Totolotek bonus 1000zł | Bonus powitalny na start 2020

Totolotek bonus 1000zł | Bonus powitalny na start 2020
Źródło zdjęcia: totolotek.pl / meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Totolotek to legalny polski bukmacher z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Firma, która sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski, przygotowała dla nowych użytkowników interesujący pakiet powitalny, w ramach którego oferuje bonus od depozytu do 1000 zł oraz darmowy zakład dla każdego.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera Totolotek
  2. Totolotek bonus bez depozytu
  3. Totolotek bonus od pierwszej wpłaty
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek
  5. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  6. Totolotek - rejestracja

Totolotek bonus - oferta powitalna u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek proponuje graczom wiele promocji. Wszystkim nowym użytkownikom przysługuje rozbudowana oferta powitalna, składająca się z dwóch bonusów.

  • Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
  • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł

W poniższym tekście znajdziesz szczegółowe informacje o wszystkich bonusach  – jak je aktywować, jak działają i jakie mają wymagane warunki obrotu przed wypłatą pieniędzy. Dowiesz się też, jakie są ogólne zasady gry u bukmachera Totolotek.

Aby skorzystać z powyższej promocji, podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego MECZYKI

Totolotek bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Totolotek - freebet - darmowy zakład

Freebet to darmowy zakład, który otrzymujemy od bukmachera. Na dobry początek, Totolotek oferuje nam 20 zł za otwarcie konta. Aby freebet został aktywowany, nie musimy wpłacać własnych środków. Bonus jest dostępny przez 30 dni od momentu ukończenia rejestracji. 

Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu freebetem. Trzeba więc wysłać kupony za łącznie minimum 60 zł. Na każdym musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00.  

Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, kwota pozostała na koncie bonusowym zostanie automatycznie przeniesiona na konto depozytowe. Uzyskane środki możemy szybko wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł (Bonus od depozytu 1000 zł)

Totolotek - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Totolotek przygotował ofertę powitalną dla wszystkich nowych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny. Po aktywacji konta będziemy mogli dokonać pierwszej wpłaty, a bukmacher przyzna nam bonus od depozytu – 100%! Jego wartość zależy od wysokości wpłaconych środków. Minimalna kwota to 20 zł. Totolotek podwaja nasz depozyt do 1000 zł! Wpłacając 100 zł, łącznie będziemy mogli grać za 200 zł, wpłacając 1000 zł – aż 2000 zł. 

Aby wypłacić środki bonusowe, musimy trzykrotnie obrócić sumą pierwszej wpłaty i otrzymanego bonusu. Czyli wpłacając na konto 100 zł, dodajemy do tego bonus 100% (kolejne 100 zł) i mamy do gry 200 zł. Mnożąc tę kwotę x3, daje to 600 zł, czyli suma stawek wszystkich zakładów nie może być mniejsza niż 600 zł. Na wszystkich kuponach musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. 

Do obrotu nie są zaliczane kupony, które choćby częściowo rozliczono jako zwrot stawki, np. z powodu anulowania jednego ze zdarzeń.

Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje

Bukmacher Totolotek posiada w swojej ofercie również inne bonusy, z których skorzystać mogą jego stali gracze. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach.

Gram Grubo

Totolotek ma w swojej ofercie liczne promocje niezwiązane z rejestracją i aktywacją konta. Stałym bonusem jest flagowa akcja promocyjna Gram Grubo, która pozwala zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x 0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Promocja obowiązuje co piątek i uwzględnia wszystkie dyscypliny. Musimy wysłać kupon za min. 100 zł z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Nie ma znaczenia, czy będzie to zakład przedmeczowy, czy na żywo. 

Posłużmy się przykładem: wybieramy jedno zdarzenie po kursie 2.00 ze stawką 100 zł. Gram Grubo sprawia, że potencjalna wygrana wyniesie nie 176 zł (100 x 0,88 x 2,00), a 206 zł (100 x 1,03 x 2,00)!

