Totalbet bonus powitalny na start

Bonus 5239 PLN

 • 39 PLN darmowe zakłady bez depozytu!

 • 200 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,18 Sty 2023 | 12:50

W Totalbet bonus powitalny jest dostępny przy użyciu kodu powitalnego o treści MECZYKI. Nowi gracze, którzy zarejestrują swoje konto z użyciem wspomnianego kodu, mogą odebrać powitalny bonus. Totalbet przygotował pakiet o łącznej wartości 5239 zł. Jak wykorzystać kod bonusowy Totalbet? Jakie bonusy zapewnia bukmacher? Szczegóły opisujemy w tekście.

Bonus Totalbet w pigułce

Gracze mogą uzyskać w sumie bonusy powitalne, o łącznej wartości 5239 zł. Aby aktywować bonusy można zarejestrować się TUTAJ wpisując kod bonusowy o treści MECZYKI.

Bonus Totalbet Zasady obrotu bonusem
Darmowe zakłady 39 PLN Obrót 1x, kurs min. 2.00
Zakład bez ryzyka 200 PLN Bez obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLN Obrót 4x na kuponach AKO (min. 4 zdarzenia), kurs min. zdarzenia 1.30

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Promocje przeznaczone są dla graczy, którzy nie posiadali wcześniej konta w Totalbet.

Totalbet bonus powitalny

Nowi gracze, którzy wpiszą podczas rejestracji kod bonusowy Totalbet o treści MECZYKI, mogą liczyć na bonusy o wartości 5239 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka (cashback) oraz bonus od depozytu. Jak wyglądają zasady uruchomienia i wykorzystania bonusów? Sprawdziliśmy i opisujemy to poniżej.

Totalbet bonus

Totalbet bonus - darmowy zakład (3x)

Freebet na start od Totalbet różni się od standardowych promocji tego typu. Bonus Totalbet na darmowe zakłady ma wartość 39 zł, które zostały podzielone na kilka części. Na początku gracz za samą rejestrację z kodem bonusowym MECZYKI otrzymuje darmowy zakład w wysokości 20 zł. Dodatkowo otrzyma drugi freebet o wartości 9 zł. Trzeci darmowy zakład przysługuje za wyrażenie zgód marketingowych podczas zakładania konta. Ten bonus Totalbet ma wartość 10 zł. 

Darmowe zakłady wyglądają zatem następująco:

 • Rejestracja z kodem bonusowym - 20 zł
 • Rejestracja z kodem bonusowym - 9 zł
 • Akceptacja zgód marketingowych podczas rejestracji - 10 zł

Bonus za zgody marketingowe będzie dostępny, gdy gracz zaakceptuje zgody, a także zaznaczy chęć odbioru bonusu. Łączna wartość freebetów, to 39 zł. Łatwo można to policzyć: 20 zł + 9 zł + 10 zł = 39 zł. Darmowy zakład uruchamia się na wirtualnym kuponie, poprzez potwierdzenie jego użycia. 

Zasady darmowego zakładu w Totalbet:

 • Kurs minimalny kuponu to 2.00;
 • Freebetów nie wolno dzielić, wartość danego freebetu trzeba przeznaczyć na jeden zakład.

Darmowy zakład może zostać wykorzystany na zakłady przedmeczowe i live z oferty sportowej tego bukmachera. Nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na kupon pojedynczy czy wielokrotny, ale z promocji wyłączone są kupony systemowe. Freebet nie wymaga obrotu. Wystarczy zagrać raz, za określoną stawkę. Darmowy zakład będzie aktywny przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Totalbet bonus - zakład bez ryzyka

Drugą promocją na start jest w Totalbet bonus na zakład bez ryzyka. Obecnie ten bonus Totalbet ma wartość 200 zł na pierwszy kupon w historii konta. Jeśli kupon będzie wytypowany trafnie, wówczas gracz zyskuje stawkę powiększoną o ewentualną wygraną. W razie porażki można odzyskać stawkę do kwoty wspomnianych wcześniej 200 zł. 

Poniżej prezentujemy zasady, które obowiązują w przypadku powitalnego cashbacku:

 • Na kuponie objętym promocją mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia;
 • Brak minimalnego kursu kuponu czy zdarzenia;
 • Maksymalna stawka kuponu to 200 zł, wyższa stawka anuluje bonus;
 • Kupon musi być wytypowany ze środków własnych, w ciągu 48 godzin od rejestracji konta.

Co ważne, bonus Totalbet na zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu. Gracze mogą zatem od razu wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, rozliczone poprzez opcję cash out, czy wytypowane za pomocą freebetu. 

