Bundesliga - Wiadomości

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Bundesliga (Liga Niemiecka) - asysty, najlepsi asystenci, lista i król asyst

Tutaj można zapoznać się z aktualną klasyfikacją asystentów bieżącego sezonu niemieckiej Bundesligi. Obok każdego piłkarza, który znajduje się na liście, widnieje jego zdjęcie oraz herb i nazwa klubu, w którym występuje. Po kliknięciu w jego sylwetkę, przeniesiemy się na jego profil. Tutaj dostępne są informacje na temat jego danych personalnych, szczegółowych statystyk oraz historii kariery. 

Użytkownik może zapoznać się również z pełnymi klasyfikacjami asystentów z poprzednich sezonów Bundesligi. Po prawej stronie znajdują się natomiast najświeższe informacje dotyczące ligi niemieckiej, aktualna tabela ligowa, lista liderów statystych drużynowych oraz terminarz najbliższej kolejki tych właśnie rozgrywek. 

Poniżej, po prawej stronie od klasyfikacji asyst, znajdują się odnośniki do podstron innych lig europejskich i światowych z dostępem do analogicznych danych. 

Użytkownicy mogą zapoznać się także z aktualnym stanem tabeli najlepszych strzelców Bundesligi oraz klasyfikacji kanadyjskiej tych rozgrywek. Odnośniki do tych podstron znajdują się na samym dole strony.