Bundesliga

Niemcy
23 / 24

Kartki

Bundesliga 2023/2024
Bundesliga 23/24Niemcy
Zobacz więcej

Bundesliga (Liga Niemiecka) - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

W tym miejscu udostępniamy pełną i na bieżąco aktualizowaną klasyfikację piłkarzy niemieckiej Bundesligi, którzy mają na swoim koncie najwięcej żółtych i czerwonych kartek. Użytkownik może zapoznać się również z tabelą kartkowiczów z poprzednich edycji ligi niemieckiej. 

Obok nazwiska kartkowicza znajdującego się na liście, widnieje jego zdjęcie oraz klub, w barwach którego gra. Po kliknięciu w jego sylwetkę przeniesiemy się do profilu ze szczegółowymi informacjami na temat zawodnika: statystykami, historią kariery oraz danymi osobistymi. 

Po prawej stronie od tabeli znaleźć można najświeższe informacje dotyczące rozgrywek, których dotyczy klasyfikacja kartek, czyli w tym przypadku Bundesligi. Poniżej znajdują się: aktualna ligowa tabela, terminarz najbliższej kolejki, lista liderów statystyk drużynowych tych rozgrywek oraz podstrony innych lig, gdzie możemy zapoznać się z analogicznymi danymi. 

Na dole strony znajdują się odnośniki do pełnej tabeli najlepszych strzelców ligi niemieckiej, piłkarzy, którzy w Bundeslidze zgromadzili najwięcej asyst oraz klasyfikacji kanadyjskiej.