typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Powyżej 2.5 bramki1.78Fortuna

Belgowie są tu zdecydowanymi faworytami, zwłaszcza biorąc pod uwagę moc ich ataku, ale mają spore problemy. Ich coraz gorsza i coraz mniej pewna obrona może zostać poddana na tym turnieju poważnym testom już w fazie grupowej, tak jak przećwiczyli ją już gracze Holandii w Lidze Narodów. Co prawda Kanada uchodzi w tej grupie za kopciuszka, ale tak naprawdę ma ciekawy skład i lubi grać ofensywnie, co zapowiada interesujący mecz z kilkoma bramkami, co zresztą tu typujemy.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą1.93STS

Duet David-Davies z pewnością stać na kilka skutecznych akcji pod bramką Belgii, a choć w bramce ekipy z Beneluksu stoi Thibault Courtois i on może skapitulować, zwłaszcza jeśli obrona Belgii da się w tym meczu zaskoczyć. Niewiadoma co do tego jak może na tym turnieju zagrać niedoceniany rywal również działa na korzyść drużyny z Ameryki Północnej.

avatarRedakcja
Typ: Powyżej 3.5 bramki2.90Superbet

Jeśli Kanada rzeczywiście zaskoczy faworyzowanego przeciwnika możemy zobaczyć w tym spotkaniu świetne widowisko. W eliminacjach drużyna Herdmana grała ofensywnie, do czego zresztą zachęca posiadanie w składzie kilku nieprzeciętnych zawodników, a w starciu z Belgią zespół Ameryki Północnej w zasadzie nie jest pod żadną presją. Selekcjoner faworytów może zaś otrzymać tu pierwszy dzwonek alarmowy, podpowiadający, że może warto byłoby dać szansę kilku rezerwowym.

avatarRedakcja

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

Belgia vs. Kanada
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

Belgia vs. Kanada

Forma zespołów

Belgia vs. Kanada

Mecze bezpośrednie

Belgia vs. Kanada

przewidywane Składy

Belgia vs. Kanada