Totalbet bonus powitalny na start

Dodał: Aleksander Nowomiejski,14 kwi 2022 | 15:12

Bonus 5050 PLN

 • 50 PLN darmowe zakłady (w tym 35 PLN bez depozytu!)

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI

Dla bukmachera Totalbet kod bonusowy jest obecnie dostępny. Nowi gracze, którzy zarejestrują się z użyciem wspomnianego kodu, mogą odebrać powitalny bonus. Totalbet przygotował pakiet o łącznej wartości 5050 zł. Jak brzmi kod bonusowy Totalbet? Jakie bonusy zapewnia bukmacher? Szczegóły opisujemy w tekście.

Na skróty:

 1. Bonus Totalbet w pigułce
 2. Bonus Totalbet - gdzie wpisać kod bonusowy?
 3. Totalbet bonus powitalny
 4. Totalbet bonus - bonusy dla wszystkich
 5. Totalbet bonus - oferta bukmachera

Bonus Totalbet w pigułce

Gracze mogą uzyskać w sumie bonusy powitalne, o łącznej wartości 5050 zł. Aby aktywować bonusy można zarejestrować się TUTAJ wpisując kod bonusowy o treści MECZYKI.

Bonus Totalbet Zasady obrotu bonusem
Darmowe zakłady 50 PLN Obrót 1x, kurs min. 2.00
Bonus od depozytu 5000 PLN Obrót 4x4 lub 5x3, kurs min. zdarzenia 1.25

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Promocje przeznaczone są dla graczy, którzy nie posiadali wcześniej konta w Totalbet.

Totalbet bonus powitalny

Nowi gracze, którzy wpiszą podczas rejestracji kod bonusowy Totalbet o treści MECZYKI, mogą liczyć na bonusy o wartości 5050 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą darmowy zakład (freebet) oraz bonus od depozytu. Jak wyglądają zasady uruchomienia i wykorzystania bonusów? Sprawdziliśmy i opisujemy to poniżej.

Totalbet bonus - darmowy zakład (6x)

Freebet na start od Totalbet różni się od standardowych promocji tego typu. Totalbet oferuje darmowe zakłady o wartości 50 zł, które zostały podzielone na kilka części. Na początku gracz za samą rejestrację z kodem bonusowym MECZYKI otrzymuje darmowy zakład w wysokości 20 zł. Dodatkowo otrzyma drugi freebet o wartości 10 zł. Kolejne cztery freebety, o wartości 5 zł każdy, zostaną przyznane za wykonanie określonych zadań.

Są to następujące działania:

 • Zaznaczenie zgody marketingowej podczas rejestracji
 • Wpłacenie pierwszego depozytu
 • Postawienie pierwszego zakładu z konta głównego
 • Postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne

W sumie gracz może uwolnić 1x20 zł i 1x10zł freebetu za rejestrację i 20 zł (4x5 zł) freebetu za kolejne, wykonane czynności. Darmowy zakład uruchamia się na wirtualnym kuponie, poprzez potwierdzenie jego użycia. 

Zasady darmowego zakładu w Totalbet:

 • Kurs minimalny kuponu to 2.00;
 • Freebetów nie wolno dzielić, wartość danego freebetu trzeba przeznaczyć na jeden zakład.

Darmowy zakład może zostać wykorzystane na zakłady przedmeczowe i live z oferty sportowej tego bukmachera. Nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na kupon pojedynczy czy wielokrotny, ale z promocji wyłączone są kupony systemowe. Freebet nie wymaga obrotu. Wystarczy zagrać raz, za określoną stawkę. Darmowy zakład będzie aktywny przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Totalbet bonus - zakład bez ryzyka

Drugą promocją na start był w Totalbet bonus na zakład bez ryzyka. Obecnie ten bonus Totalbet nie jest dostępny, ale może powrócić do oferty. Jeśli tak się stanie, wówczas poinformujemy o tym.

Poniżej prezentujemy zasady, które obowiązywały w przypadku powitalnego cashbacku:

 • Na kuponie objętym promocją może znaleźć się jedno lub dwa zdarzenia;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.20;
 • Aby skorzystać z promocji należy dokonać pierwszej wpłaty na minimum 10 PLN;

Co ważne, bonus Totalbet na zakład bez ryzyka nie wymagał obrotu. Gracze mogli zatem od razu wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady.

