Premier League

Anglia
23 / 24

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

Premier League 2023/2024
Premier League 23/24Anglia
Zobacz więcej

Premier League (Liga Angielska) - klasyfikacja kanadyjska

Klasyfikacja kanadyjska jest to tabela piłkarzy danych rozgrywek, którzy mają na swoim koncie największą łączną liczbę bramek i asyst, czyli najczęściej bezpośrednio przyczyniali się do zdobycia gola przez swój zespół.

Przy każdym zawodniku, który znalazł się w klasyfikacji kanadyjskiej Premier League, oprócz nazwiska, widnieje również jego zdjęcie oraz nazwa i herb jego klubu. Po kliknięciu w wygranego gracza można zapoznać się z informacjami dostępnymi na jego profilu - historią piłkarskiej kariery, statystykami indywidualnymi oraz danymi personalnymi. 

Po prawej stronie od klasyfikacji kanadyjskiej znajdują się najświeższe informacje, które dotyczą piłkarzy, klubów lub rozgrywek Premier League. Niżej znaleźć można tabelę ligową, terminarz najbliższej kolejki rozgrywek, liderów statystyk zespołowych i odnośniki do profili z analogicznymi drużynami innych lig. 

Na samym dole tej strony widnieją odnośniki do tabeli najlepszych strzelców Premier League, piłkarzy, którzy w tych rozgrywkach zgromadzili najwięcej asyst oraz zawodników najczęściej karanych żółtymi i czerwonymi kartkami.