Totalbet bonus + kod promocyjny na 5040 PLN | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020

Totalbet bonus + kod promocyjny na 5040 PLN | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020
Źródło zdjęcia: totalbet.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Na polskim rynku bukmacherskim działa naprawdę wiele firm oferujących zakłady sportowe w Internecie. Wybór jest bardzo szeroki i u każdego z operatorów można znaleźć coś dla siebie. Konkurują oni między sobą poprzez oferowanie jak najbardziej korzystnych dla graczy bonusów. Takim bukmacherem jest TOTALbet - jedna z najnowszych marek działających w naszym kraju.

Na skróty:

 1. TOTALbet rejestracja i bonus
 2. TOTALbet bukmacher - bonus na start
 3. TOTALbet zakład bez ryzyka
 4. TOTALbet kod promocyjny
 5. TOTALbet freebet 20+20
 6. TOTALbet promocje na stronie bukmachera
 7. TOTALbet - informacje o bukmacherze

TOTALbet rejestracja i bonus

Na stronie TOTALbet można dokonać rejestracji szybkiej lub pełnej. Pierwsza z nich umożliwia posiadanie konta tymczasowego pozwalającego na obstawianie kuponów z depozytu i skorzystanie z bonusu startowego 5000 zł od depozytu. Druga zaś wymaga uzupełnienia danych, ale daje dostęp do pełnej oferty i wypłacania pieniędzy. 

Konto tymczasowe warto zamienić na stałe w nie więcej niż 90 dni. Daje to możliwość skorzystania z bonusowego freebetu 20+20, którego warunki są opisane w jednym z poniższych akapitów. 

TOTALbet bukmacher - bonus na start

TOTALbet to jeden z bukmacherów oferujących bonus powitalny dla nowych graczy, którzy dokonają pierwszej wpłaty na konto. Wynosi on 100% od depozytu maksymalnego 5000 złotych. Oznacza to, że wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszego depozytu. W przypadku wpłacenia przykładowo 200 złotych, będzie on wynosił dokładnie tyle. Każdy gracz ma do wyboru dwa warianty wykorzystania bonusu. 

TOTALbet bonus na start - wariant 4x4

Bonus 4x4 polega na tym, że gracz, który go wybierze w celu wypłaty 100% bonusu musi czterokrotnie obrócić swoim depozytem. Na każdym z czterech kuponów muszą znajdować się cztery zdarzenia z kursem minimalnym 1.25. Każdy kolejny wygrany kupon zwalnia 25% depozytu, co oznacza, że przy postawieniu 5000 złotych, będzie można wypłacić 1250 złotych. Dalszy obrót umożliwia kolejne wypłaty, aż do kwoty maksymalnej.

TOTALbet bonus powitalny - wariant 5x3

Bonus ten działa na podobnej zasadzie jak wariant 4x4, ale w tym przypadku obstawiający musi obrócić swoim depozytem 5 razy, a na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1.25. Tym razem każda kolejna wygrana zwalnia nie 25, a 20% depozytu

Wymagania postawione dla zakładu niezbędne do otrzymania bonusu od TOTALbet są dość wygórowane. Bardziej przejrzystą ofertę bonusu na start i kryteria przedstawia bukmacher STS.

Warunki bonusu na stronie STS są proste i o wiele bardziej zrozumiałe. Wynosi on maksymalnie 1200 złotych od depozytu i jest równy kwocie zawartej przy pierwszej wpłacie. W celu wypłacenia pieniędzy gracz musi dokonać obrotu kwotą trzykrotnie większą od bonusu. Do obrotu zaliczają się środki wygrane w kuponach o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91. W ofercie znajdują się również zakłady na żywo. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

W ramach oferty powitalnej na stronie Fortuny znajduje się również bonus 1000 PLN od depozytu. Warunkiem skorzystania z niego jest wykonanie przelewu w przeciągu 10 dni od rejestracji i zagranie za czterokrotność pierwszej wpłaty. Na kuponie powinny znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1.90. Po spełnieniu powyższych warunków firma wypłaci bonus w wysokości 100% pierwszej wpłaty nie większej niż 1000 zł

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

TOTALbet zakład bez ryzyka

Każdy mniej lub bardziej doświadczony gracz dobrze wie, jak przykre jest przegranie kuponu na jednym meczu. TOTALbet, podobnie jak większość bukmacherów działających w Polsce, wychodzi więc z ofertą bezpiecznego zakładu. 

