS na Euro 2024

STS przygotował akcję specjalną na Euro 2024 skierowaną do nowych graczy. Jest to kurs 150.0 na wytypowanie zwycięstwa dowolnej drużyny w meczu 2. i 3. kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy. Poniżej prezentujemy zasady promocji.
 • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym MECZYKI300 i zaznacz zgody marketingowe.
 • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN.
 • Postaw pierwszy zakład za min. 2 PLN na zwycięstwo dowolnej drużyny w meczu fazy grupowej Euro 2024 (18-26.06).
 • Jeśli kupon będzie trafiony, otrzymasz 300 PLN bonusu.
 • Akcja nie łączy się z zakładem bez ryzyka.

Czy warto obstawiać Euro 2024 w STS?

Tegoroczne mistrzostwa Europy w STS powinny cieszyć się sporą popularnością. Na najważniejszą imprezę piłkarską w 2024 roku bukmacher wystawił bardzo rozbudowaną ofertę, która ma wiele atutów.
Wśród nich warto wspomnieć choćby o łatwym dostępie do rozbudowanych statystyk, które pozwolą na skuteczną analizę wybranych zdarzeń. Ponadto w STS Euro 2024 będziemy mogli typować w ramach darmowych gier, takich jak “Odkrywca” czy “Wizjoner”. Dzięki temu gracz nawet bez inwestowania własnych środków ma szansę na wygrane i bonusy.
Bukmacher słynie również z tego, że przy okazji ważnych wydarzeń sportowych przygotowuje specjalne promocje. Nie inaczej jest przy okazji Euro 2024 w STS. 
Kolejną z zalet STS-u jest dynamicznie zmieniająca się oferta w zakładach na żywo. Ta kategoria typów powinna cieszyć się sporą popularnością przy okazji turnieju rangi mistrzowskiej w Niemczech.
STS przed startem ME 2024 dodał do promocję Game Changer, czyli rozliczenie kuponu po osiągnięciu określonej przewagi. Oferta działa na piłkę nożną, co oznacza, że można ją wykorzystać również na Euro.

Oferta STS na mistrzostwa Europy 2024

Jak prezentuje się dostępna w STS na Euro 2024 oferta zakładów bukmacherskich? W tym akapicie szczegółowo opisujemy przygotowane przez operatora zakłady na Euro 2024. STS postawił mocno na ofertę przedmeczową i już na kilka miesięcy przed startem turnieju opublikował kursy na wszystkie spotkania fazy grupowej, jako jedyny operator na rynku.
Ponadto w STS Euro 2024 możemy typować w ramach oferty turniejowej, a bukmacher dla graczy ma również zakłady na żywo.

STS Euro 2024 w ofercie przedmeczowej

STS mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech pozwala typować w ramach oferty przedmeczowej, gdzie na każde ze spotkań docelowo powinniśmy zobaczyć około 300 - 400 typów. 
STS oferta Euro 2024 pre-match
Co ciekawe, STS jako pierwszy operator na polskim rynku od razu przygotował ofertę typowania na wszystkie mecze fazy grupowej.

STS Euro 2024 zakłady turniejowe

W STS Euro 2024 możemy obstawiać także na zakłady długoterminowe. Głównym rynkiem typów w tym przypadku jest wskazanie zwycięzcy całego turnieju o mistrzostwo Europy w Niemczech.
Euro 2024 zwycięzca STS
Ponadto gracze mogą obstawiać m.in. zakłady na klasyfikację końcową w fazie grupowej. Wśród dostępnych typów są rynki na zwycięstwo w danej grupie lub przedział miejsc 1-2.

STS Euro 2024 zakłady na żywo

Zakłady live są niezwykle istotnym elementem całej oferty na obstawianie mistrzostw Europy 2024 w STS. Bukmacher pod tym kątem szykuje około kilkudziesięciu rynków na każde ze spotkań podczas turnieju.
Mecze na żywo będzie można obstawiać na stronie internetowej czy też w aplikacji mobilnej. Wśród dostępnych rynków znajdziemy m.in. typy na wynik, gole, dokładny wynik czy poszczególne połowy meczu. 

Sprawdź kody promocyjne:

STS Euro 2024 - promocje i bonusy bukmacherskie

Bukmacher STS ma w swojej ofercie bonusy powitalne i stałe promocje dla graczy. W tej części tekstu skupiamy się na tym, jakie promocje w STS na Euro 2024 są dostępne za samą rejestrację konta i jakie dodatkowe bonusy operator ma dla wszystkich graczy.

Bonus powitalny STS na Euro

Rejestrując konto u bukmachera z kodem MECZYKI150, możemy uzyskać najwyższy bonus powitalny o wartości 810 PLN. Dostępne na start bonusy obowiązują na wystawione w STS zakłady na Euro 2024.
STS bonus powitalnyWartość
Zakład bez ryzyka150 PLN
Bonus od depozytów600 PLN
Bonus za wykonanie zadań60 PLN
Na pierwszy kupon w historii konta, jeśli zarejestrujemy się ze wskazanym kodem, otrzymamy bonus w formie zakładu bez ryzyka. Maksymalny zwrot wynosi 100% stawki do 150 PLN, a jeśli kupon zagramy za środki własne, to zwrot trafi od razu na saldo depozytowe, bez konieczności obrotu bonusem.
Kolejną promocją na start w STS na Euro 2024 są bonusy od wpłat. Bukmacher przyznaje 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 100 PLN, 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN i 50% od trzeciej wpłaty do 300 PLN. Każdorazowo bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 1.91. Nie ma znaczenia czy będą to wygrane, czy przegrane kupony.
Trzecim bonusem na start jest 60 PLN za wykonanie zadań, czyli wytypowanie określonych kuponów. Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem na zasadach opisanych wyżej, przy okazji bonusów od wpłat.

Stałe promocje w STS na Euro

Bonus powitalny nie zamyka tematu promocji bukmachera STS na Euro 2024. Podczas turnieju gracze będą mogli korzystać z promocji czasowych, a także darmowych gier dostępnych w STS. Euro 2024 będzie okazją do zdobycia bonusów w ramach “Wizjonera” i “Odkrywcy”.
Na czym polegają te dwie promocje?
 • “Wizjoner” to cotygodniowa darmowa gra, gdzie zadaniem graczy jest typowanie dokładnych wyników wybranych meczów. W STS Euro 2024 powinno znaleźć się na liście wybranych spotkań, które gracze będą typować. Maksymalnie za jedną rundę można wygrać nawet 150 000 PLN, a pewny bonus dostępny jest już za jeden celny typ.
 • “Odkrywca” działa na nieco innych zasadach, ale także pozwala uzyskać darmowe bonusy na grę. Co kilka dni STS przygotowuje kartę do odkrycia z opisem konkretnego zdarzenia. Jeśli gracz odkryje kartę, a opisany typ będzie trafny, to otrzyma bonus o określonej wartości.
 • "Game Changer" to oferta, która rozlicza kupon jako wygrany po osiągnięciu dwubramkowej przewagi. Funkcjonalność obejmuje 80 lig i rozgrywek piłkarskich, w tym ME 2024. Szybsze rozliczenie dotyczy zakładów na zwycięstwo (1 lub 2 w opcji 1X2) i z podpórką (1X lub X2) oraz kupony w ramach Betbuildera.

Jak obstawiać Euro 2024 w STS?

Obstawianie w STS Euro 2024 jest możliwe po wcześniejszej rejestracji. W tej części artykułu przedstawiamy w skrócie proces zakładania konta u bukmachera i opisujemy jak zagrać kupon na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej.

Rejestracja na Euro 2024 w STS

Konto w STS założymy, klikając w przycisk u góry tego tekstu. Wówczas przeniesiemy się do formularza rejestracyjnego, gdzie będziemy musieli wpisać najważniejsze informacje niezbędne do założenia konta.
Będą to kolejno:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres email
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod weryfikacyjny
 • PESEL
Następnie trzeba jeszcze zaznaczyć stosowne oświadczenia i ustalić limity na grę. Stosując kod promocyjny MECZYKI150, na koniec trzeba też potwierdzić chęć skorzystania z pełnego pakietu powitalnego, a opcjonalnie wyrażamy zgody marketingowe.

Jak zagrać kupon na Euro na stronie internetowej?

Wytypowanie kuponu na stronie internetowej składa się z kilku prostych kroków. Aby obstawiać w STS Euro 2024, musimy kolejno:
 • Wejść w zakładkę “Zakłady bukmacherskie” -> “Piłka nożna” -> “Międzynarodowe”;
 • Następnie wybieramy interesującą nas sekcję np. “Mistrzostwa Europy” dla typów przedmeczowych, “Mistrzostwa Europy - zwycięzca” dla zakładów długoterminowych;
 • Klikamy w wybranych przez nas typ z dostępnej oferty, która zostanie dodany do kuponu;
 • Następnie analogicznie postępujemy z kolejnymi zakładami, jeśli chcemy zagrać kupon AKO;
 • Na wirtualnym kuponie określamy stawkę zakładu i wysyłamy go klikając przycisk “Obstaw i graj”.
Kupon STS Euro 2024

Jak zagrać kupon na Euro w aplikacji bukmacherskiej?

Typowanie meczów Euro 2024 w STS za pośrednictwem aplikacji mobilnej wygląda tak samo, jak na stronie internetowej. Różnica jest wyłącznie kosmetyczna z przyczyn dostosowania wyglądu aplikacji mobilnej do urządzeń przenośnych.
Dostępne zakłady bukmacherskie na Euro 2024 są takie same na stronie internetowej, jak i w aplikacji bukmacherskiej STS.

STS Euro 2024 i inne zakłady

Jakie zakłady poza Euro 2024 STS ma w swojej ofercie? Bukmacher to lider rynku zakładów w Polsce, który wyróżnia się szeroką ofertą typów, które podzielić możemy na:
 • Zakłady bukmacherskie (przedmeczowe) - operator udostępnia rynki z około 30 dyscyplin sportu, a dla wielu z nich dostępność zakładów jest bardzo szeroka. Przykładowo na mecze piłki nożnej znajdziemy w STS Euro 2024, Ligę Mistrzów czy najlepsze ligi europejskie, ale także regionalne zmagania w Anglii czy Polsce, ligi azjatyckie, afrykańskie czy zmagania nawet z niższych poziomów rozgrywkowych w Ameryce Południowej.
 • Zakłady live - to nic innego jak oferta obstawiania wybranych zdarzeń na żywo. Wśród najpopularniejszych dyscyplin sportu w tej ofercie królują piłka nożna i tenis. Gracze mogą jednak typować także zdarzenia z siatkówki, koszykówki, hokeja i innych.
 • Sporty wirtualne - typowanie sportów wirtualnych w STS dotyczy piłki nożnej, koszykówki, wyścigów koni i wyścigów psów. Typerzy mogą skorzystać także z oferty “Twain Sport”, czyli zakładów na pojedynki 1 na 1 w wirtualnej koszykówce i piłce nożnej.
 • Betgames - w STS znajdziemy też ofertę na gry karciane. W tym przypadku gracze znajdą zakłady na pokera w kilku odmianach, bakarat czy wojnę. Symulowane gry karciane odbywają się w czasie rzeczywistym.

STS Euro 2024 - podsumowanie

STS Euro 2024
Dostępna oferta STS na Euro 2024 składa się z oferty przedmeczowej (nawet kilkaset typów na każde spotkanie), zakładów długoterminowych czy specjalnych. W trakcie turnieju w STS Euro 2024 można również obstawiać na żywo.
Rejestrując konto na Euro 2024 w STS z kodem promocyjnym o treści MECZYKI150, gracz uzyska możliwość skorzystania z najwyższego bonusu powitalnego do 810 PLN, w tym z zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon.

Faq

Jaka jest oferta STS na Euro 2024?

W STS typować możemy wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw Europy 2024, a na każdy z nich dostępnych jest kilkadziesiąt rynków. Bukmacher przygotował też ofertę turniejową na zakłady długoterminowe. Podczas trwania imprezy znajdziemy też zakłady na żywo na mecze Euro 2024 w STS

Czy STS na Euro 2024 przygotował bonusy?

Rejestrując się z kodem promocyjnym MECZYKI150, można uzyskać najwyższy bonus powitalny na Euro 2024 w STS o wartości 810 PLN. W tym zakład bez ryzyka na pierwszy kupon.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020