Juventus ośmieszony przy golu dla Udinese. Wojciech Szczęsny powinien zachować się lepiej [WIDEO]

Piłkarze Juventusu fatalnie zaczęli niedzielny mecz Serie A przeciwko Udinese. Już w dziesiątej minucie wynik otworzył Nahuel Molina. Gospodarze skorzystali z fatalnego błędu "Starej Damy". Źle zachował się Weston McKennie, ale błąd popełnił także Wojciech Szczęsny.
Podopieczni Andrei Pirlo wciąż walczą o to, aby w przyszłym sezonie występować w Lidze Mistrzów. Po niespodziewanej wpadce Napoli mogli zepchnąć "Azzurrich" na piąte miejsce w tabeli.
Spotkanie z Udinese zaczęło się jednak dla turyńczyków fatalnie. W 10. minucie Weston McKennie faulował Rodrigo de Paula i gospodarze mieli dzięki temu rzut wolny.
Arbiter nie nakazał wówczas gry na gwizdek, a Juventus został całkowicie zaskoczony przez rywali. McKennie stał blisko piłki, lecz nie zablokował dogrania De Paula do Nahuela Moliny.
Drugi z Argentyńczyków wbiegł natomiast w pole karne i z ostrego kąta uderzył na bramkę Wojciecha Szczęsnego. Wydawało się, że Polak odbije to uderzenie, lecz przepuścił je do siatki.
- Obawiam się, że ten gol Udinese nie pomoże Wojtkowi Szczęsnemu w kontekście przyszłości w Juventusie - skomentował Przemysław Langier, dziennikarz "Goal.pl".
Ostatecznie ten błąd pozostał jednak bez konsekwencji. Juventus wygrał bowiem 2:1 po dublecie Cristiano Ronaldo. Pełną relację z tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.