Ekstraklasa transmisje | Ekstraklasa stream online

Dodał: Jerzy Ochota,30 Sty 2023 | 12:41
Na jakim kanale ma transmisje Ekstraklasa? To pytanie zadają sobie fani najwyższej, polskiej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej. Live stream Ekstraklasa ma zapewniony na platformie Canal+ Online. Jak skorzystać z tej usługi? Czy poza polską ligą są dostępne także inne ciekawe transmisje? Jak korzystać z Canal Plus Online w promocyjnej cenie? O tym wszystkim piszemy w tekście.

Ekstraklasa transmisja w Canal+ Online

Jedną z lig, którą można oglądać w Canal+, jest Ekstraklasa. Transmisja spotkań dostępna w pakiecie promocyjnym na pierwsze trzy miesiące, zapewniającym dostęp m.in. do wielu innych wydarzeń sportowych. Aktywacja możliwa jest TUTAJ, a szczegóły promocji opisujemy poniżej.
Canal+ promocja Pakiet Canal+
Cena w trakcie okresu promocyjnego (trzy miesiące)39 PLN/msc
Cena po okresie promocyjnym49 PLN/msc
Promocyjna cena obowiązuje przy subskrypcji pakietu Canal+ poprzez podany wyżej link, lub po kliknięciu w baner. Dzięki temu oglądać można transmisje: Ekstraklasa, La Liga, Premier League, Ligue 1 i wiele więcej.
Canal+ online voucher

Ekstraklasa stream w Canal+ Online

Wszystkie mecze Ekstraklasy transmitowane są na sportowych antenach Canal+. Od wielu lat to właśnie ta stacja jest nadawcą spotkań krajowych rozgrywek. Obok tradycyjnej formy oglądania w telewizji, Ekstraklasa stream także jest dostępny. Wszystko to dzięki platformie Canal+ Online. 
Jakie treści w Canal+ dotyczą Ekstraklasy? Są to m.in.:
  • Ekstraklasa mecze, transmisja na żywo
  • Ekstraklasa stream z odtworzenia
  • Skróty wszystkich spotkań
  • Magazyn ligowy Liga+ Extra
  • Materiały dodatkowe
Ekstraklasa transmisje online i w TV na antenie Canal+ ma zapewnione minimum do końca sezonu 2026/2027.

Sprawdź także:

Ekstraklasa transmisje - jak oglądać?

Do promocyjnej oferty Canal+ Online, gdzie znajdziecie transmisje Ekstraklasy online, dostęp można uzyskać rejestrując się poprzez TEN LINK
Promocja pozwala korzystać z dostępu do pakietu "Canal+" w niższej cenie przez pierwsze trzy miesiące. W ramach wspomnianego pakietu subskrybenci mają dostęp do wielu treści. Wśród nich znajdują się wszystkie mecze Ekstraklasy na żywo. 
W jaki sposób Ekstraklasa stream można uruchomić na poszczególnych urządzeniach? Aplikacja dostępna na jest na:
  • Urządzenia mobilne (Android 5.0 lub nowszy, iOS 13 lub nowszy), 
  • Komputerach osobistych (Windows 7 lub nowszy, Mac OS X zaktualizowany; z najnowszą wersją przeglądarki: Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari),
  • Telewizorach Smart TV (lista urządzeń i systemów operacyjnych na stronie Canal+)
W ramach subskrypcji można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Ekstraklasa stream i wiele więcej - pakiet promocyjny Canal+

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, Ekstraklasa transmisje ze wszystkich meczów ma zapewnione na antenie Canal+. Jednak w ramach promocyjnego pakietu Canal+ można uzyskać dostęp do wielu innych lig piłkarskich, a także innych dyscyplin. 

La Liga

Ekstraklasa transmisje za pośrednictwem Canal+ Online to gratka dla kibiców polskiej ligi. Jednak na antenach stacji dostępne są też mecze La Liga. Dzięki dostępowi do anten sportowych Canalu Plus (po aktywacji TUTAJ pakietu promocyjnego) można oglądać wybrane mecze FC Barcelony, Realu Madryt i wielu innych drużyn.

Premier League

Wybrane spotkania Premier League również są dostępne za pośrednictwem Canal+ Online. Stacja ma prawo do pokazywania dwóch spotkań każdej kolejki w sezonie 2022/2023. Dzięki temu fani będą mieli okazję śledzić zmagania m.in. Manchesteru City, Liverpoolu, Chelsea, Arsenalu itp. 

Ligue 1

Kolejną ligą, której transmisje obok Ekstraklasy można oglądać w Canal+ Online, jest francuska Ligue 1. Liga, podobnie jak Ekstraklasa, stream dostępny ma w ramach platformy, do której na pierwsze trzy miesiące można otrzymać promocyjną subskrypcję. 

Żużel

Wśród najwyższych polskich klas rozgrywkowych, nie tylko Ekstraklasa transmisje ma za pośrednictwem Canal+ Online. Kibice “czarnego sportu” również znajdą tu coś dla siebie, bowiem na sportowych antenach stacji oglądać można mecze żużlowej Ekstraligi. Dodatkowo Canal+ pokazuje rozgrywki na zapleczu, czyli w 1 lidze żużlowej. 

NBA

Canal+ pokazuje również transmisje meczów koszykarskiej ligi NBA. Zmagania najlepszych zawodników tej dyscyplinie sportu można oglądać przez cały sezon, wliczając w to takie wydarzenia jak weekend gwiazd ligi, czy też kluczowa w całych rozgrywkach faza play-off. 

WTA

W Canal+ Online transmitowane są również mecze tenisowe, w ramach kobiecego cyklu WTA Tour. Wybrane turnieje z udziałem najlepszych zawodniczek, także z Igą Świątek w roli głównej. Najważniejsze mecze całego cyklu Canal+ pokazuje na wyłączność. 

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Ekstraklasa transmisja - Filmy i seriale w Canal+ Online

Poza szeroką ofertą sportową, w tym transmisjami Ekstraklasy, w ramach Canal+ Online dostępna jest bogata biblioteka filmów i seriali. W sumie to ponad 6000 godzin materiałów, a oferta jest stale uzupełniana o nowe tytuły. 
Canal+ Online pozwala także znaleźć treści tematyczne, w tym: edukacyjne, kulinarne, dokumentalne czy produkcje dla dzieci.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0