Dublet Roberta Lewandowskiego w La Liga! Napastnik FC Barcelony się nie zatrzymuje [WIDEO]

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się w lidze hiszpańskiej. 34-latek dwukrotnie trafił do siatki w meczu z Elche.
Polak kapitalnie wprowadził się do nowego zespołu. W poprzednich pięciu kolejkach aż sześć razy wpisywał się na listę strzelców.
"Lewy" tydzień temu zaczął mecz z Cadiz na ławce rezerwowych. Po wejściu na boisko udało mu się strzelić gola i zanotować jeszcze dwie asysty.
Dziś Xavi Hernandez postawił na kapitana reprezentacji Polski w wyjściowym składzie. Już w 14. minucie Lewandowski został sfaulowany przez Gonzalo Verdu, który za to zagranie obejrzał czerwoną kartkę.
"Lewy" w 33. minucie meczu z Elche trafił do siatki. Polak z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki po asyście Alejandro Balde.
W 48. minucie Lewandowski drugi raz wpisał się na listę strzelców. Akcję zainicjował Ousmane Dembele, który podał w kierunku Memphisa Depaya. Holender nie zdołał oddać strzału, ale piłka trafiła pod nogi Polaka, który pewnie wpakował ją do bramki.
Lewandowski jest liderem klasyfikacji strzelców La Liga z dorobkiem ośmiu bramek. Jego przewaga nad Iago Aspasem wynosi trzy trafienia.
Mecz z Elche zakończył się zwycięstwem Barcelony 3:0. Obszerne podsumowanie spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos17 Sep 2022 · 16:54
Źródło: Twitter