Ante Crnac

Niesamowita końcówka w meczu Rakowa Częstochowa! Gole w 101. i 104. minucie uratowały mistrzów Polski! [WIDEO]

17 Feb · 22:08

Raków Częstochowa zdemolował rywali w Ekstraklasie! 5:0, pokaz mocy mistrzów Polski [WIDEO]

05 Nov 2023 · 16:53

Niespodziewana porażka mistrzów Polski! Raków Częstochowa dał się zaskoczyć Górnikowi Zabrze [WIDEO]

22 Oct 2023 · 19:29

Składy na mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa. Szwarga mocno zaskoczył, jest decyzja ws. Josue

08 Oct 2023 · 16:27

Raków Częstochowa ma nowego napastnika! "Może osiągnąć wysoki europejski poziom"

01 Sep 2023 · 19:37

Raków Częstochowa o krok od transferu napastnika! Mistrzowie Polski wyłożą milion euro [NASZ NEWS]

28 Aug 2023 · 20:13Tomasz Włodarczyk