Totalbet bonus + kod promocyjny na 5040 PLN | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020

Totalbet bonus + kod promocyjny na 5040 PLN | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020
totalbet.pl
autor: Maksymilian Kozłowski28 lip 2020 | 12:46
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Na polskim rynku bukmacherskim działa naprawdę wiele firm oferujących zakłady sportowe w Internecie. Wybór jest bardzo szeroki i u każdego z operatorów można znaleźć coś dla siebie. Konkurują oni między sobą poprzez oferowanie jak najbardziej korzystnych dla graczy bonusów. Takim bukmacherem jest TOTALbet - jedna z najnowszych marek działających w naszym kraju.

Bukmacher Totalbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. TOTALbet rejestracja i bonus
 2. TOTALbet bukmacher - bonus na start
 3. TOTALbet zakład bez ryzyka
 4. TOTALbet kod promocyjny
 5. TOTALbet freebet 20+20
 6. TOTALbet promocje na stronie bukmachera
 7. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 8. TOTALbet - informacje o bukmacherze

TOTALbet rejestracja i bonus

Na stronie TOTALbet można dokonać rejestracji szybkiej lub pełnej. Pierwsza z nich umożliwia posiadanie konta tymczasowego pozwalającego na obstawianie kuponów z depozytu i skorzystanie z bonusu startowego 5000 zł od depozytu. Druga zaś wymaga uzupełnienia danych, ale daje dostęp do pełnej oferty i wypłacania pieniędzy. 

Konto tymczasowe warto zamienić na stałe w nie więcej niż 90 dni. Daje to możliwość skorzystania z bonusowego freebetu 20+20, którego warunki są opisane w jednym z poniższych akapitów. 

TOTALbet bukmacher - bonus na start

TOTALbet to jeden z bukmacherów oferujących bonus powitalny dla nowych graczy, którzy dokonają pierwszej wpłaty na konto. Wynosi on 100% od depozytu maksymalnego 5000 złotych. Oznacza to, że wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszego depozytu. W przypadku wpłacenia przykładowo 200 złotych, będzie on wynosił dokładnie tyle. Każdy gracz ma do wyboru dwa warianty wykorzystania bonusu. 

TOTALbet bonus na start - wariant 4x4

Bonus 4x4 polega na tym, że gracz, który go wybierze w celu wypłaty 100% bonusu musi czterokrotnie obrócić swoim depozytem. Na każdym z czterech kuponów muszą znajdować się cztery zdarzenia z kursem minimalnym 1.25. Każdy kolejny wygrany kupon zwalnia 25% depozytu, co oznacza, że przy postawieniu 5000 złotych, będzie można wypłacić 1250 złotych. Dalszy obrót umożliwia kolejne wypłaty, aż do kwoty maksymalnej.

TOTALbet bonus powitalny - wariant 5x3

Bonus ten działa na podobnej zasadzie jak wariant 4x4, ale w tym przypadku obstawiający musi obrócić swoim depozytem 5 razy, a na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1.25. Tym razem każda kolejna wygrana zwalnia nie 25, a 20% depozytu

Wymagania postawione dla zakładu niezbędne do otrzymania bonusu od TOTALbet są dość wygórowane. Bardziej przejrzystą ofertę bonusu na start i kryteria przedstawia bukmacher STS.

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Warunki bonusu na stronie STS są proste i o wiele bardziej zrozumiałe. Wynosi on maksymalnie 1200 złotych od depozytu i jest równy kwocie zawartej przy pierwszej wpłacie. W celu wypłacenia pieniędzy gracz musi dokonać obrotu kwotą trzykrotnie większą od bonusu. Do obrotu zaliczają się środki wygrane w kuponach o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91. W ofercie znajdują się również zakłady na żywo. 

W ramach oferty powitalnej na stronie Fortuny znajduje się również bonus 2000 PLN od depozytu. Aby skorzystać z tego bonusu, należy najpierw zaakceptować go w panelu gracza, w sekcji "Moje Bonusy". Następnie, w ciągu 3 dni trzeba zawrzeć pierwszy depozyt. Kolejne 4 dni to czas, na zawarcie pierwszego zakładu. Aby otrzymać bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kursami nie mniejszymi niż 1.60. Na każdym kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia. Następnie pozostaje już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie, a środki bonusowe trafią na konto depozytowe gracza. 