Ten bonus jest dostępny również w trakcie rozgrywek reprezentacyjnych oraz europejskich (Liga Mistrzów, Liga Europy). Wówczas minimalna stawka to zaledwie 20 zł. Pozostałe zasady są identyczne jak w standardowej promocji.

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Poleć przyjaciela

Totolotek oferuje bonus graczom, którzy zaproszą do gry swojego znajomego. W ramach akcji Poleć przyjaciela możemy zyskać 70 zł. W zakładce “Moje konto” znajdziemy odpowiednie pole do zaznaczenia. Należy tam wpisać wymagane dane zapraszanej osoby, która następnie dostanie e-mail od bukmachera wraz z niezbędnym kodem promocyjnym. Przyjaciel musi użyć go w trakcie rejestracji. 

Bonus jest przyznawany tylko aktywnym użytkownikom, którzy w okresie do trzech miesięcy poprzedzających skorzystanie z promocji, zasilili konto kwotą min. 50 zł oraz wysłali kupony za przynajmniej jej równowartość. Nie ma ograniczeń co do liczby zaproszonych osób. 

Jakie warunki powinien spełnić zaproszony znajomy, aby bonus trafił na nasze konto? Po pierwsze, na utworzenie konta ma maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania zaproszenia. Po drugie, w przeciągu 30 dni musi wpłacić łącznie przynajmniej 200 zł. Po trzecie, musi zawrzeć za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady z kursem całkowitym wynoszącym nie mniej niż 2.00.

Po spełnieniu oczekiwanych wymagań, należy powiadomić o tym bukmachera, wysyłając stosownego maila do działu marketingu. Możemy to zrobić my, może nasz znajomy, byleby we wiadomości znalazły się informacje o udziale w promocji Poleć przyjaciela i loginy obu osób.

Otrzymanym bonusem w wysokości 70 zł musimy jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Mamy pełną dowolność przy zawieraniu zakładu za bonusowe środki. Jeśli skutecznie nimi obrócimy, uzyskane pieniądze automatycznie pojawią się na naszym koncie depozytowym.

Sprawdź bonusy u pozostałych bukmacherów:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Totolotek?

Totolotek - rejestracja

W Totolotku możemy utworzyć konto tymczasowe oraz stałe. Rejestracja pierwszego z nich zajmuje mniej czasu i nie wymaga podania wszystkich danych, ale za to uniemożliwi korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez tego bukmachera.

Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto założymy w trzech prostych krokach. Musimy zacząć od podania aktualnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Następnie wpisujemy wybrany przez nas login, hasło oraz – jeśli posiadamy – kod promocyjny. Ostatni etap to uzupełnienie podstawowych danych osobowych oraz adresowych. 

Aktywacja konta tymczasowego powoduje, że mamy dostęp do serwisu on-line bukmachera Totolotek. Otrzymamy standardowy bonus powitalny od pierwszej wpłaty, ale nie przysługuje nam freebet. Możemy wpłacać pieniądze i zawierać dowolne zakłady, lecz do momentu pełnej weryfikacji, nie przelejemy na własne konto bankowe ani złotówki. Dodatkowo, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł, będziemy mieli 7 dni na utworzenie konta stałego. Środki zostaną odblokowane w chwili potwierdzenia nowego statusu konta.

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Konto Standardowe (Stałe)

Aby aktywować stałe, standardowe konto, musimy uzupełnić podane wcześniej dane o dwie kluczowe informacje. 

Po pierwsze, bukmacher oczekuje fotokopii obu stron dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszport). Dzięki temu będzie mógł zweryfikować nasze dane.

Po drugie, trzeba wpisać aktywny numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane środki.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i wypłacanie wskazanych przez nas kwot na konto bankowe. Dostępne będą też wszystkie aktualne bonusy i akcje promocyjne organizowane przez bukmachera.

W celu skorzystania z wyżej opisanych promocji, należy podczas rejestracji użyć kodu rejestracyjnego MECZYKI

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.