Spory błąd Kacpra Trelowskiego w eliminacjach Ligi Konferencji! "Ładny centrostrzał" [WIDEO]

Screen z YT
Raków Częstochowa w czwartek podejmował Slavię Praga w meczu eliminacji Ligi Konferencji. W drugiej połowie, przy golu Tomasa Holesa, spory błąd popełnił Kacper Trelowski.
Młody golkiper miał być w europejskich pucharach jedynie zastępcą Vladana Kovacevicia. Ten ostatni zbierał świetne recenzje, przez co zainteresowała się nim między innymi Benfica Lizbona.
Bośniak doznał jednak kontuzji, przez którą w sierpniu ani razu nie pojawił się na boisku. Wiadomo też, że nie zagra w żadnym z dwóch spotkań ze Slavią w eliminacjach Ligi Konferencji.
Z tego powodu między słupkami staje Trelowski. 18-latek uważany jest za duży talent, lecz w tym sezonie PKO Ekstraklasy nastolatkowi zdarzały się już niezbyt pewne interwencje.
W 60. minucie spotkania ze Slavią Praga bramkarz Rakowa zdecydowanie się nie popisał. Przy golu Tomasa Holesa powinien zachować się bowiem zdecydowanie lepiej.
Czech znalazł się z piłką po lewej stronie boiska i starał się dośrodkować w pole karne. Zamiast tego wyszedł mu bezpośredni strzał na bramkę i lob nad źle ustawionym Trelowskim.
Mimo błędu golkipera Raków wygrał jednak ze Slavią 2:1. W pierwszej połowie pięknym golem popisał się Ivi Lopez (więcej TUTAJ), a na bramkę Holesa błyskawicznie odpowiedział Fran Tudor. Pełną relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik18 Aug 2022 · 19:37