Aby skorzystać z bonusu zakład bez ryzyka na stronie TOTALbet należy spełnić trzy warunki: 

 • stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 10 złotych
 • na kuponie zawartych musi zostać przynajmniej 10 zdarzeń
 • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.20

Promocja działa wówczas, gdy gracz trafił 9 z 10 zdarzeń. W tym przypadku wygrana jest równa stawce. Zaliczane są do niej wyłącznie kupony zawarte z salda głównego.

Zakład bez ryzyka, czyli tzw. “cashback” znajduje się także w ofercie startowej na stronie STS. Maksymalną stawką, za jaką można postawić kupon i otrzymać zwrot w przypadku jego przegranej jest 31 złotych. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jeśli chodzi o bezpieczny zakład, bardzo korzystną ofertą pochwalić się może Fortuna, która w ramach swojej promocji wypłaca nawet 120 złotych za pierwszą przegraną i podobnie jak STS, nie narzuca minimalnego kursu całkowitego ani liczby zdarzeń.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

TOTALbet kod promocyjny

Kod promocyjny to jedna z najczęściej poszukiwanych promocji przez nowych graczy. Zazwyczaj wykorzystuje się go już w trakcie rejestracji poprzez wpisanie odpowiedniej treści w konkretne pole. Bonus ten umożliwia obstawianie darmowych i bezpiecznych zakładów lub premii od pierwszych depozytów. 

Strona TOTALbet na ten moment nie posiada własnego kodu promocyjnego dla nowych graczy. Każdy, kto jest zainteresowany skorzystaniem z takiej bonusowej oferty, musi więc szukać go u innego operatora, jak chociażby u przodującego na rynku bukmacherskim STS

Każdy nowy gracz, który kliknie w poniższy link i założy nowe konto z użyciem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji, otrzyma darmowy zakład o wartości 29 złotych, zakład bez ryzyka utraty pieniędzy o stawce nie większej niż 31 złotych oraz standardową ofertę 100% od depozytu do 1200 PLN. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

TOTALbet freebet 20+20

Bukmacher TOTALbet posiada swoją własną, oryginalną wersję freebetu, czyli darmowego zakładu. Aby z niego skorzystać, każdy gracz w ciągu 90 dni musi przemienić swoje konto tymczasowe w stałe poprzez uzupełnienie danych. 

Bonus TOTALbet Freebet 20+20 polega na tym, że każdy nowy zarejestrowany od 1 stycznia 2020 roku użytkownik otrzyma 20 złotych na obstawianie czterech różnych dyscyplin sportowych: 

 • 5 zł na na piłkę nożną 
 • 5 zł na tenis 
 • 5 zł na koszykówkę 
 • 5 zł na siatkówkę

Kolejne 20 złotych można zgarnąć poprzez wykonywanie określonych zadań: 

 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych w trakcie rejestracji 
 • 5 zł za pierwszy depozyt 
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego 
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Łącznie daje to 8 darmowych zakładów o całkowitej stawce 40 złotych. Plusem tej promocji jest fakt, że pieniądze wygrane z freebetu można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. Nie podlegają one dalszemu obrotowi. 

Freebet to jeden z najpopularniejszych bonusów wykorzystywanych w ofertach bukmacherów. Na stronie STS jest on dużo bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Po prostu po założeniu konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS pojawi się darmowy zakład o wartości 29 złotych, a sposób jego wykorzystania zależy wyłącznie od gracza. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Na stronie Fortuny każdy nowy gracz otrzymuje 2800 punktów FKP, które równają się kwocie 20 złotych na początek obstawiania. Można więc powiedzieć, że promocja ta jest czymś w rodzaju freebeta.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

TOTALbet bonus - prezent na urodziny

Bukmacher TOTALbet ma również specjalny prezent dla solenizantów. Każdy gracz, z okazji swoich urodzin może odebrać darmowy zakład o wartości 10 złotych po skontaktowaniem się z Biurem Obsługi Klienta i poproszeniu o zapisanie na koncie urodzinowego Freebeta! Promocja dotyczy użytkowników posiadających zweryfikowane konto, którzy zawarli minimum jeden zakład z salda głównego i jest ważna 3 dni przed, w dzień oraz 3 dni po urodzinach. 

TOTALbet promocje na stronie bukmachera

Jackpoty

Na stronie TOTALbet znajdziemy również inne krótkoterminowe promocje stworzone z okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak powrót Ekstraklasy po przerwie zimowej, ważny mecz pokroju El Clasico z udziałem FC Barcelony i Realu Madryt lub konkretna kolejka danej ligi, np. Premier League. 