Totalbet bonus - bonus od depozytu

Trzeci element bonusu na start to bonus od depozytu. Totalbet podwoi pierwszą wpłatę do maksymalnie 5000 zł. Minimalna kwota wpłaty, która gwarantuje otrzymanie bonusu, to 10 zł. Jeśli gracz wpłaci 200 zł, to drugie tyle otrzyma od bukmachera i będzie mógł liczyć na 400 zł na grę. Wpłata uwalniająca maksymalny bonus 5000 zł oznacza, że gracz do dyspozycji będzie miał 10000 zł na grę.

Bonusem należy obrócić. Jakie są reguły obrotu bonusem od depozytu? Na pierwszy rzut oka mogą one wydać się nieco skomplikowane, ale w rzeczywistości reguły są proste i klarowne. Prezentujemy je poniżej. 

Totalbet bonus od depozytu - obrót 4x4

Gracze, aby uwolnić pełny bonus Totalbet od pierwszego depozytu, powinni dokonać czterokrotnego obrotu bonusem, na kuponach z czterema zdarzeniami. Pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs 1.30 lub wyższy. W obrocie bonusem biorą udział zakłady z oferty sportowej przedmeczowe i na żywo. Nie wliczają się natomiast zakłady na sporty wirtualne i kupony systemowe. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony wygrane jak i przegrane. Po każdym obrocie uwalniane jest 25% wartości bonusu. Przyznanie części bonusu za każdy obrót pozwala na natychmiastowe wypłacenie uwolnionej kwoty bonusowej.

Zasady obrotu bonusem od depozytu:

 • Obrót zaliczany jest na kuponach z minimum czterema zdarzeniami;
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30 lub więcej;
 • Każdy pełny obrót uwalnia 25% bonusu.

Pełnego, czterokrotnego obrotu należy dokonać w ciągu 90 dni od przyznania środków bonusowych. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus Totalbet - gdzie wpisać kod bonusowy?

Skorzystanie z bonusu Totalbet dla nowych graczy możliwe jest, po wcześniejszym założeniu konta na stronie bukmachera. Podczas rejestracji można wpisać kod bonusowy Totalbet o treści MECZYKI. Jak wygląda zakładanie konta? Opisujemy ten proces poniżej. 

Totalbet rejestracja

Konto tymczasowe - bonus Totalbet

Założenie konta tymczasowego, to pierwszy krok rejestracji u bukmachera Totalbet. Bonus powitalny dla nowych graczy można aktywować, właśnie w przypadku tego etapu. Na początek bukmacher będzie wymagał wypełnienia formularza rejestracyjnego, w którym podamy najważniejsze dane.

Na początku trzeba uzupełnić takie informacje jak:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod bonusowy

W tym miejscu możemy zatem aktywować dostępny dla nowych graczy Totalbet bonus. Jest to pakiet trzech bonusów, o łącznej wartości 5310 zł. Jak dokładnie funkcjonują te bonusy opisaliśmy w kolejnych akapitach. 

Druga strona formularza pozwala na wpisanie następujących danych:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL

Utworzenie konta tymczasowego nie gwarantuje dostępu do wszystkich funkcji serwisu. Konto tymczasowe może działać przez 90 dni.

Konto stałe - bonus Totalbet

Dopiero aktywacja konta stałego, pozwoli w pełni korzystać z oferty bukmachera Totalbet. Przede wszystkim będzie to potrzebne, aby móc wypłacać pieniądze z konta depozytowego. W celu pełnej weryfikacji konta, gracz powinien zamieścić skan swojego dokumentu tożsamości w zakładce “Moje konto”. 

Następne bukmacher sprawdzi, czy podane przez nas dane zgadzają się z dokumentem. O poprawnej weryfikacji gracz zostanie powiadomiony komunikatem, który wyświetli się na stronie.

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet bonus - bonusy dla wszystkich

Bukmacher przygotował propozycje bonusów, które dotyczą wszystkich graczy. W Totalbet bonusy takie mogą przyjmować różne formy. Jakie promocje znalazły się w ofercie? Prezentujemy je poniżej. 

Totalbet bonus - Freebet urodzinowy 

Darmowy zakład z okazji urodzin, to bonus Totalbet dla wszystkich graczy. Przyznawany jest, jak sama jego nazwa wskazuje, w dniu urodzin. Z tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy mają zweryfikowane konto na stronie bukmachera. Z okazji urodzin przyzna on 10 zł w formie freebetu.

Bonus przyznawany jest automatycznie, raz w roku i jego ważność wynosi 7 dni. Wykorzystać go można na zakłady z oferty sportowej, o kursie nie niższym niż 2.00. Bonus nie ma możliwości dzielenia, cała wartość powinna być wykorzystana na jeden kupon. W przypadku porażki kwota bonusu przepada, w razie wygranej środki bonusowe i potencjalna wygrana trafiają na konto gracza. Nie trzeba nimi obracać. 

