Totolotek bonus 520zł | Bonus powitalny na start 2020

Totolotek bonus 520zł | Bonus powitalny na start 2020
totolotek.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze27 maj 2020 | 16:05

Legalny polski bukmacher Totolotek ma ofertę bonusową na start dla nowych graczy. Czeka na nich promocyjny pakiet powitalny, w ramach którego można uzyskać darmowy zakład i bonus do depozytu  - razem warte 520 zł. Z poniższego tekstu dowiesz się, jakie są dokładne warunki obu bonusów, co należy zrobić, aby z nich skorzystać oraz jak później wypłacić środki na konto bankowe. Znajdziesz też bonusowy kod promocyjny oraz informacje o innych bonusach dostępnych u bukmachera Totolotek. Życzymy miłej lektury.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera Totolotek
  2. Totolotek bonus bez depozytu
  3. Totolotek bonus od pierwszej wpłaty
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek
  5. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  6. Totolotek - rejestracja

Totolotek bonus - oferta powitalna u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek proponuje graczom wiele promocji. Wszystkim nowym użytkownikom przysługuje rozbudowana oferta powitalna o wartości 520 zł, składająca się z dwóch bonusów.

  • Darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet)
  • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu)

Uwaga: aby w pełni skorzystać z powyższej promocji, należy po ukończeniu rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny. Znajdziesz go w dalszej części tekstu.

Totolotek darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Totolotek - freebet - darmowy zakład - Bonus Totolotek

Freebet to darmowy zakład, który można otrzymać od bukmachera bez konieczności inwestycji własnych  środków. Totolotek oferuje nowym graczom 20 zł na "rozruch". Nie trzeba wpłacać pieniędzy z banku, by wykorzystać ten darmowy bonus. Warunkiem jest za to ukończenie wstępnej rejestracji, a następnie uzupełnienie wymaganych danych osobowych w zakładce "Moje konto". Jeśli wszystko będzie w porządku, a bukmacher zweryfikuje i zaakceptuje przesłane informacje, do uzyskania bonusu pozostanie jeszcze tylko jeden wymóg. W sekcji "Wpłata" należy wybrać pole "Kod bonusowy" i uzupełnić je kodem 20NASTART.

Środki bonusowe trafią na konto bezpośrednio po wpisaniu prawidłowego kodu. Bonus jest dostępny przez 14 dni od momentu jego aktywacji. Pieniądze będzie można wypłacić po osiągnięciu wymaganego obrotu - dwukrotnego po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Oznacza to, że konieczna minimalna łączna stawka wszystkich zakładów nie może być niższa niż 40 zł. Do obrotu nie liczą się zakłady systemowe.

Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł (Bonus od depozytu 500 zł)

Totolotek - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu - Bonus Totolotek

Kolejna promocja startowa to bonus od pierwszej wpłaty środków na konto - do 500 zł. Jego wartość zależy od wysokości wpłaty. Minimalna kwota depozytu upoważniająca do wzięcia udziału w promocji to 20 zł. Totolotek podwaja depozyt do 500 zł, a więc wpłacając tę kwotę, łącznie będzie można grać za 1000 zł. 

Aby wypłacić pieniądze z konta bonusowego do głównego depozytu, trzeba trzykrotnie obrócić i depozytem, i bonusem. Zakładając pełne wykorzystanie tej oferty startowej od Totolotka, łączny obrót musi  wynieść 3000 zł - 1500 zł za depozyt (500 zł x 3) oraz 1500 zł za bonus (taka sama sytuacja). Promocja obejmuje tylko zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs nie może być niższy od 1.35. Do obrotu nie są zaliczane kupony, które choćby częściowo rozliczono jako zwrot stawki, np. z powodu anulowania jednego ze zdarzeń, ani też zakłady systemowe.

Inne bonusy dostępne u bukmachera Totolotek

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje - Bonus Totolotek

Bukmacher Totolotek posiada w swojej ofercie również inne bonusy, z których skorzystać mogą jego stali gracze. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach.

Bonus - Gram Grubo

Totolotek ma w swojej ofercie liczne promocje niezwiązane z rejestracją i aktywacją konta. Stałym bonusem jest flagowa akcja promocyjna Gram Grubo, która pozwala zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x 0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Promocja obowiązuje co piątek i uwzględnia wszystkie dyscypliny. Musimy wysłać kupon za min. 100 zł z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Nie ma znaczenia, czy będzie to zakład przedmeczowy, czy na żywo. 