TOTALbet zakład bez ryzyka

Każdy mniej lub bardziej doświadczony gracz dobrze wie, jak przykre jest przegranie kuponu na jednym meczu. TOTALbet, podobnie jak większość bukmacherów działających w Polsce, wychodzi więc z ofertą bezpiecznego zakładu. 

Aby skorzystać z bonusu zakład bez ryzyka na stronie TOTALbet należy spełnić trzy warunki: 

 • stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 10 złotych
 • na kuponie zawartych musi zostać przynajmniej 10 zdarzeń
 • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.20

Promocja działa wówczas, gdy gracz trafił 9 z 10 zdarzeń. W tym przypadku wygrana jest równa stawce. Zaliczane są do niej wyłącznie kupony zawarte z salda głównego.

Zakład bez ryzyka, czyli tzw. “cashback” znajduje się także w ofercie startowej na stronie STS. Maksymalną stawką, za jaką można postawić kupon i otrzymać zwrot w przypadku jego przegranej jest 31 złotych. 

Jeśli chodzi o bezpieczny zakład, bardzo korzystną ofertą pochwalić się może Fortuna, która w ramach swojej promocji wypłaca nawet 210 zł za pierwszą przegraną i podobnie jak STS, nie narzuca minimalnego kursu całkowitego ani liczby zdarzeń.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

TOTALbet kod promocyjny

Kod promocyjny to jedna z najczęściej poszukiwanych promocji przez nowych graczy. Zazwyczaj wykorzystuje się go już w trakcie rejestracji poprzez wpisanie odpowiedniej treści w konkretne pole. Bonus ten umożliwia obstawianie darmowych i bezpiecznych zakładów lub premii od pierwszych depozytów. 

Strona TOTALbet na ten moment nie posiada własnego kodu promocyjnego dla nowych graczy. Każdy, kto jest zainteresowany skorzystaniem z takiej bonusowej oferty, musi więc szukać go u innego operatora, jak chociażby u przodującego na rynku bukmacherskim STS

Każdy nowy gracz, który kliknie w poniższy link i założy nowe konto z użyciem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji, otrzyma darmowy zakład o wartości 29 złotych, zakład bez ryzyka utraty pieniędzy o stawce nie większej niż 31 złotych oraz standardową ofertę 100% od depozytu do 1200 PLN. 

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

TOTALbet freebet 20+20

Bukmacher TOTALbet posiada swoją własną, oryginalną wersję freebetu, czyli darmowego zakładu. Aby z niego skorzystać, każdy gracz w ciągu 90 dni musi przemienić swoje konto tymczasowe w stałe poprzez uzupełnienie danych. 

Bonus TOTALbet Freebet 20+20 polega na tym, że każdy nowy zarejestrowany od 1 stycznia 2020 roku użytkownik otrzyma 20 złotych na obstawianie czterech różnych dyscyplin sportowych: 

 • 5 zł na na piłkę nożną 
 • 5 zł na tenis 
 • 5 zł na koszykówkę 
 • 5 zł na siatkówkę

Kolejne 20 złotych można zgarnąć poprzez wykonywanie określonych zadań: 

 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych w trakcie rejestracji 
 • 5 zł za pierwszy depozyt 
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego 
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Łącznie daje to 8 darmowych zakładów o całkowitej stawce 40 złotych. Plusem tej promocji jest fakt, że pieniądze wygrane z freebetu można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. Nie podlegają one dalszemu obrotowi. 

Freebet to jeden z najpopularniejszych bonusów wykorzystywanych w ofertach bukmacherów. Na stronie STS jest on dużo bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Po prostu po założeniu konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS pojawi się darmowy zakład o wartości 29 złotych, a sposób jego wykorzystania zależy wyłącznie od gracza. 

Na stronie Fortuny każdy nowy gracz otrzymuje 2800 punktów FKP, które równają się kwocie 20 złotych na początek obstawiania. Można więc powiedzieć, że promocja ta jest czymś w rodzaju freebeta.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

TOTALbet bonus - prezent na urodziny

Bukmacher TOTALbet ma również specjalny prezent dla solenizantów. Każdy gracz, z okazji swoich urodzin może odebrać darmowy zakład o wartości 10 złotych po skontaktowaniem się z Biurem Obsługi Klienta i poproszeniu o zapisanie na koncie urodzinowego Freebeta! Promocja dotyczy użytkowników posiadających zweryfikowane konto, którzy zawarli minimum jeden zakład z salda głównego i jest ważna 3 dni przed, w dzień oraz 3 dni po urodzinach. 

TOTALbet promocje na stronie bukmachera

Jackpoty

Na stronie TOTALbet znajdziemy również inne krótkoterminowe promocje stworzone z okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak powrót Ekstraklasy po przerwie zimowej, ważny mecz pokroju El Clasico z udziałem FC Barcelony i Realu Madryt lub konkretna kolejka danej ligi, np. Premier League. 

Promocje te zmieniają się z czasem, więc aby być na bieżąco, zainteresowani powinni po prostu śledzić dział PROMOCJE na stronie TOTALbet. Bukmacher ten za prawidłowe wytypowanie 10 z 10 meczów danej kolejki skłonny jest zapłacić nawet dodatkowe 16 tysięcy złotych! To tylko jeden z przykładowych jackpotów występujących u tego operatora.

Promocje STS

Okazyjne promocje są stosowane również przez innych bukmacherów działających na rynku. Przykładowo STS zaoferował swoim graczom bezpieczny zakład o wartości, aż 200 złotych z okazji powrotu PKO Ekstraklasy po przerwie zimowej. 

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Inny bonus na stronie STS polega na wypłacaniu graczom wysokich nagród w zamian za zaproszenie do obstawiania swoich znajomych. Bukmacher ten posiada również pulę nagród w wysokości 5000 tysięcy złotych w esportowej akcji rankingowej. 

Obstawianie bez podatku

TOTALbet oferuje również promocję polegającą na obstawianiu meczów bez podatku. Oznacza to, że kwota ewentualnej wygranej nie jest mnożona przez 0,88 w celu odliczenia podatku od obrotu. Jest to równoznaczne z dodaniem do kuponu trafionego zdarzenia o kursie 1.14. 

Aby obstawiać bez podatku, wystarczy w trakcie trwania promocji zawrzeć kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 1.20 za dowolną stawkę na wszystkie dyscypliny z wyjątkiem sportów wirtualnych. 

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Jeśli chodzi o obstawianie meczów bez podatku, nie sposób nie wspomnieć o Betfanie, czyli bukmacherze, który uczynił z tego swój znak flagowy. Jako jedyny w Polsce w legalny sposób pozbawił graczy przykrego obowiązku płacenia 12% od wygranej. W ofercie tej firmy występują tylko dwa nieznaczne ograniczenia: 

 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.25 lub więcej - NIE MOŻE być niższy.
 • Minimalny kurs całkowity nie może być niższy niż 2.00

Dzięki tej ofercie potencjalna wygrana wzrasta dość wyraźnie. Dla przykładu, jeśli stawka kuponu wynosi 100 złotych, a jego kurs całkowity to 4.76, wygrana w przypadku bukmachera narzucającego podatek obrotowy wynosi 418,88 złotych. Obstawiając to samo na stronie Betfan, gracz może zainkasować 476 złotych, czyli prawie o 60 złotych więcej.

Sprawdź bonusy u innych bukmacherów:

Zakłady bukmacherskie TOTALbet online - informacje o bukmacherze

Bukmacher Totalbet - bonusy i promocje

TOTALbet to jeden z najmłodszych bukmacherów występujących aktualnie na polskim rynku. Swoją działalność firma rozpoczęła w 2017 roku, a od 22 marca 2018 roku posiada zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych. Dla porównania przodujący w branży STS istnieje już od 1997 roku.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. Pomimo krótkiego  stażu TOTALbet jest sponsorem oficjalnym międzynarodowego turnieju e-sportowego Games Clash Masters oraz sponsorem strategicznym jednego z największych klubów piłkarskich w województwie Wielkopolskim - Warty Poznań. 

TOTALbet jest bukmacherem, który działa wyłącznie w Internecie i w przeciwieństwie do tuzów takich jak STS nie posiada punktów naziemnych. Kapitał zakładowy firmy wynosi 4 miliony złotych. 

Nota prawna

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy