Fortuna 1 Liga

Polska
23 / 24

Kartki

Fortuna 1 Liga 2023/2024
Fortuna 1 Liga 23/24Polska
Zobacz więcej

1. Liga Polska (Polska) - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

Udostępniamy pełną i zawsze aktualną listę kartkowiczów, czyli zawodników, którzy w tej edycji pierwszej ligi polskiej obejrzeli największą liczbę żółtych i czerwonych kartek. Na liście oprócz nazwisk piłkarzy widnieją ich zdjęcia oraz nazwy i herby klubów, w których występują. 

Kliknięcie w nazwisko lub zdjęcie wybranego kartkowicza przeniesie nas na jego profil, gdzie dostępne są informację na temat przeszłości jego kariery, historia transferów, statystyki indywidualne i dane personalne. 

Obok zestawienia kartkowiczów można znaleźć najświeższe informacje, które mają związek z pierwszą ligą polską, pełną i aktualną tabelę ligową, terminarz najbliższej kolejki tych rozgrywek oraz listę liderów różnych statystyk drużynowych. 

Na samym dole strony znajdują się odnośniki do innych klasyfikacji indywidualnych pierwszej ligi polskiej - zestawienie najlepszych strzelców bieżącego sezonu, lista najlepszych asystentów oraz klasyfikacja kanadyjska, czyli tabela piłkarzy z największą łączną liczbą goli i asyst.