Totolotek bonus powitalny na start

Totolotek bonus powitalny na start | Marzec 2021
totolotek.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze15 sty 2021 | 09:18
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny polski bukmacher Totolotek ma ofertę bonusową na start dla nowych graczy. Czeka na nich promocyjny pakiet powitalny, w ramach którego można uzyskać darmowy zakład i bonus od depozytu - bonus Totolotek - razem warty 574 zł. Z poniższego tekstu dowiesz się, jakie są dokładne warunki obu bonusów Totolotek, co należy zrobić, aby z nich skorzystać oraz jak później wypłacić środki na konto bankowe. Znajdziesz też bonusowy kod promocyjny oraz informacje o innych bonusach od Totolotka. Życzymy miłej lektury.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera Totolotek
  2. Totolotek bonus bez depozytu
  3. Totolotek bonus od pierwszej wpłaty
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek
  5. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  6. Totolotek - rejestracja

Totolotek bonus - oferta powitalna u bukmachera Totolotek

Bukmacher ma dla graczy liczne promocje. Bonusy Totolotek oferuje je choćby nowym graczom, którzy mogą skorzystać z oferty powitalnej o wartości 574 zł. Składają się na nią:

  • Darmowy zakład w wysokości 25 zł (Freebet)
  • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu)
  • Bonus od depozytu w wysokości 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej

Uwaga: aby w pełni skorzystać z tych bonusów od Totolotka, należy po ukończeniu rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny. Znajdziesz go w dalszej części tekstu.

Totolotek darmowy zakład w wysokości 25 zł (Freebet 25 zł)

Freebet to darmowy zakład, który można otrzymać od bukmachera bez konieczności inwestycji własnych środków. Bukmacher oferuje nowym graczom 25 zł na "rozruch". Nie trzeba wpłacać pieniędzy z banku, by taki bonus Totolotek nam przyznał. Warunkiem jest za to ukończenie wstępnej rejestracji (po 14.02), a następnie uzupełnienie wymaganych danych osobowych w zakładce "Moje konto". Jeśli wszystko będzie w porządku, a bukmacher zweryfikuje i zaakceptuje przesłane informacje, do uzyskania bonusu pozostanie jeszcze tylko jeden wymóg. W sekcji "Wpłata" należy wybrać pole "Kod bonusowy" i uzupełnić je kodem MEGABONUS

Środki bonusowe trafią na konto bezpośrednio po wpisaniu prawidłowego kodu. Ten bonus od Totolotka jest dostępny przez 14 dni od momentu jego aktywacji. Pieniądze będzie można wypłacić po osiągnięciu wymaganego obrotu - dwukrotnego po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Oznacza to, że konieczna minimalna łączna stawka wszystkich zakładów nie może być niższa niż 40 zł. Do obrotu nie wlicza się zakłady systemowe.

Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu 500 zł)

Kolejna promocja startowa to bonus od pierwszej wpłaty środków na konto - do 500 zł. Jego wartość zależy od wysokości wpłaty. Aby jednak Totolotek bonus mógł nam w ogóle przyznać, nasz depozyt musi wynieść minimum 20 zł. Bukmacher podwaja depozyt do 500 zł, a więc wpłacając tę kwotę, łącznie będzie można grać za 1000 zł.

Aby wypłacić pieniądze z konta bonusowego do głównego depozytu, trzeba trzykrotnie obrócić depozytem i bonusem od Totolotka. Zakładając pełne wykorzystanie tej oferty startowej, łączny obrót musi wynieść 3000 zł - 1500 zł za depozyt (500 zł x 3) oraz 1500 zł za bonus (taka sama sytuacja). Promocja obejmuje tylko zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs nie może być niższy od 1.35. Do obrotu nie są zaliczane kupony, które choćby częściowo rozliczono jako zwrot stawki, np. z powodu anulowania jednego ze zdarzeń, ani też zakłady systemowe.

Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej w wysokości 49 zł

Totolotek oferuje również 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej tego bukmachera i dokonanie pierwszej wpłaty od 20 zł. Gracz. po dokonaniu trzykrotnego obrotu tym depozytem z kursami minimalnymi 1.90 otrzyma bonus o równowartości tejże wpłaty. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek

Totolotek bonusy ma jednak nie tylko dla nowych, ale również dla stałych graczy. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach:

Bonus - Gram Grubo

Totolotek ma w swojej ofercie liczne promocje niezwiązane z rejestracją i aktywacją konta. Stałym bonusem jest flagowa akcja promocyjna Gram Grubo, która pozwala zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x 0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Promocja obowiązuje co piątek i uwzględnia wszystkie dyscypliny. Musimy jednak wysłać kupon za min. 100 zł z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00, by skorzystać z tego bonusu od Totolotka. Nie ma natomiast znaczenia, czy będzie to zakład przedmeczowy, czy na żywo. 