Totalbet bonus - bonus od depozytu

Trzeci element bonusu na start to bonus od depozytu. Totalbet podwoi pierwszą wpłatę do maksymalnie 5000 zł. Minimalna kwota wpłaty, która gwarantuje otrzymanie bonusu, to 10 zł. Jeśli gracz wpłaci 200 zł, to drugie tyle otrzyma od bukmachera i będzie mógł liczyć na 400 zł na grę. Wpłata uwalniająca maksymalny bonus 5000 zł oznacza, że gracz do dyspozycji będzie miał 10000 zł na grę.

Bonusem należy obrócić. Jakie są reguły obrotu bonusem od depozytu? Gracz może wygrać jedną z dwóch przygotowanych przez Totalbet możliwości. Raz wybrana ścieżka obrotu bonusem nie będzie mogła zostać zmieniona.

Totalbet bonus od depozytu - obrót 4x4

Gracze mogą wybrać opcję czterokrotnego obrotu bonusem, na kuponach z czterema zdarzeniami. Pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs 1.25 lub wyższy. W obrocie bonusem biorą udział zakłady z oferty sportowej przedmeczowe i na żywo. Nie wliczają się natomiast zakłady na sporty wirtualne i kupony systemowe.

Po każdym obrocie uwalniane jest 25% wartości bonusu. Pełnego, czterokrotnego obrotu należy dokonać w ciągu 90 dni od przyznania środków bonusowych. 

Totalbet bonus od depozytu - obrót 5x3

Drugą opcją obrotu bonusem jest pięciokrotny obrót na kuponach, które składają się z trzech zdarzeń. Kursy każdego z zakładów umieszczonych na kuponie powinny być równe lub wyższe 1.25. Do obrotu zaliczane są zakłady z oferty sportowej, zarówno przedmeczowe jak i zakłady na żywo. Nie wliczaną będą natomiast zakłady na sportowy wirtualne oraz systemowe. 

Każdy obrót uwalnia w tym przypadku 20% bonusu. Na wykonanie pięciokrotnego obrotu gracz ma 90 dni od aktywowania bonusu na koncie.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus Totalbet - gdzie wpisać kod bonusowy?

Skorzystanie z bonusu Totalbet dla nowych graczy możliwe jest, po wcześniejszym założeniu konta na stronie bukmachera. Podczas rejestracji można wpisać kod bonusowy Totalbet o treści MECZYKI. Jak wygląda zakładanie konta? Opisujemy ten proces poniżej. 

Konto tymczasowe - bonus Totalbet

Założenie konta tymczasowego, to pierwszy krok rejestracji u bukmachera Totalbet. Bonus powitalny dla nowych graczy można aktywować, właśnie w przypadku tego etapu. Na początek bukmacher będzie wymagał wypełnienia formularza rejestracyjnego, w którym podamy najważniejsze dane.

Na początku trzeba uzupełnić takie informacje jak:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod bonusowy

Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 1

W tym miejscu możemy zatem aktywować dostępny dla nowych graczy Totalbet bonus. Jest to pakiet trzech bonusów, o łącznej wartości 5310 zł. Jak dokładnie funkcjonują te bonusy opisaliśmy w kolejnych akapitach. 

Druga strona formularza pozwala na wpisanie następujących danych:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL

Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 2

Utworzenie konta tymczasowego nie gwarantuje dostępu do wszystkich funkcji serwisu. Konto tymczasowe może działać przez 90 dni.

Konto stałe - bonus Totalbet

Dopiero aktywacja konta stałego, pozwoli w pełni korzystać z oferty bukmachera Totalbet. Przede wszystkim będzie to potrzebne, aby móc wypłacać pieniądze z konta depozytowego. W celu pełnej weryfikacji konta, gracz powinien zamieścić skan swojego dokumentu tożsamości w zakładce “Moje konto”. 

Następne bukmacher sprawdzi, czy podane przez nas dane zgadzają się z dokumentem. O poprawnej weryfikacji gracz zostanie powiadomiony komunikatem, który wyświetli się na stronie.

Totalbet bonus - bonusy dla wszystkich

Bukmacher przygotował propozycje bonusów, które dotyczą wszystkich graczy. W Totalbet bonusy takie mogą przyjmować różne formy. Jakie promocje znalazły się w ofercie? Prezentujemy je poniżej. 

Totalbet bonus - Freebet urodzinowy 

Darmowy zakład z okazji urodzin, to bonus Totalbet dla wszystkich graczy. Przyznawany jest, jak sama jego nazwa wskazuje, w dniu urodzin. Z tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy mają zweryfikowane konto na stronie bukmachera. Z okazji urodzin przyzna on 10 zł w formie freebetu.

Bonus przyznawany jest automatycznie, raz w roku i jego ważność wynosi 7 dni. Wykorzystać go można na zakłady z oferty sportowej, o kursie nie niższym niż 2.00. Bonus nie ma możliwości dzielenia, cała wartość powinna być wykorzystana na jeden kupon. W przypadku porażki kwota bonusu przepada, w razie wygranej środki bonusowe i potencjalna wygrana trafiają na konto gracza. Nie trzeba nimi obracać. 

Totalbet bonus - Gra bez podatku 

W Totalbet można grać bez podatku, a więc za wyższe stawki. Bukmacher bierze na swoje konto 12% podatku od gier, po spełnieniu określonych wymogów. Gra bez podatku dotyczy całej oferty bukmachera. Aby kupon spełnił warunki promocji, powinny się znaleźć na nim minimum 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 1.30 każdy. Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. 

Z bonusu skorzystać można wielokrotnie, poprawne wytypowanie kuponu oznacza, że do wygranej zostanie doliczona kwota będąca równowartością podatku od gier. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną. Łączy się natomiast z bonusem TOTALbonus.

Totalbet bonus - TOTALbonus

Wszyscy gracze mogą skorzystać z TOTALbonusu, który dostępny jest bez względu na rejestrację z kodem bonusowym. Promocja łączy się z Grą bez podatku i oznacza, że im więcej zdarzeń pojawi się na kuponie, tym wyższy procent wygranej może dodatkowo przyznać Totalbet. Premia w postaci gry bez podatku nalicza się już od 3 zdarzeń, a przy 4 dodatkowo zaczyna się pojawiać bonus od liczby zakładów:

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej

Pojedyncze zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs nie mniejszy niż 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne.

Totalbet bonus - oferta bukmachera

Bukmacher Totalbet oferuje zakłady bukmacherskie na podstawie zezwolenia od Ministra Finansów. Wśród rynków, które dostępne są u bukmachera, znaleźć można kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, zakłady na sporty wirtualne i wiele więcej.

Oferta sportowa

W ofercie sportowej Totalbet znalazło się kilkadziesiąt dyscyplin sportu, w tym najpopularniejsze rynki, takie jak: piłka nożna, tenis, sporty walki itp. Na najbardziej popularne zmagania bukmacher wystawia nawet do kilkuset kursów, z kilkudziesięciu zdarzeń do wyboru. W Totalbet znaleźć można również wydarzenia dostępne na wyłączność, jak choćby gale federacji FEN. 

Sporty wirtualne

Dostępne do typowania są również sporty wirtualne. Bukmacher Totalbet przygotował dla graczy zakłady z piłki nożnej, które dostępne są w kilku trybach, w tym rozgrywki ligowe i pucharowe. Ponadto typować można wyścigi psów, wyścigi konne, wyścigi motocyklowe oraz żużel. 

E-sport

Totalbet stawia na E-sport, co widać również po ofercie bukmachera. W zakładce E-sport można znaleźć ofertę zakładów na gry elektroniczne. Wśród dostępnych do obstawiania tytułów pojawiają się choćby Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2, Starcraft czy Call of Duty. 

Gry karciane

Najnowszą propozycją u bukmachera Totalbet są gry karciane. Gracze mogą typować na żywo zakłady z trzech gier karcianych. Są to Poker Texas Hold’em, Szybki Poker oraz Blackjack. Gry karciane znajdują się w zakładce Total Games.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Totalbet?

Kod bonusy u bukmachera Totalbet ma treść MECZYKI. Kod bonusowy Totalbet można użyć, podczas rejestracji TUTAJ. Pozwoli to aktywować bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Totalbet?

W Totalbet bonus powitalny ma wartość 5050 zł. W jego skład wchodzą darmowe zakłady (x6) o wartości 50 zł oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 5000 zł.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

5050zł w bonusach na start! 50zł w freebetach bez depozytu i podwojenie pierwszej wpłaty, do 5000zł.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020