Gdzie oglądać UFC 280? | Stream UFC 280 transmisja online

Gdzie oglądać UFC 280? Na wydarzenie, które odbędzie się 22 października, dostępna będzie transmisja w internecie. UFC 280 stream online przygotował bukmacher Fortuna. Przy okazji rejestrując konto w Fortunie z kodem bonusowym od Meczyki.pl można uzyskać bonus powitalny. Jak uzyskać dostęp do transmisji UFC 280 online w Fortunie? Jaki jest bonus na start? Kto zawalczy podczas gali? O tym piszemy w tym artykule.

Stream online UFC 280 transmisja

Na wszystkie walki podczas gali mieszanych sportów walki UFC 280 stream online przygotowała Fortuna. Rejestrując się TUTAJ z kodem o treści MECZYKI można uzyskać dostęp do transmisji, a także bonusy powitalne o wartości 635 zł.
Bonus FortunaWartość bonusu
Darmowe zakłady (freebety)35 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback)600 PLN
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, przy rejestracji z kodem MECZYKI. O tym jak oglądać UFC 280 online w Fortunie piszemy poniżej.
Fortuna kod promocyjny

Stream UFC 280 w Fortunie - Jak oglądać?

Podstawowym wymogiem, aby uzyskać dostęp do streamu UFC 280 w Fortunie, jest posiadanie konta u tego bukmachera. Założyć je można poprzez wejście w TEN LINK i wpisanie kodu promocyjnego o treści MECZYKI.
Następnie gracz powinien wpłacić pierwszy depozyt na konto, dzięki czemu przy okazji odblokuje część z powitalnych bonusów, które opiszemy w dalszej części tekstu.
Aby uzyskać dostęp do transmisji Fortuna TV trzeba w ciągu 7 ostatnich dni postawić kupon ze środków własnych, o stawce minimum 2 zł. Dzięki temu można uzyskać dostęp transmisji live na stronie i/lub w aplikacji mobilnej. Transmisja UFC 280 online jest dostępna u bukmachera.

Stream UFC 280 transmisja - Karta walk UFC 280

Gala UFC 280 (transmisja online dostępna w FortunaTV) w Abu Dhabi odbędzie się w sobotę, 22 października. Jak wygląda karta walk tego wydarzenia? Prezentujemy ja poniżej:
Walka wieczoru:
 • Charles Oliveira (33-8) - Islam Makhachev (22-1) - o pas mistrzowski kategorii lekkiej
Co-main event:
 • Aljamain Sterling (21-3) - T.J. Dillashaw (17-4) - o pas mistrzowski kategorii koguciej
Karta główna:
 • Petr Yan (16-3) - Sean O'Malley (15-1)
 • Mateusz Gamrot (21-1) - Beneil Dariush (21-4-1) (około godz. 20:30)
 • Katlyn Chookagian (18-4) - Manon Fiorot (9-1)
Karta wstępna:
 • Sean Brady (15-0) - Belal Muhammad (21-3)
 • Zubaira Tukhugov (20-5-1) - Lucas Almeida (14-1)
 • Makhmud Muradov (25-7) - Caio Borralho (12-1)
 • Muhammad Mokaev (7-0) - Malcolm Gordon (14-5)
 • Volkan Oezdemir (18-6) - Nikita Krylov (28-9)
 • Abubakar Nurmagomedov (16-3-1) - Gadzhi Omargadzhiev (13-1)
 • Armen Petrosyan (7-2) - AJ Dobson (6-1)
 • Lina Lansberg (10-6) - Karol Rosa (15-4)
 • Magomed Mustafaev (14-4) - Jamie Mullarkey (15-5)
 • Parker Porter (13-7) - Slim Trabelsi (5-0)
Na całą galę UFC 280 stream online dostępny będzie w Fortuna TV. Rejestracja konta TUTAJ z kodem o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonusy o wartości 635 zł, a także dostępne do transmisji online UFC 280.

Nadchodzące:

Stream online UFC 280 transmisja - Bonus powitalny Fortuna

Zakładając konto u bukmachera Fortuna można nie tylko oglądać stream UFC 280, czy też transmisje z innych wydarzeń sportowych, ale także uzyskać bonus powitalny. Przypominamy, że w tym celu podczas rejestracji konta wymagany będzie kod promocyjny o treści MECZYKI. Co Fortuna oferuje nowym graczom? Bonusy opisujemy poniżej. 

Stream UFC 280 - Freebet

Na start w Fortunie uzyskać można dwa darmowe zakłady, których łączna wartość to 35 zł. Bonusy przyznawane są o kwocie 20 zł i 15 zł. Można jednorazowo zagrać za całą wartość danego freebetu, lub podzielić je na kilka kuponów o mniejszej stawce.
Darmowy zakład w wysokości 20 zł przyznawany jest za rejestrację konta z kodem MECZYKI, natomiast freebet o wartości 15 zł bukmacher przyzna po pierwszej wpłacie na konto depozytowe. W obu przypadkach bukmacher nie wymaga kursu minimalnego kuponu, a wygraną z freebetu nie trzeba obracać.

Gdzie oglądać UFC 280 - Cashback

Kolejnym bonusem na start dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Pozwala on uzyskać zwrot do 600 zł, jeśli pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany. 
Po raz kolejny nie ma wymogu co do kursu minimalnego, czy też liczby zdarzeń na kuponie. Cashbackiem obrócić należy jeden raz po dowolnym kursie. Należy pamiętać, że bonus bez ryzyka musi zostać zaakceptowany w ciągu trzech dni od rejestracji. Kolejne pięć gracz ma postawienie kuponu z cashbackiem. 

Sprawdź gdzie oglądać:

Stream online UFC 280 transmisja - Informacje o gali

Gala mieszanych sportów walki UFC 280 odbędzie się 22 października na Etihad Arena w Abu Dhabi. Podczas gali odbędzie się pięć pojedynków w ramach karty głównej, w tym dwie walki o pasy mistrzowskiej, a także 10 konfrontacji na karcie wstępnej.
Transmisja UFC 280 stream online ze wszystkich walk dostępny będzie w Fortuna TV u bukmachera Fortuna. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy powitalne o wartości 635 zł.

Dyskusja

- komentarzy