Totalbet bonus - Gra bez podatku 

W Totalbet można grać bez podatku, a więc za wyższe stawki. Bukmacher bierze na swoje konto 12% podatku od gier, po spełnieniu określonych wymogów. Gra bez podatku dotyczy całej oferty bukmachera. Aby kupon spełnił warunki promocji, powinny się znaleźć na nim minimum 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 1.30 każdy. Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. 

Z bonusu skorzystać można wielokrotnie, poprawne wytypowanie kuponu oznacza, że do wygranej zostanie doliczona kwota będąca równowartością podatku od gier. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną. Łączy się natomiast z bonusem TOTALbonus.

Totalbet bonus - TOTALbonus

Wszyscy gracze mogą skorzystać z TOTALbonusu, który dostępny jest bez względu na rejestrację z kodem bonusowym. Promocja łączy się z Grą bez podatku i oznacza, że im więcej zdarzeń pojawi się na kuponie, tym wyższy procent wygranej może dodatkowo przyznać Totalbet. Premia w postaci gry bez podatku nalicza się już od 3 zdarzeń, a przy 4 dodatkowo zaczyna się pojawiać bonus od liczby zakładów:

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej

Pojedyncze zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs nie mniejszy niż 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne.

Totalbet bonus

Totalbet bonus - oferta bukmachera

Bukmacher Totalbet oferuje zakłady bukmacherskie na podstawie zezwolenia od Ministra Finansów. Wśród rynków, które dostępne są u bukmachera, znaleźć można kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, zakłady na sporty wirtualne i wiele więcej.

Oferta sportowa

W ofercie sportowej Totalbet znalazło się kilkadziesiąt dyscyplin sportu, w tym najpopularniejsze rynki, takie jak: piłka nożna, tenis, sporty walki itp. Na najbardziej popularne zmagania bukmacher wystawia nawet do kilkuset kursów, z kilkudziesięciu zdarzeń do wyboru. W Totalbet znaleźć można również wydarzenia dostępne na wyłączność, jak choćby gale federacji FEN. 

Sporty wirtualne

Dostępne do typowania są również sporty wirtualne. Bukmacher Totalbet przygotował dla graczy zakłady z piłki nożnej, które dostępne są w kilku trybach, w tym rozgrywki ligowe i pucharowe. Ponadto typować można wyścigi psów, wyścigi konne, wyścigi motocyklowe oraz żużel. 

E-sport

Totalbet stawia na E-sport, co widać również po ofercie bukmachera. W zakładce E-sport można znaleźć ofertę zakładów na gry elektroniczne. Wśród dostępnych do obstawiania tytułów pojawiają się choćby Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2, Starcraft czy Call of Duty. 

Gry karciane

Najnowszą propozycją u bukmachera Totalbet są gry karciane. Gracze mogą typować na żywo zakłady z trzech gier karcianych. Są to Poker Texas Hold’em, Szybki Poker oraz Blackjack. Gry karciane znajdują się w zakładce Total Games.

Totalbet bonus - wpłaty i wypłaty

Bukmacher proponuje kilka różnych form dokonywania wpłat i wypłat na konto. W sumie obsługiwane są płatności z blisko 30 banków. Dodatkowo korzystać można z takim systemów płatności jak m.in. BLIK czy karty płatnicze (VISA, Mastercard). 

Totalbet metody płatności

Wpłaty

Totalbet proponuje ekspresowe doładowanie konta w mniej niż minutę. Bukmacher pozwala wpłacić kwoty od 1 zł. Wszystkie wpłaty na konto depozytowe są wolne od prowizji. Obsługiwane systemy wpłat to: BLIK, Dotpay, PayU, Przelewy24, Paysafecard oraz karty płatnicze (Visa, Mastercard).

Wypłaty

Środki z konta depozytowego Totalbet można wypłacić nawet w osiem minut. To najszybsza dostępna u bukmacherów w Polsce forma wypłaty środków. W systemie ekspresowym można wpłacić dzienny depozyt do maksymalnej kwoty 5000 zł. Dokładny czas księgowania zależny jest od godzin pracy banku. 

Totalbet bonus - informacje o bukmacherze

Bukmacher Totalbet to część holdingowej grupy ZPR Media, który uzyskał pozwolenie na prowadzenie działalności od Ministra Finansów w 2018 roku. Firma pozwala na typowanie wydarzeń sportowych, e-sportowych czy rozrywkowych. W Totalbet dostępne są również zakłady na sporty wirtualne czy gry karciane. 

Totalbet informacje

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod bonusowy o treści MECZYKI.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Totalbet?

Kod bonusy u bukmachera Totalbet ma treść MECZYKI. Kod bonusowy Totalbet można użyć, podczas rejestracji TUTAJ. Pozwoli to aktywować bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Totalbet?

W Totalbet bonus powitalny ma wartość 5239 zł. W jego skład wchodzą darmowe zakłady (x3) o wartości 39 zł, zakład bez ryzyka do 200 zł oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 5000 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020