Posłużmy się przykładem: wybieramy jedno zdarzenie po kursie 2.00 ze stawką 100 zł. Gram Grubo sprawia, że potencjalna wygrana wyniesie nie 176 zł (100 x 0,88 x 2,00), a 206 zł (100 x 1,03 x 2,00)!

Ten bonus Totolotka jest dostępny również w trakcie rozgrywek reprezentacyjnych oraz europejskich (Liga Mistrzów, Liga Europy). Wówczas minimalna stawka to zaledwie 20 zł. Pozostałe zasady są identyczne jak w standardowej promocji.

Bonus - Poleć przyjaciela

Totolotek bonus oferuje także graczom, którzy zaproszą do gry swojego znajomego. W ramach akcji Poleć przyjaciela możemy zyskać 70 zł. W zakładce “Moje konto” znajdziemy odpowiednie pole do zaznaczenia. Należy tam wpisać wymagane dane zapraszanej osoby, która następnie dostanie e-mail od bukmachera wraz z niezbędnym kodem promocyjnym. Przyjaciel musi użyć go w trakcie rejestracji.

Ten bonus Totolotek przyznaje tylko aktywnym użytkownikom, którzy w okresie do trzech miesięcy poprzedzających skorzystanie z promocji, zasilili konto kwotą min. 50 zł oraz wysłali kupony za przynajmniej jej równowartość. Nie ma ograniczeń co do liczby zaproszonych osób.

Jakie warunki powinien spełnić zaproszony znajomy, aby bonus Totolotek umieścił na naszym koncie? Po pierwsze, na utworzenie konta ma maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania zaproszenia. Po drugie, w przeciągu 30 dni musi wpłacić łącznie przynajmniej 200 zł. Po trzecie, musi zawrzeć za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady z kursem całkowitym wynoszącym nie mniej niż 2.00.

Po spełnieniu oczekiwanych wymagań związanych z tym bonusem od Totolotka, należy powiadomić o tym bukmachera, wysyłając stosownego maila do działu marketingu. Możemy to zrobić my, może nasz znajomy, byleby we wiadomości znalazły się informacje o udziale w promocji Poleć przyjaciela i loginy obu osób.

Totolotek bonus przyzna nam w wysokości 70 zł, ale musimy pamiętać, że konieczne jest w tym przypadku dokonanie jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Mamy pełną dowolność przy zawieraniu zakładu za bonusowe środki. Jeśli skutecznie nimi obrócimy, uzyskane pieniądze automatycznie pojawią się na naszym koncie depozytowym.

Sprawdź kody promocyjne:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Totolotek?

W Totolotku możemy utworzyć konto tymczasowe oraz stałe. Rejestracja pierwszego z nich zajmuje mniej czasu i nie wymaga podania wszystkich danych, ale za to uniemożliwi korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez tego bukmachera.

Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto założymy w trzech prostych krokach. Musimy zacząć od podania aktualnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Następnie wpisujemy wybrany przez nas login, hasło oraz – jeśli posiadamy – kod promocyjny. Ostatni etap to uzupełnienie podstawowych danych osobowych oraz adresowych. 

Aktywacja konta tymczasowego powoduje, że mamy dostęp do serwisu on-line bukmachera. Otrzymamy od Totolotka bonus powitalny od pierwszej wpłaty, ale nie przysługuje nam freebet. Możemy wpłacać pieniądze i zawierać dowolne zakłady, lecz do momentu pełnej weryfikacji, nie przelejemy na własne konto bankowe ani złotówki. Dodatkowo, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł, będziemy mieli 7 dni na utworzenie konta stałego. Środki zostaną odblokowane w chwili potwierdzenia nowego statusu konta.

Konto Standardowe (Stałe)

Aby aktywować stałe, standardowe konto, musimy uzupełnić podane wcześniej dane o dwie kluczowe informacje. 

Po pierwsze, bukmacher oczekuje fotokopii obu stron dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszport). Dzięki temu będzie mógł zweryfikować nasze dane.

Po drugie, trzeba wpisać aktywny numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane środki.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i wypłacanie wskazanych przez nas kwot na konto bankowe. Dostępne będą też wszystkie aktualne akcje promocyjne i bonusy od Totolotka.

W celu skorzystania z wyżej opisanych promocji, należy podczas rejestracji użyć kodu rejestracyjnego MEGABONUS.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze w Totolotku otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dostępny jest też freebet 25 PLN z kodem "MEGABONUS" oraz 49 PLN za pierwszą wpłatę w aplikacji mobilnej.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

1084 PLN

TYLKO DO 16.03! Z promokodem MECZYKI cashback 500 1000 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN