Totolotek kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo

Totolotek kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo
Źródło zdjęcia: totolotek.pl / meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Totolotek ma prawie trzydziestoletni staż na legalnym polskim rynku. Bukmacher, znany wcześniej pod nazwą Toto-mix, działa od 1992 r. Obecnie sponsoruje m.in. rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski. Nowi gracze Totolotka mogą liczyć na bonusowy pakiet powitalny, jeśli podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Totolotek kod promocyjny na start
 2. Totolotek kod promocyjny - bonus na start
 3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 4. Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta
 5. Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek kod promocyjny na start

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start - bonus od pierwszej wpłaty. Promocja jest dostępna tylko dla tych osób, które w trakcie zakładania konta podadzą odpowiedni kod promocyjny Totolotek. Wówczas mogą liczyć na:

 • Bonus na start do 1000 zł (bonus od depozytu) 

W tym tekście dowiesz się, jak działają oba bonusy i jakie warunki należy spełnić, aby wypłacić otrzymane środki. Przedstawimy też historię bukmachera Totolotek i przybliżymy Ci proces rejestracji.

Totolotek kod promocyjny - bonus na start do 1000 zł (Bonus od depozytu)

Totolotek - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Kod promocyjny Totolotek umożliwia również uzyskanie bonusu od depozytu 100% do 1000 zł. Bukmacher przyznaje premię za pierwsze zasilenie konta, podwajając jej wartość do maksymalnie 1000 zł. Minimalnie musimy wpłacić 20 zł. W pełni korzystając z tej oferty, będziemy mieć do gry 2000 zł - 1000 zł na koncie depozytowym i 1000 zł na koncie bonusowym. 

Totolotek wypłaci nam bonusowe środki, jeżeli trzy razy obrócimy sumą tychże środków i pierwszej wpłaty.  

Jak to wygląda w praktyce? Pozostańmy przy założeniu, że przelewamy na konto bukmachera 1000 zł. Otrzymujemy drugie tyle, czyli łącznie mamy 2000 zł. Mnożąc to trzykrotnie, wychodzi nam 6000 zł. Suma stawek wszystkich zawartych zakładów nie może być więc niższa od tej kwoty.

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Podobnie jak w przypadku warunków obrotu freebetem, przynajmniej jedno zdarzenie na każdym kuponie musi mieć kurs minimalny 2.00

Sprawdź kody promocyjne u innych bukmacherów:

Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta

Totolotek - rejestracja

Bukmacher otwiera przed graczami możliwość utworzenia konta tymczasowego lub stałego. Bez pełnej rejestracji możemy zawierać zakłady i korzystać z bonusów, nie wypłacimy jednak żadnych pieniędzy. W trakcie zakładania konta wpisujemy kod promocyjny Totolotek, który daje nam dostęp do oferty bonusowej na start.

Konto Tymczasowe Totolotek kod promocyjny

Utworzenie tymczasowego konta zajmuje kilka minut. Jakie informacje musimy przekazać bukmacherowi, by skutecznie przejść przez proces rejestracji? 

 • podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL
 • pełne dane adresowe
 • używany numer telefonu oraz aktualny adres e-mail, na który zostanie nam wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym
 • wybrany login (nazwę użytkownika) i hasło
 • posiadany kod promocyjny Totolotek

Tymczasowy status konta utracimy, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł. W takim wypadku będziemy mieć tylko tydzień na pełną weryfikację danych, bez której niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata środków.

totolotek konto tymczasowe

Kod bonusowy: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Konto Standardowe (Stałe) Totolotek

Całkowita aktywacja, czyli utworzenie konta stałego, polega na uzupełnieniu wcześniej podanych informacji. Bukmacher wymaga:

 • zdjęć obu stron ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego albo paszportu)
 • numeru aktywnego rachunku bankowego

Jeżeli przesłane dane zostaną pozytywnie zweryfikowanie, bez ograniczeń będziemy mogli korzystać ze wszystkich usług dostępnych w serwisie online.

Totolotek - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Totolotek to bukmacher najdłużej działający na polskim rynku. Powoli, powoli zbliżają się jego 30. urodziny, bo firmę założono w 1992 r., kiedy rynek bukmacherski w naszym kraju jeszcze raczkował. Można więc powiedzieć, że Totolotek, przez lata znany pod nazwą Toto-mix, to pionier polskiej bukmacherki. 

Choć dziś znaczna większość zakładów zawierana jest przez internet, to w Polsce znajdziemy niespełna 300 punktów przyjmowania zakładów należących do Totolotka. Tym samym ten bukmacher plasuje się na najniższym stopniu podium, jeśli chodzi o liczbę funkcjonujących lokali stacjonarnych na terenie całego kraju. 

Firma przez ostatnie kilkanaście lat była częścią wielkiej międzynarodowej grupy Intralot, która również powstała w 1992 r. i mieści się w światowej czołówce rynku zakładów sportowych, loterii i gier hazardowych oraz liczbowych. Działa w kilkudziesięciu państwach, a jej dochód przekracza miliard dolarów. W bieżącym roku doszło jednak do zmiany właściciela. 

Totolotka przejęło niemieckie przedsiębiorstwo Merkur Sportwetten, które jest jedną ze spółek grupy Gauselmann - innej potęgi na rynku gier i zakładów. Tradycje niemieckiej firmy sięgają 1957 r. Nowy inwestor powoli wprowadza kolejne zmiany, m.in. otworzył niedawno nowy, odświeżony serwis online, który już jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych grą użytkowników. Plan rozwoju zakłada nawiązanie poważnej rywalizacji z liderami polskiego rynku bukmacherskiego.

Totolotek od lat angażuje się w promocję polskiego sportu. Sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski oraz ekstraklasową drużynę Lechii Gdańsk. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć otrzymał w czerwcu 2013 r.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.