Promocje te zmieniają się z czasem, więc aby być na bieżąco, zainteresowani powinni po prostu śledzić dział PROMOCJE na stronie TOTALbet. Bukmacher ten za prawidłowe wytypowanie 10 z 10 meczów danej kolejki skłonny jest zapłacić nawet dodatkowe 16 tysięcy złotych! To tylko jeden z przykładowych jackpotów występujących u tego operatora.

Promocje STS

Okazyjne promocje są stosowane również przez innych bukmacherów działających na rynku. Przykładowo STS zaoferował swoim graczom bezpieczny zakład o wartości, aż 200 złotych z okazji powrotu PKO Ekstraklasy po przerwie zimowej. 

Inny bonus na stronie STS polega na wypłacaniu graczom wysokich nagród w zamian za zaproszenie do obstawiania swoich znajomych. Bukmacher ten posiada również pulę nagród w wysokości 5000 tysięcy złotych w esportowej akcji rankingowej. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Obstawianie bez podatku

TOTALbet oferuje również promocję polegającą na obstawianiu meczów bez podatku. Oznacza to, że kwota ewentualnej wygranej nie jest mnożona przez 0,88 w celu odliczenia podatku od obrotu. Jest to równoznaczne z dodaniem do kuponu trafionego zdarzenia o kursie 1.14. 

Aby obstawiać bez podatku, wystarczy w trakcie trwania promocji zawrzeć kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 1.20 za dowolną stawkę na wszystkie dyscypliny z wyjątkiem sportów wirtualnych. 

Jeśli chodzi o obstawianie meczów bez podatku, nie sposób nie wspomnieć o Betfanie, czyli bukmacherze, który uczynił z tego swój znak flagowy. Jako jedyny w Polsce w legalny sposób pozbawił graczy przykrego obowiązku płacenia 12% od wygranej. W ofercie tej firmy występują tylko dwa nieznaczne ograniczenia: 

 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.25 lub więcej - NIE MOŻE być niższy.
 • Minimalny kurs całkowity nie może być niższy niż 2.00

Dzięki tej ofercie potencjalna wygrana wzrasta dość wyraźnie. Dla przykładu, jeśli stawka kuponu wynosi 100 złotych, a jego kurs całkowity to 4.76, wygrana w przypadku bukmachera narzucającego podatek obrotowy wynosi 418,88 złotych. Obstawiając to samo na stronie Betfan, gracz może zainkasować 476 złotych, czyli prawie o 60 złotych więcej.

Bukmacher Betfan

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Zakłady bukmacherskie TOTALbet online - informacje o bukmacherze

TOTALbet to jeden z najmłodszych bukmacherów występujących aktualnie na polskim rynku. Swoją działalność firma rozpoczęła w 2017 roku, a od 22 marca 2018 roku posiada zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych. Dla porównania przodujący w branży STS istnieje już od 1997 roku.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. Pomimo krótkiego  stażu TOTALbet jest sponsorem oficjalnym międzynarodowego turnieju e-sportowego Games Clash Masters oraz sponsorem strategicznym jednego z największych klubów piłkarskich w województwie Wielkopolskim - Warty Poznań. 

TOTALbet jest bukmacherem, który działa wyłącznie w Internecie i w przeciwieństwie do tuzów takich jak STS nie posiada punktów naziemnych. Kapitał zakładowy firmy wynosi 4 miliony złotych. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu na start!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Poniżej 2.5 bramki Co prawda Pogoń straciła dwie bramki w pierwszym spotkaniu na wiosnę, ale już w kolejnym zagrała tak jak należało się tego spodziewać, zwłaszcza po odejściu Adama Buksy. ŁKS ma nadal duże problemy w ofensywie, dlatego w tym spotkaniu nie spodziewamy się wielu bramek.
Powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie Bayer w ostatnim czasie bardzo szybko strzela w meczach kilka bramek, a później kontroluje przebieg meczu. Przeciwko Paderborn można się spodziewać dużej liczby strzałów Bawarczyków i przynajmniej dwóch goli już w pierwszej połowie. Grający bezkompromisowo goście również mają szanse na bramkę w tym spotkaniu.
Poniżej 2.5 bramki Słabi na wyjazdach Zabrzanie teoretycznie powinni być dobrym rywalem dla Wrocławian, którzy jednak też nie grają dobrze. Spodziewamy się tu raczej wyrównanego spotkania i małej liczby goli.
Napoli wygra Co prawda Napoli niedawno przegrało u siebie z Lecce, ale Brescia jest w dużo gorszej formie niż poprzedni rywal Partenopei i goście nie powinni mieć problemów ze zdobyciem w tym meczu trzech punktów.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.