Bundesliga

Niemcy
23 / 24

Asystenci

Bundesliga 2023/2024
Bundesliga 23/24Niemcy
Zobacz więcej

Bundesliga (Liga Niemiecka) - asysty, najlepsi asystenci, lista i król asyst

Tutaj można zapoznać się z aktualną klasyfikacją asystentów bieżącego sezonu niemieckiej Bundesligi. Obok każdego piłkarza, który znajduje się na liście, widnieje jego zdjęcie oraz herb i nazwa klubu, w którym występuje. Po kliknięciu w jego sylwetkę, przeniesiemy się na jego profil. Tutaj dostępne są informacje na temat jego danych personalnych, szczegółowych statystyk oraz historii kariery. 

Użytkownik może zapoznać się również z pełnymi klasyfikacjami asystentów z poprzednich sezonów Bundesligi. Po prawej stronie znajdują się natomiast najświeższe informacje dotyczące ligi niemieckiej, aktualna tabela ligowa, lista liderów statystych drużynowych oraz terminarz najbliższej kolejki tych właśnie rozgrywek. 

Poniżej, po prawej stronie od klasyfikacji asyst, znajdują się odnośniki do podstron innych lig europejskich i światowych z dostępem do analogicznych danych. 

Użytkownicy mogą zapoznać się także z aktualnym stanem tabeli najlepszych strzelców Bundesligi oraz klasyfikacji kanadyjskiej tych rozgrywek. Odnośniki do tych podstron znajdują się na samym dole strony.