Posłużmy się przykładem: wybieramy jedno zdarzenie po kursie 2.00 ze stawką 100 zł. Gram Grubo sprawia, że potencjalna wygrana wyniesie nie 176 zł (100 x 0,88 x 2,00), a 206 zł (100 x 1,03 x 2,00)!

Ten bonus Totolotka jest dostępny również w trakcie rozgrywek reprezentacyjnych oraz europejskich (Liga Mistrzów, Liga Europy). Wówczas minimalna stawka to zaledwie 20 zł. Pozostałe zasady są identyczne jak w standardowej promocji.

Bukmacher - Totolotek - Bonus Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Bonus - Poleć przyjaciela

Totolotek oferuje bonus graczom, którzy zaproszą do gry swojego znajomego. W ramach akcji Poleć przyjaciela możemy zyskać 70 zł. W zakładce “Moje konto” znajdziemy odpowiednie pole do zaznaczenia. Należy tam wpisać wymagane dane zapraszanej osoby, która następnie dostanie e-mail od bukmachera wraz z niezbędnym kodem promocyjnym. Przyjaciel musi użyć go w trakcie rejestracji. 

Bonus Totolotek jest przyznawany tylko aktywnym użytkownikom, którzy w okresie do trzech miesięcy poprzedzających skorzystanie z promocji, zasilili konto kwotą min. 50 zł oraz wysłali kupony za przynajmniej jej równowartość. Nie ma ograniczeń co do liczby zaproszonych osób. 

Jakie warunki powinien spełnić zaproszony znajomy, aby bonus trafił na nasze konto? Po pierwsze, na utworzenie konta ma maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania zaproszenia. Po drugie, w przeciągu 30 dni musi wpłacić łącznie przynajmniej 200 zł. Po trzecie, musi zawrzeć za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady z kursem całkowitym wynoszącym nie mniej niż 2.00.

Po spełnieniu oczekiwanych wymagań, należy powiadomić o tym bukmachera, wysyłając stosownego maila do działu marketingu. Możemy to zrobić my, może nasz znajomy, byleby we wiadomości znalazły się informacje o udziale w promocji Poleć przyjaciela i loginy obu osób.

Otrzymanym bonusem w wysokości 70 zł musimy jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Mamy pełną dowolność przy zawieraniu zakładu za bonusowe środki. Jeśli skutecznie nimi obrócimy, uzyskane pieniądze automatycznie pojawią się na naszym koncie depozytowym.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Totolotek?

Totolotek - rejestracja - Bonus Totolotek

W Totolotku możemy utworzyć konto tymczasowe oraz stałe. Rejestracja pierwszego z nich zajmuje mniej czasu i nie wymaga podania wszystkich danych, ale za to uniemożliwi korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez tego bukmachera.

Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto założymy w trzech prostych krokach. Musimy zacząć od podania aktualnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Następnie wpisujemy wybrany przez nas login, hasło oraz – jeśli posiadamy – kod promocyjny. Ostatni etap to uzupełnienie podstawowych danych osobowych oraz adresowych. 

Aktywacja konta tymczasowego powoduje, że mamy dostęp do serwisu on-line bukmachera Totolotek. Otrzymamy standardowy bonus powitalny od pierwszej wpłaty, ale nie przysługuje nam freebet. Możemy wpłacać pieniądze i zawierać dowolne zakłady, lecz do momentu pełnej weryfikacji, nie przelejemy na własne konto bankowe ani złotówki. Dodatkowo, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł, będziemy mieli 7 dni na utworzenie konta stałego. Środki zostaną odblokowane w chwili potwierdzenia nowego statusu konta.

Bukmacher - Totolotek - Bonus Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Konto Standardowe (Stałe)

Aby aktywować stałe, standardowe konto, musimy uzupełnić podane wcześniej dane o dwie kluczowe informacje. 

Po pierwsze, bukmacher oczekuje fotokopii obu stron dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszport). Dzięki temu będzie mógł zweryfikować nasze dane.

Po drugie, trzeba wpisać aktywny numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane uzyskane środki.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i wypłacanie wskazanych przez nas kwot na konto bankowe. Dostępne będą też wszystkie aktualne bonusy i akcje promocyjne organizowane przez bukmachera.

W celu skorzystania z wyżej opisanych promocji, należy podczas rejestracji użyć kodu rejestracyjnego MECZYKI

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł