Bayern. Robert Lewandowski znokautowany ciosem rodem z ringu bokserskiego. Rozcięta twarz Polaka [ZDJĘCIE]

screen z Eleven Sports
Robert Lewandowski kilka minut przed przerwą meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt otrzymał mocny cios. Polak został uderzony przez Martina Hintereggera.
Na kilka minut przed przerwą Lewandowski padł na murawę na połowie rywali. Jak pokazały powtórki Martin Hinteregger uderzył go ręką w twarz.
Lewandowski Hinteregger
screen z eleven sports
Można mieć wątpliwości, czy zagranie zawodnika Eintrachtu było przypadkowe. Ostatecznie sędzia ukarał go żółtą kartką.
Lewandowski przez dłuższą chwilę leżał na murawie, ale ostatecznie dał radę grać dalej. Na jego twarzy pojawił się opatrunek.
W przerwie "Lewy" otrząsnął się na tyle, że kilka chwil po wznowieniu gry był w stanie strzelić gola na 3:0 dla Bayernu. Ostatecznie Bawarczycy pokonali Eintracht 5:2.